[Procjena] Procjena periferije iz povijesti

poruka: 8
|
čitano: 1.650
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
[Procjena] Procjena periferije iz povijesti

ovako nabavio sam Microcost Natural Keyboard -Ready for Windows 95 i Microsoft IntelliPoint Mouse isto iz tak neke godine miš još ima kuglicu.

najrađe bi to zamjenio isto za neku staru kliktušu tipkovnicu, al i zanima me kaj mislite klko to  sve vrijedi, slike nisu orginalne, al ni jedna ni druga nisu puno koristeni ni izgrebani, jedino kaj je plastika požutila, al to se da sredit.

 

ps. tipkalo je made in Mexico :)

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2016 17:37 (mrakky).
12 godina
protjeran
offline
[Procjena] Procjena periferije iz povijesti

Dobra fora!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena periferije iz povijesti
Stjepanj kaže...

Dobra fora!

 ljudi svašta kupuju i skupljaju, niš čudno

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
12 godina
protjeran
offline
[Procjena] Procjena periferije iz povijesti

pa nije ti ovo amerika! lol!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
online
Re: [Procjena] Procjena periferije iz povijesti
mrakky kaže...
ps. tipkalo je made in Mexico :)

Ostavi to, za brdo godina će vrijediti bogatstvo nekom muzeju, možda.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
16 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena periferije iz povijesti
Stjepanj kaže...

pa nije ti ovo amerika! lol!

 a ti si 100% siguran da nema nijedan forumaš ko skuplja baš takve stvari?
evo ja ti imam ibm laptop 380d iz 1995 i radi sa win 95 bez greške i kaj, držim ga ukras, nevidim nikaj čudno u tome, bolje to nego prazne kutije zadnje harvera, al svak ima svoje

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2016 17:49 (mrakky).
16 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena periferije iz povijesti
Valentin17 kaže...
mrakky kaže...
ps. tipkalo je made in Mexico :)

Ostavi to, za brdo godina će vrijediti bogatstvo nekom muzeju, možda.

 vrlo vjerojatno če tak i bit, a za muzej, kočega znat, al ono najzanimljivije to je membranska tipkovnica i pisat na njoj i prebacit se na današnje, ma nebo i zemlja, tad se još držalo do kvalitete

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
12 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Procjena periferije iz povijesti
mrakky kaže...
Stjepanj kaže...

pa nije ti ovo amerika! lol!

 a ti si 100% siguran da nema nijedan forumaš ko skuplja baš takve stvari?
evo ja ti imam ibm laptop 380d iz 1995 i radi sa win 95 bez greške i kaj, držim ga ukras, nevidim nikaj čudno u tome, bolje to nego prazne kutije zadnje harvera, al svak ima svoje

 ma sve ok, svi volimo svasta, no velim ti s obzirom na ono sto si ponudio ja sam samo konstatirao da to sto prodajes je zapravo bezvrijedno, a ono sto nesto i vrijedi je tesko prodati ili naci kupca kod nas, zato sam spomenuo majku ameriku za takve stvari! no ovo tvoje to nije sigurno!LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice