Os za laptop zaključana tema

poruka: 12
|
čitano: 2.331
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Os za laptop

pozdrav u bug-u iz travnja koliko me sluzi pamcenje bilo je rjeci o sustavima za laptopove pa ako mi tko moze reci koji su bili jer sam izgubio negdje taj broj!

kayser soze
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Os za laptop

Evo pa potraži

link

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Os za laptop

pogledao sam to i nista ne pise o tom! da li bi mi ti mogao preporuciti kakav os za laptop?

 

kayser soze
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Os za laptop

Kako mislis OS za lap? Nema specijalnog OS-a za lap. Lijepo bi bilo da si stavio koji je lap da vidimo da li da ti preporucimo win98se ili win 7. Ako je neki noviji onda win7.

16 godina
neaktivan
offline
Os za laptop

jednu od brojnih linux distribucija.

Najbolje su vinske mušice...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Os za laptop
logic kaže...

Kako mislis OS za lap? Nema specijalnog OS-a za lap. Lijepo bi bilo da si stavio koji je lap da vidimo da li da ti preporucimo win98se ili win 7. Ako je neki noviji onda win7.

ok nisam bas tako mislio os za laptop nego u tom broju su bili opisani neki os-evi kompatibilni za laptopove recimo nisu bili toliko komplicirani za uporabu ako me kuzis? radi se o aceru emachines intel dual 2.1 3g rama 250gb hard imam sad gore xp sp3!

kayser soze
15 godina
protjeran
offline
Os za laptop

reci cem bi sluzio ako za mutimediu onda stavi ubuntu ili mint ako pak igre onda neki win

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Os za laptop

haha koji gluhi telefon,znam ja da mogu sve win i tako dalje stavit na njega, nego bas u tom broju iz travnja je bilo rjeci o neki os-evima koji su mi se cinili jako zanimljivi pa pitam da li tko posjeduje taj broj ili zna neki os koji je slican win ali jednostavan i lakse za koristit na laptopu!

kayser soze
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Os za laptop

TI se igras gluhih telefona. NE POSTOJI OS ZA LAPTOP. A pogotovo ne laksi za koristenje od win. Windos 7 je toliko jednostavan za instalirati i koristiti da je to dovedeno do besmislenosti.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Os za laptop
logic kaže...

TI se igras gluhih telefona. NE POSTOJI OS ZA LAPTOP. A pogotovo ne laksi za koristenje od win. Windos 7 je toliko jednostavan za instalirati i koristiti da je to dovedeno do besmislenosti.

koji je TVOJ problem?razumijem da ne postoji os za laptop sta se pravis pametan jer da si pametan bi shvatio sta sam pitao!ajde sad lijepo sve procitaj iz pocetka i ponavljaj u sebi dok ti ne dodje iz guzice u glavu,ja sam pitao da li tko zna o kojim se sustavima radilo u tom odredenom broju te da mi preporuce jedan o tih!RAZUMIJES???Viče

kayser soze
16 godina
neaktivan
offline
Os za laptop

 

Pretpostavljam da OP misli na linuxe prilagođene netboocima, tipa Ubuntu netbook remix...

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2009 12:24 (dekstroza).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Os za laptop

Ne zna ni on sta hoce. Prico mu jedan sto je gledo da ima nesto bolje od windowsa i kad to stavi i vidi da mu mineswiper ne radi doce opet ovdje kukati kako se stavljaju windowsi jer mu ne vide disk i sl. Sto se mene tice ja sam zavrsio sa njim jer je drzak i bezobrazan prema ljudima koji mu pokusaju pomoci. Imam taj broj pored sebe ali necu mu reci sta ima u njemu. Neka kupi pa cita kao i mi svi ostali.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice