Huawei Watch GT

poruka: 530
|
čitano: 300.780
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

Kupila sam gt2e,prije sam imala GT. Zanima me kad upalim mjerenje vožnje bicikla, planinarenje i sl. zašto mi automatski ne zaustavlja vrijeme kad stanem. Da li se može to negdje namjestiti?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Mislim da toga ima, ali iskreno na mom gt2 to i ne radi najbolje. Ponekad stane sam, ponekad ide dalje sam. Valjda radi Gpsa koji nije baš tocan i rijetko kada ti staneš, da i on stane u potpunosti. Tako da, sa time nisam zadovoljan. A i ona nova da kada npr kreneš trcati ili hodati i on sam od sebe te obavijesti dali zelis da upali trcanje ili hodanje, meni upali nakon sto sam dobrih 5km napravio. A ponekad niti se ne upali sam od sebe. Cudne neke stvari Huawei u zadnje vrijeme pravi, a nisu ispolorali ostalo.
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

Ja sam svoj gt2 prodao. Ma zajebi ti to, sjedim normalno, pogledam otkucaje srca (imao sam neku upalu pluca pa srce lupalo ko ludo i vise malo otkucaje pratim), kad tamo 50-55-60 (OK), i odjednom sa tih 50 skoci na 100 ocitanje,lol, i tako stalno. Ne dajem više od 100KM (cca 400 kuna) za pametni sat.

Ili cu kupiti polar, sunnto ili garmin ili obični band

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
abyssis kaže...

Ja sam svoj gt2 prodao. Ma zajebi ti to, sjedim normalno, pogledam otkucaje srca (imao sam neku upalu pluca pa srce lupalo ko ludo i vise malo otkucaje pratim), kad tamo 50-55-60 (OK), i odjednom sa tih 50 skoci na 100 ocitanje,lol, i tako stalno. Ne dajem više od 100KM (cca 400 kuna) za pametni sat.

Ili cu kupiti polar, sunnto ili garmin ili obični band

 A glupo je i za ocekivati da jedan smartwatch moze davati tacne podatke o otkucajima srca ili cak ona mjerenja VO2 i stres i ostale zajebancije. O ocitanjima EKG-a necu ni pricati jer je to fakat poglupo ocekivati da ce jedan sat na zglobu ruke dati neke tacne podatke. 

 

Ali ako prihvatis da su njihove mogucnosti ocitavanja koliko toliko prihvatljive i da se mogu uzeti kao neki pokazatelj onda su im funkcij i mogucnosti sasvim ok i zadovoljavajuce. 

U tvom slucaju je moguce da nisi dobro pricvrtio sat na ruci pa nije ni mogao da ocita kako treba. 

 

 

12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT

pa i Samsung sat pokazuje tačno mjerenje otkucaje srca......

15 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Par nelogicnosti,zašto nema opcije javiti se na poziv na GT2E,nema mikrofon niti Bluetooth,ali se moglo javiti.
Drugo,display da bude upaljen tokom treninga.

I mogli bi preko GPS-a auto detect workout i za bicikliranje,ako može Samsung zašto ne i Huawei.

Šta mislite hoće li još ažuriranja doći ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
kak nema bluetooth, kak mislis da ti se spoji onda mobitel sa satom? Bluetooth ima, mikrofon nema i u tome i je razlika izmedu gt2e i gt2 a sa obzirom da nema mikrofona nema ni opcije javiti se, dovoljno da ti pokazuje da te netko zove al moras se javit preko moba...
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Endymon kaže...
Mislim da toga ima, ali iskreno na mom gt2 to i ne radi najbolje. Ponekad stane sam, ponekad ide dalje sam. Valjda radi Gpsa koji nije baš tocan i rijetko kada ti staneš, da i on stane u potpunosti. Tako da, sa time nisam zadovoljan. A i ona nova da kada npr kreneš trcati ili hodati i on sam od sebe te obavijesti dali zelis da upali trcanje ili hodanje, meni upali nakon sto sam dobrih 5km napravio. A ponekad niti se ne upali sam od sebe. Cudne neke stvari Huawei u zadnje vrijeme pravi, a nisu ispolorali ostalo.

Nastavno na sve to...imamo sam Samsung Watch i prvo što sam ugasio je to automatsko pokretanje ili stopirtanje bilo koje vrste vježbanja jer je to jedno veliko sranje. Skroz neprecizno.

 

To mi je sad ugašeno i na GT2. Nije mi problem stat i na satu stisnut pauzu.

 

Koristio sam sat paralelno s Watchom. Ja GT2 a žena Samsung Watch. Watch je barem za 500 metara mašio preciznost GPS-a. Njega sam se odmah riješio.

abyssis kaže...

Ja sam svoj gt2 prodao. Ma zajebi ti to, sjedim normalno, pogledam otkucaje srca (imao sam neku upalu pluca pa srce lupalo ko ludo i vise malo otkucaje pratim), kad tamo 50-55-60 (OK), i odjednom sa tih 50 skoci na 100 ocitanje,lol, i tako stalno. Ne dajem više od 100KM (cca 400 kuna) za pametni sat.

Ili cu kupiti polar, sunnto ili garmin ili obični band

Kolega jedino vjerujem doktorima oko takvih stvari. To da sat mjeri otkucaje, kisik u krvi je bulshit. To je više nešto okvirno i eto da i to sat ima...

 

Sat kao sat je meni odličan za posao i za rekreativno vježbanje. Spojen je na bluetooth, baterija traje 10 - 14 dana. Javlja mi pozive, poruke, email i ostalo., mogu se javit na njega što mi je odlična stvar ako nisam blizu moba.

 

Da me zanima profesionalni sat za sport - dao bi 5000 kn i kupio Garmin.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 9:19 (R36).
11 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Jel mi mozes reci gdje se to gasi za automatsko paljenje vjezbanja?
15 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
GT2E nema nikakvu zaštitu na ekranu tipa corning gorilla ?

Koliko dugo imate sat,ima li ogrebotina po ekranu ?
Gdje uzeti zakrivljeno zaštitno staklo iako mi onda gubi smisao jer sa staklom nije tako atraktivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
ja ga imam cca 4 5 mj, ali sam ga lupio najmanje 30 puta, tesko mi se navici pa cesto na poslu po coskovima lupim ogrebem, al za sad nema nijedne crtice na zaslonu cak ni ogrebotine
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Endymon kaže...
Jel mi mozes reci gdje se to gasi za automatsko paljenje vjezbanja?

 Postavke - postavke vjezbi... 

11 godina
offline
Huawei Watch GT

Prešao sam s P20 na Xiaomi Mi 10 Lite i uredno spojio sat i mobitel. Kad sam uđem u aplikaciju veza se normalno uspostavi i sinkronizira, no izlaskom se bluetooth nakon nekog vremena gasi.

Pokušavam već 2 dana otkriti problem ali ne uspjevam ostati spojen s satom (ne dolaze mo obavijesti i pozivi na sat)...

 

Ima li tko slični problem ili zna rješenje? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Isti problem ja imam sa xiaomi mi9t pro i nema rijesenja do xiaomija je, imam i samsung na njemu normalno radi
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
dado16 kaže...
Isti problem ja imam sa xiaomi mi9t pro i nema rijesenja do xiaomija je, imam i samsung na njemu normalno radi

 Xiaomi mobiteli od početka imaju problema sa svakakvim notifikacijama. Uvijek imaju neki problem.

5 godina
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

imao sam combo GT sa 9t pro

 

koliko me pamcenje sluzi, morao sam negdje u postavkama "upaliti" za Health app, autostart, notifications i no limit on energy consumption

 

i onda je sve radilo kako treba

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Mitohondri kaže...

imao sam combo GT sa 9t pro

 

koliko me pamcenje sluzi, morao sam negdje u postavkama "upaliti" za Health app, autostart, notifications i no limit on energy consumption

 

i onda je sve radilo kako treba

 sve sam to namjestio i ne radi... doduše kad ugasis mobitel i upalis radi prve dve tri notifikacije i kasnije opet ne primam notifikacije, stavljeno no restriction na battery saver, ukljucene notifikacije, ukljucen auto start, dozvole sve moguce koje mogu dati health aplikaciji sam dao i ne radi

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
dado16 kaže...
Mitohondri kaže...

imao sam combo GT sa 9t pro

 

koliko me pamcenje sluzi, morao sam negdje u postavkama "upaliti" za Health app, autostart, notifications i no limit on energy consumption

 

i onda je sve radilo kako treba

 sve sam to namjestio i ne radi... doduše kad ugasis mobitel i upalis radi prve dve tri notifikacije i kasnije opet ne primam notifikacije, stavljeno no restriction na battery saver, ukljucene notifikacije, ukljucen auto start, dozvole sve moguce koje mogu dati health aplikaciji sam dao i ne radi

 Ja sam nakon nekoliko dana borbe uspio. Ugasio sam sve restrikcije za Huawei Health i nije odma radilo, ali sam nakon nekih sat vremena počeo dobivati obavijesti o pozivima i porukama... Već nekoliko dana je sve OK i dok još uvijek radi ne ću dalje petljati po postavkama :)

14 godina
offline
Huawei Watch GT

Pozdrav ljudi, zanima ne kupnja watch gt 2 sata. Zanimaju me konkretno notifikacije jer reviewovi ne pridodaju bas puno paznje njima a meni su jako bitne. Zanima me ako npr. na whatsapp dobijem.od nekoga 3-4 poruke, da li kada podignem ruku kod prve poruke prikazuje poruku jednu za drugom ili samo prvu poruku, i također da li je moguce ako ne mogu odmah podignuti ruku, pogledati kasnije u notifikacijama sve poruke ili prikazuje samo prvih par redova?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
maxy0 kaže...

Pozdrav ljudi, zanima ne kupnja watch gt 2 sata. Zanimaju me konkretno notifikacije jer reviewovi ne pridodaju bas puno paznje njima a meni su jako bitne. Zanima me ako npr. na whatsapp dobijem.od nekoga 3-4 poruke, da li kada podignem ruku kod prve poruke prikazuje poruku jednu za drugom ili samo prvu poruku, i također da li je moguce ako ne mogu odmah podignuti ruku, pogledati kasnije u notifikacijama sve poruke ili prikazuje samo prvih par redova?

Kolega...

Osim SMS notifikacija(zbog parkinga) i poziva nema nista drugo upaljeno jer to ne bi bilo humano.

 

Pa sat bi mi na whats appu vibrirao bez prestanka.Ja ni na whats appu na mobu nemam upaljenje notifikacije, nego vidim poruke kad udem.

Takoder ista prica i s sluzbenim emailom,kao i privatnim.

 

Tako da ti ja nisam najbolji primjer za notifikacije.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Huawei Watch GT

Na internetu se pojavila opcija kod jednog korisnika da ima u galeriji plaćene skinove. Kako i šta, zna li ko?

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
a ima jedna stranica sa tim skinovima neznam sad napamet, a huawei health treba staviti na betu kinesku i onda se ponudi opcija da sam dodas skin na sat preko file-a, ja sam natrpao sat sa tim skinovima i vratio na obicni huawei health aplikaciju jer ta kineska ne radi bas kak treba
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Misliš na ovako nešto? Kod mene se u galeriji pojavilo prije dva-tri dana
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
MrNoo kaže...
Misliš na ovako nešto? Kod mene se u galeriji pojavilo prije dva-tri dana

 Sta mislis imaju li sa ovim veze postavke regiona i jezika. Imam istu verziju aplikacije ali nema nista.

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
8 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
@abyssis

Vjerojatno ima, pošto su i u Huawei podršci postavke drugačije ovisno o regiji, barem kod mene.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT

izgleda da se paid skins pojavljuju samo kod vlasnika huawei telefona. 

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
13 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
Pozdrav,

bio sam kupio Huawei GT2 Pro i senzor otkucaja srca mi nije radio na lijevoj ruci na kojoj se nalazi tetovaza oko zgloba, dok je na desnoj ruci gdje nemam tetovaze radio normalno. Pa me zanima dali se moze taj problem kako riješiti i dali je imao jos tko sličnih problema?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Watch GT
zaki23 kaže...
Pozdrav,

bio sam kupio Huawei GT2 Pro i senzor otkucaja srca mi nije radio na lijevoj ruci na kojoj se nalazi tetovaza oko zgloba, dok je na desnoj ruci gdje nemam tetovaze radio normalno. Pa me zanima dali se moze taj problem kako riješiti i dali je imao jos tko sličnih problema?

 nisam siguran dal se to može riješit, i na netu ima puno ljudi koji pišu o tome da im senzor za otkucaje ne radi preko tetovaže

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
8 godina
offline
Huawei Watch GT

GT2 ima opciju alwaya On? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT
Lennon12 kaže...

GT2 ima opciju alwaya On? 

 ak ima GT onda bi bilo glupo da nema GT2 (koriste isti cip) znaci ima!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice