Yt akaunt

poruka: 5
|
čitano: 1.046
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Yt akaunt

Pozz svima dali neko ima akaunt na  youtube-u koji ima uključenu opciju za unovčavanje , a da mu taj akaunt ne treba i da ga je voljan dati ? Puno bi mi značilo  ipomoglo , imam dobru ideju i sve i ljude koji bi me pratili ali problem je nova fora sa unovčavanjem hvala na čitanju kad bi neko mogao pomoć bio bih jako zahvalan

12 godina
odjavljen
offline
Re: Yt akaunt
Leki22 kaže...

Pozz svima dali neko ima akaunt na  youtube-u koji ima uključenu opciju za unovčavanje , a da mu taj akaunt ne treba i da ga je voljan dati ? Puno bi mi značilo  ipomoglo , imam dobru ideju i sve i ljude koji bi me pratili ali problem je nova fora sa unovčavanjem hvala na čitanju kad bi neko mogao pomoć bio bih jako zahvalan

 unovčavanje? akaunt? nova fora?

 

Koliko ti je godina? 5? S ovakvim postom izgledaš jako pouzdano, nema što.

7 godina
offline
Re: Yt akaunt
Dzabe ti i acc na kojem je prije bilo ukljuceno monetiziranje kad je i na njima sad uvjet 4000 subscribera i ne znam kolko minuta pregleda.. A ak ce to neko imati ispunjeno, vjerojatno kanal ima neku temu i promjenom teme ce ih dosta unsubscribeat... A i takav kanal nebi bil 10-20$ kolko si vjerojatno mislil ponudit.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Yt akaunt

Danas i treba bit djetinjast tak svi stimeri i YouTuberi zarađuju  i imaju  gledaoce , a 50 % su djeca koja će gledati svaki dan i donirat .

6 godina
neaktivan
offline
Re: Yt akaunt

Ma shvaćam subovi mi nisu problem, imam neke grupe ljudi bi se brzo subali. Bas sam nabio jedan  kanal 1000 subova u tjedan dana , problem je ovih 4000 sati feels bad man

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice