[Procjena] [Procjena] Playstation 2

poruka: 5
|
čitano: 1.335
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Playstation 2

Pozdrav. Znači trebam procjenu Playstation 2 slim konzole sa svom pripadajućom opremom (osim joystick-a), originalnom ambalažom i memorijskom karticom od 8 MB. Iako je dosta stara, konzola je korištena svega nekoliko puta, i nema nikakvih oštećenja, ogrebotina i sl. Stanje 10/10.
Zanima me koliko najviše mogu dobiti i isplatili se uopće prodavati. Unaprijed se zahvaljujem!

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2016 23:29 (tuzla11).
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Playstation 2

Nisi napisao dal imaš igre, ali situacija je ovakva da ja nebih prodavao, PS2 je jedna legendarna konzola i nema tog ps3 ili ps4 ili ps18 da mu konkurira.....imao je neke od najboljih igara a jedna mi ostala u sjećanju kakve danas niti u bližoj budućnosti neće bit a to je Tourist Trophy od developera GT-a, ja ti savjetujem da ako imaš mogućnosti kupi neke igre dok još postoje i joystick i pospremi jednom češ ga htjet igrat.....

 

A što se procjene tiće da imaš joystick i igre oko 350-400 kn, a ovako ti vrijedi 200-250kn, ovi napuhanci što prodaju po 500-800 kn nikad neće lovu vidjet

 

Tako da stavi ga u ormar uzmi par igrica koje te interesiraju i izvadiš ga za 5 god da vidiš gušta....

Chill Now And Forever
12 godina
offline
[Procjena] [Procjena] Playstation 2

Slažem se s tobom, spremi ga, i za par godina ti bude uzitak. Tako sam ja svoj prije mjesec dana spojio nakon par godina stajanja, i opet je uzitak uzet joystick u ruke i igrat. Cak sam ga u sk odnio di smo ga na projetkor spojili i igrali, tocno budi sjecanja

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] [Procjena] Playstation 2

Hahha ovo je znaimljivo na projektor, svaka čast...

Chill Now And Forever
12 godina
neaktivan
offline
[Procjena] [Procjena] Playstation 2

Hvala vam na procjenama, probat cu ga za malo vecu cijenu jer iz osobnog misljenja mislim da toliko vrijedi, pa ako ga uspijem prodati dobro, ako ne ostavljam si ga.

Lock.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice