Mac os X Leo na USB

poruka: 4
|
čitano: 1.170
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Mac os X Leo na USB

Evo ovako.Imam na VMWareu installiran OS X 10.5.2 i uključio sam da mi se vidi USB na virtualcu.Uštekao sam USB (NanoPro 8GB) i pokaže se.Sad evo pisat ću korak po korak da bude razumljivije

1.Kopiram sve datoteke sa Macintosh HDDa (Ukljućujući:System,Applications,User,boot...) i sve ostale datoteke na USB.Sve to bi iznosilo negdje oko 2,5 GB).

2.Ugasim VMWare resetiram komp,uštekam USB i namjestim u BIOSu da se boota  Removable device (Tako nešto).Da li bi mi se sustav htjeo podići??

 

Ako nisam bio dovoljno jasan recite.

Ako ti je moj post pomogao ili bilo čiji drugi pritisni HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mac os X Leo na USB

Nema teorije. Osim što se OsX vjerojatno ne da bootati sa USB-a, to što bi ti kopirao je namjenjeno virtualnom "stroju" i njegovoj "konfiguraciji" tako da bi na pravom PCju dobio OsX verziju BSODa (kernel panic?).

 

Zamisli to ovako - kopiraš moj HDD na USB i pokušaš bootat na svom kompu...

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
14 godina
neaktivan
offline
Mac os X Leo na USB

Znaći ništa od toga??

Ako ti je moj post pomogao ili bilo čiji drugi pritisni HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Mac os X Leo na USB

Moje je mišljanje da ne.. Logika - disk sa jednog kompa nikako ne možeš bootat u drugom ako su različiti. VPC ima drugačiji "hardver" od PCja na kojem ga vrtiš pa... Neće ići.

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice