Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 689.489
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

FW v1.3.5.08

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ja isto. I ne spaja se nikako. Jesi li što dodato podešavao ili je samo od sebe počelo raditi i radi?

Why so serious?
14 godina
neaktivan
offline
Amazfit Bip

Odnedavno imam ovaj sat. Na mob sam instalirao aplikaciju Notify & Fitness (imam i Mi Fit ali u njoj ništa korisn ne vidim. Kad odradim npr trčanje i želim podijeliti na aplikaciji Strava pokaže mi: "Otključaj sinhronizaciju za 3.aplikaciju", kliknem "u redu" ali mi  za unlock traži plaćanje. Nije problem ni u tih nešto kuna (jednostavno mi je komplicirano za uplatiti). Ima lei nešto drugo da se mogu spojiti sa stravom ili neka druga aplikacija?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazfit Bip

Nisam skužio koji točno sat imaš, ali ja imam Pace i GTR, svi workouti se automatski syncaju sa Stravom preko Amazfit aplikacije s moba. U Amazfit aplikaciji možeš linkati Strava account i automatski sve sync-a. 

EDIT: Sad sam vidio da si napisao Bip.. Ne znam radi li sa Amazfit aplikacijom, provjeri.

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 12:35 (jocker'86).
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

U Mi Fit nisam našao mogućnost spajanja sa Stravom ali preko Notify&Fitness ima ali kako sam naveo, traži plaćanje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

u Amazfit appu, idi dolje desno, Profili, pa tamo dolje imaš Dodaj račune - i eto Strave

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ma stao sam na otvoreni prostor, restartao sat i pokrenuo aktivnost i nakon cca 1 minute je nanjušio GPS

Ju je je? Je ju je!
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Da, imaju dvije ubačene aplikacije za dodati, WeChat i Google Fit, nema nikakve opcije za dodati nešto drugo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 13:02 (pterodaktill).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
pterodaktill kaže...

Da, imaju dvije ubačene aplikacije za dodati, WeChat i Google Fit, nema nikakve opcije za dodati nešto drugo.

 Strikan i ja ti govorimo o Amazfit aplikaciji, probaj s njom.

Why so serious?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amazfit Bip
jocker'86 kaže...

Nisam skužio koji točno sat imaš, ali ja imam Pace i GTR, svi workouti se automatski syncaju sa Stravom preko Amazfit aplikacije s moba. U Amazfit aplikaciji možeš linkati Strava account i automatski sve sync-a. 

EDIT: Sad sam vidio da si napisao Bip.. Ne znam radi li sa Amazfit aplikacijom, provjeri.

 Molim te možeš usprediti ta dva sata. Znam da je Pace android ali i ružniji (subjektivno) i osjetno teži (od alu verzije GTRa) te nema amoled već onaj reflektivni ekran (iako ja sat koristim najviše indoor) plus dosta slabija autonomija baterije. Dvoumim se a Pace mogu nabaviti skoro za duplo manje para. Meni najbitnije funkcije su dolazni pozivi, notifikacije za poruke i koraci. Sve drugo manje bitno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 13:34 (gnomisa).
13 godina
offline
Re: Amazfit Bip

Pace nije android. Meni je GTR puno ljepši, baterija je čudo, ne znam ni sam kak tako dugo izdrži. Kupio sam ga prije cca mjesec dana, jednom sam ga do sad punio i trenutno je na 48%. Ekran je amoled i prekrasan je, super su boje. Notifikacije mi rade na oba isto, s tim što su možda i bolje na Pace-u. Na GTR-u nema hrvatskih znakova, nego umjesto njih pokaže upitnik, ostalo manje više isto. Dolazni pozivi ista stvar na oba, kao i koraci. Pace ima memoriju za pohranu glazbe, GTR to nema. I GPS na Pace-u mi je radio bez greške, na GTR-u me zeza, ne spaja se..

Malo sam nadrobio, ali ukratko to je to. Meni je GTR puno lješi i baterija je TOP, tako da sam zadovoljan, samo da se riješi problem s GPS-om i meni je TOP.

Why so serious?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amazfit Bip
jocker'86 kaže...

Pace nije android. Meni je GTR puno ljepši, baterija je čudo, ne znam ni sam kak tako dugo izdrži. Kupio sam ga prije cca mjesec dana, jednom sam ga do sad punio i trenutno je na 48%. Ekran je amoled i prekrasan je, super su boje. Notifikacije mi rade na oba isto, s tim što su možda i bolje na Pace-u. Na GTR-u nema hrvatskih znakova, nego umjesto njih pokaže upitnik, ostalo manje više isto. Dolazni pozivi ista stvar na oba, kao i koraci. Pace ima memoriju za pohranu glazbe, GTR to nema. I GPS na Pace-u mi je radio bez greške, na GTR-u me zeza, ne spaja se..

Malo sam nadrobio, ali ukratko to je to. Meni je GTR puno lješi i baterija je TOP, tako da sam zadovoljan, samo da se riješi problem s GPS-om i meni je TOP.

 Ma da Pace nije android ali ima proc i memu te storage što GTR nema. Ali GTR je za mene dovoljno dobar plus što izgleda odlično i ne moram ga punit svaka 2-4 dana.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 22:58 (gnomisa).
13 godina
neaktivan
offline
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Najniža cijena,mislim da na aliexpressu nije jeftiniji....gearbest 144 dolara,970 kn i to rasprodaja...požurite...

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 17:06 (Cesare).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Cesare kaže...

Najniža cijena,mislim da na aliexpressu nije jeftiniji....gearbest 144 dolara,970 kn i to rasprodaja...požurite...

 Zašto bi žurili, ići će to još dole plus sljedeći vikend je black friday, pa božični popusti itd. Da ne velim da ga ima kod nas i za 1050kn (bez popusta).

Nego, danas sam uživo probao i iztestirao GTR i GTS. Oba lagana i super ekrani. GTS ima i nešto veći ekran i vidi se skoro 10 redaka poruke! Također watchface je editabilan, klikneš na jedan podatak ili swipe i otvoriš drugi. Jebeno. GTR je ljepši (iako je to subjektivno) i ima kvalitetniji strap te bolju bateriju. Nije ni 14 dana kod GTS za bacit. GTS, out of the box dosta fluidan kod swajpanja UIjem/menijima. GTR nije ali navodno je to zadnji update rješio (u dućkasu bio stari firmware). GPS je kod oba sranje (to nisam probao već čuo) ali kome to nije bitno onda je svejedno. No to je nešto što je rješivo sa updateom. Gledao sam i Huawei GT2 watch i nije me nešto dojmio a duplo je skuplji...ok ima zvučnik i mic..strap mu je sramota živa....smeće neko.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 19:26 (gnomisa).
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Nema ni na njuškalu jeftiniji...čak ni po web shopovima vani,bez garancije,pa tko želi prilika je...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Amazfit gtr,evo kako jednostavno dodati custom watch face,skinete aplikaciju,logirate se itd..sve je lijepo objašnjeno u videu...

 

https://jfulgen.blogspot.com/2019/10/amazfit-gtr-watchfaces-app.html?m=1#

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Napravio sam hrvatsku temu za Bip, evo kako izgleda

https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/31320

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ljud pomoc, pokusavam vec pol sata ali mi ne ide. Dosado mi amazfit pace i instalirao sam amazfit app i ne zeli se prijaviti, daje poruku ne mogu se prijaviti s kojim god racunom probao. Jel vam se desavalo tako sta?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi Amazfit
BoTiA kaže...

konacno je sat kod mene .... pa evo prvih dojmova

uglavnom dosta je ljepsi u zivo nego na slikama.... i to mu je glavna vrlina :)

 

 evo vec dvije godine prošlo od kada sam kupio Pace ... ne mogu vjerovat ... sat i dalje radi bez greške ... remen se je malo izlizao ali je sve drugo kao novo .. .čak i famozni kontakti

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2019 10:50 (BoTiA).
5 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Deinstaliraj aplikaciju,i instaliraj ponovno,sat na tvorničke postavke,ili samo upaliti i ugasiti..malo se poigraj,bez panike..

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Kupio sam GTR u Mobisu i pre zadovoljan. Nakon 13 dana baterija na 90%. Istina,ne koristim ništa osim sata i brojača koraka,ali svejedno,baterija je mrak.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Xiaomi Amazfit

GTS mi se jako sviđa. Ima li ga neko? Kakvi su dojmovi?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ekipa, kakva je vibracija na GTRu?

 

Imam Fenix 3HR koji ima odličnu vibru za budilicu pa razmatram da ga prodam i probam GTR...

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
x18x05x kaže...

GTS mi se jako sviđa. Ima li ga neko? Kakvi su dojmovi?

 Probao ga u dućanu kad i GTR. Iskreno, gade mi se kockasti satovi. Ali ako ti to ne smeta onda je po meni bolji izbor od GTRa jer ima aktivni display i više površine. Imaš par postova iznad moje fotke oba sata.

14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

pitanje uz GTR i Amzfit app...

 

imam i Notify & Fitnes za Amazfit (punu verziju) ali nikako ne mogu povezati ništa smisleno s Google Fitom, tj. podsljedično da mogu na kompu u Google Mapsima provjeriti stazu koju sam prešao...

 

ima tko kakvu ideju/prijedlog ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Amazfit GTR,ukoliko se sat ugasi sam od sebe,i ne možete ga upaliti,stisnite istovremeno obe fizičke tipke oko 30 sekundi.Nakon toga normalno upallite sat na fizičku tipku crveni gumb...

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 14:48 (Cesare).
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit GTR

Pozdrav ekipa,

 

Da li netko zna,da li na GTR-u postoji mogućnost dolaznih poruka Wiber i Whatsapp?

Meni dolaze samo obične poruke,a ne kužim kako i da li se može postaviti i na druge?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ziga kaže...

Ekipa, kakva je vibracija na GTRu?

 

Imam Fenix 3HR koji ima odličnu vibru za budilicu pa razmatram da ga prodam i probam GTR...

 

 

 Meni je dobra. Probudi me 

Bit će!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice