Kako ustedjet za komp laptop...

poruka: 9
|
čitano: 1.300
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Kako ustedjet za komp laptop...

Zdravo lj

udi volio bih da mi pomognete u ovom mom problemu.Imam 14 g i imam jedan staaari laptop hp250 ali bih volio dobit komp jer bih stvarno volio ponekad zaigrat neku igricu sto je na ovom laptopu nemogucer jer cim gledam neki video na youtube mi se pregrije medutim ja nemam novaca za ta komp volio bih pitati cacu i mater za novi al me nekako strah. sto se tice skole najbolji sam ucenik od muskih al cini mi se da to vele ne pomaze. pokusao sam sa stednjon ali ni to nije bilo uspjelo jer me netko uvik trazi pare a ja nemogu rec ne.sta da radim ko znate napisite ispod

14 godina
odjavljen
offline
Re: Kako ustedjet za komp laptop...
PhotoWolf kaže...

Zdravo lj

udi volio bih da mi pomognete u ovom mom problemu.Imam 14 g i imam jedan staaari laptop hp250 ali bih volio dobit komp jer bih stvarno volio ponekad zaigrat neku igricu sto je na ovom laptopu nemogucer jer cim gledam neki video na youtube mi se pregrije medutim ja nemam novaca za ta komp volio bih pitati cacu i mater za novi al me nekako strah. sto se tice skole najbolji sam ucenik od muskih al cini mi se da to vele ne pomaze. pokusao sam sa stednjon ali ni to nije bilo uspjelo jer me netko uvik trazi pare a ja nemogu rec ne.sta da radim ko znate napisite ispod

 Nauči reći ne, vjeruj mi dobro će ti doći kasnije u životu. Uostalom imaš 14 godina, tko te ima šta pitati za pare lol..

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
offline
Re: Kako ustedjet za komp laptop...
Možda starci žicaju od njega
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Kako ustedjet za komp laptop...

Ako ti roditelji IMAJU pare za komp i ti si dobar učenik (znači zaslužio si), a oni te NE žele kupiti onda su oni gadovi/loši roditelji. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.9.2018 20:29 (pqweasdyxc).
7 godina
protjeran
offline
Kako ustedjet za komp laptop...

Za pocetak bi bilo dobro da postanes bar polu-pismen, jer ne znam koja je to skola/razred, ako si ti najbolji ucenik.

14 godina
protjeran
offline
Re: Kako ustedjet za komp laptop...
PhotoWolf kaže...

 jer me netko uvik trazi pare a ja nemogu rec ne.sta da radim ko znate napisite ispod

Ako ne znas rec ne, onda reci da nemas...

6 godina
protjeran
offline
Re: Kako ustedjet za komp laptop...
Čitatelj kaže...

Za pocetak bi bilo dobro da postanes bar polu-pismen, jer ne znam koja je to skola/razred, ako si ti najbolji ucenik.

 Ipak bih ostavila otvorena vrata mogućnosti da mu je teško ili neugodno pisati o tome, pa je sadržaj iz njega izašao u obliku struje svijesti - tinejdžerske i ne sasvim koherentne. Nitko od nas nije bio bastion jasnoće s četrnaest godina na leđima. Nemoj mladiću suditi tako strogo.

All work and no play makes Jack a dull boy.
5 godina
protjeran
offline
Re: Kako ustedjet za komp laptop...
PhotoWolf kaže...

Zdravo lj

udi volio bih da mi pomognete u ovom mom problemu.Imam 14 g i imam jedan staaari laptop hp250 ali bih volio dobit komp jer bih stvarno volio ponekad zaigrat neku igricu sto je na ovom laptopu nemogucer jer cim gledam neki video na youtube mi se pregrije medutim ja nemam novaca za ta komp volio bih pitati cacu i mater za novi al me nekako strah. sto se tice skole najbolji sam ucenik od muskih al cini mi se da to vele ne pomaze. pokusao sam sa stednjon ali ni to nije bilo uspjelo jer me netko uvik trazi pare a ja nemogu rec ne.sta da radim ko znate napisite ispod

 A čuj. Moš pitat ćaću i mater (na rate neće niti osjetiti, ako rade), a moš se i učlanit u mladež neke stranke. Ono prvo ti donosi trenutnu nadu, a ono drugo nadu za budućnost.

A moš i prati stakla na benzinskoj. Ili ne moš. Sada ne znam jel i za to moraš imati više od 16.

15 godina
offline
Re: Kako ustedjet za komp laptop...
PhotoWolf kaže...

Zdravo lj

udi volio bih da mi pomognete u ovom mom problemu.Imam 14 g i imam jedan staaari laptop hp250 ali bih volio dobit komp jer bih stvarno volio ponekad zaigrat neku igricu sto je na ovom laptopu nemogucer jer cim gledam neki video na youtube mi se pregrije medutim ja nemam novaca za ta komp volio bih pitati cacu i mater za novi al me nekako strah. sto se tice skole najbolji sam ucenik od muskih al cini mi se da to vele ne pomaze. pokusao sam sa stednjon ali ni to nije bilo uspjelo jer me netko uvik trazi pare a ja nemogu rec ne.sta da radim ko znate napisite ispod

 Za sada se javi u ovoj temi (dole je link), ostavi post da ti treba PC ili laptop, pa možda se netko javi...

 

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/darivanje-hardvera-zbirna-tema/233863.aspx?page=1

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice