Za nespavalice (22h - 06h) zaključana tema

poruka: 116.250
|
čitano: 5.603.463
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Šef kaže...
Što dobijem ionizacijom zraka? Ione? :)

Čistiji osvježeni (ko fol prirodan) zrak bogat ionima:) (valjda)

World championships: 7, GP started: 257, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Ajd dobro... Znat ćemo ujutro kako je prošlo...
(_.:BRUNO:._) //// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
15 godina
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
F1-IVO kaže...
Šef kaže...
Što dobijem ionizacijom zraka? Ione? :)

Čistiji osvježeni (ko fol prirodan) zrak bogat ionima:) (valjda)

Od sada iz tebe učim kemiju! Nevinašce

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
14 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

jonizator, ozonizator, nocno svetlo Smijeh

dore 2 cuo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
4ucker kaže...

Od sada iz tebe učim kemiju! Nevinašce

Znači ne gine ti popravni:)

World championships: 7, GP started: 257, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
15 godina
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
F1-IVO kaže...
4ucker kaže...

Od sada iz tebe učim kemiju! Nevinašce

Znači ne gine ti popravni:)

Ove godine sam imao sreće.Namigiva

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
Idem spat... Valjda me neće klima ubit... :)
(_.:BRUNO:._) //// Ako ne gori zeleno, ne znači da nisam tu...
14 godina
protjeran
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
znal ko namjestiti just cause 2 na xp
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
F1-IVO kaže...
Negdje 18-21 ali klimu štimaš prema vanjskoj tempoeraturi. Maximalno nekih 5-7 niže od vanjske (tako kažu i ja tako radim).

znači da si namjesti klimu na 32 Smijeh

 

@tarankula

nemoguće...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2010 23:59 (patch123).
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

jel vrijedi skidat just cause 2?jel zanimljiva igra

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
al zagorec kaže...

jel vrijedi skidat just cause 2?jel zanimljiva igra

da,vrijedi je skidat

ako tražiš pravu pucačinu ili neku priču onda ovo nije igra za tebe

ali ako tražiš zahebanciju ili neku igru za opuštanje onda je just cause 2 odličan izbor

15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
patch123 kaže...
al zagorec kaže...

jel vrijedi skidat just cause 2?jel zanimljiva igra

da,vrijedi je skidat

ako tražiš pravu pucačinu ili neku priču onda ovo nije igra za tebe

ali ako tražiš zahebanciju ili neku igru za opuštanje onda je just cause 2 odličan izbor

ja uvijek trazim j*banciju onda cu skinut

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
15 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

@tarankula, potrebna ti je min. Windows Vista, kompaktibilna DirectX10 grafička kartica... XP - zaboravi, uostalom, Peč ti je sve rekao.

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

mozete mi preporucit jedno 5 igara da ih prelazim(osim mw2,shift,nba2k10,fifa10,gta4),da su novije pucačine ili akcije

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
al zagorec kaže...

mozete mi preporucit jedno 5 igara da ih prelazim(osim mw2,shift,nba2k10,fifa10,gta4),da su novije pucačine ili akcije

bfbc2,metro 2033,just cause 2

15 godina
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
patch123 kaže...
al zagorec kaže...

mozete mi preporucit jedno 5 igara da ih prelazim(osim mw2,shift,nba2k10,fifa10,gta4),da su novije pucačine ili akcije

bfbc2,metro 2033,just cause 2

OPREZ! Nemoj to skidati (eventualno kupiti) ako voliš dobru borbu jer u toj igri ne šljaka kako treba.

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
4ucker kaže...
OPREZ! Nemoj to skidati (eventualno kupiti) ako voliš dobru borbu jer u toj igri ne šljaka kako treba.

al je priča dobra Cool

o atmosferi da ni ne govorim

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2010 0:08 (patch123).
15 godina
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
patch123 kaže...
4ucker kaže...
OPREZ! Nemoj to skidati (eventualno kupiti) ako voliš dobru borbu jer u toj igri ne šljaka kako treba.

al je priča dobra Cool

o atmosferi da ni ne govorim

To svakako... Jedan lik kaže da ne zna dalje (stigao je do Chapter War, ako znaš koji je to) i samo čuje zvukove, vrisku, vapaje...

Hmm... Možda bih mogao ponovno odigrati.

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
4ucker kaže...
To svakako... Jedan lik kaže da ne zna dalje (stigao je do Chapter War, ako znaš koji je to) i samo čuje zvukove, vrisku, vapaje...

Hmm... Možda bih mogao ponovno odigrati.

meni se igrica jako svidjela

 

ali moram priznati da jedva čekam F1 2010,igra od koje najviše očekujem ove godine

PES 2011 će vjerovatno biti smeće,NBA 2K11 ista ko i nba 2k10....

 

ZA F1 2010 se nadam da će biti odlična,samo da ne pokvare sve dobro što su napravili sa arkadnim gameplayom

15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

vidio sam vec u jednoj temi kritike za metro,uopce to ne mislim skidat

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
15 godina
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
al zagorec kaže...

vidio sam vec u jednoj temi kritike za metro,uopce to ne mislim skidat

Gle, ako ti je priča i atmosfera bitna skidaj!

 

Evo moj review.

 

...ja bih se nadovezao na luckylukeov post što se tiče Metroa 2033. Malo ću opširnije opisati samu igru, atmosferu, te što igrač sve može "doživjeti" tokom igranja...

 

Ne bih se složio, donekle, što se tiče napucavanja, jer po meni je ipak to sasvim u redu. Razlog tomu je to što oni koji malo bolje pogledaju da će vidjeti pancirke na protivnicima, što donekle opravdava taj, po njemu, BUG. Što se tiče mutanata se slažem.

 

Oružja ima tek tri vrste: pištolj, automatska puška, te pumparica. No razlikuju se po tomu, što od neprijatelja možete uvijek, nakon što ga ubijete, pokupiti npr. Kalash, ali sa laserom ili sa scopeom, točnije, uvijek ćete bilo u trgovini ili nakon borbe, moći uzeti oružje sa nekom nadogradnjom.


Napomenuo bih da igra i nije baš potpuno linearna jer ima dosta prostorija i mjesta gdje samostalno možete otiću, udaljavajući se od zadanog zadatka.

 

Napomenuo bih da je igru veći gušt igrati u mraku, bez da je itko u sobi. :)

U početku, sve će vam biti malo čudno, jer možda niste naviknuli na mračne hodnike, te uvijek onu jezu. Hodanjem ćete uvijek imati osjećaj da se prostorom kreće nešto što vas promatra.

Dok su suborci kod vas, i brane vaša leđa, osjetati će te se tako sigruno, dok će te pak u drugom trenu biti potpuno sami, te čeznuti da je netko kod vas.

 

Kod svakog putnika sa vama će te steći neki dojam. Mene je najviše oduševila izjava putnika Khana koji kaže (to sam preveo, koliko je točno moglo biti): "Čovjekovo uništenje je bilo potpuno: sravnio je i zemlju i nebo i pakao, pa kada duša napusti i ode iz tijela, nema kamo odletjeti, nego zauvijek ostaje u metrou." Kada smo već kod duhova, njih ima, no možete ih vidjeti samo kada imate upaljeno malo svijetlo, koje vam daje nadu da ćete uspijeti u zadanome. Čuti ćete djecu kako plaču, majke izgubljene djece, jauke vojnika i putnika zloglasnoga metroa.

 

Najgori je osjećaj, kada vas napusti vaš suborac, te ostajete sami, neke pak proguta mrak, neki poginu ili neki jednostavno ne postoje, samo čujete glas, te mislite da ste na trenutke s nekim.

 

U trenutke će te se u potpunosti uživjeti u igru, osjećaj kada izađete na površinu je opuštavajući, te pak zaštraćujući zbog spoznaje onoga što vas čeka na površini!

Pri kraju, kada budete morali naći D6 dokument, proći ćete doslovce kroz pakao, jer će vas opsjedati jedni od najopasnijeg mutanta imena Librarian jer se tamo i nalazi, u velikoj knjižnici gdje nalazite D6 dokument, kojeg ćete naći, kada već izgubite nadu da ga tamo ima.

 

Igra skoro nikada nije dosadna, jer uvijek će se mijenjati tijek događanja.

 

Gameplay je zanimljiv, zastrašujuć, emocinalno depresivan, o njemu već možete i sami zaključiti kakav je kroz gore napisano.

 

Moja ocjena: 96

 

+  grafika, gameplay, odlična atmosfera, likovi, naglasak, sveukupni dojam

 

-  dulinja igre, optimiziranost.

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
14 godina
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Vecer....laku noc....Smijeh

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Ava Karabatić pjeva,FAIL!

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
4ucker kaže...
al zagorec kaže...

vidio sam vec u jednoj temi kritike za metro,uopce to ne mislim skidat

Gle, ako ti je priča i atmosfera bitna skidaj!

 

Evo moj review.

 

...ja bih se nadovezao na luckylukeov post što se tiče Metroa 2033. Malo ću opširnije opisati samu igru, atmosferu, te što igrač sve može "doživjeti" tokom igranja...

 

Ne bih se složio, donekle, što se tiče napucavanja, jer po meni je ipak to sasvim u redu. Razlog tomu je to što oni koji malo bolje pogledaju da će vidjeti pancirke na protivnicima, što donekle opravdava taj, po njemu, BUG. Što se tiče mutanata se slažem.

 

Oružja ima tek tri vrste: pištolj, automatska puška, te pumparica. No razlikuju se po tomu, što od neprijatelja možete uvijek, nakon što ga ubijete, pokupiti npr. Kalash, ali sa laserom ili sa scopeom, točnije, uvijek ćete bilo u trgovini ili nakon borbe, moći uzeti oružje sa nekom nadogradnjom.


Napomenuo bih da igra i nije baš potpuno linearna jer ima dosta prostorija i mjesta gdje samostalno možete otiću, udaljavajući se od zadanog zadatka.

 

Napomenuo bih da je igru veći gušt igrati u mraku, bez da je itko u sobi. :)

U početku, sve će vam biti malo čudno, jer možda niste naviknuli na mračne hodnike, te uvijek onu jezu. Hodanjem ćete uvijek imati osjećaj da se prostorom kreće nešto što vas promatra.

Dok su suborci kod vas, i brane vaša leđa, osjetati će te se tako sigruno, dok će te pak u drugom trenu biti potpuno sami, te čeznuti da je netko kod vas.

 

Kod svakog putnika sa vama će te steći neki dojam. Mene je najviše oduševila izjava putnika Khana koji kaže (to sam preveo, koliko je točno moglo biti): "Čovjekovo uništenje je bilo potpuno: sravnio je i zemlju i nebo i pakao, pa kada duša napusti i ode iz tijela, nema kamo odletjeti, nego zauvijek ostaje u metrou." Kada smo već kod duhova, njih ima, no možete ih vidjeti samo kada imate upaljeno malo svijetlo, koje vam daje nadu da ćete uspijeti u zadanome. Čuti ćete djecu kako plaču, majke izgubljene djece, jauke vojnika i putnika zloglasnoga metroa.

 

Najgori je osjećaj, kada vas napusti vaš suborac, te ostajete sami, neke pak proguta mrak, neki poginu ili neki jednostavno ne postoje, samo čujete glas, te mislite da ste na trenutke s nekim.

 

U trenutke će te se u potpunosti uživjeti u igru, osjećaj kada izađete na površinu je opuštavajući, te pak zaštraćujući zbog spoznaje onoga što vas čeka na površini!

Pri kraju, kada budete morali naći D6 dokument, proći ćete doslovce kroz pakao, jer će vas opsjedati jedni od najopasnijeg mutanta imena Librarian jer se tamo i nalazi, u velikoj knjižnici gdje nalazite D6 dokument, kojeg ćete naći, kada već izgubite nadu da ga tamo ima.

 

Igra skoro nikada nije dosadna, jer uvijek će se mijenjati tijek događanja.

 

Gameplay je zanimljiv, zastrašujuć, emocinalno depresivan, o njemu već možete i sami zaključiti kakav je kroz gore napisano.

 

Moja ocjena: 96

 

+  grafika, gameplay, odlična atmosfera, likovi, naglasak, sveukupni dojam

 

-  dulinja igre, optimiziranost.

skidam bc2 pa cu na bug server

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

nećeš bez originala....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
patch123 kaže...

nećeš bez originala....

Agreed!

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

neka..sta mislite o mass effect 2

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
al zagorec kaže...

neka..sta mislite o mass effect 2

Dobra je igra.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
14 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice (22h - 06h)
al zagorec kaže...

neka..sta mislite o mass effect 2

meni se nije svidjela

14 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice (22h - 06h)

Pozdrav svima, ja sam nov na forumu
Evo par pitanja: sta mislite o Genius i220 tastaturi (kopija apple tastature)
i da li je pametno uzimati Nikon P90 SLR aparat

projumper
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice