Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.090
|
čitano: 1.487.172
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
11 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav svima

 

Ima netko IPT pozivnicu za udijeliti?

 

Nazalost nemam nikakav proof za ratio,ali obecajem da cu se pridrzavati pravila i redovno seedati.Ako ima kakvih dodatnih pitanja,slobodno PM

 

 

Hvala.

 

 

Nabavljeno.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 16:53 (geronimo4661).
15 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Arai kaže...

Trebam invite za torrentHR, pikiram sinkronizirane crtiće. Mogu ponuditi PSN account s igrom Child of Light ili možda Firewatch te još neke igre za PS4. 

 

Možda je neobično ali nemam što drugo dati za uzvrat. Mogu ponuditi 20-30kn ako tko hoće.

 Takve robno-novčane radnje nisu dozvoljene i dovodi se u opasnost onaj koji prodaje da dobije permban, a ovaj koji kupuje da izvisi... ali eto u duhu božića i sveg skupa javi mi se ne pm pa ću ti dati jednu... nek djeca uživaju...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Ico2005 kaže...
Arai kaže...

Trebam invite za torrentHR, pikiram sinkronizirane crtiće. Mogu ponuditi PSN account s igrom Child of Light ili možda Firewatch te još neke igre za PS4. 

 

Možda je neobično ali nemam što drugo dati za uzvrat. Mogu ponuditi 20-30kn ako tko hoće.

 Takve robno-novčane radnje nisu dozvoljene i dovodi se u opasnost onaj koji prodaje da dobije permban, a ovaj koji kupuje da izvisi... ali eto u duhu božića i sveg skupa javi mi se ne pm pa ću ti dati jednu... nek djeca uživaju...

 Poslao sam mu ja kod maloprije..

Live to win!!!
14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Da, isprike, evo taman sam pročitao prvi post u temi gdje pišu pravila. Nisam znao jer nisam prije pratio ovu temu, a i nisam imao pojma što bih drugo mogao ponuditi.

 

Isprike još jednom i hvala obojici. 

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Može invite za nekakav tracker sa filmovima i serijama. Nudim proof sa THR.

Rvat katolik!
10 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Poštovanje... trebam pozivnicu za e-rock.ru ... nudim crnaberza

Hvala

8 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

http://www.exyusubs.com/account-signup.php

 

ako neko ima pozivnicu hvala.

 

rešeno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 11:58 (milan13).
5 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Hello i sve najbolje u novoj god. svima,

 

i ja žicam pozivnicu za torrenthr ako ima koja dobra duša da mi podari...

Od ovog ljeta koristim neki strani tracker i skužio sam da je sve super i taj princip i ratio i content i bla bla...
Međutim puno češće zatrebam sinkronizirane stvari pa bi mi zapravo više koristio THR :D.

 

Hvala unaprijed!

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
bor11 kaže...

Hello i sve najbolje u novoj god. svima,

 

i ja žicam pozivnicu za torrenthr ako ima koja dobra duša da mi podari...

Od ovog ljeta koristim neki strani tracker i skužio sam da je sve super i taj princip i ratio i content i bla bla...
Međutim puno češće zatrebam sinkronizirane stvari pa bi mi zapravo više koristio THR :D.

 

Hvala unaprijed!

 

Pošalji dokaz da uredno seedaš i dat ću ti upad.

Vrijedi za neodređeni broj pozivnica.

Tko hoće nek se javi.

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

si nabavio za crnu brezu?

5 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Dali bi mi neko pomogao oko pozivnice za CRNA BERZA. Bila sam clan 12 godina obrisana zbog neaktivnosti, rado bi postala opet clan.

 

Unapred hvala...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

 Poz
zainteresiran sam za pozivnicu za torrent.hr
evo slika seeding , prva stavka mi stoji otprilike 30ak dana, dok druga još uvijek nije skroz skinuta (sadrži sve sezone, skinute dvije) ugl nemam problema sa seedanjem :)

9 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

A gde je dokaz?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Neznam kakav dokaz je potreban, 12 godina na CB je dovoljno da se zna da sa seed nije bilo problema. Moj ratio je bio 2,8% u korist up. 

Zbog neaktivnosti ili nekomentarisanja verovatno automatski nalog je ugasen, Steta....

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
macemalo kaže...

Neznam kakav dokaz je potreban, 12 godina na CB je dovoljno da se zna da sa seed nije bilo problema. Moj ratio je bio 2,8% u korist up. 

Zbog neaktivnosti ili nekomentarisanja verovatno automatski nalog je ugasen, Steta....

 

Daj ss iz torrent klijenta koji koristiš i ako si više poslao nego uzeo dam ti pozivnicu.

Najmsnji su problem pozivnice, jer i onako tu par ljudi koji ih za THR daju imaju milijune karma poena kao i ja, nego problem nastaje jer se javljaju uglavnom isti ljudi koji popuše account nakon nekog vremena te dođu tu pa se svježe regaju na forum i žicaju ponovno na isti način.

Treba mi za crtiće djeci itd.

 

7 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, koji su uvjeti za pozivnicu za THR? Imam 300mbps down i 150mbps upload. Komp upaljen po cijele dane, tak da nece biti problema sa seedom. Trebam za sinkronizirane crtice za klince. Nemam nikakav proof, jbg, ali mogu obecati da cu se pridrzavati pravila i uvjeta.

16 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ima li tko za ponuditi neku pozivnicu za tracker sa sadržajem poput learning videa, knjiga, dumpova i sličnog iz domene IT-a (sistemašenje i development)? Možda crna berza?

 

U zamjenu mogu ponuditi pozivnicu za thr ili HDspace.

www.petvolta.com
5 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Trazim pozivnicu za PassThePopcorn.

Kao dokaz na PM nudim dokaz IPT 24TB uploada i THR 900GB.

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Mislim da oko seeda nije nikad bilo problema. Moj torrent client je Transmisie bittorrent od ASUS koji je ukljucen 24/7 internet connectie je 500 mb down / 50 mb up. 

U clientu nema nijednog torrenta risetom je sve ocisceno.

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Trolololicaa kaže...

Trazim pozivnicu za PassThePopcorn.

Kao dokaz na PM nudim dokaz IPT 24TB uploada i THR 900GB.

 

 Zaboravi, to je mission impossible. Kriteriji da bi neko dobio mogućnost pozivanja na ptp-u su veoma veoma strogi. Da bi postao power user da bi imao mogućnost kupovanja pozivnice treba između ostalog imati jedan torrent uploadovan(ostali uslovi su prihvatljivi i dosežni). Zatim, ako se uspije doći do Power User klase treba 750 000 poena da bi se kupila pozivnica, a da bi se dobio toliki broj poena mora se dati oko 350GB uploada, a ako bi želio sakupio toliki broj poena seedanjem treba seedati torrenata koji zajedno teže otprilike 1TB mjesec dana mada to opet zavisi od broja seedera na torrentima, što ih ima više to se dobija manje poena. Ima druga opcija, da se dostigne Torrent Master klasa koja između ostalog traži da se ima minimalno 200 torrenata uploadovano, ona dobija dvije pozivnice mjesečno. Ta se klasa može samo sanjati a ne dostići. Uz ove stroge uslove preko 90% korisnika ptpa nema mogućnost invite-a. Može se također donirati BTCom i tako se dobije invite ali to tačno ne znam kako ide, nisam to detaljnije gledao.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ja da upadnem tamo bez ikakvih problema bi postigao to što se traži s obzirom na gigabitni seedbox. :P

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
partwish kaže...

Ja da upadnem tamo bez ikakvih problema bi postigao to što se traži s obzirom na gigabitni seedbox. :P

 

Šta je tamo toliko bolje no na drugim trackerima ?

TL, TD, IPT, THR sve što čovjeku treba heh

Bar meni.

Eventualno neki dobar tracker za glazbu bi htio imat.

 

Usput. Giveaway !!!

Dajem 5 THR pozivnica uz jedan jedini uvjet.

Bar 6 mjeseci staža na forumu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 10:24 (Silent horror1992).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Hvala na odgovoru

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Silent horror1992 poslao privatno, hvala na odg.

 

(Noob nisam uspio citirat odg sry 😂)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 12:12 (bor11).
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Silent horror1992 kaže...
partwish kaže...

Ja da upadnem tamo bez ikakvih problema bi postigao to što se traži s obzirom na gigabitni seedbox. :P

 

Šta je tamo toliko bolje no na drugim trackerima ?

TL, TD, IPT, THR sve što čovjeku treba heh

Bar meni.

Eventualno neki dobar tracker za glazbu bi htio imat.

 

Usput. Giveaway !!!

Dajem 5 THR pozivnica uz jedan jedini uvjet.

Bar 6 mjeseci staža na forumu.

 

 

 Mislim da je više stvar prestiža. Ja bi radje BTN jer serije gledam ko nenormalan.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
partwish kaže...
Silent horror1992 kaže...
partwish kaže...

Ja da upadnem tamo bez ikakvih problema bi postigao to što se traži s obzirom na gigabitni seedbox. :P

 

Šta je tamo toliko bolje no na drugim trackerima ?

TL, TD, IPT, THR sve što čovjeku treba heh

Bar meni.

Eventualno neki dobar tracker za glazbu bi htio imat.

 

Usput. Giveaway !!!

Dajem 5 THR pozivnica uz jedan jedini uvjet.

Bar 6 mjeseci staža na forumu.

 

 

 Mislim da je više stvar prestiža. Ja bi radje BTN jer serije gledam ko nenormalan.

 

Ma znam ja šta ti gledaš 😂😂😂

Na istom smo serv.

16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Darmarko kaže...

Ima li tko za ponuditi neku pozivnicu za tracker sa sadržajem poput learning videa, knjiga, dumpova i sličnog iz domene IT-a (sistemašenje i development)? Možda crna berza?

 

U zamjenu mogu ponuditi pozivnicu za thr ili HDspace.

 Tražim IPT pozivnicu. Not anymore.

www.petvolta.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 18:41 (Darmarko).
5 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ajmo kavaljeri treba mi pozivnica za crnu berzu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 17:45 (macemalo).
16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Jučer sam se registrirao bez pozivnice. Ne znam jesam li imao sreće ili je otvoreno.

www.petvolta.com
12 godina
protjeran
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav.

Molim ako ima tko pozivnicicu za Crnu Berzu..

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice