Nastavite pricu zaključana tema

poruka: 2.907
|
čitano: 237.126
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Nastavite pricu

....izvadi pištolj i dade ti ga da se ubiješ.

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy.
16 godina
protjeran
offline
Nastavite pricu

koji je bio samo za peder,prosvercam se i zavrsim u gay baru,pokusaju me silovat i ja izvadim noz i otkinem im ..... i....

Bolje biti pocetnik nego n00b
16 godina
offline
Nastavite pricu

..nakon akcije obrezivanja krećem dalje....

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy.
16 godina
neaktivan
offline
Nastavite pricu

krećem dalje uzmem bazuku i raspalim u avion Georgea Buša

Gunners and Reds
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2008 11:19 (VLC).
16 godina
protjeran
offline
Nastavite pricu

u Gay napad na Washington gdje je Bush...

Bolje biti pocetnik nego n00b
16 godina
protjeran
offline
RE: Nastavite pricu
VLC kaže...

krećem dalje uzmem bazuku i raspalim u avion Georgea Buša

 Loool imas iste ideje kao ja Lol
Bolje biti pocetnik nego n00b
16 godina
neaktivan
offline
Nastavite pricu

gdje je Bush i Obama koji pjeva: Sviđa mi se BUG Forum..

Gunners and Reds
16 godina
neaktivan
offline
Nastavite pricu

... dok su u međuvremenu dupini počeli pjevati "Zbogom i hvala na ribama!", jer su znali da napad na Bushev zrakoplov neće proći bez nekih 10000 nuklearki u zraku...

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavite pricu
... i onda je izbila apokalipsa zbog nuklearne bombe koju je Bush bacil na Markov trg jer jer je time cijeli balkan mutirao u političare gore nego sam Bush...
http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavite pricu
Horagio kaže...
... i onda je izbila apokalipsa zbog nuklearne bombe koju je Bush bacil na Markov trg jer jer je time cijeli balkan mutirao u političare gore nego sam Bush...
 

OMFG, LOOOOL Plač
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
Nastavite pricu

... i onda je izbila apokalipsa zbog nuklearne bombe koju je Bush bacil na Markov trg jer jer je time cijeli balkan mutirao u političare gore nego sam Bush...

...zapravo bili su toliko loši, da su skoro u rangu naših političara

I onda su svi crkli od smrada

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2008 20:13 (manic).
16 godina
protjeran
offline
Nastavite pricu

..kojeg je uzrokovao sam Bush dok..

Bolje biti pocetnik nego n00b
16 godina
neaktivan
offline
Nastavite pricu

dok je otvarao vrata dvorane u kojoj je bila sjednica hrvatske vlade.

16 godina
offline
RE: Nastavite pricu
i nakon toga pojeo acid
16 godina
protjeran
offline
RE: Nastavite pricu
dado kaže...
i nakon toga pojeo acid
 Koji mu je poboljsao zdravlje..
Bolje biti pocetnik nego n00b
16 godina
neaktivan
offline
Nastavite pricu

hehe.

Trebal si napisat da mu je poboljšao nacin razmišljanja Osmijeh

C2D E8400ES,Gigabyte GA-P31-DS3L,Geil ultra 2x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavite pricu
i nakon toga pojeo acid
 Koji mu je poboljsao zdravlje..
 ...i nacin razmisljanja pa je odmah poceo razmisljati kako ce praviti reda po cijelom svijetu. "Vidjet ce oni" mislio je u sebi, "sad cemo malo pobacati atomske bombe po Rusiji, pa bojni otrov u Iraku, a dalje cemo smisliti"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavite pricu
Valkic kaže...
i nakon toga pojeo acid
 Koji mu je poboljsao zdravlje..
 ...i nacin razmisljanja pa je odmah poceo razmisljati kako ce praviti reda po cijelom svijetu. "Vidjet ce oni" mislio je u sebi, "sad cemo malo pobacati atomske bombe po Rusiji, pa bojni otrov u Iraku, a dalje cemo smisliti"
 a dalje cemo smisliti,dok se bogatim na nafti a vi umirete buahahhah!!!
15 godina
odjavljen
offline
RE: Nastavite pricu
Tuborg_Green kaže...
Valkic kaže...
i nakon toga pojeo acid
 Koji mu je poboljsao zdravlje..
 ...i nacin razmisljanja pa je odmah poceo razmisljati kako ce praviti reda po cijelom svijetu. "Vidjet ce oni" mislio je u sebi, "sad cemo malo pobacati atomske bombe po Rusiji, pa bojni otrov u Iraku, a dalje cemo smisliti"
 a dalje cemo smisliti,dok se bogatim na nafti a vi umirete buahahhah!!!
 
I tako Bush naredi da se baci atomska na Kinu i Indiju da se smanji svjetska populacija za 2 milijarde da bi...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavite pricu

započeo TOLPI RAT između SAD-a i Zimbabvea. ALi su se uključili i...

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.8.2008 18:24 (sauron_15).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavite pricu
sauron_15 kaže...

započeo TOLPI RAT između SAD-a i Zimbabvea. ALi su se uključili i...

 Hrvati koji nisu imali pojma zašto se uključuju. Bush je pao sa vlasti tako da mu je došao Obama Bin Laden-ispravka-Husama Bin Laden i srušio Bijelu kuću. Došao je Obama na vlast i sagradio crnu kuću(sa igralištem za hakl iza kuće) i sušeći TRAVU u dvorištu ali problem je što su Hrvati ratovali iako je rat prošao prije 3mj. ali normalno to se njima nije reklo. Obama je smanjio cijene nafte ali uz uvjet da se voze samo crni Cadillac džipovi. Zavladao je RAP ali Hrvati...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nastavite pricu
BORN kaže...
sauron_15 kaže...

započeo TOLPI RAT između SAD-a i Zimbabvea. ALi su se uključili i...

 Hrvati koji nisu imali pojma zašto se uključuju. Bush je pao sa vlasti tako da mu je došao Obama Bin Laden-ispravka-Husama Bin Laden i srušio Bijelu kuću. Došao je Obama na vlast i sagradio crnu kuću(sa igralištem za hakl iza kuće) i sušeći TRAVU u dvorištu ali problem je što su Hrvati ratovali iako je rat prošao prije 3mj. ali normalno to se njima nije reklo. Obama je smanjio cijene nafte ali uz uvjet da se voze samo crni Cadillac džipovi. Zavladao je RAP ali Hrvati...
 i ostatak Balkana ga nisu htjeli prihvatiti nego su i dalje slušali turbofolk (čast izuzetcima poput mene) i zbog toga je Obama Bin Laden poslao svoje prijatelje da naprave suicid sebe i još mnogo ljudi zračnim prijevoznim vozilom na dva slična tornja u Zagrebu gdje radi puno ljudi, al kada je shvatio da je Hrvatska razvijena kao ******, bilo je prekasno zbog toga jer su njegovi ljudi bili na pola puta, a pošto su koristili hrvatsku opremu (razmjena vojne opreme, slično ko i razmjene studenta između škola) nisu čuli nove naredbe svojih nadređenih zbog vrhunske kvalitete opreme. Na njihovu sreću iznad Zagreba je bilo toliko smoga da nisu vidjeli kud sletjeti. Al onda su se raz***...zljutili i rekli onu dobru staru američku uzrečicu : Lets do it! jer nisu htjeli da toliko ljudi pati vozeći to govno od zračnog vojnog prijevoznog sredstva i zaletjeli se prema tlu, ne znajući kuda idu. I tako se vrh zračnog prijevoznog sredstva zabio u Jelačićevu guzicu. To je bila galvne atrakcija u metropoli Hrvatske. Samo što su ljudi mislili da je Jelačić živ jer je izbacio govno iz sebe. To je bilo zato jer je kvaliteta zračno sredstva bila takva da se nije moglo razlikovati od pravog ljudskog izmeta. Uz to nutra su bili zmuzgani afroamerikanci koji su zračnom sredstvu dali sočnu tamnu boju. Obama je poludio. Stoga je zaključio da se nesme suprotstavljati Balkancima jer je to isto ako da se boriš protiv životinja. A političari su pokvareni kao stari sir. I noge im jako smrde. Zato je Obama razmišljao i smislio....
DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
15 godina
protjeran
offline
Nastavite pricu

...danas ću obući crno odjelo...

Shady in the house
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2008 10:42 (Shady).
16 godina
neaktivan
offline
Nastavite pricu

Kada sam se malo osvrnio oko sebe shvatio sam da je ovo prečudno da bi bilo istina - tada shvatim da sam priključen u alpha verziju matrice punu bugova.Wall-E roboti su zavladali,a pošto je njihov šef Bill proći će još makar 2-3 godine do prvog service packa za metricu koji će dodati minorna poboljšanja poput osjeta okusa,njuha realne fizike itd...Nakon što su ljudi shvatili da su zarobljeni u alpha verziji programa prosvjedovali su jer više nisu mogli trpjeti...

Ideologije se rađaju krvlju
15 godina
odjavljen
offline
Nastavite pricu

...da je na vlast SAD-a došap Obama, a da Hillary nije došla ni blizu i da nisu mogli zivjeti u svijetu u kojem vlada mir, svijet pun cvijeca, jednoroga, vila.... XD

16 godina
protjeran
offline
RE: Nastavite pricu
vibratora,žigola,maslinovog ulja...tako su Hrvati odlucili doci na vlast u razorenu Kinu od tek 6-7 milijuna stanovnika...no tad su shvatili da ih je premalo odustali su...pa su napali Hum,prestai su napadat tek kad su skuzili da je Hum njihov...onda su Hrvati napokon skuzili da oni nisu ratnici nego "ljubavnici"...no ni to nije uspjelo tako da su sjeli u kauc s pivom u ruci i daljenskim u drugoj...tad su skuzili da je zivot Balkanca besmislen...dok neki covjek nije usao na vrata Balkana i.....
Leadtek WinFast PX8600GTS 256MB GDDR3 AMD Athlon 64 x2 4200+@2.2GHz Abit KN9 nForce 570 Ultra 2x1 GB 800MHz Kingmax Hitachi 250GB 8MB cache SM206BW Logitech MX518
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2008 20:05 (natan13).
15 godina
odjavljen
offline
Nastavite pricu

rekao: "daj i meni pivo i napravi malo prostora i za mene na tom prokletom kaucu"

16 godina
protjeran
offline
RE: Nastavite pricu
Amrapheus kaže...

rekao: "daj i meni pivo i napravi malo prostora i za mene na tom prokletom kaucu"

 ...kad je to rekao žena ga je ostavila i on je bio privremeno sretan,,,dok nije skuzio sta ce jest?!?!
Tad je molio ženu da mu se vrati...no ona se nije vratila jer je bila s Bosancem...
Onda je Hrvat htio ubit Bosanca...no....onda je vidio da Bosanac ima cevape...tad su se svi "spojili" i nastao je triple marridge a onda je dosao Srb i....

Leadtek WinFast PX8600GTS 256MB GDDR3 AMD Athlon 64 x2 4200+@2.2GHz Abit KN9 nForce 570 Ultra 2x1 GB 800MHz Kingmax Hitachi 250GB 8MB cache SM206BW Logitech MX518
15 godina
neaktivan
offline
Nastavite pricu

i..

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2008 20:21 (pajic3).
15 godina
odjavljen
offline
Nastavite pricu

...i glasno rece:"nek bude svjetlo!" i upalise oni svjetlo u sobi... na to chuck uze pivo i cevape i sjede na kauc i poce da se goji i goji, dok nije ispunio prostor cijele sobe

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice