Koliko se ipak može idiotskih... zaključana tema

poruka: 46
|
čitano: 4.998
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Koliko se ipak može idiotskih...

Heh ne napadam te, sori ako sam zvuco malo grubo.

 

Nek posta tko oce, to je jos premalen broj da bi radio ikakve probleme. Postoje i tzv. "lurkeri", koji vole citat ali ne osjecaju da imaju ista pametno za rec. Mislim da trebas dat forumu malo vremena, proslo je tek nekoliko dana, doci ce clanovi, koji ce pozivat nove clanove. Sa Bugovom reputacijom, i ako forum bude dobro moderiran, lako bi mogao postati jedan od najboljih za ovu tematiku na ovim prostorima.

 

Patience, my young padawan :P

16 godina
neaktivan
offline
Koliko se ipak može idiotskih...

Nego šta... Ovo samo pokazuje koliko je BUG jak. U tjedan dana skoro 1000 reganih usera. Ima foruma koji po 3-4 mjeseca (i dulje) ne mogu nakupit toliko.

Svakao, ovo će biti jedan od najjačih (ako ne i najjači) IT foruma u hrvatskoj.

 

Ljudima treba biti čast biti dio ovakve zajednice.


...code your life...
16 godina
protjeran
offline
Koliko se ipak može idiotskih...

...eh ovako, problem je u ljudskoj naravi, koja još podilazi demokratski režim društvenog uređenja..mnogi od njih su zadojeni s tim da imaju pravo na svoje mišenje, a krivo pretpostavljaju, jer nemaju oni svoje mišljenje, nego ponavljaju tuđa naklapanja, prekrojavajući tuđe rečenice i umotavajući u svoje intelektualne umotovorine, čine novu kompoziciju koja ne svira tako dobro, te to samo njima zvući dobro i onima koji su isti kao oni....to je puno širi problem,, a ne samo vog ili bilo kojeg drugog foruma( na drugim se i ne žale na to)...

 

...rješenje je u malo skupini forumaša koja će pravovremenim reagiranjem zakočiti besmislene postove u korijenu...na primjer dođe Staljinko Hitlerčiću reći da je njemu draga crvena boja  u simbolu čovjeka što širi svoje udove, te dođe ovaj drugi njemu reći da on voli pravokutnik sa crvenom podlogom s bijelom kružnicom u sredini sa crnim uzorkom nekog simbola. Eh sada kreće argumentacija, Staljinko njemu govori da priroda nije pravokutna, nego da je ona "besklasna", te da će nastojanjem sluga pluga, hamera i srpa doći do toga, sada pak ovaj njemu govori da je on slikao te da se bez pravokutika i geometrije ne može zamisliti interpretacija prirode....pa se sada tu još javi Nesvrstanko Maršalčić i kaže da rijeka teče prema svom izvoru i tako u nedogled oni se izjašnjavaju....!

 

Skupljam Kinder-jaja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2008 18:02 (Lumen_Štrumpf).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se ipak može idiotskih...
Lumen_Štrumpf kaže...

...eh ovako, problem je u ljudskoj naravi, koja još podilazi demokratski režim društvenog uređenja..mnogi od njih su zadojeni s tim da imaju pravo na svoje mišenje, a krivo pretpostavljaju, jer nemaju oni svoje mišljenje, nego ponavljaju tuđa naklapanja, prekrojavajući tuđe rečenice i umotavajući u svoje intelektualne umotovorine, čine novu kompoziciju koja ne svira tako dobro, te to samo njima zvući dobro i onima koji su isti kao oni....to je puno širi problem,, a ne samo vog ili bilo kojeg drugog foruma( na drugim se i ne žale na to)...

 

...rješenje je u malo skupini forumaša koja će pravovremenim reagiranjem zakočiti besmislene postove u korijenu...na primjer dođe Staljinko Hitlerčiću reći da je njemu draga crvena boja  u simbolu čovjeka što širi svoje udove, te dođe ovaj drugi njemu reći da on voli pravokutnik sa crvenom podlogom s bijelom kružnicom u sredini sa crnim uzorkom nekog simbola. Eh sada kreće argumentacija, Staljinko njemu govori da priroda nije pravokutna, nego da je ona "besklasna", te da će nastojanjem sluga pluga, hamera i srpa doći do toga, sada pak ovaj njemu govori da je on slikao te da se bez pravokutika i geometrije ne može zamisliti interpretacija prirode....pa se sada tu još javi Nesvrstanko Maršalčić i kaže da rijeka teče prema svom izvoru i tako u nedogled oni se izjašnjavaju....!

 

 
komentar na prvi odlomak - jes ti profesor filozofije na faksu??Belji se

 komentar na drugi odlomak - slažem se. dobra metafora(ironija ili koji već vrag). ovaj forum podržava kreativnostNamigiva

potpisujem se
16 godina
offline
Koliko se ipak može idiotskih...

I još kad se uključi kapitalistička buržoazija u tu raspravu... Da, vidim kamo to vodi. I zato mi gradimo forum, forum gradi nas. Život damo, bug ne damo, itd.

16 godina
neaktivan
offline
Koliko se ipak može idiotskih...

Hmm lock? Forum je još u beti, forum postoji nepunih tjedan dana tj. barem za javnost je otvoren nepunih  tjedan  dana.

Tako  da  niti  ne  moze  biti  savršen  i  bez  xx  pogrešaka.

Meni  samo  jednostavno  nije  jasno  zašto  je  forum  otvoren  za  javnost  tj.  predstavljen  bez  strogo  definiranih  pravila....


May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se ipak može idiotskih...
coder_ kaže...

Staro pravilo foruma je(ovo i pice na grani znaju): Prvo pogledaj sve teme na forumu. Ako ne nađeš, proguglaj. Tek onda postaj novu temu.

TEma AMD vs. Intel.

 

Čak se i može pretvorit u pristojnu diskusiju. Naravno za to su potrebni civilizirani ljudi i valjani argumenti.

Mislim da je ovo i dobra tema iz koje se da dosta izvuć. A ne ono, ja mislim da je Intel bolji zato što ga ja imam. Da i?? Šta sad, svi bi trebali imat intela samo zato što ga ti imaš?

Mislim da znaš o čemu pričam.

Prije svega diskusiju na ovu temu usmjeravam na bitne stvari koje se tiču procesora. Zagrijavanje, brzina izvršavanja instrukcija, podržane instrukcije i još masa toga. Iskreno, baš bi me i zanimalo što ljudi imaju reći na to!

 

 Prilično je teško dobiti takvu raspravu. Naravno da se ta tema može razviti u ozbiljnu i konstruktivnu diskusiju, ali jednostavno nemaš kritičnu masu korisnika koji posjeduju znanje da bi u takvoj raspravi sudjelovali.
AMD versus Intel može biti rasprava o tome kako je AM2 bolja solucija ako ćemo gledati da Intel svakih 6 mjeseci izdaje novi chipset; o tome kako je AMD chipset bolji za ATi kartice i slično. Ali to ne ide lako jer većina ni ne zna razliku između chipseta i procesora...
Prilično je teško održati forum na razini koju bi htjeli jer iole stručnije ili ozbiljnije teme i pitanja ne nalaze publiku. Ja sam primjerice pitao za prijedlog UPS-a pa sam dobio 1 odgovor na temu "vidi u BUG-u". - Vlada i djelomična nezainteresiranost za teme u kojima treba razmišljati.
Raspravlja se o kvaliteti grafičkog pokretača u Crysisu i onda netko uleti da "engine ne valja jer ne podržava rezoluciju 100x100 koju podržava Unreal 2" (da, dobro piše, nije greška i ponovljeno je nekoliko puta :D) ili dobiješ izjavu "Linux je 100 godina iza Windowsa. Točka" ili "Vista je smeće jer su ikonice veće nego n a XP-u" ... dakle, nerealno je očekivati previše od publike kojoj je ovaj forum najpodložniji. Rasprava ATi versus nVidia na Anandtech forumu se vodi argumentirano, s testovima, grafovima na nekoliko stranica, a na hrvatskim forumima se nakon trećeg posta spominje uža rodbina u kontekstu seksualnog delikta...

Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
neaktivan
offline
Koliko se ipak može idiotskih...

Ima pravila neboj se.

Mada su došla poslije otvaranja foruma ali tu su.

Problem je u kulturi ljudi.

Kad sam bio u Njemačkoj u hardware forumu i u linux forumu takvog ponašanja kao ovdje nije bilo.

Neznam jel je to ovdje u modi al toga tamo nije bilo.

Pojedinih slučajeva da ali oni su odmah dobili bann i gotovo.

Zašto se igrat sa idiotima kad ima jednostavnih metoda.

Moderatori i admini su puno stroži nego ovdje pa ljudi 2x razmisle hoće li radit sranje u forumu ili ne.

Treba jednostavno par "zločestih" modova zaposlit koji paze i ak neko brlja gluposti poslat na klupu i gotovo.

Kad to pojedinci shvate neće više radit sranja.


C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
16 godina
protjeran
offline
Koliko se ipak može idiotskih...

lajchi probaj ugasiti i upaliti kompjuter, mozda pomogne

16 godina
protjeran
offline
Koliko se ipak može idiotskih...

Jesam ali ne radi, mislim da bude dobro ako ga uštekam i izštekam iz utičnice.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se ipak može idiotskih...
lajchi kaže...

Jesam ali ne radi, mislim da bude dobro ako ga uštekam i izštekam iz utičnice.

Bit će tebi ugašeno začas.Nemaš frke.
Nema dijete drugog posla osim izigravat budalu ovdje?
Odi doma spavat.Bit će ti pametnije.
Mod------Bann-----Close

 

 

EDIT:Super.I avatar mi je drpio.Svaka čast ti bezčasno dijete

C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2008 20:20 (LUXX).
16 godina
protjeran
offline
Koliko se ipak može idiotskih...

brijem da Luxx najvise problema tu radi


C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se ipak može idiotskih...

Zakljucavam topic jer je bilo puno zalbi na njega - treba jos reci da je jedan korisnik trenutno na hladjenju s crvenim, a drugi je dobio trajni izgon.


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se ipak može idiotskih...
LUXX kaže...

Ima pravila neboj se.

Mada su došla poslije otvaranja foruma ali tu su.

Problem je u kulturi ljudi.

Kad sam bio u Njemačkoj u hardware forumu i u linux forumu takvog ponašanja kao ovdje nije bilo.

Neznam jel je to ovdje u modi al toga tamo nije bilo.

Pojedinih slučajeva da ali oni su odmah dobili bann i gotovo.

Zašto se igrat sa idiotima kad ima jednostavnih metoda.

Moderatori i admini su puno stroži nego ovdje pa ljudi 2x razmisle hoće li radit sranje u forumu ili ne.

Treba jednostavno par "zločestih" modova zaposlit koji paze i ak neko brlja gluposti poslat na klupu i gotovo.

Kad to pojedinci shvate neće više radit sranja.


  Bravo LuXX divim ti se kako si pametan. Znaš ono nijedno pitanje nije glup, glup moze biti samo odgovor. Stvar je u tome da mozda ovdje ima puno ljudi koji ne znaju ništa ili samo se sluze osnovima racunala.
  Tako  da  oni  sad  kad  su  proculi  da  i  doticni  casopis  "Bug"  ima  forum  misle  ajmo  sad  tamo  i  mozemo  odma  pitati  šta  ne  znamo,  šta  nas  interesira  i  sve  sl. 
  Ne  moramo  više  pisati  i  slati  pisma  puno  brze  jednostavnije  i  efikasnije  je  nešto  natipkati  u  par  min/sec  bez  obzira  kakvo  je  to  pitanje/odgovor.
  Dakle  po  tebi  ti  bi  sve  to  ban.  Pa da zašto da se zamaram sa upozorenjima i sl. Brzo jednostavno i bezbolno ali ne razmišljaš o posljedicama da ceš time odbit i dobar dio ljudi koji mozda jesu na forumu ili koji se razmišljaju registrirati.
  Koliko  vidim  nešto  si  sam  prico  o  nabijanju  postova?  Kako  ti  to  ne  radiš  baš  gledam  u  temi  hi-fi  sustavi  ti  uletiš  ja  imam  dva  zvucnika  i  panasonik  slušalice  meni  dovoljno.  Zar  je  potrebno  išta  pisati  kad  se  tema  odnosi  na  ljude  koji  imaju  Hi-Fi  sustav  kod  kuce  i  oni  su  ti  koji  bi  tamo  trebali  pisati  iznositi  svoja  iskustva  i  sl.  A  vidim  da  ti  to  nije  niti  prvi  takav  ulet.  Osjecaš  nekakvu  moralnu  potrebu  da  na  komentiraš  svaku  temu? 
16 godina
neaktivan
offline
Koliko se ipak može idiotskih...

@naxeem

 

Šta ćeš, balkan i mi se moramo sa time pomiriti. Ne vrijedi kidat živce zbog nekoliko nekulturnih koji se ne znaju pridržavati pravila foruma.

Tu raspravu na Anandtech-u nisam vidio, no vjerujem ti. Kad to vidimo ovdje, onda mogu "umrijet sretan". Tek će onda bit jasno da smo se promijenili.

 

Baš sam gledao Intel vs. AMD temu ovdje, i ona se svodi na bezargumentirano prepucavanje. prestrašno.

 

@LUXX

 

To je za svaku osudu. Krađa avatara je teško kazneno djelo.

 

 

I ono što sad gledam, 3 usera, 3 posta 1 avatar. Mislim stvarno, dajte ljudi. Mjenjajte te avatare. Nije moguće da vam se sviđa isti avatar.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se ipak može idiotskih...
@punisher.
Ja iza mojih riječi stojim i dalje.
Ti si misli kaj hoćeš.
Naravno da nebi svakog bannao koji dođe ovamo ali recimo da imam oko za budale i trollove koji samo probleme rade.Kao i ona dvojica.
Ali čemu se ja tebi pravdam
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice