Humor izdvojena tema

poruka: 36.227
|
čitano: 12.105.676
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Smiješne slike - arhiva, Smiješne slike
12 godina
neaktivan
offline
Re: Foto, vjerovali ili ne
dafuq dafuq
Da li uopce treba znati sve odgovore na sva pitanja,da li uopce postoji pravi odgovor? Da li smo se mi spremni suociti sa istinom? Hocemo istinu,a da li ju mozemo podnijeti?
12 godina
neaktivan
offline
Humor

Astronaut Mujo ide na svemirsku misiju. NASA radi istraživanja šalje i 3 majmuna u njegovoj letjelici.

Nakon poletanja zove baza: "Majmune 1, drži kurs po uputama i javi eventualne poteškoće. Majmune 2, nakon izlaska iz atmosfere podesi sistem za dobivanje kisika. Majmune 3, hitno otpusti dodatne spremnike goriva. Mujo, ti nahrani majmune i ništa ne diraj!"

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2012.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
alankish kaže...
Space Invader kaže...

Skrivena kamera u splitu

pustaju zrak koji pisti za poludit, tu nastaje panika jer izgleda ka da ce eksplodirat.

Odlično :) Odvalio sam se od smijeha. Danas izlazim vanka, u ronilačkom odijelu, i vičem biži, biži, pa da vidiš veselja. {#}

 

Evo i jedna koja me je odvalila u potrazi za informacijom o dostupnosti BB usluge/uređaja u T-Mobile mreži.

 

Evo i link na cijelu raspravu na služebnom forumu podrške za korisnike Bonbon mreže. Negativni semantički diferencijal Smijeh Posebno obratiti pozornost na raspravu između korisnika dragutin i slatke agentice podrške korisnicima Iris (Iris, ako ovo kojim slučajem čitaš, ništa osobno).

 

Napomena: Za bolje razumijevanje tekst i slike pročitati cijeli topic.

 

EDIT: Skratio sam citat, jer se u njemu prikazivao i thumbnail videa s Youtubea.

Negativni semantički diferencijal rofl... dobio sam protutvrdnje na moje tvrdnje pod tvrdnjama 1) i 2).

Majke mi lik je sigurno završio pravo ili nešto srodno tome haha XD

 

ot:

Prodaje Mujo sladoled na nudističkoj plaži i prilazi mu jedna dobra riba i traži sladoled.
Gleda nju Mujo od glave do pete i daje joj sladoled. Pita njega ta ženska:
- Što je papku, zar nikad nisi vidio golu žensku ?
A Mujo će njoj:
- Nije to, nego gledam odakle ćeš mi platit.

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 17:07 (pbandov).
11 godina
neaktivan
offline
Humor

{#}

 

Mujo i Suljo pričaju o svojim ženidbama, svatovima i ostalom i veli Mujo: - Meni je najdraže kad pustim snimku svadbe unazad i sjednem pa gledam… - Što? - Pa… muzika vraća pare, janje se sastavi, a Fata ode kući materi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
alankish kaže..
Evo i jedna koja me je odvalila u potrazi za informacijom o dostupnosti BB usluge/uređaja u T-Mobile mreži.

Posebno obratiti pozornost na raspravu između korisnika dragutin i slatke agentice podrške korisnicima Iris (Iris, ako ovo kojim slučajem čitaš, ništa osobno).

"vjerujem da ćeš moći shvatiti i ove moje 4 skromne riječi (koje sam napisala bez upotrebe Klaićeva rječnika stranih riječi):

Molim te, pošalji mail." {#}{#}{#}

 

 

 

 

 

Da li uopce treba znati sve odgovore na sva pitanja,da li uopce postoji pravi odgovor? Da li smo se mi spremni suociti sa istinom? Hocemo istinu,a da li ju mozemo podnijeti?
12 godina
offline
Re: Humor

Kaže Mujo Fati: - Fato, ako pogodiš zagonetku, bit će seksa.

- U redu Mujo, reci.

- Što je to: ima 4 noge i mijauče?

- Krokodil!

- E Fato, jesi vražja, uvijek pogodiš.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 20:07 (dinos3).
13 godina
offline
12 godina
odjavljen
offline
Re: Humor
bradonja_85 kaže...

 Yo' mama so big that she washes her ass in carwash.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 20:11 (Pranja).
14 godina
neaktivan
offline
Humor

Vrhunac pijanstva…kad napuses alko test na 2.8 i kažeš policajcu zaokruži na 3.0...

12 godina
offline
Re: Humor
dasoo988 kaže...

Vrhunac pijanstva…kad napuses alko test na 2.8 i kažeš policajcu zaokruži na 3.0...

Ili
Napuse 2.25 i kaze, uh jos malo pa pola 3.. 

14 godina
offline
Humor

dzix
12 godina
offline
Re: Humor
dinos3 kaže...
dasoo988 kaže...

Vrhunac pijanstva…kad napuses alko test na 2.8 i kažeš policajcu zaokruži na 3.0...

Ili
Napuse 2.25 i kaze, uh jos malo pa pola 3.. 

Ovo je vrhunac pijanstva:

 

 

BF3: Perky_The_Pica
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 21:27 (Perki).
14 godina
neaktivan
offline
Humor
Dolazi Medvedev kod Putina nervozno mu predlaže da ukinu više ove vremenske zone. Pita ga Putin:Zašto?
Pa ne snalazim se više, odletim u drugi grad, zovem kući a oni svi spavaju, prošli put tebe budim u 4 ujutro, a mislio sam da je večer.
Zovem Angelu da joj čestitam rođendan, kaže bio je jučer, predsjedniku Kine Novu godinu, kaže da je sutra.
Ma dobro, to su sve gluposti - govori mu Putin.
Ma kakve gluposti, sjećaš se kad se srušio onaj poljski predsjednički avion? Ja zovem da im izrazim sućut, kaže čovjek da avion još nije ni poletio..
=▲<
15 godina
offline
Humor

He He He, šta je njemu bilo?

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Humor

Pogledao sam ovo, faca mi je bila wtf, i otisao spavat...vidim da gluposti pocinjem gledat

 

dado
16 godina
offline
Re: Humor
dasoo988 kaže...

Vrhunac pijanstva…kad napuses alko test na 2.8 i kažeš policajcu zaokruži na 3.0...

  Ono sto je ozbiljno bilo.... Zaustavi policajac vozaca i ona naduva 0.8 i vozac iz šale kaže "zaokurži na 10" i pandur upise 0.10

K'eni pa te vat' ;)
13 godina
offline
Re: Humor
Koliko se ja kuzim u matematiku 0.8 je vise od 0.10 ne znam bas da bi tako bilo
i nogom u guzicu je korak naprijed
13 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
crodrot kaže...
Koliko se ja kuzim u matematiku 0.8 je vise od 0.10 ne znam bas da bi tako bilo

  Pa u tome je i stvar, policajac ne zna matematiku..

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
online
Re: Humor
crodrot kaže...
Koliko se ja kuzim u matematiku 0.8 je vise od 0.10 ne znam bas da bi tako bilo

jesi i ti policajac?

12 godina
protjeran
offline
Humor

dafuq?! 

 

Moderator ★★★★★★
15 godina
offline
Re: Humor
AMD Phenom II X4 kaže...

dafuq?! 

 

...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Humor

LOL, Merci...

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Humor

Vrhunci pijanstva:

Dođeš doma u 5 ujutro,žena te čeka budna i pita:"Jel se sad dolazi kući?" a ti joj kažes: "Ma samo sam došao po gitaru".

ili

Na svom vjenčanju naručiš pjesmu "Nije život jedna žena"

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2012 13:52 (Peroman).
11 godina
neaktivan
offline
Humor
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2012 14:52 (nix2811).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
BugSU kaže...
dasoo988 kaže...

Vrhunac pijanstva…kad napuses alko test na 2.8 i kažeš policajcu zaokruži na 3.0...

  Ono sto je ozbiljno bilo.... Zaustavi policajac vozaca i ona naduva 0.8 i vozac iz šale kaže "zaokurži na 10" i pandur upise 0.10

Evo još nešto ozbiljnije što je bilo {#}

 

Prije par godina frend se toliko napio da nije znao gdje vozi i odjednom on ugleda naplatne kućice na krčkom mostu nije mu bilo jasno zašto ide za Krk i pruža novac da plati most kad ugleda policajac sjedi u kućici kad ono on na granici za Slovenijom {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Humor

Hhahahahaha kad sam poceo gledat ocekivao sam ovako nest al nisam mislio da ce bit ovako brutalno{#}

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 伊凡992...
13 godina
neaktivan
offline
Humor

Cura hoce nesto vise a "bebach" ju odbija ... {#}

 

Kuda vodi ova mladez ? Da cura moze biti tako napaljena i decko ju odbije i na kraju ga istuce na mrtvo ime.. {#}

 

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0Onf5XNiEQg

Ukrali ste mi jedinu zvijezdu. Drzava me krade, Vi me kradete. Sramite se!
12 godina
offline
Re: Humor
Karlovac_047 kaže...

Cura hoce nesto vise a "bebach" ju odbija ... {#}

 

Kuda vodi ova mladez ? Da cura moze biti tako napaljena i decko ju odbije i na kraju ga istuce na mrtvo ime.. {#}

 

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0Onf5XNiEQg

hahaahahahahahahahaahahaaha znaci ne vjerujem {#}, biber generacija {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2012 17:59 (dinos3).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Humor
Baš me zanima šta bi bilo da je obrnuto, cura neće, a dečko je istuče...
Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Smiješne slike - arhiva, Smiješne slike
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice