Momax, ikea, lesnina, prima i ostali...

poruka: 2
|
čitano: 9.841
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Momax, ikea, lesnina, prima i ostali...

Pozdrav, kako ne mogu naci temu za ista slicno na ovom djelu foruma.

 

Primoran sam otvoriti temu, ovako kupio sam par stvari u navedenim centrima.

Kutnu, krevete, komodu, itd.

 

Moj problem lezi u tome sto nemam bas malo voznje do tih centara i zbog samog upita za cijenu usluge

mi se ne isplati voziti i trositi benzin pa je ova tema cisto za razmjenu iskustva sa slicnimcentrima.

 

Ovako kolegica sa posla je takoder artikl iz momaxa cekala 6 tjedana, ja sam sad komodu cekao 4 tjedna.

Zovem jucer, zovem danas. zove cure, saljemo mailove nitko nista. Momax je na mojoj listi ducana u koje vise definitivno nikada necu

uci niti potrositi novce na ista. Toliku razinu neprofesionalnosti nisam jos nigdje dozivio. Poziv = keš.

A to brate mili zovem i zovem i zovem i nitko nista. Kao debil vec sam sam sebi lud koliko ih zovem.

 

Prvotno me zanima cijena montaze u momaxu. Slozio sam kutnu, krevet i vise nemam vremena niti cu imati narednih mj dana.

Pa evo ako je netko koristio montazu momaxa ( koja nije naglasena na webu za razliku od lesnine koja je vlasnik momaxa ) 

Pa da dijelimo iskustva itd.

 

Ako tema nije prema pravilima, propisima necu se ljutiti ukoliko ju moderator i obrise.

6 godina
offline
Re: Momax, ikea, lesnina, prima i ostali...
Koji je tvoj problem onda, nitko ti se ne javlja na telefon ili šta!?
Jesi naručio proizvod, jesi...pa kad dođe nazvati će te i to je to!
I ja sa čekao u svim tim tvojim nabrojanim dućanima i načekao se i sve uredno dobio i nećeš vjerovati, živ sam!...strpljenja prijatelju!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice