Prometni prekršaj - Osijek

poruka: 15
|
čitano: 1.599
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Prometni prekršaj - Osijek
Pozdrav svima, danas sam u blizini KBC Osijek parkirao automobil na kolniku gdje je bilo puno već parkiranih automobila. Nisam nikome zapriječio putanju isparkiravanja, kako iz garaža tako niti automobilima parkiranima na cesti, nisam nikoga niti ugrozio, niti bilo što slično.

Problem je u tome što moj automobil nije bio propisno parkiran, točnije potrebno je da razmak između završetka pune linije i parkiranog automobila bude tri metra, moj je bio na udaljenosti od jedan metar i petnaest centimetara od pune linije.

Zvao sam službu za premještaj vozila i objasnili su mi da nitko nije njih pozvao odnosno da nisu izišli na intervenciju već su patrolirajući uočili moj automobil.

Zanima me, budući da mi je ovo prvi prekršaj ikad, mogu li od policije pisanim putem zatražiti opomenu umjesto plaćanja kazne. Kazna je tri stotine kuna, a ako platim u roku od tri dana je stopedeset kuna.
15 godina
online
Re: Prometni prekršaj - Osijek

-upravo zato je popust 50% ... i tvoja odluka, tj otezanje je skuplje.

-ako je pauk odnio, to s policijom nema veze, tj kazna policije nema veze s podizanjem vozila s pauk parkinga.. a oni ti ga neće dati đabe. (ako je u OS kao ostatku.. privat-gradski biz.. komunalci, bez policije)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 16:18 (ihush).
9 godina
offline
Re: Prometni prekršaj - Osijek
Znam, odvojeni su troškovi, pauk-premještaj vozila, policija-prekršaj zbog nepropisnog parkiranja, jel mogu tražit opomenu od policije il ne?
15 godina
online
Re: Prometni prekršaj - Osijek

možeš tražiti, možda i dobiti.. to se traži na licu mjesta (ali to nisi mogao), ovako je sigurnije platiti 50% nego za par dana više.

-kad jednom uđe u zapisnik, nitko ne želi petljati.. tako da je odgovor u 99,99% ne.. + troškovi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Prometni prekršaj - Osijek

Ne možeš.

Plati i budi sretan što nije 700 kn.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
7 godina
protjeran
offline
Re: Prometni prekršaj - Osijek
Ako smatras to sto drugi nepropisno parkiraju, da smijes i ti, onda si sam kriv.

Nauci parkirati po propisima. I hodat vise od pol metra.
9 godina
offline
Re: Prometni prekršaj - Osijek
Čitatelj kaže...
Ako smatras to sto drugi nepropisno parkiraju, da smijes i ti, onda si sam kriv.

Nauci parkirati po propisima. I hodat vise od pol metra.

 Smatram da smijem, ubuduće ću parkirat na sred raskrižja i ostavit ga u kružnom i to bočno parkiranog.
Ako su svi nepropisno parkirani, što onda pola grada Osi Jeka nije na parkiralištu u Gundulićevoj 168?
Ajde majke ti zaobiđi me.

7 godina
protjeran
offline
Re: Prometni prekršaj - Osijek
Vidim da tebe u skoli nisu upitali "ako svi tvoji prijatelji skoce sa zgrade, hoces i ti skociti?".

Drz se OS, takvih nadobudnih seljaka ne treba u ostalim gradovima. Zbog takvih maminih djecacica su uredno svakodnevne guzve na prometnicama.

Prestani plakat tu po forumu i nazovi mamicu i taticu da ti plate kaznicu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 17:45 (Čitatelj).
14 godina
offline
Prometni prekršaj - Osijek

Tipično balkanski, ako mogu drugi mogu i ja. Svatko odgovara za svoje prekršaje, tvoje vozilo im je bilo najlakše za podići i to je razlog zašto tebi, a ne nekom drugom. 150 kn je sitnica od kazne.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
9 godina
offline
Re: Prometni prekršaj - Osijek
ivo454 kaže...

Tipično balkanski, ako mogu drugi mogu i ja. Svatko odgovara za svoje prekršaje, tvoje vozilo im je bilo najlakše za podići i to je razlog zašto tebi, a ne nekom drugom. 150 kn je sitnica od kazne.

 150 kuna je sprdačina od kazne, bolje da su me mlatnuli i duplo, ako ne i peteroduplo, smatram da sam ugrozio promet.
Kao što kažeš tipičan balkanizam, pa zašto onda jednostavno ne iskomentirate ako znate nešto, imate informaciju, radite u policiji? Postavio sam kristalno jasno pitanje i očekivao sam konstruktivne odgovore, ne 10 komentara na koje moram popizdit i gubit vrijeme...
Uostalom, zašto da platim 150kn ako ne moram, prvi mi je prekršaj i ako se mogu izvuć uz opomenu, zašto ne bih?
Najlakše izvalit kesu...

9 godina
offline
Re: Prometni prekršaj - Osijek
Čitatelj kaže...

Kakav god da bio, znam parkirati na dozvoljenim parkirnim mjestima,

i ne placem uokolo zbog kazne koje ne mogu platiti, a za koju sam 100% kriv.

 

Ako si mudonja da cinis prekrsaj, onda budi mudonja i plati prekrsaj.

Ili nazovi mamicu i taticu. Mozda ce platiti, ili po zdravo rvacki povuci vezu.

 Znaš ti i igrice dobro gonjat, rokaj vampyra ili jalopyja buraz...
Šta si ti neka moralna vertikala tu?
Pito sam za odgovor, il daj il preskoči temu.
Ajde mudonjo odlepršaj odavde, upitno je imaš li uopće 18 godina po tim tvojim balavim komentarima, mamica, tatica, vezica, mudonja...

7 godina
protjeran
offline
Prometni prekršaj - Osijek

Oprosti, idem se parkirati u drugu temu...pravilno

12 godina
protjeran
offline
Re: Prometni prekršaj - Osijek
playjob kaže...

 Postavio sam kristalno jasno pitanje i očekivao sam konstruktivne odgovore, ne 10 komentara na koje moram popizdit i gubit vrijeme...

 Postavio si kristalno jasno pitanje na sasvim pogrešnom mjestu.

Kakve jebene veze IT forum ima s tvojim prekršajima??

MUP ima svoj e-mail i brojeve telefona, odi na njihov sajt, tamo nađi kontakte pa se kod njih raspituj šta možeš, a šta ne.

Na šta bi ovo ličilo kad bi svaki dan netko ispitivao ovakve gluposti?

Dakle, pitaj tamo gdje trebaš ako već ne želiš slušati "glupe" odgovore i nauči se parkirat ko svi normalni ljudi.

14 godina
offline
Prometni prekršaj - Osijek

Sad tek shvatih, da ti nisu odnijeli auto, nego si se zateko kod auta i napisali su ti samo kaznu za nepropisno parkiranje, uz mogućnost 50% ako platiš u roku. Možeš poći u prometnu policiju i tražiti da ti pišu opomenu.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
13 godina
offline
Prometni prekršaj - Osijek

Žalosno je što si dobio kvalitetne odgovore i prvi počeo sa bezpotrebnim vrijeđanjem.

 

Sva sreća što ima ovakvih što im ne treba mnogo kako bi nastavili te sprdat i trolat ono što si zapravo sam i započeo!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice