Amd athlon 2.8 na 3.0 zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 2.583
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Amd athlon 2.8 na 3.0gh

zdravo majstori imam jedno pitanje kako overlockati preko biosa amd athlon 7850 dual core 2.8gh na 3.0 kažu na nekim engleskim forumima da je lako da mi se nema što pokvariti pa me zanima kako (početnik sam) tako da mi malo to objasnite xD  

 

p.s koristim 450w napajanje i 2 gb rama ako šta pomaže xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Amd athlon 2.8 na 3.0gh

uđi u bios i pocni lagano podizat frekvenciju , nije ti to nuklearna fizika ...btw , sa 2.8 na 3.0 neces ni malo primjetit razliku u performansama

14 godina
offline
RE: Amd athlon 2.8 na 3.0gh

p.s care kamo točno u bios? znači kliknem na delit i pojavimi se bios kamo dalje? to je 200mh trebam podignuti ne, ja bih više podignuo samo me je strah da mi matična ne otiđe u bananu,,, :p

15 godina
offline
Amd athlon 2.8 na 3.0

Ma kakva frekvencija kada ima otključan množitelj.

 

Odi u bios (to valjda znaš), nađeš si opciju "multiplier" i podesi ga sa x14 na x15 i stisni F10, Y ili Z (za yes), enter. Eto ga imaš 3GHz dual core procesor, performanse će ti trun porasti, negdje vidljivo negdje ne.


Za sve preko 3GHz bi trebao vjerovatno dizati napon.

 

Pročitaj si par vodiča imaš na ovom forumu, na pcekspertu i vjerovatno na pcplay ili sličnim forumima na hrvatskom.

 

BTW: Koju matičnu imaš?

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.4.2010 18:09 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Amd athlon 2.8 na 3.0

hvala matična mi je asusova 

15 godina
neaktivan
offline
Amd athlon 2.8 na 3.0

Tema postoji.

World championships: 7, GP started: 254, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,379
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice