Kupnja smartwatcha izdvojena tema

poruka: 874
|
čitano: 454.674
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Trebam preporuku za sestru. Hoće obavezno kockasti izgled sata, ima Huawei mobitel... Poželjno je da ima gps u sebi i da se može javiti na poziv i čitati poruke

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
mjaneci3 kaže...

Jel ima koji vlasnik FitBit Sense-a? Koliko je pouzdan u mjerenjima? Jel dobro radu funkcija mjerenja fibrilacije atrija? Koliko drži baterija? Tnx

Mislim da ti za afib treba njihova pretplata.

14 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

maxy0  Huawei Fit Watch 2 ima sve osim GPSa. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2022 13:31 (WackyZG).
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Nije mi to problem. Doslovno mi treba zbog zdravstvenih razloga na preporuku liječnika.
6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
mjaneci3 kaže...
Nije mi to problem. Doslovno mi treba zbog zdravstvenih razloga na preporuku liječnika.

Ja imam Versu 2 koja nema tu opciju tako da nemam info iz prve ruke kako radi, ali po onome što sam čitao jest da se ne bi smjelo koristiti u zdravstvene svrhe. 

6 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
fango kaže...

Zamolio bih nekoga od korisnika Huawei GT 3 ili GT 3 Elite da provjeri postoji li na satu widget/app Healthy Living Shamrock, navode u Huawei da to nije opcija u određenim zemljama/regijama, ali ne i na koje se odnosi .. to je kao widget za pratiti uzimanje lijekova-hidratacija i sl.

 

unaprijed zahvalan!

Gledam za Watch 3 Pro i ne pronalazim ništa takvo zasad. 

12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
love2ml86 kaže...
mjaneci3 kaže...
Nije mi to problem. Doslovno mi treba zbog zdravstvenih razloga na preporuku liječnika.

Ja imam Versu 2 koja nema tu opciju tako da nemam info iz prve ruke kako radi, ali po onome što sam čitao jest da se ne bi smjelo koristiti u zdravstvene svrhe. 

 FitBit Sense, Samsung GW i Apple Watch su odobreni od FDA i EME, tako da smiju. A i ovo je informativna dijagnostika, tzv "long shot". :)

13 godina
neaktivan
offline
Kupnja smartwatcha

Prestanite kupovati te jebene kineze za bilo kakva mjerenja plus što to ovdje i neće raditi, npr. sa zadnjim updejtom na huaweiju ne radi pola toga.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2022 11:15 (gnomisa).
 
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Pa ako EMA odobri, vjerojatno radi. A samsung i apple rade samo unutar vlastitog ekosustava. Znači imam opciju sense za 2.5k kn i nešto drugo za 10k+ kn.

8 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Da li se na Huawei GT2 Pro mogu instalirati 3rd party apps? Jel netko to probao?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Pozdrav, koji je sat najisplativije uzet do 2000kn ( imam ova tri u vidu : GT 3 , Samsung galaxy watch 4 ili 5 ) za sada razmišljam da uzmem galaxy 4 . Koji sat od ta tri daje najpreciznije podatke ? 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
GW4 je vjerojatno najjeftiniji od svih ako ti ne smeta zapakirano s njuškala. A što se preciznosti tiče mislim da ti je sve to tu negdje.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Hexfire kaže...
GW4 je vjerojatno najjeftiniji od svih ako ti ne smeta zapakirano s njuškala. A što se preciznosti tiče mislim da ti je sve to tu negdje.

 Koja je razlika između gw4 i gw5 ? Gledam da si uzmem na rate. 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
morbida kaže...
Hexfire kaže...
GW4 je vjerojatno najjeftiniji od svih ako ti ne smeta zapakirano s njuškala. A što se preciznosti tiče mislim da ti je sve to tu negdje.

 Koja je razlika između gw4 i gw5 ? Gledam da si uzmem na rate. 

 Koliko pamtim kod običnih GW je glavna razlika u bateriji. Petica ima nekih 15-ak% veću, a ostalo je više manje isto. Baš je neki dan bila rasprodaja GW4 serije na Samsung shopu, šteta da nisi ugrabio. Iz onog što sam pročitao teško je baš opravdati si kupnju GW5 umjesto GW4 jer je razlika oko 1000kn. S njuškala bi se dao novi nabaviti za cca 800kn, ali jbg nema na rate osim ako je možda neka zalagaonica. Ne škodi ti se ni malo strpjeti jer Black Friday nije tako daleko.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Hexfire kaže...
morbida kaže...
Hexfire kaže...
GW4 je vjerojatno najjeftiniji od svih ako ti ne smeta zapakirano s njuškala. A što se preciznosti tiče mislim da ti je sve to tu negdje.

 Koja je razlika između gw4 i gw5 ? Gledam da si uzmem na rate. 

 Koliko pamtim kod običnih GW je glavna razlika u bateriji. Petica ima nekih 15-ak% veću, a ostalo je više manje isto. Baš je neki dan bila rasprodaja GW4 serije na Samsung shopu, šteta da nisi ugrabio. Iz onog što sam pročitao teško je baš opravdati si kupnju GW5 umjesto GW4 jer je razlika oko 1000kn. S njuškala bi se dao novi nabaviti za cca 800kn, ali jbg nema na rate osim ako je možda neka zalagaonica. Ne škodi ti se ni malo strpjeti jer Black Friday nije tako daleko.

to je bila lutrija, pitanje ako nije bilo i namješteno.. frend je visio od prije početka, pa mu je tek nakon 15ak minuta pokazalo tu sniženu cijenu, tj. kad se već razgrabilo.. a na fejsu je već nakon 5 minuta bilo komentara ljudi koji su uspjeli kupiti

9 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Nocio kaže...

Znači odluka pada na GW, sada mi je samo upitno da li da odaberem gw5 ili gw4. Kakva su tvoja iskustva sa baterijom na gw4? Jel to obični ili classic(ili je to isto)? Da li je isplativo rastegnuti se do pro verzije i ako je, koji su benefiti?

 Šta si uzeo na kraju i jesi li zadovoljan ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
11 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Nije bilo namješteno, moj brat je naručio, došao je na stranicu 10 minuta prije početka akcije i ugrabio je.

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Crucifixion kaže...

Nije bilo namješteno, moj brat je naručio, došao je na stranicu 10 minuta prije početka akcije i ugrabio je.

blago njemu, očito je imao sreće.. mogao je kupiti kad mu je očito prikazivalo ispravnu cijenu

11 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
ministar kaže...
Crucifixion kaže...

Nije bilo namješteno, moj brat je naručio, došao je na stranicu 10 minuta prije početka akcije i ugrabio je.

blago njemu, očito je imao sreće.. mogao je kupiti kad mu je očito prikazivalo ispravnu cijenu

 Samo je stiskao mahnito F5 hahah.

 

Ja sam se preko moba spojio par minuta nakon početka akcije i prikazalo mi je akcijsku cijenu i mogao sam još naručiti, kao bilo je na zalihama.

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Crucifixion kaže...
ministar kaže...
Crucifixion kaže...

Nije bilo namješteno, moj brat je naručio, došao je na stranicu 10 minuta prije početka akcije i ugrabio je.

blago njemu, očito je imao sreće.. mogao je kupiti kad mu je očito prikazivalo ispravnu cijenu

 Samo je stiskao mahnito F5 hahah.

 

Ja sam se preko moba spojio par minuta nakon početka akcije i prikazalo mi je akcijsku cijenu i mogao sam još naručiti, kao bilo je na zalihama.

e pa isto tako frendu i meni nije prikazivalo akcijsku cijenu

15 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Pratio sam tu akciju na Samsungovoj stranici, makar sam tjedan dana prije uzeo GW4 Classic. U 19:00 fakat nisam uspio ubosti GW4 Classic, ali obični GW4 jesam. Pošto sam prije nosio narukvice koje bi punio svaka 2-3 tjedna potreno mi je bilo naviknuti se da nosim punjač kada idem negdje na dulje od jendog dana.

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Može preporuka za neki smartwatch do 100€. Koristim trenutno Xiaomi mi band 5 koji uglavnom koristim za vrijeme treninga, trebao bi nešto za svakodnevnu upotrebu i da ima veći display.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
vax kaže...

Može preporuka za neki smartwatch do 100€. Koristim trenutno Xiaomi mi band 5 koji uglavnom koristim za vrijeme treninga, trebao bi nešto za svakodnevnu upotrebu i da ima veći display.

 GW4 zapakirani s njuškala ili iz dućana Huawei GT2e.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
vax kaže...

Može preporuka za neki smartwatch do 100€. Koristim trenutno Xiaomi mi band 5 koji uglavnom koristim za vrijeme treninga, trebao bi nešto za svakodnevnu upotrebu i da ima veći display.

Najnoviji band 7 ima veći ekran od 5ice. Ako ti je petica bila OK, 7ica će ti bit još bolja. :)

Imas fora skinova za ekran na kojima je sve veliko pa se lako vidi.

350 kn, za tu cijenu nema bolje: baterija traje, app radi OK,za fitness ima sve sto treba, notifikacije poziva...

I nemaš brige oko grebanja, kad se ofuca, sljedece godine kupis 8icu koja ce vjerojatno imati jos veci ekran.

14 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha

Žena me zajebala 😭

Mislim i je i nije. Taman kada sam joj htio kupiti sat počela je pričati kako joj se huawei watch fit 2 sviđa i sviđa i sviđa sviđa tako da mi je sama praktički rekla šta hoće. Kupio sam joj taj, a usput i sebi uzet i mogu reći da sam oduševljen isto kao i ona. Baterija traje 6-10 dana, mogu se obavljati pozivi preko sata, na notifikacije od poruka možeš samo odgovoriti da predloscima koje si ti postavio ili sa tvornickim,  otkucaji srca su dosta precizni, mjereno usporedno sa tlakomjerom i razlika je max u 2 otkucaja itd itd. Sve u svemu žena ima popaljeno hrpu stvari osim AOD i baterija joj traje po 6 dana tako da je ona zadovoljna

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2022 6:32 (Nocio).
5 godina
offline
Re: Kupnja smartwatcha
Krx kaže...
vax kaže...

Može preporuka za neki smartwatch do 100€. Koristim trenutno Xiaomi mi band 5 koji uglavnom koristim za vrijeme treninga, trebao bi nešto za svakodnevnu upotrebu i da ima veći display.

Najnoviji band 7 ima veći ekran od 5ice. Ako ti je petica bila OK, 7ica će ti bit još bolja. :)

Imas fora skinova za ekran na kojima je sve veliko pa se lako vidi.

350 kn, za tu cijenu nema bolje: baterija traje, app radi OK,za fitness ima sve sto treba, notifikacije poziva...

I nemaš brige oko grebanja, kad se ofuca, sljedece godine kupis 8icu koja ce vjerojatno imati jos veci ekran.

 Vidim da bi uskoro trebala doći pro verzija malo skuplja oko 70€ ali veći ekran i dosta bolja pa bi se mogao strpiti dok ne dođe da je vidim uživo.

12 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Koji bi smartwatch preporučili za oko 1000 kn sa slijedećim karakteristikama:

 

- da izgleda kao pravi sat, okrugli, ne četvrtasti (dakle ne kao neka plastičara)
- da mu baterija traje što duže (10 dana minimalno)
- da se može povezati s android telefonima
- da ima mjerač pulsa, poželjno i tlaka i EKG-a (nije uvjet)
- sportske funkcije gotovo pa nebitne.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja smartwatcha
tomislav10 kaže...

Koji bi smartwatch preporučili za oko 1000 kn sa slijedećim karakteristikama:

 

- da izgleda kao pravi sat, okrugli, ne četvrtasti (dakle ne kao neka plastičara)
- da mu baterija traje što duže (10 dana minimalno)
- da se može povezati s android telefonima
- da ima mjerač pulsa, poželjno i tlaka i EKG-a (nije uvjet)
- sportske funkcije gotovo pa nebitne.

 

Hvala!

 Puno zahtjeva malo para. Ali imaš Hauwei GT2 pro sad povoljno. 1150kn. Ja sam ga uzeo dok je kratko bio 1060kn. Odličan build, safirno staklo gore, kreamika iza, titan kućište, narukvica najkvalitetnija "gumena" koju sam vidio ikad. Mjeri otkucaje srca, SPO2, VO2 max...Baterija traje oko tjedan dana ako se koriste povremeno mjerenja i ništa sport. I puno notifikacija i nešto razgovora. Iako meni traje i duže jer ne koristim ništa osim notifikacija i razgovora. Ali i prčkam po njemu češće. Sat spajaš preko bluetootha na bilo koji android. Prvo skineš Gallery app ovdje. Onda u galery appu skineš i  instaliraš Health app kojeg uparuješ sa satom putem Bta i tamo imaš sve.

Ako pak baš inzistiraš na svemu gore traženome onda moraš izdvojiti puno više love.

 

 LINK za kupnju sata...

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2022 16:20 (gnomisa).
2 godine
offline
Re: Kupnja smartwatcha
gnomisa kaže...
LINK za kupnju sata...

Piše "nedostupno" ?!

Vjerojatno je @tomislav10 kupio zadnji primjerak po toj super cijeni 

Logika je najjednostavniji način, da samouvjereno dođeš do krivog zaključka.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2022 8:57 (Zaporožac).
8 godina
offline
Kupnja smartwatcha

Ja ti preporučujem Huawei GT 3.

Harmony OS, app gallery dolazi automatski u andorid Health aplikaciji. Baterija drži dva tjedna. Ja ga imam mjesec dana i vrlo sam zadovoljan.

Jes da košta malo više ali vrijedi svake pare a i na njuški se dade naći za oko 1000 kn.

Huawei GT 3

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice