Black Friday 2017 zaključana tema

poruka: 544
|
čitano: 137.004
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Gamer21 kaže...

Kolega takoder trebam ssd ako ne i dva za osobne potrebe pa ako naletite bilo bi super . najjeftiniji sam kingston nasao 128 za 420 kn

 ja sam kupio prije 2 god samsung 850 evo 250gb za 530kn sa njemačkog amazona sa dostavom

 

ja sam bas taj htio posto sam imao samsung 120gb 840, al bilo je i sandiska i intela...

 

checkiraj da se stvarno svega naci samo treba biti brz

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
7 godina
offline
Black Friday 2017

Pozdrav,

Vidim da su jako skupi, a volio bi kupit ovakav Vesa mount koji se montira na radni stol i neki 24" monitor pa ako nabasate na kakvu ponudu slobodno ubacite u temu.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Sta je ovo postalo svaka druga poruka nadite mi ovo nadite mi ono...pa stavljat ce se linkovi gdje ima sta dobro...al vjerujem da autor teme nije mislio da se tema pretvori u "reci zelju" temu...pratite i kopajte, malo truda nece nikog ubit....
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Black Friday 2017
jocommb kaže...
al vjerujem da autor teme nije mislio da se tema pretvori u "reci zelju" temu...pratite i kopajte, malo truda nece nikog ubit....

 

Najbrži kaže...
Budem u prvi post ubacivao vaše nađene ponude tako da imamo sve na jednom mjestu.

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Ma nemoras se mucit svi cemo stavit u postove ako sta ima i nek se prati tema ako se nesto trazi...nece imat milion stranica.... nek se gotovani malo potrude...
VenAtoR#2231
14 godina
offline
Black Friday 2017

U Njemackoj pratim mydealz.de

 

Mislim da je to najbolje rjesenje. Ili neko zna bolje?

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 14:17 (dzelo).
16 godina
offline
Black Friday 2017

Frend mi javio da je jučer bio Corsair H115i za €100 na amazonu deal of the day, a nitko nije stavio link ovdje niti u temu popusti i akcije harver.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
7 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

Da li je itko razmisljao o kupovini galaxy s8? sta mislite kolki ce popusti biti?

14 godina
offline
Black Friday 2017

Ja čekam s7 edge

SVEMOGUĆI
13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Ja trebam frizider i zamrzivac :)

Prosle godine sam na abrakadabri uhvatio vesmasinu i sudzericu za cca 5500 kn svaka, a najniza redovna cijena na nabavi im je bila oko 7500. Imali su nekakav redovan bosch popust + 15% na amex taj vikend + bf popust. Bilo je jos dobre elektronike tamo, pogotovo uz dodatni amex popust. Sad bas ne stoje najbolje, ne znam ocel biti sta :)
13 godina
offline
Black Friday 2017

Pazi elipso. Internet trgovina a masu trgovina nemožeš stavit u košaricu.

 

Crni petak al u košaricu ne može. :D

 

Koi likovi...

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
natal kaže...

Pazi elipso. Internet trgovina a masu trgovina nemožeš stavit u košaricu.

 

Crni petak al u košaricu ne može. :D

 

Koi likovi...

 E i?!? Neke su artikle stavili da mozes preko interneta uzet neke ne i di je tu problem. Oces popust? Digni dupe.

8 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2017

A koja je razlika? Platio preko neta ili u trgovini? Isti qurac.

15 godina
online
Black Friday 2017

Ako ima Amera kao ja u temi ovdje, bacite oko na Target.

 

Xbox One S 500GB je 165$.

 

U BestBuyu ima Sharpov 50" Roku 4K za 180$.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 3:51 (Mitch).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
GeneralPag1997 kaže...
natal kaže...

Pazi elipso. Internet trgovina a masu trgovina nemožeš stavit u košaricu.

 

Crni petak al u košaricu ne može. :D

 

Koi likovi...

 E i?!? Neke su artikle stavili da mozes preko interneta uzet neke ne i di je tu problem. Oces popust? Digni dupe.

 

Za internet trgovinu smiješno!

 

Digo sam ja jučer dupe i prešo 500km da kupim šta mi treba i to bez popusta. :)

 

Inače nisam iz Zagreba a nije ni frend. 

 

Frendu sam nešt preporučio da si uzme pa me zvao kasnije da nemože staviti u košaricu što je meni nepojmljivo. To mi je nešto tipa dodješ u kafić i nema kafe. :D Ili recimo zamisli na Amazonu nemožeš staviti u košaricu artikal, poručio generalpag1997 aka Jeff Bezos da dignemo dupe jel. :D

 

Sutra propo jel...

 

Ak ti ne vidiš problem da se u internet trgovini nemogu artikli stavit u košaricu i smatraš da je to ok neznam kaj bi rekao. To je na toliko razina krivo da je to strašno.

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
13 godina
offline
Black Friday 2017

Mall.hr krenuo sa crnim petkom, traje do iduce nedjelje.

meni zasad nema nijednu interesantnu stvar 

 

https://www.mall.hr/black-friday

13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
natal kaže...
GeneralPag1997 kaže...
natal kaže...

Pazi elipso. Internet trgovina a masu trgovina nemožeš stavit u košaricu.

 

Crni petak al u košaricu ne može. :D

 

Koi likovi...

 E i?!? Neke su artikle stavili da mozes preko interneta uzet neke ne i di je tu problem. Oces popust? Digni dupe.

 

Za internet trgovinu smiješno!

 

Digo sam ja jučer dupe i prešo 500km da kupim šta mi treba i to bez popusta. :)

 

Inače nisam iz Zagreba a nije ni frend. 

 

Frendu sam nešt preporučio da si uzme pa me zvao kasnije da nemože staviti u košaricu što je meni nepojmljivo. To mi je nešto tipa dodješ u kafić i nema kafe. :D Ili recimo zamisli na Amazonu nemožeš staviti u košaricu artikal, poručio generalpag1997 aka Jeff Bezos da dignemo dupe jel. :D

 

Sutra propo jel...

 

Ak ti ne vidiš problem da se u internet trgovini nemogu artikli stavit u košaricu i smatraš da je to ok neznam kaj bi rekao. To je na toliko razina krivo da je to strašno.

 Tvoje i moje misljenje se razlikuje, a to sto si ti neandertalac i ne mozes prihvatit da postoje vise misljnje od tog tvog to je tvoj problem.

EDIT. E i da proguglaj ako webshoppovi funkcioniraju

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 9:05 (GeneralPag1997).
7 godina
offline
Black Friday 2017

Jel ovo dobar deal? 400 kn manje nego kod nas, a u italiji.

klik

Zanemarite, nema na lageru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 10:04 (mikiFrajer).
15 godina
offline
Black Friday 2017

Planiram si uzeti ovaj ssd M2 ima velike brzine citanja i pisanja reading up to 2400 megabytes/s, write up to 3000 megabytes/s samo 122eur i shiping

 

https://www.alzashop.com/patriot-hellfire-240-gigabytes-d4591594.htm?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2017
Frenkyca kaže...

Planiram si uzeti ovaj ssd M2 ima velike brzine citanja i pisanja reading up to 2400 megabytes/s, write up to 3000 megabytes/s samo 122eur i shiping

 

https://www.alzashop.com/patriot-hellfire-240-gigabytes-d4591594.htm?

 

Obrnuto valjda?

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
Najbrži kaže...

Santa domenica newsletter. Čekamo sada i elipso, links, harvey norman koji inače ima dobre akcijske cijene. BTW da li se sjeća tko naziva firme od prošlog BF iz ZG-a gdje su bili baš BF popusti, a nikad nismo čuli za tu firmu?

EDIT:

toxic kaže...

Ekipa ako netko naleti na neki dobar Volan za pc/ps4

 

nek mi javi ne stignem sve pratit :)

Evo bio u alzi za €230 i rasprodano, vjerujem da će biti i jeftinije za ~€200 na Amaz

 Ovo bi te moglo zanimati... 3. slika, ostalo je malo više high-endish

 
 
 

 

 

https://www.fanatec.com/forum/categories/blog

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 16:25 (Mirko935).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
GeneralPag1997 kaže...

 Tvoje i moje misljenje se razlikuje, a to sto si ti neandertalac i ne mozes prihvatit da postoje vise misljnje od tog tvog to je tvoj problem.

EDIT. E i da proguglaj ako webshoppovi funkcioniraju

 Prihvaćam ja tvoje mišljenje da je tebi to ok. Meni nije ok. Za mene je to pekara bez kruha i bog.

 

Razumijem ja jako dobro kak rade webshopi, isto tako razumijem da ako se prodaju artikli i da se napiše "nedostupno", "rasprodano", al da se napiše "Dostupno odmah, na lageru" cijena dostave i onda da nemožeš naručiti a preko cijele stranice "BLACK FRIDAY". Dapače razumijem i "preorder", ali ovo nije ni jedna od tih stvari. Ovo je nešto posebno. :D I sad ja koji koristim više manje večinu webshopova u RH, amazon, ebay, neke u EU, Znam i kako funkcionira massdrop di platiš 1500 kn za proizvod i dobiješ ga par mjeseci kasnije. Ja koji korisitim više manje sve moguće servise na internetu, JA ne razumijem šta elipso tu rade i odbija me od sebe, odnosno neću kupit tu ništa jer kompliciraju bezveze, zamisli kako je prosječnom potrošaču?

 

A gle konkurencija je velika, samo odeš na drugi web shop i kupiš šta ti treba, i po većoj cjeni jer u elipsa nemožeš kupiti. 

 

El radiš ti u elipsu il kaj...ja prvi put vidim ovako nešto.

 

 

 

 

 

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 17:57 (natal).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2017
natal kaže...
JA ne razumijem šta elipso tu rade i odbija me od sebe, odnosno neću kupit tu ništa jer kompliciraju bezveze, zamisli kako je prosječnom potrošaču?

 

 

 

Stvar je jednostavna, žele da se osoba fizički pojavi u dućanu jer je veća šansa da će impulsivno kupiti još nešto. Koliko im je dobar način, u to mi se neda ulaziti.

 

10 godina
offline
Re: Black Friday 2017

Ne znam čemu uopće rasprava o tome više...par postova iznad sam napisao da sam bez problema kupio stvar online.

Sigurno nisam jedini, pa su tako rasprodali stvari i ne mogu se više kupiti online...niti da dođete tamo...rezultat je isti...stvari više nema....ništa čudno.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
online
Re: Black Friday 2017
Pa svaki Americki lanac ima Black Friday na ton principu...pola toga je in store only.
13 godina
offline
Black Friday 2017

Sancta Domenica BF ponuda:

 

http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/sd-black-friday-akcije-na-jednom-mjestu/

 

Nikaj posebno, kao i kod većine...

16 godina
offline
Re: Black Friday 2017
1samek kaže...

Sancta Domenica BF ponuda:

 

http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/sd-black-friday-akcije-na-jednom-mjestu/

 

Nikaj posebno, kao i kod većine...

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Ma jebala ih bjela tehnika....ponude su ocajne....
VenAtoR#2231
6 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

SanDisk Plus 240 GB 66€ na Amazon povodom cyber monday..

9 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

Ovaj BF pikiram Autoradio sa USB-om, neki mobitel za cca 100€ i PS4 500gb. Ako naiđete na neku dobru ponudu šibnite link. Za sada nisam našao ništa zanimljivo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice