Vijesti -> Znanost

poruka: 4
|
čitano: 8.737
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Vijesti -> Znanost

Kako u zadnje vrijeme objavljujete tekstove koji spadaju u kategoriju znanosti (što definitivno pozdravljam, iako mi to nije struka, zanimljivo mi je pročitati), iznad naslova piše da se nalaze u kategoriji vijesti i podkategoriji znanost. Ok, to je ok, ali koliko vidim nedostaje vam podkategorija znanost u drop-down izborniku od vijesti, pa se tako ne može doći do njih osim preko direktnog linka na vijest preko homepagea (i to se dolazi samo do trenutno prikazanih vijesti, do starijih ne).

 

E da, možda ne bi bilo loše da dodate mogućnost klikabilnosti autorog imena, pa da se izlistaju samo njegovi članci (nije baš lijepo preko tražilice dolazit do njih)

 

Eto, mislim da sam predložio nešto korisno xD

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 15:44 (denix).
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Vijesti -> Znanost

bump - ako može informacija da li bi ovo moglo biti implementirano?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Vijesti -> Znanost
denix kaže...

Kako u zadnje vrijeme objavljujete tekstove koji spadaju u kategoriju znanosti (što definitivno pozdravljam, iako mi to nije struka, zanimljivo mi je pročitati), iznad naslova piše da se nalaze u kategoriji vijesti i podkategoriji znanost. Ok, to je ok, ali koliko vidim nedostaje vam podkategorija znanost u drop-down izborniku od vijesti, pa se tako ne može doći do njih osim preko direktnog linka na vijest preko homepagea (i to se dolazi samo do trenutno prikazanih vijesti, do starijih ne).

 

E da, možda ne bi bilo loše da dodate mogućnost klikabilnosti autorog imena, pa da se izlistaju samo njegovi članci (nije baš lijepo preko tražilice dolazit do njih)

 

Eto, mislim da sam predložio nešto korisno xD

Dodati znanost u glavni meni (drop-down) nije problem i to budemo napravili. Pretraživanje po autorima je već malo više posla, pa će to malo pričekati.

 

U svakom skučaju cijelu naslovnicu treba presložiti i drugačije organizirati, tako da smo toga svjesni (nije baš neki alibi, ali eto barem da znaš da znamo... {#})

...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vijesti -> Znanost

Mislim da će se kolege složit sa mnom da ne treba samo presložit naslovnicu već kompletno redizajnirat cijelu stranicu.

Već sam negdje pitao ima li kakvih novosti oko redizajna, ali nisam dobio nikakav odgovor.

 

Moj prijedlog je da se za forum izdvoji malo više mjesta na naslovnici.

 

Vidim da se HGspot dobro isprsio, valjda neće sve otić na božićnice. Trebalo bi nešto ostat i za redizajn {#}

http://prntscr.com/5aovg4

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 16:34 (dandrija).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice