Popravak električnog pikada

poruka: 9
|
čitano: 8.370
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Popravak električnog pikada

Pozdrav ljudi.Prije par dana sam kupio elektricni pikado.Takav je bio u lidlu nedavno za 120 kuna od Crivit-a.

I nakon par dana crko mi je zvucnik na njemu pa me zanima dali ima neko ovdje ko se razumije u to? Dal je moguce to sredit a da nije skupo naravno :)

Sve drugo radi,moze se igrat al je bezveze bez zvuka.

10 godina
offline
Re: Popravak električnog pikada

Ček jel kupljen u Lidlu? Ako je odnesi i zamijeni ga. Ak nemaju zamjenu vratit će ti novce pa kupi negdje drugdje novi. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
16 godina
offline
Popravak električnog pikada

Taj pikado je namjenjen da se igra sa strelicama s plastičnim vrhom, a ne onim metalnim 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Popravak električnog pikada

Pa i igram s plasticnima! Zvucnik je crko. Dali ima negdje za kupit isti takav zvucnik?  Kako da znam koji je to zvucnik?

8 godina
neaktivan
offline
Popravak električnog pikada

Pozdrav ljudi, imam problem mislim da mi je otisao eprom od pikada lowen...pikado je iz 1980/90-ih i na njemu je vec bio neki problem i promijenjen je jedan eprom ali mi je izgleda ponovo otisao, pikado je normalno radio ali cim bi malo zavibrirao od strelice ili dodira prstom on bi poludio i poceo svirati i paliti sve lampe ko da je bozicno drvce.. sad je skroz u kvaru i pola mete ne radi te senzor pokreta pa ako moze netko pomoc ili zna kako bi to mogao rjesit...postoji mogucnost da ga sam isprogramiran ali nemam software i skripte tj. kodove PROBLEM JE U OVOME PIK V4.2 #068... unaprijed hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 19:25 (ivo1999).
16 godina
offline
Re: Popravak električnog pikada
ivo1999 kaže...

ili zna kako bi to mogao rjesit...

 Piši na papir rezultate 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Popravak električnog pikada

hahahahah onda bi mi jedna igra trajala vise od sat vremena 

14 godina
offline
Popravak električnog pikada

da li možda znate gdje bi se mogle kupiti lagane soft tip strelice za pikado

 

pikado koji imam je došao sa strelicama od 8 grama pa sad muku mučim

gdje da nađem par komada za rezervu

 

hvala

7 godina
offline
Re: Popravak električnog pikada

Pogledaj ovdje:

http://shop.billiard-plus.hr/

 

Kupovao sam strelice kod njih davnih dana, dok se dućan drugačije zvao, ali vjerovatno su i sad ok.

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice