Black friday 2019

poruka: 1.141
|
čitano: 200.481
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
Re: Black friday 2019
Caesar et Brutus kaže...

Links lista s artiklima na rasprodaji zaliha (BF) - klik.

 uuuuzas, sve je skoro po 1 komad. A da ne pricam o tome kako na listi nema NITI JEDNOG oglašenog playstationa 4

 

Ghost777 vrlo vjerojatno zato sto je to sluzbeni dokument od radnika u Linksu (piše da je dokument pravio Links Marketing)

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 17:15 (Del_Boy97).
10 godina
offline
Re: Black friday 2019

 Sto se tice ovog sad, malo me mucio francuski i prevoditelj ali ok...

 

Ovo za 120 i 130€ nije novo nego koristeno i jos ne pise jel garanciju daje amazon ili netko drugi (ako uopce ima garanciju), a drugo ne dostavljaju u hr tak da treba koristit mailboxde...

 

Edit: evo sad mi izbacilo da ga prodaje direkt amazon ali opet ne pise u kakvom je stanju i da li ima garanciju

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 17:17 (hahhaajaads).
9 godina
offline
Black friday 2019

Volim BF u Hrvatskoj, pripremim se i uštedim novaca sa strane jer ne kupim ništa.

7 godina
protjeran
offline
Re: Black friday 2019
hahhaajaads kaže...

 Sto se tice ovog sad, malo me mucio francuski i prevoditelj ali ok...

 

Ovo za 120 i 130€ nije novo nego koristeno i jos ne pise jel garanciju daje amazon ili netko drugi (ako uopce ima garanciju), a drugo ne dostavljaju u hr tak da treba koristit mailboxde...

 

Edit: evo sad mi izbacilo da ga prodaje direkt amazon ali opet ne pise u kakvom je stanju i da li ima garanciju

 

Pa pise da su mali estetski nedostatci na dnu ili otraga, pribor (kablovi) mogu biti habani,

ostalo sve OK. U svakom slucaju, ako nisi zadovoljan, mozes vratiti.

 

Moze biti eventualno izlozbeni primjerak ili refurb, ne vjerujem da je srot roba.

 

A mozes i na DE kupiti za 199€.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 17:49 (Čitatelj).
10 godina
offline
Black friday 2019

Ako vam se karte slože, tj. ako trebate produljenje ugovora, na A1 je prava "američka" Black Friday ponuda.

Moj primjer: A1 Duo (telefon i internet), produljenje ugovora za 24 mjeseca, brzina 150Mbit - 170 kn/mjesečno. Uz to ide i Nintento Switch + Super Mario Odyssey igra za 200kn jednokratno + 20kn/mjesečno. Znači vrijednost konzole i igre od cca 3100kn za 680kn. Prava BF ponuda.
Imate još popusta za HTC VIVE za 20kn mjesečno i na 1+1 mobitele.

Link

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 17:52 (fora2).
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
Frenkyca kaže...

U Ysku imate "gejmerske stolice"na popustu, zelenu imam ja i ugodna je i dobra, nije kožna što mi je bitno da se po ljetu ne ljepis za nju i prozracna je...

 A uh, sad mi je zao sto sam narucio sinoc UVI. Cekao sam neku da se nasloni za ruke mogu podešavati, al sve su bile 1000+, što sam odlučio da je izvan budžeta. Za 850, ovu bih uzeo bez razmišljanja. Jel mi kasno otkazati narudžbu u malla? Nisam još s njima "ratovao" preko maila, pa ne znam kakva su iskustva. Dobra stvar je što sam naručio sa plaćanjem pouzećem, pa ne bi trebalo bit problema..

EDIT: Iako meni stoji da je stolica nazad na 1700 kn :/ 
Očito je ponuda završila. Čudno, listao sam jysk stolice prije par dana, nemoguće da mi je ova promakla po toj cijeni. Šteta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 17:54 (birra).
15 godina
offline
Re: Black friday 2019
Del_Boy97 kaže...
Caesar et Brutus kaže...

Links lista s artiklima na rasprodaji zaliha (BF) - klik.

 uuuuzas, sve je skoro po 1 komad. A da ne pricam o tome kako na listi nema NITI JEDNOG oglašenog playstationa 4

 

Ghost777 vrlo vjerojatno zato sto je to sluzbeni dokument od radnika u Linksu (piše da je dokument pravio Links Marketing)

 pa ovo je ponuda odvojena od one gdje su playstationi, go pro kamere i ostalo. ovdje se doslovno vidi da se rjesavaju zaliha jer tu su neki izlozbeni primjerci i ocito roba koja se nece vise prodavat. 

 

iso sam malo vidit ponudu na hg spotu, i upisem u search iphone i izbaci mi rezultate za iphone 5s i iphone 6s, 5s za 2000 kn a 6s za 2500 kn. ovi u hg spotu su zreli za ludnicu.

10 godina
offline
Re: Black friday 2019
birra kaže...


EDIT: Iako meni stoji da je stolica nazad na 1700 kn :/ 
Očito je ponuda završila. Čudno, listao sam jysk stolice prije par dana, nemoguće da mi je ova promakla po toj cijeni. Šteta.

 Mozes slobodno otkazat... Ako budu htjeli odgovor onda reci da ti se promijenila financijska situacija i to je to 

 

 

Sorry, slijep sam 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 18:00 (hahhaajaads).
15 godina
offline
Re: Black friday 2019
birra kaže...
Frenkyca kaže...

U Ysku imate "gejmerske stolice"na popustu, zelenu imam ja i ugodna je i dobra, nije kožna što mi je bitno da se po ljetu ne ljepis za nju i prozracna je...

 A uh, sad mi je zao sto sam narucio sinoc UVI. Cekao sam neku da se nasloni za ruke mogu podešavati, al sve su bile 1000+, što sam odlučio da je izvan budžeta. Za 850, ovu bih uzeo bez razmišljanja. Jel mi kasno otkazati narudžbu u malla? Nisam još s njima "ratovao" preko maila, pa ne znam kakva su iskustva. Dobra stvar je što sam naručio sa plaćanjem pouzećem, pa ne bi trebalo bit problema..

EDIT: Iako meni stoji da je stolica nazad na 1700 kn :/ 
Očito je ponuda završila. Čudno, listao sam jysk stolice prije par dana, nemoguće da mi je ova promakla po toj cijeni. Šteta.

 Ponuda vrijedi od sutra, cijeli katalog: http://katalozi.net/jysk-katalog/jysk-katalog-black-friday-2019

11 godina
offline
Black friday 2019

Ja se ispricavam na smetnji, slabo sam jako pratio forum zadnja 2 tjedna jer sam bio na operaciji pa se jos uvijek oporavljam. Molio bih samo nekoga ako je naletio gdje ili cuo da ce biti joystick za PS4 (dualshock V2) na nekoj akciji pa da si mogu jednog uzeti. Lani sam za 250kn u sancta domenici uzeo jednog tako da ispod 300kn ako bude ove godine mislim da bi bila ok cijena.

Hvala svima i ispricavam se jos jednom sto ovako ulijecem, nije mi inace navika. LP

Kovačić
9 godina
odjavljen
offline
Re: Black friday 2019

I bit će opet u Sancti. U međuvremenu 309 kn u mallu

 

https://www.mall.hr/gamepad?b%5B%5D=sony

11 godina
offline
Re: Black friday 2019
kbenzema kaže...

I bit će opet u Sancti. U međuvremenu 309 kn u mallu

 

https://www.mall.hr/gamepad?b%5B%5D=sony

 U redu, onda cu pricekati da vidim kod njih. Hvala na informaciji.

Kovačić
12 godina
offline
Re: Black friday 2019
hahhaajaads kaže...

 Sto se tice ovog sad, malo me mucio francuski i prevoditelj ali ok...

 

Ovo za 120 i 130€ nije novo nego koristeno i jos ne pise jel garanciju daje amazon ili netko drugi (ako uopce ima garanciju), a drugo ne dostavljaju u hr tak da treba koristit mailboxde...

 

Edit: evo sad mi izbacilo da ga prodaje direkt amazon ali opet ne pise u kakvom je stanju i da li ima garanciju

 Ja sam jučer naručio za frenda jedan G29, 145 € bez ili 180€ sa poštarinom.

U utorak je naravljena isporuka.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
8 godina
offline
Black friday 2019

Sutra u 19:00

 

4 godine
neaktivan
offline
Black friday 2019

A eto, budući da mi neće trebati edigital 5% kupon, ako ga i drugi mogu koristiti, grabite: 8be25a

Samo nemojte kupovati tehniku kod njih ako baš ne morate, no eto ako vas privuče koja dobra cijena iskombinirajte, meni svejedno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
fora2 kaže...

Ako vam se karte slože, tj. ako trebate produljenje ugovora, na A1 je prava "američka" Black Friday ponuda.

Moj primjer: A1 Duo (telefon i internet), produljenje ugovora za 24 mjeseca, brzina 150Mbit - 170 kn/mjesečno. Uz to ide i Nintento Switch + Super Mario Odyssey igra za 200kn jednokratno + 20kn/mjesečno. Znači vrijednost konzole i igre od cca 3100kn za 680kn. Prava BF ponuda.
Imate još popusta za HTC VIVE za 20kn mjesečno i na 1+1 mobitele.

Link

 KOJA PREVARA 1+1 GRATIS. Zovem službu za korisnike i pitam jel to istina p30pro + pretplata i dobijem još jedan p30pro jer piše 1+1. Kaže žena NE. Dobije se Y6.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 21:04 (axos).
16 godina
offline
Re: Black friday 2019
hahhaajaads kaže...

 Je al to onda ispadne skupo do bola, ja recimo da kupim taj volan onda nebi isao niti na jedan mjenjac ispod Thrustmaster TH8A koji je sam preko 100€...

 Ja ne bih uopće kupio mjenjač :D

Sve je to drekec u toj klasi.

Imao sam doma istovremeno G29 i T300RS GT.

G29 sam vratio Amazonu idući dan. Nevjerojatno bučan volan, zupčanici su katastrofa u odnosu na Thrustmasterov remen, a i Thrustmaster ima cijeli eko sistem za nadogradnju kasnije, za razliku od Logitecha..

 

Al velim, baza sa volanom je neki drugi svemir u odnosu na Logitech..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
4 godine
protjeran
offline
Black friday 2019

Ja si uzeo na kraju jbl go 2 za 220kn.

Posto ga vec cura ima par mj isprobano vise nego dobar za lagani chill.

13 godina
offline
Re: Black friday 2019
fora2 kaže...

Ako vam se karte slože, tj. ako trebate produljenje ugovora, na A1 je prava "američka" Black Friday ponuda.

Moj primjer: A1 Duo (telefon i internet), produljenje ugovora za 24 mjeseca, brzina 150Mbit - 170 kn/mjesečno. Uz to ide i Nintento Switch + Super Mario Odyssey igra za 200kn jednokratno + 20kn/mjesečno. Znači vrijednost konzole i igre od cca 3100kn za 680kn. Prava BF ponuda.
Imate još popusta za HTC VIVE za 20kn mjesečno i na 1+1 mobitele.

Link

 Ovih 1+1 je loša ponuda jer uz napuhane cijene na tarifu, to su odron mobiteli.

S druge strane recimo, flagship LG G8S za 869kn uz 179kn mjesečne pretplate je solidna ponuda

9 godina
offline
Re: Black friday 2019
Razmišljao sam uletit u neki ok zvučnik za TV. Stvarno nisam poznavatelj tih sustava ozvučenja, ali sam kontao da bi mi onaj jedan tanki zvučnik za TV fino mogao dići atmosferu u dnevnoj sobi. Sad mi je iskočila obavijest za chipoteku, za BF imaju raznih ponuda i baš ima nešto što bi mi možda moglo dobro doći - link- https://www.chipoteka.hr/artikl/131484/soundbar-magnat-sbw-250-black-bezicni-subwoofer-8011607160
Znači sad je cijena 2000 kn, jel ima netko ideju jel se to isplati uzeti?
7 godina
offline
Re: Black friday 2019
Cansee kaže...
Razmišljao sam uletit u neki ok zvučnik za TV. Stvarno nisam poznavatelj tih sustava ozvučenja, ali sam kontao da bi mi onaj jedan tanki zvučnik za TV fino mogao dići atmosferu u dnevnoj sobi. Sad mi je iskočila obavijest za chipoteku, za BF imaju raznih ponuda i baš ima nešto što bi mi možda moglo dobro doći - link- https://www.chipoteka.hr/artikl/131484/soundbar-magnat-sbw-250-black-bezicni-subwoofer-8011607160
Znači sad je cijena 2000 kn, jel ima netko ideju jel se to isplati uzeti?

 Pa čuj, čak je i u edigitala cijena 250 kn veća, a oni su uglavnom dosta jeftiniji od ostatka dućana. Cjenovno izgleda kao odlična ponuda, što se kvalitete tiče, probaj googlat neke rivjuove. Vidio sam od Magnata i slušalice ekstra jeftino u edigitala nekidan. Izgleda da se bave samo audio opremom, možda i nije loša marka. 

14 godina
offline
Re: Black friday 2019
Naso sam i rx5700 i 2060 za 299e (to je ciljana cifra) al nesalju u hrv.. A nemos ni preko mailbox.de
Lood sam.
A ove cigane iz hrv po 3200+ kn necu ni komentorat..
R33mba#2892
10 godina
offline
Re: Black friday 2019
R3nchi kaže...
Naso sam i rx5700 i 2060 za 299e (to je ciljana cifra) al nesalju u hrv.. A nemos ni preko mailbox.de
Lood sam.
A ove cigane iz hrv po 3200+ kn necu ni komentorat..

 Nemoj se zaletavat sad, tek krecu akcije i ko zna kakve ce bit cijene grafi... Poslije bfa ide cyber monday pa bi tu isto trebali bit neki popusti i vjerovatno ce se nac Vega 56 po dobroj cijeni.

15 godina
offline
Black friday 2019

Ako slučajno naletite na nekakve wireles slušalice za gaming bacite link.
Inače, ako netko još gleda, u linksa ima hyperx cloud stinger wireless za 280 kn, ali ja više gledam nešto poput sennheiser gsp 670, steelseries arctics pro/7, astro a50, audio tehnica g1wl,..

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
16 godina
online
Black friday 2019
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
8 godina
offline
Re: Black friday 2019
axos kaže...
fora2 kaže...

Ako vam se karte slože, tj. ako trebate produljenje ugovora, na A1 je prava "američka" Black Friday ponuda.

Moj primjer: A1 Duo (telefon i internet), produljenje ugovora za 24 mjeseca, brzina 150Mbit - 170 kn/mjesečno. Uz to ide i Nintento Switch + Super Mario Odyssey igra za 200kn jednokratno + 20kn/mjesečno. Znači vrijednost konzole i igre od cca 3100kn za 680kn. Prava BF ponuda.
Imate još popusta za HTC VIVE za 20kn mjesečno i na 1+1 mobitele.

Link

 KOJA PREVARA 1+1 GRATIS. Zovem službu za korisnike i pitam jel to istina p30pro + pretplata i dobijem još jedan p30pro jer piše 1+1. Kaže žena NE. Dobije se Y6.

 Ja vec bio ubacio S10+ u kosaricu i odabrao tarifu. Cudno mi sto nigdje ne mogu odabrati koje boje bih htio taj +1 S10+ pa reko da malo pazljivije procitam ponudu. Moras cetiri puta skrolati da bi se vidjelo da je taj +1 zapravo A10. WTF? bastards.....

6 godina
neaktivan
offline
Re: Black friday 2019
fora2 kaže...

Ako vam se karte slože, tj. ako trebate produljenje ugovora, na A1 je prava "američka" Black Friday ponuda.

Moj primjer: A1 Duo (telefon i internet), produljenje ugovora za 24 mjeseca, brzina 150Mbit - 170 kn/mjesečno. Uz to ide i Nintento Switch + Super Mario Odyssey igra za 200kn jednokratno + 20kn/mjesečno. Znači vrijednost konzole i igre od cca 3100kn za 680kn. Prava BF ponuda.
Imate još popusta za HTC VIVE za 20kn mjesečno i na 1+1 mobitele.

Link

 Znaš onu, kada je nešto pre dobro da bude istinito? Čitaj mala slova ;)

15 godina
offline
Black friday 2019

Na santa domenici ima brdo popusta, jedna od kategorija:
https://www.sancta-domenica.hr/promotions/diners_black_friday_ustede

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
11 godina
offline
Re: Black friday 2019
Lose je to sve kad ti moras imat posebnu karticu za ostvarivanje popusta za black friday tj week. Cini mi se puno gora ponuda za ovaj black friday kod nas nego prosle godine.
8 godina
offline
Re: Black friday 2019
pc_fan005 kaže...
Lose je to sve kad ti moras imat posebnu karticu za ostvarivanje popusta za black friday tj week. Cini mi se puno gora ponuda za ovaj black friday kod nas nego prosle godine.

 Cekaj petak

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice