Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 690.223
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ne nastavlja (poboljšava) Strotos, nego idu u "širinu". Što god to bilo... ?

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ako je to taj sat...uopće mi se ne sviđa. Prevelik i predebel, iako bi žena bila zadovoljna sa takvim...ja nisam 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

 

MasterG kaže...

ako je to taj sat...uopće mi se ne sviđa. Prevelik i predebel, iako bi žena bila zadovoljna sa takvim...ja nisam 

 Da 

Niti ima dvije tipke ko na slikama, niti ovo izgleda kao stainless steel.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

osim debljine, u oko mi je baš palo kak to uopće ne izgleda kao stainless steel...uopće mi se ne sviđa ovaj zaobljeni rub na staklu, puuuuno bolje mi izgleda stratos koji ima bevel (ilitiga chamfer) na tom rubu.

TipkA strši van, ali ok, ajd još bi nekako prešao preko toga....iako mi smeta što nema barem dvije tipke, zbog nekog balansa i simetrije. Mislim da je to bio neki prototip (ako nije spačka) i da će na revealu izgledat bolje sat...već sama ta druga tipka mi je "plus"

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Pitanje - gdje dati promijeniti bateriju u smartwatchu u Zagrebu? 

Nije Xiaomi nego Motorola 360 Gen2, ali vas je dosta na temi koji bi mogli znati neku informaciju.

Službeni zastupnik za Motorolu/Lenovo odbija to napraviti jer nemaju podršku za isti.

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

nebih znao...ali ako se može baterija kupiti, vjerojatno se može i zamijeniti

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Svakako se može zamijeniti, ima na ebayu baterija za male novce, samo je procedura malo osjetljiva.

Mislim, možda bi ja to i mogao sam doma, ali ako zajebem, mogu sat baciti u smeće.

Radije dam par sto kuna nekome pa neka to odradi.

Know your limits.
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

da, baš sam pogledao zamjenu na youtube-u. Hm, jedino što je "škakljivo" je onaj O-ring tj neka smjesa koja vjerojatno brtvi...ostalo po meni ne bi trebalo predstavljati neki problem, ali da, shvaćam te. Nebih se baš niti ja upuštao u tako nešto. Možda ti se netko javi ovdje da je dao nekom zamijeniti

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
guls kaže...

Svakako se može zamijeniti, ima na ebayu baterija za male novce, samo je procedura malo osjetljiva.

Mislim, možda bi ja to i mogao sam doma, ali ako zajebem, mogu sat baciti u smeće.

Radije dam par sto kuna nekome pa neka to odradi.

 pa probaj kod nekog iskusnog urara šta...ti mu nabavi bateriju..

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Probat ću pitati neke tu nas lokalno. Hvala ti

Know your limits.
14 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Amazfit
guls kaže...

Pitanje - gdje dati promijeniti bateriju u smartwatchu u Zagrebu? 

Nije Xiaomi nego Motorola 360 Gen2, ali vas je dosta na temi koji bi mogli znati neku informaciju.

Službeni zastupnik za Motorolu/Lenovo odbija to napraviti jer nemaju podršku za isti.

 Pitaj njih

https://www.techdoctor.hr/cd/363/kontakt

 

To je mobis zapravo.

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Dosao novi fw za Bip. Ne vidim ništa novo
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Izašao je i novi update za Amazfit aplikaciju.Meni se osobno ne sviđa,sve mi ne nekako zmrdano.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Od novog fw-a, u 24h mi potrošio 3%, pokazuje duplo više koraka nego dan prije. A istu udaljenost sam prešao.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
sibica kaže...

Izašao je i novi update za Amazfit aplikaciju.Meni se osobno ne sviđa,sve mi ne nekako zmrdano.

 Mweni se osobno dopada, stvar navike...za par tjedana nećeš s niti sjećati kako je izgledala...a ionako uđem u app jednom tjedno, ako :)

Nego koliko ti piše ideal weight? Visok sam 178cm i imam 84kg...piše mi ad sam overweight i da mi je ideal weight 68kg XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
MasterG kaže...
sibica kaže...

Izašao je i novi update za Amazfit aplikaciju.Meni se osobno ne sviđa,sve mi ne nekako zmrdano.

 Mweni se osobno dopada, stvar navike...za par tjedana nećeš s niti sjećati kako je izgledala...a ionako uđem u app jednom tjedno, ako :)

Nego koliko ti piše ideal weight? Visok sam 178cm i imam 84kg...piše mi ad sam overweight i da mi je ideal weight 68kg XD

 Haha,to za idealnu težinu nisam ni skužio:).Uglavnom,sad sam na 190/110,a kao idealnu mi predlažu 78 kg..Toliko sam imao valjda u prvom osnovne:)).Neće moći ove noći :))

7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Znaci nema smisla prelazit sa mi fit na amazfit aplikaciju? Imam bip

Edit. Krivi forum, na drugome sam procitao da steka nova apk jako

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2019 16:41 (davidovski).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ekipa, jel vi i dalje dobivate notifikacije na stratos? Testiram i sve radi ok, ali poruke i pozivi ništa ne vibrira niti ne pokazuje na satu, a spojen je. 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
MasterG kaže...

ekipa, jel vi i dalje dobivate notifikacije na stratos? Testiram i sve radi ok, ali poruke i pozivi ništa ne vibrira niti ne pokazuje na satu, a spojen je. 

 Ne znam ako ti nešto znači,ali kod mene na Pace rade sve notifikacije.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Čitam da nisam jedini kojem push notifikacije ne rade od updejta. 🤔

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Od zadnjeg updatea Android aplikacije ne rade notifikacije, niti na Paceu niti na Stratosu. Nadam se da će uskoro popraviti..
Why so serious?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
jocker'86 kaže...
Od zadnjeg updatea Android aplikacije ne rade notifikacije, niti na Paceu niti na Stratosu. Nadam se da će uskoro popraviti..

 Ne znam,meni su danas skroz normalno dolazile obavijesti o pozivima,sms-u i viberu.Jedino mi nakon updatea na novu aplikaciju nisu dolazile obavijesti sve dok ih nisam omogućio u postavkama mobitela.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Meni isto nisu radile notifikacije nakon update-a aplikacije. Potrebno je raspariti sat i mobitel, unistalirati amazfit aplikaciju, ponovno je instalirati i povezati sa satom i onda radi. Stratos i Mi8 u mom slučaju.
Moj PC  
1 0 hvala 3
13 godina
online
Re: Xiaomi Amazfit

 Ja imam Verge i notifikacije nisu radile nakon update-a, ali zato što je samo sve bilo po default-u u app-u. Dakle, samo sam otišao i aktivirao opet notifikacije, kao kad sam prvi put podesao i sve je ok.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
display name ivo kaže...
Meni isto nisu radile notifikacije nakon update-a aplikacije. Potrebno je raspariti sat i mobitel, unistalirati amazfit aplikaciju, ponovno je instalirati i povezati sa satom i onda radi. Stratos i Mi8 u mom slučaju.

 Odradio sam isto, sada i meni opet rade. Fino su sje... ovu novu aplikaciju.

Why so serious?
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
display name ivo kaže...
Meni isto nisu radile notifikacije nakon update-a aplikacije. Potrebno je raspariti sat i mobitel, unistalirati amazfit aplikaciju, ponovno je instalirati i povezati sa satom i onda radi. Stratos i Mi8 u mom slučaju.

 Potvrđujem. Hvala!

 

BTW, imate li frendova? 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2019 20:57 (MasterG).
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Može li se kako naštelat vrijeme u koje računa san?

jer radim noćne smjene, legnem u 6 i on kaže no sleep. Spavam nekih 5-6 sati ali volio bih znati točno koliko.

Hvala.

 

stratos je u pitanju

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Izgleda da je hardkodirano. Još nisam vidio da postoji mogućnost promjene :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
CyberDemonVZ kaže...

Izgleda da je hardkodirano. Još nisam vidio da postoji mogućnost promjene :(

 Prilično limitirano ako me se pita. Nismo svi isti i ima noćnih ptica, šteta da ne mogu dati od kad do kad da prati spavanje, ali dobro.
Ovako isapda da 99% osoba spava bolje od mene lol 

 

i super mi je što me stavilo u obese kategoriju, sa svojih 98 kg i 185, inače sam aktivan u gymu i jedem malu djecu, čudno da nemaju neke dodatne pareamtre da izračunaju kavlitetnije to nego tako, reda radi, ali eto za baš početnike nije loše. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice