Škola..

poruka: 11
|
čitano: 1.710
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Škola..

Podzdrav svima,evo moj sin se želi ispisat iz srednje škole jer ne moze smislit školu jednostavno,rekao je da če se probat negdje zaposlit ili nešto smislit,ja sam naravno bio protiv toga al opet dajem djeci nek rade šta misle da im je najbolje samo da se prije savjetuju s nekim,e sad,pitanje je da li je srednja obavezna ili ako mi možete dati neke linkove di pise nesto o tome onako,hvala!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Škola..
IvanN123 kaže...

Podzdrav svima,evo moj sin se želi ispisat iz srednje škole jer ne moze smislit školu jednostavno,rekao je da če se probat negdje zaposlit ili nešto smislit,ja sam naravno bio protiv toga al opet dajem djeci nek rade šta misle da im je najbolje samo da se prije savjetuju s nekim,e sad,pitanje je da li je srednja obavezna ili ako mi možete dati neke linkove di pise nesto o tome onako,hvala!

pobogu, ti si došao na it forum ispitivati dali da ti se sin ispiše iz škole ili ne?????

 

naravno da je srednja škola obavezna!! (čini mi se već dvije-tri godine)

 

btw nemožeš dati djeci da rade šta misle da im je najbolje jer djete od 16 godina pucaju hormončići po glavi i misle da su najpametniji (ovo ti iz iskustva govorim,a valjda si i sam togha svjestan)

 

lp

battlelog: CRO_ZeNGe
10 godina
neaktivan
offline
Re: Škola..
IvanN123 kaže...

Podzdrav svima,evo moj sin se želi ispisat iz srednje škole jer ne moze smislit školu jednostavno,rekao je da če se probat negdje zaposlit ili nešto smislit,ja sam naravno bio protiv toga al opet dajem djeci nek rade šta misle da im je najbolje samo da se prije savjetuju s nekim,e sad,pitanje je da li je srednja obavezna ili ako mi možete dati neke linkove di pise nesto o tome onako,hvala!

yeah right,u zemlji s gotovo pola milijuna nezaposlenih?...koliko znam,nije obavezna,ali se radi na tome da bude obvezna...yep,navodno je obavezna od 1.7.2013

p.s. pametnije mu proci srednju barem sa 2 ili se prebacit u neku drugu skolu,negoli napustit srednju...

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2013 15:25 (kivic15).
11 godina
neaktivan
offline
Škola..

neznam sta drugo da radim nego da pitam ovdje..reko sam mu da se poslje 17-te nemoze vise upisivat u srednju (kolko znam) pa da se ne bi poslje krivio sta nije zavrsio srednju... : P

16 godina
neaktivan
offline
Škola..

O kojoj je skoli rijec? ako je rijec o trogodisnjoj, neka stoji i zavrsi, ako je rijec o cetverogodisnjoj, nek se bar prebaci dok jos moze barem u trogodisnju ako mu je trenutna skola preteska... NI POD RAZNO neka ne odustaje jer bolje ikakva sr.skola nego nikakva, bar kad nekakvu trogodisnju zavrsi ima sanse negdi konkretno radit...

 

inace, sr.skola nije jos uvijek obavezna, razred smije pasti samo jednom, u cijelom sr. skolovanju moze past dva razlicita razreda.

 

na kraju krajeva, ti si roditelj, ti bi triba do punoljetnosti odgovarat za svoje dite i usmjeravat ga, i zato ovaj njegov HIR nije nesto sto bi mu triba dopustit, pogotovo ako mu mislis dobro u zivotu...

 

10 godina
neaktivan
offline
Škola..

i ako ga ne misli uzdrzavat do xyz godine....neka zavrsi bilo sta kao sto sam vec rekao...

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
11 godina
neaktivan
offline
Škola..

Rijec je o trogodisnjoj skoli,hjoj,rekao mi je da ga jednostavno ne zanima skola i da ne zeli ic ako nije obavezna...joj smislit cu nesto,poz

13 godina
neaktivan
offline
Re: Škola..
IvanN123 kaže...

Rijec je o trogodisnjoj skoli,hjoj,rekao mi je da ga jednostavno ne zanima skola i da ne zeli ic ako nije obavezna...joj smislit cu nesto,poz

Gospodine sa takvim stavom vi mislite da ce vam sin naci posao?Ljudi sa diplomama i pustim strukama ne mogu naci posao a vi mislite da ce vas sin nac.Pa moze jedino negdje cjepat drva taman je sad sezona.Zivjet ce vam na grbaci do kraja zivota i po stare dane ce vas za*ebavat.Mislim da vam to nije cijena toga.Jednostavno ga natrajte da ide u skolu, pobogu otac ste mu.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
12 godina
neaktivan
offline
Re: Škola..
IvanN123 kaže...

Rijec je o trogodisnjoj skoli,hjoj,rekao mi je da ga jednostavno ne zanima skola i da ne zeli ic ako nije obavezna...joj smislit cu nesto,poz

Smisli da ga pošalješ u školu i pobrini se neka ju završi pa makar prošao sa 2. Inače će završiti na ulici i gledati kako da pronađe novac za komad kruha za narednih tjedan dana.

Ljudi koji su završili fakultete nemaju posla a ti razmišljaš da ispišeš sina iz srednje zato što mu se neda ići u nju? Ja ne poznajem niti jednu osobu koja je rekla da obožava ići u školu i da jedva čeka doma grijati stolicu sa knjigom u ruci pa ipak pređu preko toga i završe školu.

11 godina
neaktivan
offline
Škola..

to sto ce on zivjet samnom na mojoj grbaci to mi i ne smeta toliko,procitao sam negdje da cak svaki drugi mladi hrvat zivi kod roditelja jer nema za stan,neznam sta da radim sutra cu razgovorat s njim,poz

13 godina
neaktivan
offline
Re: Škola..
IvanN123 kaže...

to sto ce on zivjet samnom na mojoj grbaci to mi i ne smeta toliko,procitao sam negdje da cak svaki drugi mladi hrvat zivi kod roditelja jer nema za stan,neznam sta da radim sutra cu razgovorat s njim,poz

da svaki drugi je student koji uci i pati se da nadje posao.gledajte nisam socjalni radnik imam samo 17 godina i znam kakvi smo mi u takvim godinama, kazem vam da ne trebate popustat svom sinu jer cete se poslije patit sa njim.ne dajte mu da napusta skolu pokajat cete se poslije.svakome dodje da skolu napusti. meni dodje puno puta al jbt ohladim glavu malo i bude dobro.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice