Preporuka eBay microSD sellera?

poruka: 12
|
čitano: 1.198
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Preporuka eBay microSD sellera?

Je li kupio tko microSD karticu na eBay-u u zadnje vrijeme? Molim preporuku pouzdanog sellera, jer ima svaceg u zadnje vrijeme :) Trebao bih 128 ili 256 GB karticu, i vidim da ih se hrpa prodaje po cijenama od oko 15-20$, pa mi cudno jer su kod nas puno skuplje..

 

Hvala!

6 godina
offline
Re: Preporuka eBay microSD sellera?
Ja sam kupio ovdje:
US $4.88 50%OFF | SAMSUNG Memory Card Micro SD EVO PLUS 256GB 128GB 64GB 32GB SDHC SDXC Grade Class10 C10 UHS-1 TF Cards Trans Flash 4K microsd
https://s.click.aliexpress.com/e/tVpFtjuM


Made in Philippines.
5 godina
offline
Re: Preporuka eBay microSD sellera?
JonesCroatia kaže...

Je li kupio tko microSD karticu na eBay-u u zadnje vrijeme? Molim preporuku pouzdanog sellera, jer ima svaceg u zadnje vrijeme :) Trebao bih 128 ili 256 GB karticu, i vidim da ih se hrpa prodaje po cijenama od oko 15-20$, pa mi cudno jer su kod nas puno skuplje..

 

Hvala!

 Takve stvari se ne kupuju na ebayu ili aliju....

Amazon.de i sl pouzdane trgovine....

 

https://www.amazon.de/SanDisk-Ultra-microSDXC-Speicherkarte-Adapter/dp/B073JY5T7T/ref=sr_1_5?keywords=sd+karte&qid=1569136829&sr=8-5

 200 GB 25 eur....

9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka eBay microSD sellera?
JonesCroatia kaže...

Je li kupio tko microSD karticu na eBay-u u zadnje vrijeme? Molim preporuku pouzdanog sellera, jer ima svaceg u zadnje vrijeme :) Trebao bih 128 ili 256 GB karticu, i vidim da ih se hrpa prodaje po cijenama od oko 15-20$, pa mi cudno jer su kod nas puno skuplje..

 

Hvala!

kupovo sam od ovog sellera vise puta (32, 64 i 128gb), sve ok, stignu za 2tj (sa ispravnim trackingom).

 

p.s. za samsunga imas sluzbeni tool za provjeru da li su genuine.

 

Posmatrač kaže...
JonesCroatia kaže...

Je li kupio tko microSD karticu na eBay-u u zadnje vrijeme? Molim preporuku pouzdanog sellera, jer ima svaceg u zadnje vrijeme :) Trebao bih 128 ili 256 GB karticu, i vidim da ih se hrpa prodaje po cijenama od oko 15-20$, pa mi cudno jer su kod nas puno skuplje..

 

Hvala!

 Takve stvari se ne kupuju na ebayu ili aliju....

Amazon.de i sl pouzdane trgovine....

 

https://www.amazon.de/SanDisk-Ultra-microSDXC-Speicherkarte-Adapter/dp/B073JY5T7T/ref=sr_1_5?keywords=sd+karte&qid=1569136829&sr=8-5

 200 GB 25 eur....

 sve ovisi za sto mu treba... ove U1 kartice imaju dosta los write, ako mu je za neku kameru/drona i zeli snimat u 4K, nece bit dobre... treba gledat U3 kartice

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 11:49 (nathan.fake).
5 godina
offline
Re: Preporuka eBay microSD sellera?
nathan.fake kaže...
JonesCroatia kaže...

Je li kupio tko microSD karticu na eBay-u u zadnje vrijeme? Molim preporuku pouzdanog sellera, jer ima svaceg u zadnje vrijeme :) Trebao bih 128 ili 256 GB karticu, i vidim da ih se hrpa prodaje po cijenama od oko 15-20$, pa mi cudno jer su kod nas puno skuplje..

 

Hvala!

kupovo sam od ovog sellera vise puta (32, 64 i 128gb), sve ok, stignu za 2tj (sa ispravnim trackingom).

 

p.s. za samsunga imas sluzbeni tool za provjeru da li su genuine.

 

Posmatrač kaže...
JonesCroatia kaže...

Je li kupio tko microSD karticu na eBay-u u zadnje vrijeme? Molim preporuku pouzdanog sellera, jer ima svaceg u zadnje vrijeme :) Trebao bih 128 ili 256 GB karticu, i vidim da ih se hrpa prodaje po cijenama od oko 15-20$, pa mi cudno jer su kod nas puno skuplje..

 

Hvala!

 Takve stvari se ne kupuju na ebayu ili aliju....

Amazon.de i sl pouzdane trgovine....

 

https://www.amazon.de/SanDisk-Ultra-microSDXC-Speicherkarte-Adapter/dp/B073JY5T7T/ref=sr_1_5?keywords=sd+karte&qid=1569136829&sr=8-5

 200 GB 25 eur....

 sve ovisi za sto mu treba... ove U1 kartice imaju dosta los write, ako mu je za neku kameru/drona i zeli snimat u 4K, nece bit dobre... treba gledat U3 kartice

 U3 karticu za 5 USD? sretno sa time... To se ne kupuje svaki dan i kupuje se koliko toliko pouzdano. Kakva korist od ustede par USD ako izgubis video ili fotke.... To nije potrosna roba pa se kupuje najjeftinije jer svejedno ces baciti. Ako ima za kameru ili dron najmanji je porblem kupiti brand name karticu od pouzdanog prodavca....

8 godina
offline
Preporuka eBay microSD sellera?

Trebam za mob - FullHD snimanje, aplikacije, slikanje.. (Galaxy S7). Kupovao sam vec 2 put microSD kartice (32GB Sandisk i 64GB Samsung) na eBay-u, i obje rade super. Al me sad muce ovi best match rezultati; npr. https://tinyurl.com/y4gl9wvk; 256GB za 17 dolara od prodavaca koji je 99% siguran i ima tisuce transakcija? Ne bih htio ispast naivac kao moj kolega koji je na Wishu kupio 2TB USB stick za 5 dolara :)

 

Sto je s Aliexpressom; nisam regan; prihvaca PayPal ili Visa Electron?

 

9 godina
offline
Re: Preporuka eBay microSD sellera?
Oprosti, ali umro sam od smijeha, 2TB za 5 dolara. 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Kakav genijalac!

Možeš PayPal-om, Visom, MasterCardom i inim karticama plaćat na Aliju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 14:49 (playjob).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka eBay microSD sellera?
Posmatrač kaže...
/cut

 U3 karticu za 5 USD? sretno sa time... To se ne kupuje svaki dan i kupuje se koliko toliko pouzdano. Kakva korist od ustede par USD ako izgubis video ili fotke.... To nije potrosna roba pa se kupuje najjeftinije jer svejedno ces baciti. Ako ima za kameru ili dron najmanji je porblem kupiti brand name karticu od pouzdanog prodavca....

 a gdje to ima U3 za 5$?

 

JonesCroatia kaže...

Trebam za mob - FullHD snimanje, aplikacije, slikanje.. (Galaxy S7). Kupovao sam vec 2 put microSD kartice (32GB Sandisk i 64GB Samsung) na eBay-u, i obje rade super. Al me sad muce ovi best match rezultati; npr. https://tinyurl.com/y4gl9wvk; 256GB za 17 dolara od prodavaca koji je 99% siguran i ima tisuce transakcija? Ne bih htio ispast naivac kao moj kolega koji je na Wishu kupio 2TB USB stick za 5 dolara :)

 

Sto je s Aliexpressom; nisam regan; prihvaca PayPal ili Visa Electron?

 

kao sto sam ti gore napiso, za samsunga imas sluzbeni tool da vidis jel genuine. od gore linkanog sellera sam vec uzimo, original su samsung, verificirano toolom.

 

aliexpress ne prihvaca paypal, ali prima skoro sve kartice (debitne i kreditne, mislim da electron ne mogu)

 

edit: ak bas mora bit ebay, ovaj seller je provjeren.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 16:08 (nathan.fake).
6 godina
offline
Re: Preporuka eBay microSD sellera?
Aliexpress ima svoj procesor plaćanja, Alipay, procedura pridruživanja kartica je ista kao i kod Paypal-a, samo što za verifikaciju uzme $0.99 i kasnije vrati.
Aliexpress nudi izbor dostavnih službi od besplatnih, preko nekoliko dolara do DHL-a za nekoliko desetaka do preko stotine $.
Alipay-ev tečaj je povoljniji nego Ebay-ev, ako recimo Visom prepaid u kunama pokušaš platiti isti iznos dolara Ali će manje kuna uzeti, uključena bankina konverzija kod Paypal-a.
Oboje imaju jake službe koje štite kupce od prevara i nedostataka robe.
Samo što na Aliju moraš čekati 60 dana da bi otvorio dispute, dok kod Ebaya to možeš učiniti nakon proteka zadnjeg predviđenog dana isporuke robe. Ne mora se čekati istek 60 dana.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 16:48 (najdix).
8 godina
offline
Preporuka eBay microSD sellera?

Narucio sam sa Nathan-ovog linka (Aliexpress), pa da vidimo... 19$ minus 3$ popusta na prvu kupnju... Nije tako strasno za Samsung Evo+ 128GB; kod nas su puno skuplje...

 

Sad jos samo moram naci gdje kupiti originalnu bateriju (ili bolju) za Samsung S7 :) Cujem da se ekipa dosta zali da im zamjenske baterije nakon cca 6 mjeseci pocnu naglo gubiti na autonomiji...

9 godina
offline
Re: Preporuka eBay microSD sellera?
Koju SD karticu biste meni preporučili za iPhone 11 Pro Max? Malo mi je 256 gigabajta.
15 godina
offline
Re: Preporuka eBay microSD sellera?
iPhone nema micro sd slot, slazem se da je 256gb malo, ja imam 128+ 200Gb micro sd
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice