Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.610.417
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

najbolje da vas dvojica napravite po video pa mi svi skupa da to gledamo jer vise ni youtubu se nemoze vjerovati a pogotov kad se tice informacija koji klok se koristi na jednoj i drugoj platforim malo vise detalja ovako mozemo samo ici do beskraja.

AMD AntiBoy
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
toxic kaže...

Nisam se oglusio na nista, no odgovor ti je u videu kojeg opet nisi pogledao.

Sta da ti ja kazem na ovo tvoje boldano? Osim sto imas navedeno kako je sve poriktao da bude fer.

Nadalje lik u komentarima odgovara na upite pa pogledaj i to.. S obzirom da nisi pogledao video radi se o isteveremnom snimanju sadrzaja na lokalni disk itd.. opet preporucam da pogledas sve... ovaj put jos jednom i pazljivo..

 

btw, nemoj mi stavljati "test" jer je testirano onako treba biti testirano, netko ga je prozvao da je gamer nexus to obavio bolje na sto ga je ovaj pitao po cemu, nikada nije dobio odgovor...

Ovo što je on napravio je realtime scenario, gledao sam i gamernexus-a i ovo.. dva razlicita scenarija i testa..nemaju bas neke veze s vezom "hint" - grafička kartica također..

 

 Evo pogledao sam video i ovo zbilja je "test" jer covjek je lupio x264 encoder za stream i za drugu kopiju za lokalni disk i tako napravio svojevrsni "stres test" kako i sam kaze... Tako da ono no šit da ce procesor sa 4 threada vise tu biti bolji...

 

I to je zapravo to sto je on napravio, nikakvo riktanje OBS-a niti nista da bi bilo fer, jbt mogao je barem reci nakoj overkloku su mu procesori. Zato je Gamers Nexus taj dio pojasnio da ljudi ne bi padali na ovakve fore. 

 

Gledam mu bas test za Fortnite, znaci ovaj skroz lijevi graf cisti gaming bez streama, 2600x mu je jednak sa 8700k, a ovdje npr 2600 u savrsenim uvjetima na 4.2ghz i nafriziranom memorijom jedva sustigao 8400...

 

Komentare videa mi se stvarno ne da citati, al ak ima nes pametno slobodno kopiraj.

 

Pa dobro jel ti jasno zasto je dobio isto ili vise fpsa na 2600? mislim polako mi postaje smjesno jer koliko god da si ti pogledao video opet mi stavljas scenarije koji nemaju veze s ovime sto sam ja stavio ali nikakve, citaj NIKAKVE.

Opet jedan hint, stavljas mi video s gtx1080TI a ovaj test je rađen s GTX 1080 obicnom, pa to sam napisao...

zaista mislis da je tu bilo kakva usporedba moguca?

 

Između ostalog za Fortnite si sam sebi dao odgovor par postova prije - hint "slucaj Ansha"

 

opet idemo u dio s nebulozom jer nisam se referirao niti na fps niti u tome da je Ryzen bolji vec na fluidnost

dakle slika dolje:

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 14:42 (toxic).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
toxic kaže...

 

Pa dobro jel ti jasno zasto je dobio isto ili vise fpsa na 2600? mislim polako mi postaje smjesno jer koliko god da si ti pogledao video opet mi stavljas scenarije koji nemaju veze s ovime sto sam ja stavio ali nikakve, citaj NIKAKVE.

Opet jedan hint, stavljas mi video s gtx1080TI a ovaj test je rađen s GTX 1080 obicnom, pa to sam napisao...

zaista mislis da je tu bilo kakva usporedba moguca?

 

Između ostalog za Fortnite si sam sebi dao odgovor par postova prije - hint "slucaj Ansha"

 

 Malo sam prevrtio pocetak videa pa sam fulao dio gdje spominje gtx 1080, sry jbg...

 

Ako sam si sam dao odgovor za Fornite pojasnjavajuci fluktuacije kod bf1, onda posto je ovo sve skupa radeno online mozemo zakljuciti da je sve skupa govno jel tak?

 

Sad bez zajebancije, test mu je nikakav, dok ne stavi neke normalne uvjete za kvalitetan stream, a ne ovaj svojevrsni stres test i postavi OBS kako spada pisi propalo. 

 

Sto se tice ovog komentara sto si stavio, ja mislio bit ce neko pojasnjenje postavki i slicno kad ono nasla se dvojica i izjavili "E buraz, meni stuttera.", ne bi dalje...

 

Evo malo zdravog prepucavanja izmedu Intela i AMD-a klik.

 

"Pa mogli ste nam reci ako zelite isprobati najbolji gaming cpu i poslali bi vam ga." 

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

 

"Pa mogli ste nam reci ako zelite isprobati najbolji gaming cpu i poslali bi vam ga." 

@AMDRyzen, if you wanted an Intel Core i7-8086K processor too, you could have just asked us. :) Thanks for helping us celebrate the 8086!

 

super si to preveo nema sta, ipak intel nije toliko jadan da pise takve djetinjarije 

 

 

trebali su pokazat muda i napravit promociju, za ove koji naprave zamjenu za 1950X, oni ponude 7980XE

 

 

edit: sad vidjeh dobar spin dolje u komentarima: If I was AMD, I would fire back instantly asking for a retail version of the "28 core @ 5ghz" and if it would run on a stock intel cooler, lol.  

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 15:42 (Timo).
14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Evo malo novosti sa benchmarcima https://videocardz.com/press-release/basemark-launches-free-gpu-benchmark upravo se skida 2.9gb velicina 

AMD AntiBoy
14 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Malo o procesorima amd dokazao da su spremi dati vise sporih jezgri od intela https://videocardz.com/76585/could-amd-ryzen-threadripper-2990x-be-the-next-flagship-cpu

AMD AntiBoy
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
nicky.sl kaže...

A kad čete vi prestat gledat kako drugi igraju i nešto odigrat. Isti ste ka moj mlađi mladunac, ja mu još lani kupio GTA V a on umisto da igra uvik visi na YouTube i gleda druge kako igraju .

 

 cc 50 sati igre u Fallout 4 u zadnjih par tjedana, dobio žulj na guzici

12 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...
nicky.sl kaže...

A kad čete vi prestat gledat kako drugi igraju i nešto odigrat. Isti ste ka moj mlađi mladunac, ja mu još lani kupio GTA V a on umisto da igra uvik visi na YouTube i gleda druge kako igraju .

 

 cc 50 sati igre u Fallout 4 u zadnjih par tjedana, dobio žulj na guzici

 Hehe, čudi me kako nisi dobio na novčaniku kolko ga stišćeš.

 

PdmPcsssss

16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
DarthMarkus kaže...
XXX kaže...
nicky.sl kaže...

A kad čete vi prestat gledat kako drugi igraju i nešto odigrat. Isti ste ka moj mlađi mladunac, ja mu još lani kupio GTA V a on umisto da igra uvik visi na YouTube i gleda druge kako igraju .

 

 cc 50 sati igre u Fallout 4 u zadnjih par tjedana, dobio žulj na guzici

 Hehe, čudi me kako nisi dobio na novčaniku kolko ga stišćeš.

 

PdmPcsssss

 Ne znam po čemu kolega...novi 21:9 monitor, nova matična+proc, novo kućište, nedavno novi TV, novi tablet, novi galaxy mobiteli..trošim ja na tehniku i previše . Ak sam ja škrtica onda su ljudi iz moje okoline u kamenom dobu

 

To kaj vi pljunete 20 000 kn za par sati tjednog gaminga nije moj problem

10 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
dreadmoore kaže...

Evo malo novosti sa benchmarcima https://videocardz.com/press-release/basemark-launches-free-gpu-benchmark upravo se skida 2.9gb velicina 

 Ja proba na brzinu

MISCREATED
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...
nicky.sl kaže...

A kad čete vi prestat gledat kako drugi igraju i nešto odigrat. Isti ste ka moj mlađi mladunac, ja mu još lani kupio GTA V a on umisto da igra uvik visi na YouTube i gleda druge kako igraju .

 

 cc 50 sati igre u Fallout 4 u zadnjih par tjedana, dobio žulj na guzici

 Evo kod mene "mrvu" manje sati u superiornom New Vegasu. Tko zna možda dam još jednu šansu četvorci, jako me vuče i trica, u glavi mi se vrti nekakav melee build.

10 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Onda sam ja za vas profi gamer

MISCREATED
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Timo kaže...

 

super si to preveo nema sta, ipak intel nije toliko jadan da pise takve djetinjarije 

 

 

 A nije ti palo na pamet da sam to napisao onako malo da zapaprim stvar? Covjek si pomisli da se barem u ovoj temi moze malo zajebavati, al svi nesto nabrijani i ozbiljni. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 23:18 (war3_tft).
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
nicky.sl kaže...

Onda sam ja za vas profi gamer

 Jbga to je MP. Nego gdje nalaziš vrijeme? Ja već računam koliko bi SP naslova s to-do liste mogao odraditi u toliko sati, ispalo je skoro sve 

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
nicky.sl kaže...

Onda sam ja za vas profi gamer

 nisi ti profi gejmer, nego (sad i službeno) ovisnik 

10 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Jesam 

MISCREATED
10 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
nicky.sl kaže...

Onda sam ja za vas profi gamer

 Jbga to je MP. Nego gdje nalaziš vrijeme? Ja već računam koliko bi SP naslova s to-do liste mogao odraditi u toliko sati, ispalo je skoro sve 

 Igra je krenula u 11. misecu 2014. a ju zaigram barem uru dnevno točnije po noći. Moje vrime je iza 23h

MISCREATED
11 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ode Brian iz Intela glavom bez obzira 

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Timo kaže...

Ode Brian iz Intela glavom bez obzira 

 https://www.tomshardware.com/news/intel-ceo-resign-brian-krzanich,37339.html?utm_source=notification

 

Uskoro imamo interni natjecaj 

12 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Eto Chaselolu prilike...

12 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Uzeo je malo duži godišnji s obzirom kakva im je konkurencija do 2025 je bez brige.
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...
Uzeo je malo duži godišnji s obzirom kakva im je konkurencija do 2025 je bez brige.

 Mogu komotno Chasetrola primit na mjesto CEO do 2035 ni on to nebi znao upropastiti 

8 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...
Uzeo je malo duži godišnji s obzirom kakva im je konkurencija do 2025 je bez brige.

 

Još nisam skužio zašto baš ti uvijek potičeš neku priglupu svađu i sprdanje... Kompleksi, ha?

12 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Ma jok dobri reflexi.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...
Uzeo je malo duži godišnji s obzirom kakva im je konkurencija do 2025 je bez brige.

 Zakaj je onda rasprodao sve dionice?

 

https://www.bug.hr/osobe/prvi-covjek-intela-prodao-maksimalan-broj-dionica-kompanije-2158

12 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Ma papak je navodno prešao na Ryzena. Na Twiteru se hvali latencijama na ramu cl 36 78 78 300 2100mhz sa R7 2700x.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...
Ma papak je navodno prešao na Ryzena. Na Twiteru se hvali latencijama na ramu cl 36 78 78 300 2100mhz sa R7 2700x.

 Papka su smjenili zbog hrpe sigurnosnih propusta, problema sa prelaskom na 10 nm, gubitka tržišta...

 

Čovjek raspordao dionice dok još vrijede.

12 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Ma i za to me zaboli ako će Amd imat bolje procesore kupit ću Amd-a. Meni tak svejedno kaj piše na procesoru ako mi je bolji za moju namjenu. Uzeo bih ja i Vegu da je bolja i upario sa nekim dobrim freesync monitorom.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 10:40 (mislioc).
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Normalno da bi, i ja bi. Ali do tada sam osuđen na šugavu nvidiju...u principu se odigralo kaj sam i najavljivao. AMD se gamerski skroz okrenuo na konzole pa svi AMD hejteri mogu kupovati gsync monitore i gsync grafe za malo bogatstvo. Dao bog da se isto dogodi i sa procesorima. i5 7500 za 1600 kn i svaka generacija nova MBO i dalje vrhunski stock hladnjak

 

Šugavi AMD mi pokvario prognozu

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice