Tele2 poklanja mobilini internet promet (vijest?!)

poruka: 4
|
čitano: 1.660
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Tele2 poklanja mobilini internet promet (vijest?!)

Ne mogu vjerovati da ste sada reklame počeli ovako bezobrazno trpati pod vijesti...

Pa zar vas stvarno nije sram pred čitateljima i posjetiteljima? Stvarno mislite da je u redu postaviti reklamu i označiti ju kao vijest? Razumijem da su posjetitelji BOL-a u pricipu vještiji s računalima od surfera vulgaris, ali ako već imaju adblock instaliran, valjda imaju i razlog za to. Ovakvim pristupom se drastično spušta razina kvalitete on-line izdanja (uz dosadašnji fušeraj).

 

PS. Obzirom da sama 'vijest' nema mogućnost komentiranja, a nije moguće izravno pokrenuti novu temu u podforumu 'komentari IT vijesti', ovo sam utrpao ovdje s prijedlogom da prestanete s ovakvom praksom. I vi sebe zovete novinarima? Sramotno...

Gledam te!
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Tele2 poklanja mobilini internet promet (vijest?!)

Kao privatni portal imaju pravo na bilo što im odgovara i mogu cijeli portal ispuniti reklamama i mi se nemamo pravo buniti. 

 

 

A sad druga je stvar ugled među korisnicima i među ostalim portalima. I to je na njima da odluče kako žele da bude. Osmijeh

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Tele2 poklanja mobilini internet promet (vijes
Veliki Brat kaže...

Ne mogu vjerovati da ste sada reklame počeli ovako bezobrazno trpati pod vijesti...

Pa zar vas stvarno nije sram pred čitateljima i posjetiteljima? Stvarno mislite da je u redu postaviti reklamu i označiti ju kao vijest? Razumijem da su posjetitelji BOL-a u pricipu vještiji s računalima od surfera vulgaris, ali ako već imaju adblock instaliran, valjda imaju i razlog za to. Ovakvim pristupom se drastično spušta razina kvalitete on-line izdanja (uz dosadašnji fušeraj).

 

PS. Obzirom da sama 'vijest' nema mogućnost komentiranja, a nije moguće izravno pokrenuti novu temu u podforumu 'komentari IT vijesti', ovo sam utrpao ovdje s prijedlogom da prestanete s ovakvom praksom. I vi sebe zovete novinarima? Sramotno...

Prvo - jasno ti piše na vrhu PROMO, valjda ti je jasno što to znači?

 

Drugo - ako nema autora, opet je jasno da se ne radi o autorskom, novinarskom tekstu, već proizvodu marketinga.

 

Bug Online nije projekt hrpe entuzijasta amatera, ljudi koji tu nešto rade kada imaju vremena i iz dokolice. Stvaranje ovakvih web stranica (da ne spominjem koliko je godina iza njih) i održavanje 24 sata na dan, uz sve infrastrukturne troškove, jako puno košta - bez komercijalizacije nema im opstanka na duže staze.

 

I na kraju, ono najvažnije za "problematiku" gledanu iz perspektive korisnika - moj je stav da je puno poštenije i korektnije prema čitateljima imati ovako plasirane PROMO materijale, nego doživljavati da objavimo naprimjer, kao rutinsku vijest, nove tarife u nekog telefonskog providera, na što niz forumaša reagira: "prodana vijest", a nije! Ovako je distinkcija jasna!

16 godina
offline
RE: Tele2 poklanja mobilini internet promet (vijes

Nije stvar u reklami - pa normalno da ćete imati reklame, tko je to uopće dovodio u pitanje?

 

Stvar je u tome da ste reklamu uredno utrpali pod vijesti:

Vijest ili reklama? Vijest ili reklama?
 

Koliko sam primijetio, dio za reklame već postoji, nalazi se na vrhu ekrana i zauzima puno mjesta.

 

Gledam te!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice