Humor izdvojena tema

poruka: 36.227
|
čitano: 12.104.324
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Smiješne slike - arhiva, Smiješne slike
14 godina
neaktivan
offline
Humor

Ava Karabatić:
"Lijepo je vidjeti ženu u 40-ima,koja je kroz sve te godine sačuvala dostojanstvo i unutrašnjost svake žene,to jest da je i dalje djevica..jer u ovo vrijeme kada je sve puno zla,loših ljudi i trudnih cura prije 18-e,ona je ostala dostojna sebi i ja joj se divim..i mogu kazat, DA SU JOJ DJECA SIGURNO PONOSNA I SRETNA ŠTO IMAJU TAKVU MAJKU"

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
fakEEE kaže...

Ajmeee !! TS3 svada ! Umirem :DD

 

Baš me zanima kolike su to sise njegove sestre da ne stane s njima kroz vrata {#}

15 godina
offline
Humor

Sreli se Mujo i Haso

 

 Kako zivis Mujo?

 Luksuzno !!!

 Kako bolan luksuzno, nema posla , nema para...

 Jedem luk a suze idu same.

Extend my EMSI License for free: http://download.emsisoft.com/EmsisoftAntiMalwareSetup_6434073 / My Web Site: http://www.marko-idzan.from.hr
16 godina
offline
Humor

Članak o današnjoj utakmici.

 

)Ako je bilo javite da brišem(

Pretpostavka je majka svih zajeba. || To do list....go to Pamplona and run in front of bulls!!
12 godina
neaktivan
offline
Humor

Našo sam neke malo su odrasli pa ako kome smetaju reći ću modu da ih pobriše.

 

1.Obitelj sjedi za večerom i pita sin: “Tata, koliko vrsta cica postoji?”

Otac začuđen odgovara: “Pa sine, postoji 3 vrste cica. U dvadesetima, ženske grudi su kao dinje, okrugle i čvrste. U tridesetima i četrdesetima kao
kruške, još uvijek lijepe, ali pomalo vise. Poslije pedesete su kao luk!”
“Luk?”
“Da, kad ih vidiš, plače ti se”

 

To je razljutilo njegovu ženu i kćer, pa kćer pita: “Mama, a koliko vrsta pimpeka postoji?”

Mama iako iznenađena, nasmije se i odgovori: “Pa zlato, muškarac prolazi kroz 3 faze. U 20-ima, pimpek mu je kao hrast – snažan i tvrd.
U 30-ima i 40-ima je kao breza, fleksibilan, ali pouzdan. Poslije 50-te je kao božicno drvce.”

“Božićno drvce?”

Da, mrtav od korijena do vrha, a kuglice su samo za ukras.”

 

2.Sjede sadista, mazohista, serijski ubojica, nekrofil, zoofil i piroman na klupi i dosađuju se. Digne se zoofil i kaže:

 - Ajde da uhvatimo mačku!
Sadista:
- Ajde da uhvatimo mačku, pa da je mučimo!
Serijski ubojica:
- Ajde da uhvatimo mačku, da je mučimo, pa da je ubijemo!
Nekrofil:
- Ajde da uhvatimo mačku, da je mučimo, ubijemo, pa onda hebemo!
Piroman:
- Ajde da uhvatimo mačku, da je mučimo, ubijemo, hebemo, pa zapalimo!
Mazohista se digne, pogleda ih sve i kaže:
- Mjaaauu!

 

3.Pao avion na groblje i policajci izvukli 2000 tijela

 

4Bio simpozij pivara, a u pauzi ljudi odluče nešto popiti.
Predstavnik Heinekena naruči Heineken.
Onaj iz Budweisera naruči Bud.
Onaj iz Stelle naruči Stellu.
Samo Irac iz Guinessa naruči Pepsi.
Pitaju ga ostali: “Pa dobro, kako možeš na simpoziju pivara naručiti Pepsi?”
Tek će Irac: “Pa… Kad vi nećete pivo, neću ni ja.”

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
offline
Humor

Jedan prigodni anagram za vecerasnju utakmicu.

 

LUKA MODRIĆ -> OLIĆ MU D.RKA

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Humor

:D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Humor

"Mislim, dakle postojim", reče Mujo i nestane.

Ustajte prezreni na svijetu !
12 godina
neaktivan
offline
Humor

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 21:05 (Stjepan28).
14 godina
neaktivan
offline
Humor

ajmo vatreni

12 godina
neaktivan
offline
Humor

ŠPANJOLCI - sve se nema, a suce se placa...

12 godina
neaktivan
offline
Humor
I Saša Matić je vidija zaleđe.
14 godina
neaktivan
offline
Humor


Sjede Mujo i Haso u kafani, i Mujo se pohvali da je napravio novu tetovažu. Kad ga Haso upita da mu je pokaže, Mujo ga pozove na WC, izvadi penis i pokaže na njemu tetovažu na kojoj piše 500 eura.

Haso, sav zbunjen, upita:

- Mujo bolan, a što baš 500 eura, i to na ćuni?

Mujo se zavali u stolac, otpije gutljaj piva i reče:

- Moj Haso, četiri dobra razloga imam!

Haso se zainteresira:

- Koja, bolan?

Mujo odgovori kao iz topa:

- Prvo, stalno ti je lova u ruci. Drugo, osjećaš se sjajno dok ti ušteđevina raste. Treće, mogu dati Fati da je troši koliko je volja! A četvrto, ako me netko traži da mu posudim nešto love, mogu mu mirno reći: evo ti qurac!
16 godina
offline
Humor

Pita učiteljica djecu na satu {#}
 - Što je to bijelo i ima dvije noge?
Marica odgovori isti tren: - Kokoš, učiteljice!
 - Točno Marice, a mogla je biti i guska .

 - A što je to crno i ima 4 noge?
Mate će kao iz topa: - Pas!
 - Točno Mate, a mogla je biti i mačka!

 

A na to će Ivica:

 - Znate li vi učiteljice što je suho i tvrdo kad se stavi u usta, a mokro, mekano i smežurano kad se izvadi vani?
Učiteljica pocrveni i opali Ivici šamarčinu.

Na to će Ivica:
 - Točno, a mogla je biti i žvaka! {#}

http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | https://www.youtube.com/user/TheDjigibao?feature=mhee
15 godina
offline
Humor
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
12 godina
neaktivan
offline
Humor

Šanse su nam 50-50, ja hoću a ona neće {#}

--------------------------
13 godina
offline
Humor

Broj 1

 

Broj 2

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ MIUI 2.6.15 + Siyah 3.3.2
16 godina
neaktivan
offline
Humor

Dođe Mujo kući i pita Fatu:
- Fato, gde su djeca?
- Na engleskom - kaže Fata.
A Mujo:
- OK! Where are the children?

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
16 godina
offline
Humor

13 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
Vapor kaže...
fakEEE kaže...

Ajmeee !! TS3 svada ! Umirem :DD

 

Jedna od boljih na Youtubeu. Proletilo mi 15 minuta ko ništa, na drugima mi dosadno nakon 2 minute.

 

Evo jedna svađa Counterista LORD totalno nebitan, KoRn najbolji awp na ESLu u Europi i MessiahONE admin na ESLu.

 

I evo majke koj brani svog desetogodišnjaka u pola 1 navečer. Citiram majku "Moj stariji sin je haker, e vala kad te on nađe bit će ti"

 

 

Ma ko je ovaj seljak što non stop spama u cs, sere panaporan mi je, da bi mu dvi pleske samo da ga vidin bez pitanja...

[M|C] 7emper_fi
13 godina
offline
Humor

Mali sudac iz Njemačke, Hrvatima radi spačke, jučer je u kasni sat turnir iš`o zajebat`, pa je Hrvat izvadia BAM BAM BAM BAM, mali sudac sada živi na Lovrincu

CoD games unlike Counter Strikes are so popular because they quickly give a player a false impression of being good at something. CS is very unforgiving and demand a lot of time, nerves and skill...
15 godina
offline
Re: Humor
Vapor kaže...

Mali sudac iz Njemačke, Hrvatima radi spačke, jučer je u kasni sat turnir iš`o zajebat`, pa je Hrvat izvadia BAM BAM BAM BAM, mali sudac sada živi na Lovrincu

tu ako ste ovo procitali pjevajuci.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
mar123 kaže...
Vapor kaže...

Mali sudac iz Njemačke, Hrvatima radi spačke, jučer je u kasni sat turnir iš`o zajebat`, pa je Hrvat izvadia BAM BAM BAM BAM, mali sudac sada živi na Lovrincu

tu ako ste ovo procitali pjevajuci.

 tu

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!
14 godina
neaktivan
offline
Humor

Istina..

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
14 godina
neaktivan
offline
Humor

Dolazi čovjek u poštu na razgovor za posao:
Službenik: Da li ste već negdje radili?
Čovjek: Bio sam tri godine u vojsci.
Službenik: Imate li kakve benificije?
Čovjek: Ranjen sam, odnio mi geler genitalije.
Službenik: Primljeni ste, radno vrijeme je od 08:00 do 16:00. Dođite sutra u 10.00.
Čovjek: Rekli ste da je radno vrijeme od 08:00 do 16:00 zašto ja dolazim u 10.00?
Službenik: Ovo Vam je državna firma. Mi do 10:00 češemo jaja tako da nema te potrebe dolazit ranije.

14 godina
neaktivan
offline
Humor

/

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2012 12:48 (filipvk1000).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
Evo ja upravo upisao gace od smijeha... Enjoy!
http://www.kur*c-palac.net/sportlap.htm

P.S. Umjesto * dodati slovo a, jer mi cenzura na forumu ne dozvoljava da stavim normalni link.
http://www.narodni-list.hr/articles/1DGpKjqH-qu
13 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
The Man kaže...
Evo ja upravo upisao gace od smijeha... Enjoy!
http://www.kur*c-palac.net/sportlap.htm

P.S. Umjesto * dodati slovo a, jer mi cenzura na forumu ne dozvoljava da stavim normalni link.

8. Bilo je 9:9 a sada je 13:9 i vec je bronhi situacija, la-kse se dise    {#}

The future is Fusion - AMD
15 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
Meni je najjace...
"U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza
sedam."
http://www.narodni-list.hr/articles/1DGpKjqH-qu
12 godina
neaktivan
offline
Humor
Student pao na ispitu iz logike, priđe profesoru i reče : " Ako pogodite uzimam jedinicu i odlazim, ako ne znate odgovor dajte mi pet i odlazim.
Profesor nakon kraćeg razmišljanja : " Ok, prihvaćam! " Student: " Što je to legalno, a nije logično, logično, a nije legalno, a što nije niti logično niti legalno ?? " Profesor je dugo razmišljao, nije našao pravi odgovor i dade studentu peticu. Nakon t...oga ga je pitao za odgovor...student je odmah odgovorio: " Vi, imate 63.g. i oženjeni ste 35.-godišnjakinjom, to je legalno, ali nije logično. Vaša žena ima 25.-godišnjaka za ljubavnika, što je logično, ali nije legalno. Vi date peticu ljubavniku vaše žene makar je trebao pasti na ispitu, što nije niti logično, niti legalno.. :D
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Smiješne slike - arhiva, Smiješne slike
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice