Promjena maila

poruka: 10
|
čitano: 1.424
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Promjena maila

Bok, zanima me kako da promijenim mail za korisnički račun za ovaj forum......probao sam ali nikako da uspijem a stari mail ne koristim već ima godina dana...hvala...

13 godina
offline
Re: Promjena maila

Uredi profil -> E-mail -> Promijeni. 

 

Ako ti mail za potvrdu ne dolazi, probaj neku drugu e-mail adresu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 18:16 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Promjena maila

tako sam i napravio ali ništa....kaže da će obavijest biti poslana na stari i novi mail ali stari nemogu otvoriti nikako jer nemam više uopće podatke od njega....raskinuo sam sa t-comom sve usluge pa nemam taj mail...a na novi ne dolazi ništa...

12 godina
offline
Re: Promjena maila
Obrati se nekom adminu npr. Miro da ti promjeni mail tako sam ja jednom davno poslao razlog i zamolbu na pp
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
13 godina
offline
Re: Promjena maila

Bitan ti je novi mail jer će ti na njega doći link za aktivaciju. Koji mail pokušavaš postaviti kao novi? Znam da na net.hr-u mail za aktivaciju dosta kasni; ja sam ga dobio tek nakon nekoliko sati, ali ne znam za druge.

 

Možeš se javiti i Miro, pa će ti on promijeniti e-mail adresu kada bude imao vremena. 🙂

15 godina
offline
Promjena maila

mail je @vip.hr ali ni do danas nije došlo ništa....probat ću se javit adminu...

13 godina
offline
Re: Promjena maila

U tom slučaju, mislim da ti je najbolje da postaviš neku drugu e-mail adresu jer ako ti mailovi ne dolaze, a izgubiš lozinku, nećeš moći vratiti račun. 🙂

15 godina
offline
Promjena maila

ma ova xxxxxxj@vip.hr i je novi mail a stara je bila preko t-coma a sa njima nemam već dvije godine ništa....

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 12:00 (bikerbj).
13 godina
offline
Re: Promjena maila

Da, ali ako ti na tu e-mail adresu ne dolaze Bug-ovi mailovi, onda ti neće doći ni mail za povrat lozinke, pa i da si promijenio mail, opet bi izgubio pristup računu. Zato ti je najbolje postaviti neki Gmail ili Outlook jer na njih sigurno dolaze mailovi tako da možeš vratiti račun.

 

Moj savjet ti je da ukloniš e-mail adresu iz posta jer bi ti mogao početi dolaziti spam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 11:39 (Marko :D).
15 godina
offline
Promjena maila

riješeno...hvala...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice