Zaboravljeni password email adrese

poruka: 35
|
čitano: 71.039
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeni password email adrese

Zaboravio sam password email addrese, a vazno mi je, sve mi je u njoj, nikako ne mogu da se sjetim, molim vas ako neko ima nacin da povratim email, neka pomogne. Hvala Vam :)

13 godina
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese
genre kaže...

Zaboravio sam password email addrese, a vazno mi je, sve mi je u njoj, nikako ne mogu da se sjetim, molim vas ako neko ima nacin da povratim email, neka pomogne. Hvala Vam :)

Od koga je Email? Gmaila,hotmaila,gmx-a...?

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese

hotmail ...

13 godina
offline
Zaboravljeni password email adrese

https://account.live.com/ResetPassword.aspx

 

Zaboravio sam lozinku -> Ispuniš polja -> Odaberi Sigurnosno pitanje ili Služba za podršku -> Nakon odabiranja Sigurnosnog pitanja upiši novu lozinku...

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese
Marko :D kaže...

https://account.live.com/ResetPassword.aspx

 

Zaboravio sam lozinku -> Ispuniš polja -> Odaberi Sigurnosno pitanje ili Služba za podršku -> Nakon odabiranja Sigurnosnog pitanja upiši novu lozinku...

Sad trebam cekat da dobijem novi password, ako sam sve uredno ispunio. U svakom slucaju hvala tebi puno. :)

13 godina
offline
Zaboravljeni password email adrese

Jesi utipkao novu lozinku?

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese

Nisam, nego isao ono Zaboravio lozinku, i onda ukucao email addresu, i ono polje prepisao, i dobio ovaj link https://account.live.com/acsr/add?em=dinodulas%40hotmail.com&ed=genre994%40live.com&secret=Favorite%20historical%20person&sol=8DFKAP&sig=DG2XR8Ojh4rm6oLJGlwFoQWipZRoes8GErAKWZ0HGnppRa2TWYGVNxaeqzbwdQlOfpXpwvV27Q%2bATkSkRNk0a9GnbJTT5jfsOsozhf0Lej56f0%2bb8dvsB4pQilo57LdtJ2wNMS5c%2fOHPXRuEQqJWJA%3d%3d%3a1 ovdje popunio sve sto sam se sjetio, i upisao dr. email adresu, da mi posalju password novi, ako sve bude okej, sa podacima koje sam im dao.

13 godina
offline
Zaboravljeni password email adrese

Mogao si odabrat sigurnosno pitanje (ako ga znaš) i došao bi ti obrazac za novu lozinku da je utipkaš i onda nebi trebao čekati

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese
Marko :D kaže...

Mogao si odabrat sigurnosno pitanje (ako ga znaš) i došao bi ti obrazac za novu lozinku da je utipkaš i onda nebi trebao čekati

Al nisam pronasao tu opciju nigdje ? Kako cu to pronaci, de mi link ?

13 godina
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese
genre kaže...
Marko :D kaže...

Mogao si odabrat sigurnosno pitanje (ako ga znaš) i došao bi ti obrazac za novu lozinku da je utipkaš i onda nebi trebao čekati

Al nisam pronasao tu opciju nigdje ? Kako cu to pronaci, de mi link ?

Pogledaj što sam napisao kako da sve to napraviš (podebljanim slovima).Kada dođeš do odabira Sigurnosno pitanje ili Služba njihova,odaberi Sigurnosno pitanje....

Ako sam ti pomogao stisni HVALA!!
12 godina
protjeran
offline
Zaboravljeni password email adrese

Dobro a ja imam isti problem i stvar je u tome da neznam sigurnosno pitanje a ta polje sam več 2 puta ispunjavo bezuspiješno.

Pitaju gluposti npr ko je meni najviše mailova poslo i kome sam ih ja slao.... A taj mail mi služi za face ili isto ime foldera gdje su mi inboxi, naravno nemože bit inbox drafts ... .nego neki koji sam ja napravio... pogađajte nisam ni jedan napravio


12 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese

Uspjesno sam vratio email, potvrdili su vlasnistvo nad emailom, i poslali mi link da samo upisem novi password i to je to, sve sredjeno, Marko hvala.
A glavno ti je da se sjetis nekih starih passworda koje si imao na toj email adresi, meni je to najvise pomoglo. :)

12 godina
protjeran
offline
Zaboravljeni password email adrese

haaa da al ja imam jedan te isti passord za sve adrese pa i za bug, jedino mi je face drugi {#}

10 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeni password email adrese

ZABORAVILA SAM PASWORT MOZEL POMOC

15 godina
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese

Paswort? Možel' ? 

GL&HF
7 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese
Zaboravila sam passvord molim vas pomozite mi hvala
16 godina
moderator
online
Re: Zaboravljeni password email adrese

Imaš nekoliko opcija:

  • Sjeti ga se
  • Klikni na "zaboravio/la sam lozinku" pa će ti na rezervnu e-mail adresu poslati poruku s linkom za resetiranje lozinke ili će ti poslati SMS na mobitel ako servis to podržava.
  • Neki servisi nude da odgovoriš na neka pitanja pa možeš to iskoristiti.

 

Ako ne možeš riješiti preko ničeg od navedenog, onda je to to. Onda si ostala bez te e-mail adrese ili čega već, za što si zaboravila lozinku.

6 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeni password email adrese

Pozdrav imam problem sa gmailom ne mogu se sjetiti šifre probao sam je promjeniti ali  vise nemam broj telefona koji je na tom emailu niti druge adrese na koju mogu poslati kod za povratak sifre.Ako itko zna postoji li ijedan način da vratim sifru bio bi vam zahvalan. Hvalaa

5 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeni password email adrese

Netko mi je promijenio password na net.hr acc.Preko njega se spojim na vlastiti facebook profil koji imam sto godina.

Molim pomoć

5 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeni password email adrese

Netko mi je promijenio password na net.hr acc.Preko njega se spojim na vlastiti facebook profil koji imam sto godina.

Molim pomoć

16 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese
Jovooooooo kaže...

Netko mi je promijenio password na net.hr acc.Preko njega se spojim na vlastiti facebook profil koji imam sto godina.

Molim pomoć

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese

Ispričavam se jer neznam previse oko interneta.Uvijek bi ušao na facebook stranicu napisao:

 

mamu-vam@net.hr

 

Nakon toga lozinku i to je to.Sada kada pokusam uci na facebook pise neispravna lozinka.

13 godina
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese

Probaj napraviti isti taj mail ponovno. Ako ga možeš napraviti, najvjerovatnije je izbrisan i onda si na taj mail zatraži novu lozinku.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese

Hvala xD

5 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeni password email adrese

Sada već znam da pitam pro igrače.

Ajde da riješimo problem br.2

Kada se pokušam spojiti na svoj  @gmail.com  acc ne sjećam se lozinke,pa me traže da potvrdim svoj broj telefona i nakon toga pošalju mi sms s kodom.Nakon što utipkam kod koji sam dobio sms porukom i dalje me traže potvrde kao što su datum stvaranja profila(80% mislim da znam)....

I po neznam koji put završava uvijek sa:

google nije uspio potvrditi da ste vlasnik profila.

Uredno se spojim na facebook profil ili neku drugu stranicu sa istim mailom,a nemogu se povezati na glavni  @gmail.com  acc iako je i dalje povezan s mojim brojem telefona koji koristim sto godina.

 Molim pomozite mi xD

4 godine
neaktivan
offline
Zaboravljeni password email adrese

Pomoc!!! Zaboravljen password na yahoo mailu. Kako ga vratiti? Nemam mail na kom mogu uzeti kod. 

15 godina
offline
Re: Zaboravljeni password email adrese

-prvo pribavi čekić, po prstima par puta.. kad prođe, otvori si neki mail, može yahoo, može gmail ili bilo koji free, .. dalje ako ne znaš, nastavi s čekićem, neće pomoći ali možda ipak...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeni password email adrese

.

Učiteljica sam samo zbog slave i para. ;)
7 godina
protjeran
offline
Zaboravljeni password email adrese

Epic tema

9 godina
neaktivan
offline
Zaboravljeni password email adrese

Pokusao sam davno povratiti mail  pristup na hotmail iako sam znao lozinku i sve ostale podatke. Ne razumijem sto se dogodilo sa hotmail-om. Bilo mi je nemoguce pristupiti racunu.

Imam isti naziv racuna,istu sifru na gmail-u i hotmail-u. Ovaj od gmail-a jos uvijek koristim dok je hotmail otisao u  vjecna lovista. 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice