Review, veza do poljupca zaključana tema

poruka: 363
|
čitano: 70.136
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
rooswelt1991 kaže...

 (drži se one: nemože ona biti ružna koliko ja mogu popiti!)

 E to je ta xD

15 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
netko,netkovic kaže...
rooswelt1991 kaže...

Možda je to istina kolega, znaš onu narodnu : Djela ne obećanjaSmijeh

Nego mentalist, evo ja ti dajem poziv, ako si iz zg (ili ak planiras doći kad u zg) ja te vodim na party, uz dovoljno alkohola, da izgledaš ko trol, zbarit ćeš bar dvije u večeri xĐ

a vi baje, koje se hvalite, odite negdje na forum.hr (i slične) pa se hvalite nepostojećim djelima.

pustite čovjeka nek proba na ovaj način, ko ne proba jedan neće nikad shvatit da postoji i drugi. Otkud vi znate da "teta" nije neka pristojna cura (ok, šanse su minimalne) pa možda mentalist i uspije.

Sretno majstore, ako ti ne uspije kod ove, možda ima i ružniju frendicuSmijeh (drži se one: nemože ona biti ružna koliko ja mogu popiti!)

Ja kolko se sječam,u većinu veza sam ulazio pijan XD

Točno, a uglavnom i izlazioNevinašce

14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
rooswelt1991 kaže...
netko,netkovic kaže...
rooswelt1991 kaže...

Možda je to istina kolega, znaš onu narodnu : Djela ne obećanjaSmijeh

Nego mentalist, evo ja ti dajem poziv, ako si iz zg (ili ak planiras doći kad u zg) ja te vodim na party, uz dovoljno alkohola, da izgledaš ko trol, zbarit ćeš bar dvije u večeri xĐ

a vi baje, koje se hvalite, odite negdje na forum.hr (i slične) pa se hvalite nepostojećim djelima.

pustite čovjeka nek proba na ovaj način, ko ne proba jedan neće nikad shvatit da postoji i drugi. Otkud vi znate da "teta" nije neka pristojna cura (ok, šanse su minimalne) pa možda mentalist i uspije.

Sretno majstore, ako ti ne uspije kod ove, možda ima i ružniju frendicuSmijeh (drži se one: nemože ona biti ružna koliko ja mogu popiti!)

Ja kolko se sječam,u većinu veza sam ulazio pijan XD

Točno, a uglavnom i izlazioNevinašce

Hmm,kada bolje razmislim, i to je istina, i to većinom krivnjom ove druge cure :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Deus ex machina kaže...

Daj ne lazite, kao svi ste neki fakeri odreda a u biti ponijeli bi ste se 10x gore nego Mentalist - sto se vidi jer su neki od vas itekako aktivni na forumu u nocnim satima, umjesto da se griju s nekim u krevetu.

Covjek je iskren, ako laze, makar laze tako da zvuci iskreno. Svi ovi savjeti "Trebao si ovo, trebao si ono..." - ma naravno.

 

Mentalist, samo naprijed, nisi nista kiksao... :-D Nisi idiot ni najmanje, doduse prvoklasni si trol, onaj pravi koji pomalo kuha svoju juhicu, ali obozavam takve :-D

Samo naprijed, zabavno je citat sad kad si napokon poceo i dalje.

 

Ajde mi reci tko laže ili tko je uopšte se hvalio da je faker? također tko je mentalistu uopšte davao savijete kako pristupit curi? naprotiv njegov bi "review" upravo tome trebao služit. No u tih " sedam dana" što ima opisano nigdi nevidim neki pametan savijet kako pristupiti curi, zapravo jedino što vidim kako bezveze mlatari gluposti i radi kratki opis svog dana u školi.

Također netrebaš biti faker da bi znao je svaka cura različita, mislim to ti samo druženje sa njima pokazuje. E sad jedino je problem ako se ne družiš sa njima, a onda il si gay il si slab na samopouzdanju. 

 

Kao što rekoh nisu cure Hardware da bi se pisao review o njima, a svima koji misle obrnuto preporučujem: GET a LIFE

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
microman kaže...
Deus ex machina kaže...

Daj ne lazite, kao svi ste neki fakeri odreda a u biti ponijeli bi ste se 10x gore nego Mentalist - sto se vidi jer su neki od vas itekako aktivni na forumu u nocnim satima, umjesto da se griju s nekim u krevetu.

Covjek je iskren, ako laze, makar laze tako da zvuci iskreno. Svi ovi savjeti "Trebao si ovo, trebao si ono..." - ma naravno.

...

Ajde mi reci tko laže ili tko je uopšte se hvalio da je faker? također tko je mentalistu uopšte davao savijete kako pristupit curi? naprotiv njegov bi "review" upravo tome trebao služit. No u tih " sedam dana" što ima opisano nigdi nevidim neki pametan savijet kako pristupiti curi, zapravo jedino što vidim kako bezveze mlatari gluposti i radi kratki opis svog dana u školi.

Također netrebaš biti faker da bi znao je svaka cura različita, mislim to ti samo druženje sa njima pokazuje. E sad jedino je problem ako se ne družiš sa njima, a onda il si gay il si slab na samopouzdanju. 

 

Kao što rekoh nisu cure Hardware da bi se pisao review o njima, a svima koji misle obrnuto preporučujem: GET a LIFE

Eto :-D

Ko ona stara, ko prvi pita tko je prdnuo, krivac je :-D

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
14 godina
odjavljen
offline
Review, veza do poljupca

Ma kolege, ova tema je otvorena iz zezancije i zavrsit ce zezancijom.

 

Odkud vam dovraga da ce te na informatickom forumu dobiti ljubavne savjete?

 

Iskustvo je majka znanja...

 

Nemos naucit na netu barit curu, tj. mos al kad je vidis prepadneš se i ode teorija da nekazem gdje :-)

cema se neslaze sa ovim postom.
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
Weky kaže...

Ma kolege, ova tema je otvorena iz zezancije i zavrsit ce zezancijom.

 

Odkud vam dovraga da ce te na informatickom forumu dobiti ljubavne savjete?

 

Iskustvo je majka znanja...

 

Nemos naucit na netu barit curu, tj. mos al kad je vidis prepadneš se i ode teorija da nekazem gdje :-)

Hah,lako je prije razmisljat kako ces joj pristupit,ali uvjek drugacije napravis..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Deus ex machina kaže...

Daj ne lazite, kao svi ste neki fakeri odreda a u biti ponijeli bi ste se 10x gore nego Mentalist - sto se vidi jer su neki od vas itekako aktivni na forumu u nocnim satima, umjesto da se griju s nekim u krevetu.

Covjek je iskren, ako laze, makar laze tako da zvuci iskreno. Svi ovi savjeti "Trebao si ovo, trebao si ono..." - ma naravno.

 

Mentalist, samo naprijed, nisi nista kiksao... :-D Nisi idiot ni najmanje, doduse prvoklasni si trol, onaj pravi koji pomalo kuha svoju juhicu, ali obozavam takve :-D

Samo naprijed, zabavno je citat sad kad si napokon poceo i dalje.

 

Da, ja sam gori, kakav frajer, ima da se smijem Cool Nisam trebu kako treba zbario ima 5 godina Nevinašce

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Weky kaže...

Ma kolege, ova tema je otvorena iz zezancije i zavrsit ce zezancijom.

Odkud vam dovraga da ce te na informatickom forumu dobiti ljubavne savjete?

Iskustvo je majka znanja...

Nemos naucit na netu barit curu, tj. mos al kad je vidis prepadneš se i ode teorija da nekazem gdje :-)

Ehej, polako :-)

Ona koja mi je ostala u najdrazem sjecanju je zapocela razgovor sa mnom davne 1997 s ovim rijecima:

"Hej, koristis MP3ce ili CD-ove? Ako imas MP3-ca cemo razmijenit sta?"

 

Par dana kasnije, nakon dugotrajnih 'razmjenjivanja', kad sam je dosao pokupiti doma, zatekao sam je kako lemi novi konektor na napajanje u kompu...

 

No, ajde, u pravu si :-D Ne mozes nauciti kako zbariti curu, ali mozes nauciti kako dobrano zbariti decka :-D Cura + lemilica = zeni se za mene.

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2010 20:49 (Deus ex machina).
15 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Uf šta bi ja dao da je moja upola toliko zainteresirana za kompjutere, a ovako moram pazit da mi se koka nebi naljutila kad me vidi da prckam po kompjuterom

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.10.2010 21:00 (microman).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Review, veza do poljupca
microman kaže...
Uf šta bi ja dao da je moja upola toliko zainteresirana za kompjutere, a ovako moram pazit da mi se koja nebi naljutila kad me vidi da prckam po kompjuterom

  Još kad ti pregleda mailove + Vidi mailove od Steama da si skšio na karticu koju kunu previše za akcije na steamu (Božične :-D) onda ajme ga tebi....

cema se neslaze sa ovim postom.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
microman kaže...
Uf šta bi ja dao da je moja upola toliko zainteresirana za kompjutere, a ovako moram pazit da mi se koja nebi naljutila kad me vidi da prckam po kompjuterom

Pusti ti to, sigurno je imala ta nekakve negativne strane, tipa nosila je ona debele naocale ili grandma underwear :P

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
14 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

Moja "trenutna" programira Šutim

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
15 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
microman kaže...

Uf šta bi ja dao da je moja upola toliko zainteresirana za kompjutere, a ovako moram pazit da mi se koka nebi naljutila kad me vidi da prckam po kompjuterom

Mos mislit... tebi se priseksa, a ona na kompu... I onda ides do nje, jel, da bi poceo stogod a ona te potjera jer je taman instalirala novi COD pa samo da ga proba malo. Zaebi to.

 

Biljezim se sa stovanjem...
15 godina
protjeran
offline
Review, veza do poljupca

dali taj djecko pokusava skrenut paznju na sebe, jer ga niko u real lajfu nedozivljava, ili njegov nik zbilja ima veze s njegovim umnim stanjem,pitam se pitam..

http://pvtorrent.org REGISTRACIJE OTVORENE
14 godina
odjavljen
offline
RE: Review, veza do poljupca
zokiN kaže...

dali taj djecko pokusava skrenut paznju na sebe, jer ga niko u real lajfu nedozivljava, ili njegov nik zbilja ima veze s njegovim umnim stanjem,pitam se pitam..

Ne da pokušava nego je u tome i uspio.CoolTo radi sa svakom temom i očito mu uspijeva.

Mentalist imaš posao ;-)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
alankish kaže...

Ne da pokušava nego je u tome i uspio.CoolTo radi sa svakom temom i očito mu uspijeva.

Mentalist imaš posao ;-)

Iako ne volim ljude koji su celebritiji apsoluno bez razloga, mijenjam sve Nevene Ciganovice, Modne Patke ili kako ono vec, i te slicne estradne dosadarije za Mentalista.

On je nesto ko Malnar Junior, samo uvrnutiji :-D

 

Fali mu samo "Seva" :-D :-D :-D

I have got no money, I have got no power, I have got no fame... I have my strong beliefs...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2010 19:15 (Deus ex machina).
15 godina
neaktivan
offline
Review, veza do poljupca

E moj Mentalist, nije tebi lako.

Čitam tvoj revju i neznam da li da se smijem ili da zaplačem.

Prvo, savjete o zavođenju i ophođenju prema osobama suprotnog spola nećeš naći na forumu a pogotovo ne na softversko-hardversko orjentiranom.

Uzmi život u svoje ruke, lupi šakom u stol, poduzmi nešto da ne poludiš. Ugasi računalo i izađi među stvarne ljude a ne pokušavat privući pažnju u virtualnom svijetu.

Negdje si napisao da ne vidiš smisao života! Pa čovječe imas 14, 15, 16 (ili tu negdje) godina. Kakva depresija! Sad tek počinješ živjet punim plućima.

Uzmi gitaru, zakantaj u parkiću i curice će prići, sjedni negdje na kavu, baci oko okolo i ako neka sjedi sama priđi joj i ponudi piće. Doduše bit će i failova ali dok ne pokušaš nećeš znati.

Nemoj shvatit ovaj post ko sprdnju nego ti ovo pišem u najboljoj namjeri. Vjeruj ima pšuno gorih stvari u životu od ovih šta tebe muče (govorim iz iskustva).

Mlad si, zdrav si (toplo se nadam), danas je petak, curice bi na cugicu da ohlade od štrebanja i ti samo trebaš sebe dovuć do njih.

Sve ostalo je lako...

Sretno i zapamti da cure nisu hardver i ne trpe previsok napon. Samo budi ono što jesi i rezultat neće izostat.

World Championships: 7, GP started: 266, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,423
14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
F1-IVO kaže...

E moj Mentalist, nije tebi lako.

Čitam tvoj revju i neznam da li da se smijem ili da zaplačem.

Prvo, savjete o zavođenju i ophođenju prema osobama suprotnog spola nećeš naći na forumu a pogotovo ne na softversko-hardversko orjentiranom.

Uzmi život u svoje ruke, lupi šakom u stol, poduzmi nešto da ne poludiš. Ugasi računalo i izađi među stvarne ljude a ne pokušavat privući pažnju u virtualnom svijetu.

Negdje si napisao da ne vidiš smisao života! Pa čovječe imas 14, 15, 16 (ili tu negdje) godina. Kakva depresija! Sad tek počinješ živjet punim plućima.

Uzmi gitaru, zakantaj u parkiću i curice će prići, sjedni negdje na kavu, baci oko okolo i ako neka sjedi sama priđi joj i ponudi piće. Doduše bit će i failova ali dok ne pokušaš nećeš znati.

Nemoj shvatit ovaj post ko sprdnju nego ti ovo pišem u najboljoj namjeri. Vjeruj ima pšuno gorih stvari u životu od ovih šta tebe muče (govorim iz iskustva).

Mlad si, zdrav si (toplo se nadam), danas je petak, curice bi na cugicu da ohlade od štrebanja i ti samo trebaš sebe dovuć do njih.

Sve ostalo je lako...

Sretno i zapamti da cure nisu hardver i ne trpe previsok napon. Samo budi ono što jesi i rezultat neće izostat.

 Baš tako,malo mi je ovo sve..khm..nekako prevještački..

 

Jednostavno izađi vani,živi život,kakvi rivjui čovječe.. Ovo je sve dobronamjerna sugestija :)

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
14 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca

Znaš kako će naći curu ako savijete traži na internetu...

Toliko sam očajan da moram u potpis stavit oglas da prodajem fotoaparat... http://www.bug.hr/forum/topic/fotoaparati-kamere-tv-hi-fi/prodaja-sony-dsc-650-hitno/72240.aspx
14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
Daniman123 kaže...

Znaš kako će naći curu ako savijete traži na internetu...

 Na to sam mislio,jednostavno,ako ne pokuša na vrijeme KAKO TREBA,sve će se više povlačiti u sebe,što neće biti nikako dobro..

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
14 godina
odjavljen
offline
RE: Review, veza do poljupca
F1-IVO kaže...

E moj Mentalist, nije tebi lako.

Čitam tvoj revju i neznam da li da se smijem ili da zaplačem.

Prvo, savjete o zavođenju i ophođenju prema osobama suprotnog spola nećeš naći na forumu a pogotovo ne na softversko-hardversko orjentiranom.

Uzmi život u svoje ruke, lupi šakom u stol, poduzmi nešto da ne poludiš. Ugasi računalo i izađi među stvarne ljude a ne pokušavat privući pažnju u virtualnom svijetu.

Negdje si napisao da ne vidiš smisao života! Pa čovječe imas 14, 15, 16 (ili tu negdje) godina. Kakva depresija! Sad tek počinješ živjet punim plućima.

Uzmi gitaru, zakantaj u parkiću i curice će prići, sjedni negdje na kavu, baci oko okolo i ako neka sjedi sama priđi joj i ponudi piće. Doduše bit će i failova ali dok ne pokušaš nećeš znati.

Nemoj shvatit ovaj post ko sprdnju nego ti ovo pišem u najboljoj namjeri. Vjeruj ima pšuno gorih stvari u životu od ovih šta tebe muče (govorim iz iskustva).

Mlad si, zdrav si (toplo se nadam), danas je petak, curice bi na cugicu da ohlade od štrebanja i ti samo trebaš sebe dovuć do njih.

Sve ostalo je lako...

Sretno i zapamti da cure nisu hardver i ne trpe previsok napon. Samo budi ono što jesi i rezultat neće izostat.

  Mah slabo ga vi poznate :-D

 

Ja nisam daleko pa ga upoznam i otvorim temu "MENTALIST-Review"

 

I onda mi povezes ovu temu sa tom mojom buducnom

Smijeh

cema se neslaze sa ovim postom.
14 godina
offline
Review, veza do poljupca

Nadam se da je Mentalist shvatio da ljubav ne postoji. To je laž i to vam mora biti jasno. Borite se protiv te laži.

 

Za početak kad subjekti padnu u laž zapadnog svijeta tj. lokalnim žargonom "zaljube se" onda njihova koncetracija pada. Postanu zaokupirani osobom ili stvari u koju se lokalnim izričajem "zaljube". Samim time pada i njihova produktivnost. A postaju jadni. Kad vidim dvoje bludnika kako se drže "zaljubljeno" za ruke shvatim koliko je to jadno. Zar ne?

 

Prema tome mislite na školu i učite programiranje umjesto da bančite vani.

Znanje je moć!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2010 19:41 (captain_soap_McTawish).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Review, veza do poljupca
captain_soap_McTawish kaže...

Nadam se da je Mentalist shvatio da ljubav ne postoji. To je laž i to vam mora biti jasno. Borite se protiv te laži.

 

Za početak kad subjekti padnu u laž zapadnog svijeta tj. lokalnim žargonom "zaljube se" onda njihova koncetracija pada. Postanu zaokupirani osobom ili stvari u koju se lokalnim izričajem "zaljube". Samim time pada i njihova produktivnost. A postaju jadni. Kad vidim dvoje bludnika kako se drže "zaljubljeno" za ruke shvatim koliko je to jadno. Zar ne?

 

Prema tome mislite na školu i učite programiranje umjesto da bančite vani.

  Nemoj tako,

 

Ni najefikasnije napisan C++ program NEMOŽE niti konkurirati zenama...:-D

 

Ljubav postoji samo je treba iskoristiti na pravi način što mnogi neznaju.

 

Čovjek nemože normalno funkcjonirati bez žene. Nemoze. No way. Teorija mi neda lagati.

cema se neslaze sa ovim postom.
15 godina
protjeran
offline
RE: Review, veza do poljupca
captain_soap_McTawish kaže...

Nadam se da je Mentalist shvatio da ljubav ne postoji. To je laž i to vam mora biti jasno. Borite se protiv te laži.

 

Za početak kad subjekti padnu u laž zapadnog svijeta tj. lokalnim žargonom "zaljube se" onda njihova koncetracija pada. Postanu zaokupirani osobom ili stvari u koju se lokalnim izričajem "zaljube". Samim time pada i njihova produktivnost. A postaju jadni. Kad vidim dvoje bludnika kako se drže "zaljubljeno" za ruke shvatim koliko je to jadno. Zar ne?

 

Prema tome mislite na školu i učite programiranje umjesto da bančite vani.

bojim se da nije shvatio mnogo kompliciranije stvari tako da je ovo uzalud..

http://pvtorrent.org REGISTRACIJE OTVORENE
14 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
Weky kaže...

  Nemoj tako,

 

Ni najefikasnije napisan C++ program NEMOŽE niti konkurirati zenama...:-D

 

Ljubav postoji samo je treba iskoristiti na pravi način što mnogi neznaju.

 

Čovjek nemože normalno funkcjonirati bez žene. Nemoze. No way. Teorija mi neda lagati.

  Potkrijepi mi to primjerima. Zašto čovjek ne može normalno funkcionirati bez žene? E pa ja mogu i moći ću.

 

I c++ je nešto više i pametnije od bančenja vani.

Znanje je moć!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Review, veza do poljupca
captain_soap_McTawish kaže...

Nadam se da je Mentalist shvatio da ljubav ne postoji. To je laž i to vam mora biti jasno. Borite se protiv te laži.

 

Za početak kad subjekti padnu u laž zapadnog svijeta tj. lokalnim žargonom "zaljube se" onda njihova koncetracija pada. Postanu zaokupirani osobom ili stvari u koju se lokalnim izričajem "zaljube". Samim time pada i njihova produktivnost. A postaju jadni. Kad vidim dvoje bludnika kako se drže "zaljubljeno" za ruke shvatim koliko je to jadno. Zar ne?

 

Prema tome mislite na školu i učite programiranje umjesto da bančite vani.

 Taj govor me podsjeća na ovog lika,klikni OVDJE Smijeh

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
14 godina
odjavljen
offline
RE: Review, veza do poljupca
captain_soap_McTawish kaže...

  Potkrijepi mi to primjerima. Zašto čovjek ne može normalno funkcionirati bez žene? E pa ja mogu i moći ću.

 

I c++ je nešto više i pametnije od bančenja vani.

  Primjer ces dobiti sam kroz valjda 3-4 godine...:-D

 

Nemože bez zene.

 

Bančenje vani je nešto sasvim deseto od onoga što ja mislim.

 

I mogu ti reci i da mi je draze bancit vani nego da sam otkrio algoritam koji mi ubrzava racunanje brojeva sa pomicnim zarezom za 3x puta, nego da sam bančio vani.

 

Shvatit ces ponavljam... Pusti da vrijeme odradi svoje.

cema se neslaze sa ovim postom.
14 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
captain_soap_McTawish kaže...

Nadam se da je Mentalist shvatio da ljubav ne postoji. To je laž i to vam mora biti jasno. Borite se protiv te laži.

 

Za početak kad subjekti padnu u laž zapadnog svijeta tj. lokalnim žargonom "zaljube se" onda njihova koncetracija pada. Postanu zaokupirani osobom ili stvari u koju se lokalnim izričajem "zaljube". Samim time pada i njihova produktivnost. A postaju jadni. Kad vidim dvoje bludnika kako se drže "zaljubljeno" za ruke shvatim koliko je to jadno. Zar ne?

 

Prema tome mislite na školu i učite programiranje umjesto da bančite vani.

 

Ma nema ljepšega od držanja za rukice, izlaženja van s curom na koje pićence etc. Ma i da je laž, i da ne postoji, who the hell cares, neće mi život propast ak me ostavi il nebude išlo (a i možete si mislite kakve su to ozbiljne veze s mojih 15 godina), samo znam da me ništa u životu više ne veseli i ispunjuje od toga, ne mora to čak biti ni neka veze il' nešt ozbiljnijega.

 

Dakle, dečko, danas/sutra vanka, nažicaj staroga para, i u akciju, ne može ona biti tolko ružna kolko ti moš' biti pijan Smijeh 

If you can understand the me, than I can understand the you.
14 godina
offline
RE: Review, veza do poljupca
captain_soap_McTawish kaže...

Nadam se da je Mentalist shvatio da ljubav ne postoji. To je laž i to vam mora biti jasno. Borite se protiv te laži.

 

Za početak kad subjekti padnu u laž zapadnog svijeta tj. lokalnim žargonom "zaljube se" onda njihova koncetracija pada. Postanu zaokupirani osobom ili stvari u koju se lokalnim izričajem "zaljube". Samim time pada i njihova produktivnost. A postaju jadni. Kad vidim dvoje bludnika kako se drže "zaljubljeno" za ruke shvatim koliko je to jadno. Zar ne?

 

Prema tome mislite na školu i učite programiranje umjesto da bančite vani.

Bolje ti je da ne dolaziš u školu nakon ovoga, istriskat ću te tako da će ti produktivnost totalno opast. To što tebi ne ide sa curama nije razlog da ovako se*eš. Svaka tebi čast ako te komp zadovoljava, ali probaj jednom i sa curom.

 

A sad moran ić, cura me čekaSmijeh

http://www.youtube.com/watch?v=N80ec5dyskw
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice