Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

poruka: 53
|
čitano: 14.755
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

Sinula mi ideja kako bi mogli okupiti sve legendarne teme bug foruma da se malo prisjetimo starih dogadjaja, a novi clanovi da vide kako je to prije njih bilo 

 

evo ja cu pocet

Ko ima logitech g110 tipkovnicu? trebam uslugu

Review, veza do poljupca  nezaboravni mentalist aka onjegin

Skuter Baotian 50ccm PROBLEM!  nas poznati mato

 

ako mi padne jos nesto napamet budem stavio, a do tad pucajte vi svoje linkove

 

 

edit:sve teme koje budete pisali, dodat cu ih u prvi post da budu sve na jednom mjestu

 

Ušla zmija u kuću - kako da je izbacim?

Batlle 4 Life

Sony Ericsson Kita

Odijelo za mlade

Rep muzika daje snagu!!!

Astronomska fizika i teorija

Smanjenje glave

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno

Kako skinuti salo sa stomaka

Moj program-browser

HOMEMADE Alienware komp

Evo što Hitna PC služba kaže o linuxu

My Little Pony: Friendship Is Magic

Savjet za BUG, malo kulture

Stare Dad -> Napravite svog na BUG forumu!

Reforma jezika foruma

Magazin Kukci - sreća za 34,99 Kn

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2014 21:35 (win4crazzy).
13 godina
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat
11 godina
neaktivan
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

Ona tema kad je Miro rekao da je XXX-man postao moderator i svi su čestitali.

 

Ne mogu nešto da je nađem...

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2013 10:21 (Onjegin).
15 godina
offline
15 godina
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

Ima i ona tema sa Sonyericsson Kita mobitelom, mislim da su čak neki postovi ubjavljeni u drugim medijima, tipa jutranji ili neš tako...

 

Edit: Evo je!

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2013 23:15 (rooswelt1991).
13 godina
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit

mislio sam na teme koje imaju puno vise postova i gdje se kvalitetno trolla, ovdje je taj lik retardiran(uz duzno postovanje prema reterdiranim osobama)

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

http://www.bug.hr/forum/topic/periferija/ko-logitech-g110-tipkovnicu-trebam-uslugu/167691.aspx

 

Nekim čudom, uspio sam ovu temu fulati {#}

 

Ostale sam sve vidio, ali opet sam umirao od smjeha čitajući ih.

Ima vjerovatno još dobrih tema, samo treba pronaći to sve, u ovih 5-6 godina, dosta se toga genijalnog dogodilo...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
15 godina
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit

HAHAHAHA Genijalna ideja, ismijao sam se dok sam citao teme .. {#}

GL&HF
16 godina
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

Evo i moja omiljena tema

 

http://www.bug.hr/forum/topic/filmovi-tv-serije-glazba/rep-muzika-daje-snagu/168369.aspx

 

Ovo je odlicna ideja, ali sve mi se cini da ova tema nece dugo biti na zivotu

13 godina
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit
rooswelt1991 kaže...

http://www.bug.hr/forum/topic/periferija/ko-logitech-g110-tipkovnicu-trebam-uslugu/167691.aspx

 

Nekim čudom, uspio sam ovu temu fulati {#}

 

Ostale sam sve vidio, ali opet sam umirao od smjeha čitajući ih.

Ima vjerovatno još dobrih tema, samo treba pronaći to sve, u ovih 5-6 godina, dosta se toga genijalnog dogodilo...

pa tu sam ja odmah prvu gore stavio hahaha, nisi gledao {#}

Sint1 kaže...

Evo i moja omiljena tema

 

http://www.bug.hr/forum/topic/filmovi-tv-serije-glazba/rep-muzika-daje-snagu/168369.aspx

 

Ovo je odlicna ideja, ali sve mi se cini da ova tema nece dugo biti na zivotu

ma dobro, bitno da bude sve na jednom mjestu.

a i nikad ne znas u kojem smjeru moze krenuti rasprava :D

 

edit: imali netko onu temu sto je mentalist spomenuo, gdje su ljudi par stranica pisali bilo bi zgodno ali nije potrebno 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2013 12:06 (win4crazzy).
10 godina
neaktivan
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

ja ju tražim već pola godine....bilo je oko 50-tak stranica ''bilo bi zgodno,ali nije potrebno'' mislim da se radi o nekom prijedlogu za forum

Remember, remember the Fifth of November Gunpowder, treason and plot; I know of no reason why gunpowder treason. Should ever be forgot
13 godina
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit
kivic15 kaže...

ja ju tražim već pola godine....bilo je oko 50-tak stranica ''bilo bi zgodno,ali nije potrebno'' mislim da se radi o nekom prijedlogu za forum

da bio je prijedlog, i mislim da znam koji je forumas bio, koliko se sjecam za avatara je imo baltazara, ali se ne mogu sjetit imena da ga pronadjem

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

Definitvno bug treba uvesti foldere unutar arhive poruka.

Evo još jedne teme iz moje arhive 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/smanjenje-glave/69533.aspx

 

 

Edit: možda bi mogao srediti linkove u prvoj poruci, u obliku hiperlinkova za tekst:

 

Smanjenje glave

 

 

Ovako bi to bilo puno preglednije.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2013 12:50 (rooswelt1991).
13 godina
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit
win4crazzy kaže...
kivic15 kaže...

ja ju tražim već pola godine....bilo je oko 50-tak stranica ''bilo bi zgodno,ali nije potrebno'' mislim da se radi o nekom prijedlogu za forum

da bio je prijedlog, i mislim da znam koji je forumas bio, koliko se sjecam za avatara je imo baltazara, ali se ne mogu sjetit imena da ga pronadjem

Jedinog forumaša kojeg se sjećam da ima Baltazara za avatara je ovaj http://www.bug.hr/forum/user/mariol_hr/29493.aspx

 

Možda pomogne.

Say hello to my little friend
10 godina
neaktivan
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit
Krunoo7 kaže...
win4crazzy kaže...
kivic15 kaže...

ja ju tražim već pola godine....bilo je oko 50-tak stranica ''bilo bi zgodno,ali nije potrebno'' mislim da se radi o nekom prijedlogu za forum

da bio je prijedlog, i mislim da znam koji je forumas bio, koliko se sjecam za avatara je imo baltazara, ali se ne mogu sjetit imena da ga pronadjem

Jedinog forumaša kojeg se sjećam da ima Baltazara za avatara je ovaj http://www.bug.hr/forum/user/mariol_hr/29493.aspx

 

Možda pomogne.

nije mario,i ja sam mislio da je,ali ovaj je imao baltazara s crnom pozadinom,ako se dobro sjecam....

Remember, remember the Fifth of November Gunpowder, treason and plot; I know of no reason why gunpowder treason. Should ever be forgot
13 godina
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat
Say hello to my little friend
12 godina
neaktivan
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat
De Soya je plakao dok su milijarde klicale.
15 godina
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat
15 godina
odjavljen
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit
antimadridista kaže...

Nije li on napravio i OS jedan? doduše, nakon dva dana je već bio potreban i Sp... ne mogu mu nać tu temu

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
odjavljen
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat
13 godina
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit
rooswelt1991 kaže...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/smanjenje-glave/69533.aspx

 

 

Edit: možda bi mogao srediti linkove u prvoj poruci, u obliku hiperlinkova za tekst:

 

Smanjenje glave

 

 

Ovako bi to bilo puno preglednije.

prijedlog uvazen, budem to sad napravio

Krunoo7 kaže...

Jedinog forumaša kojeg se sjećam da ima Baltazara za avatara je ovaj http://www.bug.hr/forum/user/mariol_hr/29493.aspx

 

Možda pomogne.

njega sam prvog pogledao ali pod njegovim temama nije bilo te xD

to kralju {#}

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
16 godina
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

Upute kako napraviti vlastiti alienware kompjuter u toplini vlastitog doma....

 

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja-opcenito/homemade-alienware-komp/170906.aspx

12 godina
protjeran
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat
13 godina
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit

dodano, steta sto je zaljucana, imala je potencijala

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
13 godina
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit
win4crazzy kaže...

dodano, steta sto je zaljucana, imala je potencijala

Koliko vidim, ta tema je izbrisana.

Say hello to my little friend
11 godina
neaktivan
offline
Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

Mislim da će se stariji forumaši složiti da Kako biti cool i programer, Kako izgubiti salo i onaj Tim programera ili šta već nisu kultne teme.

15 godina
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit
Onjegin kaže...

Mislim da će se stariji forumaši složiti da Kako biti cool i programer, Kako izgubiti salo i onaj Tim programera ili šta već nisu kultne teme.

Defintivno, ovo mi se čine kao teme osoba koje su željne pozornosti, i bilu su aktivne svega dan-dva, i nakon toga zaboravljenje....

 

Edit: trebalo bi tu staviti samo najbolje teme u prvi post, a ne svaku koju netko navede...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2013 14:11 (rooswelt1991).
13 godina
offline
Re: Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procit
Onjegin kaže...

Mislim da će se stariji forumaši složiti da Kako biti cool i programer, Kako izgubiti salo i onaj Tim programera ili šta već nisu kultne teme.

Morat ću se složiti, iako sam ja dao prijedlog za jednu od tih. Jest da nisu kultne, ali na svoj poseban naivan način i jesu zanimljive i smiješne.

Say hello to my little friend
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice