Akice - punjaci

poruka: 10
|
čitano: 1.795
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Akice - punjaci

Pozdrav, pitanjce iz elektronike (nisam nasao podforum :) )

Na slici je punjac za aku busilicu, 12.xV , 1500 mAh . Imam drugu akicu, ali nemam punjac, samo cinc koji ulazi u bateriju.

Probao bi spojiti ovaj punjac na bateriju druge akice, koje izvode da spojim na cinc, C+ na +, B- na -?

Hvala :)

Edit - repost , zaboravio sam naslov poruke u prvoj temi, dodao naknadno, ali ne pokazuje na mobilnoj

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.11.2018 14:30 (mcf).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Akice - punjaci
mcf kaže...

Pozdrav, pitanjce iz elektronike (nisam nasao podforum :) )

Na slici je punjac za aku busilicu, 12.xV , 1500 mAh . Imam drugu akicu, ali nemam punjac, samo cinc koji ulazi u bateriju.

Probao bi spojiti ovaj punjac na bateriju druge akice, koje izvode da spojim na cinc, C+ na +, B- na -?

Hvala :)

Edit - repost , zaboravio sam naslov poruke u prvoj temi, dodao naknadno, ali ne pokazuje na mobilnoj

 Što je to akica?

7 godina
offline
Re: Akice - punjaci

Akumulatorska bušilica (tj. baterijska bušilica), nekaj ovakvo.

 

 

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Akice - punjaci

A tooo. Ja sam na prvu pročitao aknice 

13 godina
offline
Re: Akice - punjaci
Tnx, promakla mi elektronika tema :)

Akica je u slengu aku busilica, bar u mome drustvu :)

Dakle, imam jednu bateriju od aku busilice koju ne uspijevam napuniti (izgubio punjac) :)
7 godina
offline
Re: Akice - punjaci
Prvo da čestitam administratorima što su popravili tražilicu preko mobilnog browsera!

Drugo, nisam našao odgovarajući podforum, a mrsko mi otvarati novu temu, pa ću se samo nadovezati...

Naime, gledam da kupim aku-bušilicu i us obzirom da su ovdje jako skupe, bacio sam oko na amazon. Naviše su mi se svidjele Makite.

E sad, s obzirom da nisam nikada dosad narucivao takvu vrstu robe niti sam narucivao iz SAD-a (samo iz Kine) zanima me postoje li neke razlike, na što treba obratiti pozornost, i što je najvažnije, postoje li ikakve prepreke s obzirom da sam nekad davno čuo da se litijumske baterije ne smiju transportirati?

Imate li ikakvih savjeta? Hvala unaprijed na svakoj informaciji!
4 godine
protjeran
offline
Akice - punjaci

Ja gledam i nevidim da su ista jeftinije, stovise cak i skuplje, da ne pricam da ti je dostava brutalno skupa, makitin alat je poprilicnno tezak, Alati Milić daju odlicne rabate i imaju akcije na robu koja izlazi iz asortimana pa pitaj kod njih.

7 godina
offline
Re: Akice - punjaci
@IvanBrekalo
Alati Milić mi nisu baš blizu. Nalazim se u Hercegovini. Ovdje bas i nema aku bušilica sa brushless motorima. A ako i ima cijene su paprene. Zato sam mislio naruciti nesto sa amazona jer sam vidio da ih se moze naci do oko 170$. Vjerojatno bez baterije...
4 godine
protjeran
offline
Re: Akice - punjaci
Neuk kaže...
@IvanBrekalo
Alati Milić mi nisu baš blizu. Nalazim se u Hercegovini. Ovdje bas i nema aku bušilica sa brushless motorima. A ako i ima cijene su paprene. Zato sam mislio naruciti nesto sa amazona jer sam vidio da ih se moze naci do oko 170$. Vjerojatno bez baterije...

 pa posalji im upit, ljudi su jako pristupacni nebi vjerovao, sad na akciji ima za đabalesku 18V koje izlaze iz prozvodnje, vidi dali ti se kod njih kaj isplati s dostavom naspram amazona.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice