Biljna uš? zaključana tema

poruka: 31
|
čitano: 5.648
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Biljna uš?

jesam prva? :D O bože koja nomenklatura :D

16 godina
neaktivan
offline
Biljna uš?

Nisi prva, druga si, prva je naravno itf4n bio :)


What fruit is named after a computer? Apple.
16 godina
offline
RE: Biljna uš?

Bzzzzzzt!?!   Kakva uš? Milsiš silikonska uš?  Belji se

16 godina
moderator
offline
RE: Biljna uš?
Čekaj da vidiš ostale... :-)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?

Zašto sam ja dobio "žuti karton" s objašnjenjem (citiram): "potrudi se urediti komentare malo".

LOL

Nekako mi se etiketiranje zbog ne-rezanja ili praa na mišljenje da nestane citate ne treba uvijek odrezati, ne sviđa.

Pa nije valjda vrag da moramo još paziti i na to da slučajno ne zaboravimo odrezati višak citata koji je višak po mišljenju nekog od nadobudnih administratora? Što ako mi kao autori mislimo da je baš citat bitan? :)

16 godina
neaktivan
offline
Biljna uš?

koje spamanje..........

kakve ima veze biljna uš sa ovim?

16 godina
moderator
offline
RE: Biljna uš?
naxeem kaže...

Zašto sam ja dobio "žuti karton" s objašnjenjem (citiram): "potrudi se urediti komentare malo".

LOL

Nekako mi se etiketiranje zbog ne-rezanja ili praa na mišljenje da nestane citate ne treba uvijek odrezati, ne sviđa.

Pa nije valjda vrag da moramo još paziti i na to da slučajno ne zaboravimo odrezati višak citata koji je višak po mišljenju nekog od nadobudnih administratora? Što ako mi kao autori mislimo da je baš citat bitan? :)

Zute kartone za neuredno citiranje ne treba shvatiti kao strogu opomenu ili nesto slicno, nego prvenstveno kao sugestiju da se u uredjivanje buducih odgovora ulozi malo vise truda, da nam forum izgleda urednije i preglednije. Tako da - nema razloga za zabrinutost :)

Work is for people who suck at video games.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 10:24 (Davor).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?

Da ali i dalje sam žute boje. Žutom su se označavali zna se gdje. Prilažem protestnu notu. :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
Hehe onda si žuta biljna uš. hahahaha. Šta se oko toga brineš. Budi dobar i marljiv pa ćeš uskoro bit prelijepi leptir. LOL!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
naxeem kaže...

Da ali i dalje sam žute boje. Žutom su se označavali zna se gdje. Prilažem protestnu notu. :)

Pa, ako te smeta zuta boja, uvijek mozemo opaliti jedan crveni karton i sve pet. Da netko ne kaze kako Bugovci nisu fleksibilni :-p

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
Goran Racic kaže...
Pa, ako te smeta zuta boja, uvijek mozemo opaliti jedan crveni karton i sve pet. Da netko ne kaze kako Bugovci nisu fleksibilni :-p

Nemoj ti sad tu o opaljivanju. Ja se nedam opaliti.
Doduše u ovom slučaju žuta mi se nekako sve više sviđa. :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 11:33 (naxeem).
16 godina
moderator
offline
RE: Biljna uš?

Za boga miloga Racicu, kako svakom threadu uspijes dati onaj prizvuk :)


Work is for people who suck at video games.
16 godina
moderator
offline
RE: Biljna uš?
naxeem kaže...

Da ali i dalje sam žute boje. Žutom su se označavali zna se gdje. Prilažem protestnu notu. :)

Karton, odnosno opomena, vezan je za konkretnu vijest - pogledaš je i shvatiš u čemu je problem.

Karton ima vremensko ograničenje, pa je u stvari samo neki "post-it" s edukativnom svrhom! :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
Davor kaže...

Za boga miloga Racicu, kako svakom threadu uspijes dati onaj prizvuk :)


Neću ni pitati na koji to prizvuk misliš... Šutim
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
Davor kaže...

Za boga miloga Racicu, kako svakom threadu uspijes dati onaj prizvuk :)


To je moj dar - neki su ljudi talentirani, neki zgodni, neki pametni, neki drustveno korisni - ja saljem postove koji zvuce perverzno bez prijasnje namjere.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Biljna uš?

biljna us...hahahah... jao naziva.. jedva cekam dalje.. da se posle slozi komplet lista "nadrealista" Šutim

16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?

S obzirom na nazive statusa. čovjek bi pomislio da je došao na neki forum s temom biologije, kemije i sl kojem je cilj očuvanje prirode.

 

Niste mogli biti (nemogu reci da ovo nije) jos kreativniji? :D


► Intel Core 2 Duo E6750 (L719A782) || abit iX38 QuadGT || 2x1GB Crucial Ballistix PC5300 || XFX GF8800GT 512MB DDR3 || Western Digital Caviar 320GB AAKS || LG GSA-H66N || Corsair VX450W || Antec SLK3000B-EU ||
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
Razer kaže...

S obzirom na nazive statusa. čovjek bi pomislio da je došao na neki forum s temom biologije, kemije i sl kojem je cilj očuvanje prirode.

 

Niste mogli biti (nemogu reci da ovo nije) jos kreativniji? :D


 Ma te ti se beštije kasnije razviju u prave jake bube (Bug), kužiš?
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 18:11 (manic).
16 godina
offline
RE: Biljna uš?

O bože, pa ja sam još larva LOL!

 

Smijeh

 

Danas sam tek 'uhvatio' o čemu vi to ovdje  (vidim da previše radim, pa sam se malo usporio, hehehe) Belji se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
hehe a do onda gmižu i kotrljaju se i po mogućnosti kukulje.
Glavno da ne požutimo ili pocrvenimo.Sve ostalo je svejedno.hehe
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
manic kaže...
 Ma te ti se beštije kasnije razviju u prave jake bube (Bug), kužiš?
 Aha, znaci islo se u tom smjeru. Ok then :)

► Intel Core 2 Duo E6750 (L719A782) || abit iX38 QuadGT || 2x1GB Crucial Ballistix PC5300 || XFX GF8800GT 512MB DDR3 || Western Digital Caviar 320GB AAKS || LG GSA-H66N || Corsair VX450W || Antec SLK3000B-EU ||
16 godina
neaktivan
offline
Biljna uš?

Smijem li te pitati kud si prije nakupila 200 postova u samo 3 dana? Živiš na forumu,nemaš privatni zivot,bolesna si pa ti je dosadno.... ? :S


May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?

Radim. A u čestim trenucima opuštanja posjetim i forum. Ionako sam online s glavom u monitoru od 7:30 ujutro do 02:00 ujutro s pauzom za ručak i (u zadnje vrijeme rijetko) seks.

 

I nisam ona, nego on. :)

 

(Zapravo biljna uš je ženskog roda)

 

Frankly, my dear, I don't give a damn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 14:32 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
naxeem kaže...

jesam prva? :D O bože koja nomenklatura :D

Moja  pogreška  ispricavam  se,ali  iz  ovoga  teksta  koji  si  sam  postao  ja  sam  zakljucio  da  se  radi  o  zenskoj  osobi.Editiraj  si  post. 

May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?

Pa taj post je sasvim u redu. Biljna us je zenskog roda, dakle netko je prvA biljna us


What fruit is named after a computer? Apple.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
ficho kaže...

Pa taj post je sasvim u redu. Biljna us je zenskog roda, dakle netko je prvA biljna us


  Da ako se to tako gleda. Ja sam procitao "ja sam prva" pa sam odmah  brzopletim  logičkim zakljuckom  zakljucio  da  se  radi  o  ženskoj  osobi.
Ta  recenica  se  moze  i  ovako  formatirati:  dali  sam  ja  prvi  na  forumu  biljna  uš  i  sl. 

May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?

To onda nije dovoljno duboka impersonacija :)


Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
naxeem kaže...

To onda nije dovoljno duboka impersonacija :)


 Lol, a postanje onda je? Biljna us taman i da skace s tipke na tipku, ne bi imala dovoljno snage za pritisnut ih ;)

What fruit is named after a computer? Apple.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?
Mislim da se biljna uš postaje sa 100 odgovora,larva sa 50 odgovora.
Pitam se što će biti sa 150 ili pak 200 odgovora?:)
Zanimljiva imena:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Biljna uš?

Čim brže zaspamate, tim brže budete otkrili kaj se dešava kad dotaknete magičnih 200 odgovora...
Misterije li.

 

Sorry kaj vam kvarim... Al ovdje imate otkrivene sve rankove...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 17:30 (Jura Cvikeršajba).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice