Powerball

poruka: 37
|
čitano: 19.767
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Powerball

Mislim kupit powerball neon blue pro, zanimaju me iskustva korisnika (ako ih ima).

Po raznim forumima vidim ekipu kak hvali itd. al mi sve smrdi na marketing i mislim da je većina tih tema pokrenuta od ljudi koji prodaju powerball u hrvatskoj pa ga promoviraju.

U teoriji jača sve mišiće ruke a to mi je i cilj, kao bonus zabavno je koristiti ga a mogu se i natjecat s frendovima ko će više rpm-a napravit. Bojim se samo da ne bacim novce jer mi 300 kn za to na prvi pogled izgleda smiješno ali nakon dugih istraživanja po netu se uvijek uvjerim da je koristan pa me zanima iskustvo poštenog HRVATA kao krajnjeg korisnika.

"Um caruje, Dundo Maroje..."
16 godina
offline
Powerball

Gdje se uopce moze kupiti to cudo?

***** Maxxy *****
16 godina
neaktivan
offline
Powerball

Meni to sve smrdi na onaj "Top shop" stil... 300 kuna za lopticu (dobro, nije obična) ali je to svejedno precijenjeno. Prvo sam mislio da je to običan stressball, da je od gume i da se stišće, al kad sam vidio da se to vrti... Iznenađen

 

Mislim da ćeš brže učvrstiti mišiće ako radiš sklekove ili sa stressballom, njega imaš za kupiti za oko 10 kuna.

Rambo is watching you!
16 godina
offline
Powerball

Evo npr. ja sam kupio Powerball prije više od godinu dana, i stvarno sam zadovoljan! Zabavno je, a i stvarno funkcionira... dakle, nije TopShop fora, stvarno se osjeti da utječe na jačanje mišića. Nije to čudo nekad ni lako zadržati u ruci, pogotovo ispočetka. Još ako se potrudiš pa nađeš na netu različite vrste vježbi za više grupa mišića, možeš se dobro okoristiti tom spravicom. Jedino, meni je rpm counter prestao raditi nakon mjesec-dva (ne znam je li do baterije ili se pokvario), ali ako se navikneš vježbati s njim, osjetit ćeš koja ti je brzina pogodna tako da ti brojač niti ne treba...

U svakom slučaju - preporučam.

16 godina
offline
RE: Powerball
Gdje si ga kupio????
***** Maxxy *****
16 godina
offline
Powerball

U jednom malom dućanu s informatičkom opremom u Savskom gaju, Prekratova 1

http://www.magazinrs.hr/

 

Još sam platio karticom a dobio popust 10% kao za gotovinu Namigiva

16 godina
offline
RE: Powerball

Hvala puno! Smijeh

***** Maxxy *****
16 godina
offline
RE: Powerball
i_rambo_plache kaže...

Meni to sve smrdi na onaj "Top shop" stil... 300 kuna za lopticu (dobro, nije obična) ali je to svejedno precijenjeno. Prvo sam mislio da je to običan stressball, da je od gume i da se stišće, al kad sam vidio da se to vrti... Iznenađen

 

Mislim da ćeš brže učvrstiti mišiće ako radiš sklekove ili sa stressballom, njega imaš za kupiti za oko 10 kuna.

 Kupio sam Powerball i preprezadovoljan sam, 300 kn stvarno nije previše. To je doslovno sprava za vježbanje i puno je korisnija od sklekova jer onji djeluju na mišiće stalno u jednom smjeru i mišići se naviknu na stalnu radnju dizanja i spuštanja i ne razvijaju se pravilno, ista stvar je sa utezima.  Tako sam i ja mislio dok nisam probao zavrtit, nakon 5 minuta na malo većim okretajima ruka ti otpada, neusporedivo s utezima, sklekovima itd.  Kad pogledaš koliko je korisno i koliko traje (originalni powerball je jako kvalitetno napravljen ima garanciju 10 godina kod nas, a vani doživotno)  onda 300 kn stvarno nije previše.

Poslije svih tih dobrih strana u vježbanju  tu je i zabava, jučer sam isfuro van da pokažem frendovima i nakon par minuta kad su svi probali doslovno su se otimali da mi sruše rekord  ili da jednostavno vrte jer je stvar ovisna.


kog zanima di ima za kupit:  http://powerball.com.hr/index.php?item=gdje_kupiti
"Um caruje, Dundo Maroje..."
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2008 11:40 (zv'jer2).
16 godina
neaktivan
offline
Powerball

Evo danas sam kupio, powerball je prebrutalan :O

Iako ne izgleda tako (ipak je sprava za vježbanje koja se kupuje u informatičkom dućanu ) stvarno osjetiš napor. Nije mi žao ni lipe što sam dao za njega.

Prodajem USB 2.0 Flash drive 16GB KINGSTON DataTraveler 102 nove, zapakirane s jamstvom 5 godina za 180kn, novi su 300kn.
16 godina
offline
Powerball

Moj rekord s powerballom od 262 grama je bio nesto vise od 12100 okretaja, vise ga nemam doma jer sam ga imao posudjenog. Inace jako dobra stvarcica, zabavna i korisna.

13 godina
neaktivan
offline
Powerball

dižem temu iz mrtvih ,nego to stvarno dobro? Inače idem u teretanu te sam nauča bez rada nema ničega , ali ovo...

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
14 godina
offline
RE: Powerball

Pa nije ovo bez rada...ne vrti se na baterije..lol.

Možeš se pošteno uznojiti...snagu u rukama ćeš sigurno dobiti, ali na "topljenje kilograma" (:P) ne možeš baš računati..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
15 godina
neaktivan
offline
Powerball

e dal to stvarno jaca ruku jer nevjerujem u to bas?

 

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
14 godina
offline
RE: Powerball

I to kako..

Moraš jednostavno osjetiti to čudo u ruci..ovako izgleda smiješno..

Pogotovo mišiće šake i podlaktice...što je nakon jedno 2, 3 tjedna stvarno tvrdo..:p

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
Powerball

Evo kupio sam Powerball u Protisu za 300kn. definitivno preskupo.

i danas sam sad probao vrtjeti i onaj brzino jer ne radi ispravno, zavrtim ga sigurno na 10 000 i onda on meni pokaze jedva 4000

sto je s tim?

kaj sad moram opet u ZG na reklamacije?

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
14 godina
offline
RE: Powerball

Kak ti znaš da ga zavrtiš na 10 000? LOL

Ak piše 4000 onda je 4000.. Pitaj nekoga tko zna da ti zavrti pa ćeš vidjet jel neispravan ili ti sporo vrtiš..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Powerball
DamageHigh kaže...

Kak ti znaš da ga zavrtiš na 10 000? LOL

Ak piše 4000 onda je 4000.. Pitaj nekoga tko zna da ti zavrti pa ćeš vidjet jel neispravan ili ti sporo vrtiš..

krivo broji....neznam zasto, star je jedva jedan dan i vec ne valja.

znam da krivo broji jer ne broji niti onaj index, niti pamti max vise, niti ono prvo, sve je 0.

a i frend ga je zavrtio i kaze da ne valja.

zasto?

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
14 godina
neaktivan
offline
Powerball

Imam Powerball NeonPro Green (s tahometrom) vec 4 godine, stvar je prebrutalna

 

I ne mora znacit da ces od njega ojacat, tanak sam kao grancica (15god) napravio sam 11 500 (postam rezultat tko ne vjeruje, iako se to da fejkat dak da nisam za to)

, stvar je samo u tehnici, što manji radijus trzaja ruke, kako i pise. Ne bi se trebalo vise od 10 min dnevno bez duze pauze kako pise u samim uputstvima, a ako preforsiras, ruka ko

da ti naotekne xD

 

Jedino na sto pazi je da ga ne bacis i da ga ne odvajas od ruke dog god se on vrti (znai nemoj ga stavljat na stol dok se zaustavlja, ako si bas nestrpljiv onda prstom zaustavis)

 

Time se unistava "ono" unutra, a ja ga svake godine i cistim, i bitno je da ga nicim ne podmazujes (dakle ciscenje = sapun, alkohol, benzin za dio bez elektronike, elektroniku dooooobro ispuhat ako imas kompresor)

I svake godine kupujem onaj obruč koji ide izmedju "kugle" i onog oklopa, da bih ga imo u 100% tnom sjaju, i vrti se ko lud, ne ocekuj napravit veliki rezultat odma, meni je da predjem 9k trebalo preko godinu, a dalje

je lakse (moj stari moze 12 xxx)

 

I moram pohvalit onaj njihov "lifetime parts waranty", i 10 god, odnosno 5 ovisno o modelu garancije, takodjer i podrska i sve

 

Uglavnom cool sprava (posebno za rehabilitaciju kazu, ali to vjerojatno pri manjim okretajima, pri vecim briem da bi ruku jos vise strgo, i tipa teniski lakat i za ruke vjezbat)

 ima i dodataka, no ja imam samo onaj foot trainer i nis posebno, ali oke

Po meni se ova igracka isplatila jer je imam jako dugo i svugdje je bila i rastavljana 1000 puta i ociscena i zamijenjeni neki djelovi (10ak kuna, tipa one podloske, osim onog okruglog djela s feritnom jezgrom)

 

Ako tko zeli nek kaze i postam sliku s rekordom i BUG casopisom u ruci, iako se da fejkat.....Postoji li uopce tema za High-okretaje?

 

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
15 godina
neaktivan
offline
RE: Powerball
Mojpismonosa kaže...

 

Jednu godinu da napravis vise od 9000?

ja sam za jedan dan napravio vise od 10 000.

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Powerball
luka_cro kaže...
Mojpismonosa kaže...

 

Jednu godinu da napravis vise od 9000?

ja sam za jedan dan napravio vise od 10 000.

 To je jer sam zgoljav i to.....Ali sad mogu preko 11 500 :P, a osim toga racunaj da je tu godinu kad sam ga dobio (6, razred) nisam bio ni dovoljno razvijen xD

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
14 godina
offline
RE: Powerball

Ja ga isto imam tak negdje 4 god..imam 14 god (sad bum 15 u 3. mjesecu) i neki dan sam napravio 11 604.

Meni je žao što mi je par puta ispao dok se okretao, pa je sad malo raskliman, tako da mislim da se baš ne okreće kak spada (malo lupa lijevo desno, znam da gore dolje mora). Prezabavna stvar..kad ga odnesem u šk. nema šanse da ga dobijem natrag..:p

 

Btw. znaš ga zavrtit bez špagice?

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Powerball
DamageHigh kaže...

Ja ga isto imam tak negdje 4 god..imam 14 god (sad bum 15 u 3. mjesecu) i neki dan sam napravio 11 604.

Meni je žao što mi je par puta ispao dok se okretao, pa je sad malo raskliman, tako da mislim da se baš ne okreće kak spada (malo lupa lijevo desno, znam da gore dolje mora). Prezabavna stvar..kad ga odnesem u šk. nema šanse da ga dobijem natrag..:p

 

Btw. znaš ga zavrtit bez špagice?

wtf?

ja sam mislio da si puno stariji :)

 

nego mene sad hebe taj counter jer ne mjeri i sad moram pa nosit u ZG do Protisa i onda cu ga opet dobit za 2tjedna

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Powerball
DamageHigh kaže...

Btw. znaš ga zavrtit bez špagice?

 Daaaa....To sam "otkrio" tek prije nesto vise od god dana xD

 

Uglavnom da to napravim nesmije mi bit zlupan.....A i nije ti nis powerball sje***...Kompresor, benzin, aljkoholj....Samo polako da sefafice ne ubijes

a ako vidis da ti je Drugi odozdo dio (krug, na njemu ovaj sivi dio) ostecen samo kupi novi u magazinrs-u (mislim da se zove nekak repair kit) i to radis onak jednom u 2 godine, ja svog rastavljam svako malo

Inace kad ga repairas posteno, ima da ide ko zmaj....I meni se desilo da padne i to....

Evo rekord 11 987, i tako sam se nazivcirao kj neide vise xD....Moj fredn moze onak skoro 13k, tak da mi odma spusti -.-....Ali stignes me prestic ja u 3. mjesecu 16 xD

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
14 godina
offline
RE: Powerball
luka_cro kaže...
DamageHigh kaže...

Ja ga isto imam tak negdje 4 god..imam 14 god (sad bum 15 u 3. mjesecu) i neki dan sam napravio 11 604.

Meni je žao što mi je par puta ispao dok se okretao, pa je sad malo raskliman, tako da mislim da se baš ne okreće kak spada (malo lupa lijevo desno, znam da gore dolje mora). Prezabavna stvar..kad ga odnesem u šk. nema šanse da ga dobijem natrag..:p

 

Btw. znaš ga zavrtit bez špagice?

wtf?

ja sam mislio da si puno stariji :)

 

nego mene sad hebe taj counter jer ne mjeri i sad moram pa nosit u ZG do Protisa i onda cu ga opet dobit za 2tjedna

Haha..hvala..

 

A ak niš drugo, bar imaju stvarno dugu garanciju..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
RE: Powerball

Nikad se nisam usudio rastavit ga..nekako mi se čini sofisticirano..:p

Kaj s ovim "mjeračem" nema nikakvu vezu da se može sam tak rastavit? Koliko sam skužio, samo se odvrnu ovi šarafići i odvoji se plastično kučište?

Btw. kolko košta taj obruč?

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Powerball

sad sam zainteresiran za ovo čudo {#}

zanima me pomaže li se stvarno u jačanju mišića?

i možete li mi preporučiti neki powerball za nekih 200kn

15 godina
neaktivan
offline
RE: Powerball
dv14 kaže...

sad sam zainteresiran za ovo čudo {#}

zanima me pomaže li se stvarno u jačanju mišića?

i možete li mi preporučiti neki powerball za nekih 200kn

Malo nes pomaze i zabavno je sto je najbitnije.

uzmes bilo koji.

razlika ti je samo u boji.

 

 

Evo ga.

sad malo prije mi je pao na pod. dao sam seki i onda to vrti i padne joj.

poludio sam.

kak znam dali radi ispravno?

jer za sad nista ne primjecujem cudno.

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Powerball
DamageHigh kaže...

Nikad se nisam usudio rastavit ga..nekako mi se čini sofisticirano..:p

Kaj s ovim "mjeračem" nema nikakvu vezu da se može sam tak rastavit? Koliko sam skužio, samo se odvrnu ovi šarafići i odvoji se plastično kučište?

Btw. kolko košta taj obruč?

 mislim da je negdje oko 60 kn (znam da je ispod 100, i nije tipa 99)...Problem je sto ne mogu nac na nabavi -.-....Uvjeren sam da je u MagazinRSu, ali moram pitat tatu di je kupio taj repair kit (uz njega dobijes obruč, nekoliko pari onih onis podloski, i jos par stvari)

 

da....Ali jaaako je tesko otvorit nakon sto  ga odserafis....S tim sam se prilikom prvog rastavljanja mucio 2 dana (zacudo sastavi se za klik, ali odvojit nemre xD)...I...

 

Rjesenje na netu....Stavis ga na tepih, i bosom nogom (s carapom) ga drmnes po onoj liniji, nikad nisam nis strgo (a i kvalitetna je to plastika i masivna, nezz kj tu mozes strgat, a i imas sve rezervno)

 

Evo naso i link onog kita (http://www.powerballs.com/shop/product_info.php?pid=35) sam ga ne vidim kod nas :S...I vidim koliko pljackaju sad kod nas -.- ....Ak mozes naruci prek ebaya

 

EDIT: Bez brige, tahometar aka mjerac nema nikakve fizicke veze s rotirajucim djelom, dapace uzmes malo tanji odvijac ili iglu i tahic je dolje....On funkcionira na principu da mjeri koliko se puta promjeni magnetsko polje

 

Inace koji tocno powerball imas? Ja imam ovaj Neonpro 250Hz green pro (tahometar)

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.2.2011 19:22 (Mojpismonosa).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Powerball
luka_cro kaže..

kak znam dali radi ispravno?

jer za sad nista ne primjecujem cudno.

 Ako ga mozes zavrtiti istom brzinom ko i prije sve je u redu...Ma to ti je nepoderivo...Prije ces parket razbit neg to

 

A i ako osjetis da ne valja...Pise na netu da ga vrtis konstanto brzinom 10 000+ RPM i da se osovina ispravi

 

Ovaj repair kit ti je samo za mali boost u brzini i meni je bio puno tisi (ali i nakon pranja je tih, jedno 4 mjeseca, onda udje prasina, ne radi punom brzinom pa ga operem, vec sam doktorirao popravak powerballa)

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
13 godina
offline
RE: Powerball
luka_cro kaže...
dv14 kaže...

sad sam zainteresiran za ovo čudo {#}

zanima me pomaže li se stvarno u jačanju mišića?

i možete li mi preporučiti neki powerball za nekih 200kn

Malo nes pomaze i zabavno je sto je najbitnije.

uzmes bilo koji.

razlika ti je samo u boji.

 

 

možda se ipak bolje držati sklekova i utega {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice