Samsung Gear S3 i Gear Fit2

poruka: 334
|
čitano: 121.574
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
maniti kaže...
mstaglicic kaže...

Pozdrav,

 

Jel imao tko problem sa Gear S3 Frontier da se ne zeli puniti?

Cim ga stavim na postolje za punjenje, krene svjetlit crvena lampica i za par sekundi krene blinkati isto crvena lampica.Sat ne reagira nista.

 

 Da li ti je sat možda upaljen dok ga puniš,meni je tako bilo pa sam ga ugasio i ugašen se htio punit..hmmm...

 Ne, sat je ugasen jer se ispraznio.

15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
mstaglicic kaže...
maniti kaže...
mstaglicic kaže...

Pozdrav,

 

Jel imao tko problem sa Gear S3 Frontier da se ne zeli puniti?

Cim ga stavim na postolje za punjenje, krene svjetlit crvena lampica i za par sekundi krene blinkati isto crvena lampica.Sat ne reagira nista.

 

 Da li ti je sat možda upaljen dok ga puniš,meni je tako bilo pa sam ga ugasio i ugašen se htio punit..hmmm...

 Ne, sat je ugasen jer se ispraznio.

 a morat će na servis izgleda..

14 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Dali postoji kod nas verzija S3 ili galaxy watcha s lte mogucnosti?
I kako to funkcionira s karticom?
Cilj mi je da mogu mobitel nekad ostaviti doma i da obavjesti (barem osnovne - wapp, poziv i SMS) dolaze na mobitel.
E sad, dali je to samo za ameriku rezervirano i pretplatu ili?
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav,

 

čitao sam da sat ima ugrađen GPS, postoji li neka aplikacija za sat koja omogućuje dodavanje podsjetnika baziranih na lokaciji?

Točnije, da se podsjetnik aktivira kada korisnik napušta ili ulazi unutar radijusa određene adrese.

Mobitel ima takvu opciju i default aplikacija posjeduje ovu funkciju, ali samo kada je sat povezan s mobitelom, što mi ne odgovara ako sat ima standalone GPS funkciju.

ZOTAC: Its Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav ekipa, 

 

Kupio sam galaxy watch i iznimnio sam zadovoljan, zanima me dali možete preporučiti neke watch faces koje koristite i da su vam lijepi, te me zanima dali je puno veća potrošnja baterije ako je ekran stalno uključen? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
ERROR1911 kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

Kupio sam galaxy watch i iznimnio sam zadovoljan, zanima me dali možete preporučiti neke watch faces koje koristite i da su vam lijepi, te me zanima dali je puno veća potrošnja baterije ako je ekran stalno uključen? 

 https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-watch/262710.aspx?page=0&jumpto=5780193&sort=asc&view=flat

14 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav svima. Htio bi prvi puta kupiti smart watch, te bi je za oko upao Samsung Gear 3 frointer. S obzirom da posjedujem iphone 7, ne znam kakva će biti podrška. Da li ima netko slično iskustvo? Što gubim i slično? Hvala  :) :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Pozdrav
Imam gear s3 više od pola godine i pre zadovoljan sam
Međutim unazad mjesec dana imam problem sa memorijom u samom satu. Od svih 4gb meni je zauzeto svih 4gb iako nemam ništa na satu, slike, pjesme ili nekakve app sve na njemu što koristim je ono već predinstalirano
I nikako ne mogu riješiti problem.
Probao sam vraćati ga na tvorničke postavke i bude super dan, dva, onda opet počne gutati memoriju.
Šta bi mogao biti uzrok i kako se toga riješiti, zaboravio sam napomenuti da se vidi trzanje pri radu otkako se to događa
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Od kada sam nedavno ažurirao Tizen na verziju 4.0.0.2, primjetio sam da mi Heart Rate senzor povremeno mjeri otkucaje srca (svijetle zelene lampice ispod na satu).

Sasvim slučajno sam to skužio kada sam navečer skinuo sat i odjednom vidio zeleno svijetlo na satu. Tijekom dana senzor isto radi iako je isključen u postavkama, ali se otkacaji ne bilježe u samoj aplikaciji.

U Samsung Health aplikaciji na satu opcija Auto HR postavljena mi je na NEVER, no iz nekog razloga senzor radi. Ima li još netko takav problem i jel' ga uspio riješiti?

 

ZOTAC: Its Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozz

kupija sam Samsung gear s3 frontier prije manje od mjesec dana i sve je bilo super. Jucer sam sat napunio na 100% i nakon 6-7h bez ikakvog koristenja (sat je stajao na stolu bez da ga je itko dirao) i baterija mu je pala na 37%. Nakon sto mu je baterija pala na 5% stavio sam ga punit. Nakon sto se opet napunio na 100% skinuo sam ga sa punjaca i opet nakon ne koristenja, nakon 3h baterija je pala na 52%. Nije mi ukljuceno mjerenje pulsa niti je bilo icega sto bi moglo toliko extremno potrosit bateriju. Inace mu je baterija prije toga bila normalna, trajala je po 2 dana. Ima li netko slicnih problema?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 7:33 (Blueeyes98).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Blueeyes98 kaže...

Pozz

kupija sam Samsung gear s3 frontier prije manje od mjesec dana i sve je bilo super. Jucer sam sat napunio na 100% i nakon 6-7h bez ikakvog koristenja (sat je stajao na stolu bez da ga je itko dirao) i baterija mu je pala na 37%. Nakon sto mu je baterija pala na 5% stavio sam ga punit. Nakon sto se opet napunio na 100% skinuo sam ga sa punjaca i opet nakon ne koristenja, nakon 3h baterija je pala na 52%. Nije mi ukljuceno mjerenje pulsa niti je bilo icega sto bi moglo toliko extremno potrosit bateriju. Inace mu je baterija prije toga bila normalna, trajala je po 2 dana. Ima li netko slicnih problema?

 

 Probaj ovo isključiti:

Settings>About Gear>Report diagnostic and usage info

 

Tako se ponašala baterija na mom Gear Sport i sad nemam tih problema 3 dana bez problema baterija traje

PS4 account - nattvindens
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Hvala

sad sam to napravija pa cu vidit. Iako nisam siguran jeli do toga jer mi je i prije to bilo ukljuceno i baterija mi je normalno radila

11 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

pozdrav,

 

imam Gear S3 classic već skoro dvije godine, i u zadnje vrijeme primjećujem da se rotirajući prsten sve teže i teže okreće, ne znam jel ga nositi na servis ili?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Report dijagnostic ako isključi neće mu Ništa pomoći jer imam isti problem kao i on, a meni su te opcije isključene
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Blueeyes98 kaže...

Pozz

kupija sam Samsung gear s3 frontier prije manje od mjesec dana i sve je bilo super. Jucer sam sat napunio na 100% i nakon 6-7h bez ikakvog koristenja (sat je stajao na stolu bez da ga je itko dirao) i baterija mu je pala na 37%. Nakon sto mu je baterija pala na 5% stavio sam ga punit. Nakon sto se opet napunio na 100% skinuo sam ga sa punjaca i opet nakon ne koristenja, nakon 3h baterija je pala na 52%. Nije mi ukljuceno mjerenje pulsa niti je bilo icega sto bi moglo toliko extremno potrosit bateriju. Inace mu je baterija prije toga bila normalna, trajala je po 2 dana. Ima li netko slicnih problema?

 

 to je poznati problem sa samsung gear s3,meni osim toga ne rade ni senzori,garancija je istekla..što znači da uskoro ide pod čekić...tebi je opcija da ti promjene matičnu i bateriju...ako si u garanciji...svi ovdje navedeni fixevi ne rade...jer je samsung z...nešto u samom softwareu i to više ne mogu popraviti...

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Evo sad sam ga testirao i ne moze izdrzat niti 12h bez punjenja (sat je u mirovanju, bez da se koristi). A sumljam da bi uz koristenje izdrzao vise od 8h.

Kada se odnese na servis, koliko se cca treba cekati?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 12:46 (Blueeyes98).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
sdomic kaže...

pozdrav,

 

imam Gear S3 classic već skoro dvije godine, i u zadnje vrijeme primjećujem da se rotirajući prsten sve teže i teže okreće, ne znam jel ga nositi na servis ili?

 meni to zna biti kada operem ruke i ne osusim sat,i nakon nekog stajanja steka kao da je zahrdao,ali okrenem par puta i dobije se.Ako imas garanciju salji ga na servis

15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Blueeyes98 kaže...

Evo sad sam ga testirao i ne moze izdrzat niti 12h bez punjenja (sat je u mirovanju, bez da se koristi). A sumljam da bi uz koristenje izdrzao vise od 8h.

Kada se odnese na servis, koliko se cca treba cekati?

 mislim da sam čekao 10 dana prošle godine,ali slao sam 2 puta..prvi put će ti mudraci resetirat software i reć da je to to..pa onda kad se izvičeš dobro..e onda će tek mijenjat matičnu i bateriju... :D uglavnom inzistiraj da promjene matičnu i bateriju...mada meni je nakon toga radio par mjeseci i nakon updatea ista stvar...

14 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Jel se može ikako plaćati beskontaktno sa satom u kombinaciji sa m-zabom? Dakle imam mobitel sa m-zabom u kojem je aktivirano beskontaktno plaćanje. Mogu li to ikako povezati sa s3 frontierom?

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

pozdrav drustvo prije 2 dana sam kupio gear s3 spojen na galaxy s8. Imam sljedeci problem kad me neko zove na viber ili whatsapp ne dobijam na satu obavijest da me neko zove, dok obicni poziv preko sima radi sasvim normlano! I primjetio sam dok mi je sat konektovan sa mobitelom dok me neko na viber zove da je viber tih odnosno zvuk dolazi iz malog zvucnika pored prednje kamere... jel uopste moguce dobijate pozive na sat sa vibera ili whatsappa ili je to moguce samo za normalne pozive?! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Obavijest o pozivima na satu dobiješ samo od običnih sim poziva. Dok pozive od strane drugih aplikacija ne dobiješ jer nisu podržani za sat. A za probleme o obavijestima na mobitelu dok je sat spojen riješiš tako što odeš u postavke obavijesti na mobu i uključi sve obavijesti na zvuk, ili u aplikaciji GEAR WEARABLE ideš u postavke obavijesti i isključiš opciju "utišaj obavijesti na telefonu dok se koristi sat". I problem bi trebao biti riješen.
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
SIII Deny kaže...
Obavijest o pozivima na satu dobiješ samo od običnih sim poziva. Dok pozive od strane drugih aplikacija ne dobiješ jer nisu podržani za sat. A za probleme o obavijestima na mobitelu dok je sat spojen riješiš tako što odeš u postavke obavijesti na mobu i uključi sve obavijesti na zvuk, ili u aplikaciji GEAR WEARABLE ideš u postavke obavijesti i isključiš opciju "utišaj obavijesti na telefonu dok se koristi sat". I problem bi trebao biti riješen.

 ok hvala za info o pozivima :) ne mogu da rijesim problem sa viberom da tiho zvoni dok je spojen sat i ako je telefon samo na vibraciji opet se cuje zvono

11 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ako te i dalje zeza viber probaj to riješiti u viber postavkama
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
SIII Deny kaže...
Ako te i dalje zeza viber probaj to riješiti u viber postavkama

 ovo je nesta do bluetootha :) u viber postavkama sve ok! cim diskonektujem sat zvuk bude normalan! 

9 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Vi koji imate S3 Frontier već neko vrijeme, kako se drži sat? Trajanje baterije, neki fizički nedostaci na samom satu, software bugovi?

Funkcionira li plaćanje putem sata u hrv i je li netko koristi Spotify za slušanje muzike na satu?

 

Gledam malo cijene na njuškalu i nije mi jasno zašto pobogu tako nabijaju cijene kad se novi u dućanu mogu naći za < 1500 kn, rabljeni bi trebali ići za pola od toga min..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Avensac kaže...

Vi koji imate S3 Frontier već neko vrijeme, kako se drži sat? Trajanje baterije, neki fizički nedostaci na samom satu, software bugovi?

Funkcionira li plaćanje putem sata u hrv i je li netko koristi Spotify za slušanje muzike na satu?

 

Gledam malo cijene na njuškalu i nije mi jasno zašto pobogu tako nabijaju cijene kad se novi u dućanu mogu naći za < 1500 kn, rabljeni bi trebali ići za pola od toga min..

 Držao se odlično dok samsung nije s....nešto u softwareu,od onda mu ne rade senzori i baterija mu traje cca 8 sati,mijenjao sam i matičnu i bateriju...2-3 mjeseca je bilo ok..i onda opet isto...

9 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Da, vidim da se ljudi podosta žale na bateriju i svakakve sitne greškice, ipak je to sat iz 2016, ali nekima je sve okej još uvijek. Išao bi ja na noviji Galaxy Watch, ali mi je boja odvratna, šteta što nema 46mm verzije u all black boji, a ovaj od 42mm mi se čini pre mali.. A razlika u cijeni između Frontiera i GW je nekih 300/400kn što nije ni puno..

15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Avensac kaže...

Da, vidim da se ljudi podosta žale na bateriju i svakakve sitne greškice, ipak je to sat iz 2016, ali nekima je sve okej još uvijek. Išao bi ja na noviji Galaxy Watch, ali mi je boja odvratna, šteta što nema 46mm verzije u all black boji, a ovaj od 42mm mi se čini pre mali.. A razlika u cijeni između Frontiera i GW je nekih 300/400kn što nije ni puno..

 Strpi se još malo i uzmi si amazfit gtr 47mm vjerovatno će se moć naručit u rujnu..ja sam uzeo stratos 2s i zadovoljan sam..

9 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Uzeo bi ja Stratosa već, ali mi je uvjet kod smartwatcha da podržava Spotify, a on je dostupan na jako malom broju satova (Apple Watch, i svega nekoliko modela Garmina i Samsunga, a Samsung je cjenovno najprihvatljiviji od nabrojanih a da i dalje liči na nešto..)

11 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ja imam S3 frontier vec 2 god, nisam primjetio da je baterija slabija, sve radi kao i prvog dana.

I sat je iznimno robustan, ni sam ne znam koliko puta sam opalio s njim po zidovima, ogradama i kojecemu. Od sveg tog mlacenja zaradio je samo nesto malih ogrebotina na bezelu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2019 9:47 (Maddog_HR).
 
4 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice