Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 200.455
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Black friday 2019

 Baš je jučer Intel predstavio nove SSDe i netko je u komentraima teme popljuvao ovaj

Da mu brzina pdane na 50Mb/s il tak nešto.

I onda je još 150kn skuplji.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Black friday 2019

Vidim da nije nitko stavio, ovo sam dobio na mail.... Broj komada je valjda sveukupno za sve poslovnice, sigurno nemaju 100 tv-a po svakoj. Cijena za TV je 100-200kn niza od ostalih ducana(samo su napuhali redovne cijene), ostatak ponude su nekakve gluposti.(ostatak koji nisam stavio..)

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 10:55 (dustY).
5 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Nije mi baš jasno tko tu koga :)

Isti artikl - BlackFriday popust cijena i redovna cijena... LOL

 

 

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
dustY kaže...

Vidim da nije nitko stavio, ovo sam dobio na mail.... Broj komada je valjda sveukupno za sve poslovnice, nemaju valjda 100 tv-a po svakoj. Cijena za TV je 100-200kn niza od ostalih ducana(samo su napuhali redovne cijene), ostatak ponude su nekakve gluposti.

 HyperX Cloud Alpha za 400 kn je prilicno jebeno dobra ponuda.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Black friday 2019

imaju 9 poslovnica, recimo 4 komada slušalica za svaku poslovnicu i nešto više za zg. Sa ps4 i rx je jos gore. Ako nisi top 5-10 u redu čekanja, bolje odustati.

7 godina
offline
Black friday 2019

Plot twist, ne da ima u svakoj poslovnici par komada Playstationa (HGspot) nego ima samo u dvije poslovnice zasad koje uopće nisu u Zagrebu...

13 godina
offline
Re: Black friday 2019
daniel2809 kaže...

Plot twist, ne da ima u svakoj poslovnici par komada Playstationa (HGspot) nego ima samo u dvije poslovnice zasad koje uopće nisu u Zagrebu...

Pa moram reći da mi je baš drago da nisu u Zagrebu (NFH), pošto je inače sve ZG only.

12 godina
offline
Re: Black friday 2019
Minneyar kaže...
dustY kaže...

Vidim da nije nitko stavio, ovo sam dobio na mail.... Broj komada je valjda sveukupno za sve poslovnice, nemaju valjda 100 tv-a po svakoj. Cijena za TV je 100-200kn niza od ostalih ducana(samo su napuhali redovne cijene), ostatak ponude su nekakve gluposti.

 HyperX Cloud Alpha za 400 kn je prilicno jebeno dobra ponuda.

Dok s druge strane Airpods 2 su na mega sniženju 1400 kn, dok su u nekoliko dućana na redovnoj cijeni 1300 kn već neko vrijeme. 

4 godine
offline
Re: Black friday 2019

Promijenilo se stanje 🤣

4 godine
neaktivan
offline
Black friday 2019

koliko komada ASUS RX580 je dostupno?

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
Jel vidio netko negdje povoljne kartice?? Gadjam na vega 56 il ,rx5700 rtx2060..
R33mba#2892
14 godina
offline
Black friday 2019

što se Linksa tiče, ipak neće bit popusta na webu, samo ponavljaju opet Trešnjevka i Dubrava...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Black friday 2019
Cordas kaže...
Minneyar kaže...
dustY kaže...

Vidim da nije nitko stavio, ovo sam dobio na mail.... Broj komada je valjda sveukupno za sve poslovnice, nemaju valjda 100 tv-a po svakoj. Cijena za TV je 100-200kn niza od ostalih ducana(samo su napuhali redovne cijene), ostatak ponude su nekakve gluposti.

 HyperX Cloud Alpha za 400 kn je prilicno jebeno dobra ponuda.

Dok s druge strane Airpods 2 su na mega sniženju 1400 kn, dok su u nekoliko dućana na redovnoj cijeni 1300 kn već neko vrijeme. 

Ako se ne varam, AirPods 2 koje su na sniženju u hg spotu su one s wireless kućištem a za to je cijena od 1300kn odlična jer je redovna mpc 1800-2000kn 

PSN: Carlikaa
10 godina
offline
Re: Black friday 2019
R3nchi kaže...
Jel vidio netko negdje povoljne kartice?? Gadjam na vega 56 il ,rx5700 rtx2060..

 Za te stvari je najbolje pratit vani...

 

Tipa dosta cesto je STRIX Arez Vega 56 na akciji po 250-280€ sto je odlicna cijena, zadnji put je najjeftinija kod nas bila 2500kn

 

Znaci prati si amazon.de, co.uk i fr. te geihalzs (sve njemacke trgovine) i tamo sam recimo danas vidio istu tu vegu za 289€ sa dostavom u Hrv no sad je vec porasla cijena i sa dostavom je prek 310-320€...

4 godine
protjeran
offline
Re: Black friday 2019

Ma to su isto idioti svoje vrste. Zato ih i zovu hg Šrot

11 godina
offline
Re: Black friday 2019
hahhaajaads kaže...
R3nchi kaže...
Jel vidio netko negdje povoljne kartice?? Gadjam na vega 56 il ,rx5700 rtx2060..

 Za te stvari je najbolje pratit vani...

 

Tipa dosta cesto je STRIX Arez Vega 56 na akciji po 250-280€ sto je odlicna cijena, zadnji put je najjeftinija kod nas bila 2500kn

 

Znaci prati si amazon.de, co.uk i fr. te geihalzs (sve njemacke trgovine) i tamo sam recimo danas vidio istu tu vegu za 289€ sa dostavom u Hrv no sad je vec porasla cijena i sa dostavom je prek 310-320€...

 Ja pratim Amazon.de, ComputerUniverse (20€ dostava) i Alzashop (9€ dostava).

Za sada mi se CU čini najpovoljniji.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
FiCoO kaže...

Dok s druge strane Airpods 2 su na mega sniženju 1400 kn, dok su u nekoliko dućana na redovnoj cijeni 1300 kn već neko vrijeme. 

Ako se ne varam, AirPods 2 koje su na sniženju u hg spotu su one s wireless kućištem a za to je cijena od 1300kn odlična jer je redovna mpc 1800-2000kn 

Da, moja greška. Nisam vidio da je wireless charging case. Nisu baš 2000 inače, i sa wireless charing caseom ih imaš za 1600 kn. Ta cijena od 2000 kn koju su prekrižili isto tako nema smisla jer su 2100 kn Airpods pro.

9 godina
offline
Black friday 2019

https://www.hcl.hr/vijest/kupce-topli-napitci-hitna-pripravnosti-cekaju-do-70-posto-popusta-148331/

 

Jesam ja jedini ili su ti meni popusti smiješni? U instaru sprdnja, links i hg spot donekle ali donekle ima možda 2 3 dobra artikla i to je sve, pa u americi kupiš 180cm 4k tv koji je koštao 2000 dolara. Kupiš ga za 500 jer dolazi nova serija (primjer govorim), zar nije smisao black fridaya popust od 50% pa sve do 90%, koji je smisao artikl od 250kn staviti na 170kn i napisati ŠOK cijena? To je sve kita od dealova. 

16 godina
offline
Re: Black friday 2019
BeLLicus kaže...

 zar nije smisao black fridaya popust od 50% pa sve do 90%,

Ne, smisao BF je čišćenje lagera prije božićne ludnice.

Kod nas je smisao samo u "vid'la žaba da konja kuju pa i ona digla nogu".

10 godina
offline
Re: Black friday 2019
CyberDemonVZ kaže.... 

 Najbolja prilika za mene je WD Blue m.2 2TB SSD na Amazonu.

https://www.amazon.co.uk/dp/B073SBW3VD

Košta 1600 sa svim troškovima do nas.

Ovo je najjeftiniji kod nas:

https://www.protis.hr/products/details/ssd-wd-blue-m2-2tb-sata-iii-6-gbs-wds200t2b0b/141345

 

Šteta što imam love samo za novi mobitel. Ovu priliku sam morao propustiti.

 

EDIT: Ovo je "samo" SATA SSD, ali bi svjedeno bio savršena zamjena za HDD.

Da, to je najobicniji sata3 SSD u M.2 formatu. Popust sigurno postoji, ali ono, nist posebno po meni. Za te pare, tj. 1800kn u HR se moze kupiti https://www.nabava.net/search.php?q=Samsung+860+QVO+SSD+2TB, iako je QLC, ali ima ogromnu izdrzljivost, noviji je itd. Btw. u Protisu taj WD Blue kosta 2150kn kad se klikne na "i" kod cijene..

16 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
CyberDemonVZ kaže...

 Baš je jučer Intel predstavio nove SSDe i netko je u komentraima teme popljuvao ovaj

Da mu brzina pdane na 50Mb/s il tak nešto.

I onda je još 150kn skuplji.

 Valja izbjegavati qlc ssdove (jedino mogu poslužiti ako vam treba jeftini medij za skladištenje). https://www.bug.hr/savjeti/ima-li-smisla-koristiti-mehanicki-disk-za-rasterecenje-ssd-a-10490

You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
offline
Re: Black friday 2019
BeLLicus kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/kupce-topli-napitci-hitna-pripravnosti-cekaju-do-70-posto-popusta-148331/

 

Jesam ja jedini ili su ti meni popusti smiješni? U instaru sprdnja, links i hg spot donekle ali donekle ima možda 2 3 dobra artikla i to je sve, pa u americi kupiš 180cm 4k tv koji je koštao 2000 dolara. Kupiš ga za 500 jer dolazi nova serija (primjer govorim), zar nije smisao black fridaya popust od 50% pa sve do 90%, koji je smisao artikl od 250kn staviti na 170kn i napisati ŠOK cijena? To je sve kita od dealova. 

 Mislim da Black Friday kod nas ne može nikad imati toliko smisla kao u Americi, iz čisto tehničkih razlika. Tamo je pred Thanksgiving prava groznica kupovine stvari i poklona, jer oni za TG razmenjuju poklone isto kao mi za Božić ili Novu godinu. I onda dan nakon što se to ludilo završi ima smisla rasprodati ostatak nagomilanog inventara i napraviti mesto za novu robu i startovati novi potrošački ciklus (isto kao što su na zapadu 15. februara jeftini slatkiši - šta se prodalo do sv Valentina po masnim maržama prodalo se, rasprodaj ostalo). Kod nas nema TG groznice, pa samim tim ni rasprodaje kakve oni imaju na BF ne bi imale smisla - prodavci bi samo nabili gubitke. AFAIK, hardver i većina potrošačke elektronike se u proseku prodaju sa relativno tankim maržama za trgovca, svakako nedovoljnim da bi se tek tako moglo staviti 50+% popusta na većinu stvari.

 

Zbog toga mi i ne možemo imati ništa drugo do imitacije BF, gde će se malo podići hype, malo će se u tom cilju staviti popust na poneki artikal (u ograničenoj količini), a ostalo će biti na manje više realnim cenama.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
16 godina
offline
Black friday 2019
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Re: Black friday 2019

 Je al to onda ispadne skupo do bola, ja recimo da kupim taj volan onda nebi isao niti na jedan mjenjac ispod Thrustmaster TH8A koji je sam preko 100€...

10 godina
neaktivan
offline
Black friday 2019

Kolega s foruma mi je preporučio ovu stolicu https://www.instar-informatika.hr/gaming-stolica-genesis-nitro-330-military-edition/5901969411027/product/

 

Uspoređujući s ostalim trgovinama,  čini se da je sniženje pravo. Stolica mi se čini u redu. Jasno mi je da je cijena niža zbog boje koja i nije nešto. Isti model u istom dućanu druge boje je 300kn jeftiniji! Ja bi je uzela. Što vi mislite?

15 godina
offline
Black friday 2019

U Ysku imate "gejmerske stolice"na popustu, zelenu imam ja i ugodna je i dobra, nije kožna što mi je bitno da se po ljetu ne ljepis za nju i prozracna je...

13 godina
offline
Black friday 2019

Links lista s artiklima na rasprodaji zaliha (BF) - klik.

 

EDIT Ako ne radi, probajte ovako.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 17:13 (Caesar et Brutus).
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
THCninja kaže...

Kolega s foruma mi je preporučio ovu stolicu https://www.instar-informatika.hr/gaming-stolica-genesis-nitro-330-military-edition/5901969411027/product/

 

Uspoređujući s ostalim trgovinama,  čini se da je sniženje pravo. Stolica mi se čini u redu. Jasno mi je da je cijena niža zbog boje koja i nije nešto. Isti model u istom dućanu druge boje je 300kn jeftiniji! Ja bi je uzela. Što vi mislite?

 Čekao sam sa kupovanjem UVI simple stolice dobrih 10-ak dana da vidim hoće li itko izbaciti nešto što se čini bolje, a u tom cjenovnom rangu (do 800kn). Vidio sam onda ovu genesis na instaru, ali nije mi drago što su nasloni za ruke fiksni.. + što dosta ljudi na tom youtubeu videu spominje nekakav problem sa samim tiltom stolice. Nisam se dugo zadržao na njoj. Na kraju ipak naručen UVI simple, gledao sam kako nestaju polako s lagera.. Od nekih 50ak stolica u tjedan dana došlo sinoć na zadnje dvije. Jbg, moralo se kliknut :D

Sretno s odabirom.

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
Caesar et Brutus kaže...

Links lista s artiklima na rasprodaji zaliha (BF) - klik.

 Cemu MS acc log in ?

MadeInCroatia
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice