[Procjena] PROCJENA-Steelseries siberia 150

poruka: 6
|
čitano: 1.594
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Steelseries siberia 150

Molim procjenu za nove zapakirane Steelseries siberia 150 slusalice. Ali doslovno zapakirane,nisu tipa samo isprobane ili samo otpakirane. Garancija samo direktno preko SS supporta. I po mojem iskustvu nije nikakv problem ostvarit garanciju ako zaista posjedujete proizvod i mozete poslikat sve kaj traze od vas.

 

https://steelseries.com/gaming-headsets/siberia-150

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2016 22:56 (Migi86).
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Steelseries siberia 150
Migi86 kaže...

Molim procjenu za nove zapakirane Steelseries siberia 150 slusalice. Ali doslovno zapakirane,nisu tipa samo isprobane ili samo otpakirane. Garancija samo direktno preko SS supporta. I po mojem iskustvu nije nikakv problem ostvarit garanciju ako zaista posjedujete proizvod i mozete poslikat sve kaj traze od vas.

 

https://steelseries.com/gaming-headsets/siberia-150

 

 

 Imas nove slušalice zapakirane bez računa baš me zanima gdje si ih ukrao.

13 godina
neaktivan
offline
[Procjena] PROCJENA-Steelseries siberia 150

Koji si ti lik....imam racun ali direkt od steelseriesa.... moje su se pokvarile..ali nisam mogao naci kutiju i racun pa sam se javio supportu ....trazili su da poslikam i snimim sta se dogadja....i poslali su mi nove....ja sam u medjuvremenu kupio druge dok sam cekao da to stigne...pa mi je sada lakse prodat zapakirane nego koristene.....

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2016 23:15 (Migi86).
15 godina
neaktivan
offline
[Procjena] PROCJENA-Steelseries siberia 150

Pa onda napisi da imas racun odnosno nemas. Izjave tipa garancija preko prozvođača znaci automatska siva zona. Prozivođači odmah daju odjeb ljudima bez računa isto i servisi i uvoznici.

9 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] PROCJENA-Steelseries siberia 150
Migi86 kaže...

Koji si ti lik....imam racun ali direkt od steelseriesa.... moje su se pokvarile..ali nisam mogao naci kutiju i racun pa sam se javio supportu ....trazili su da poslikam i snimim sta se dogadja....i poslali su mi nove....ja sam u medjuvremenu kupio druge dok sam cekao da to stigne...pa mi je sada lakse prodat zapakirane nego koristene.....

 skini 20-25 posto od cijene u ducanu i to je to. lp

13 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] PROCJENA-Steelseries siberia 150
zeroname kaže...

Pa onda napisi da imas racun odnosno nemas. Izjave tipa garancija preko prozvođača znaci automatska siva zona. Prozivođači odmah daju odjeb ljudima bez računa isto i servisi i uvoznici.

 jel ti citas ili zivis u nekom zamisljenom svijetu....te koje su mi sada stigle su dosle na taj nacin.... preko supporta sam prijavio kvar i u roku 2h mi je doslo odobrenje za nove..... odjeb daju onima koji skidaju slike sa neta i pokusavaju ih smuljat...ako posjedujes taj proizvod i mozes poslikat sve kaj traze dobijes bez problema druge..... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice