Anno 1800

poruka: 23
|
čitano: 8.533
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Anno 1800

Za sve ljubitelje Anno seriala najavljen je novi naslov i povratak u prošlost (19st).

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Anno 1800

Baš sam htio sada otvoriti temu o novom anno-u.

Igra izlazi predk raj godine i jedva je cekam.Ovih zadnjih par nastavaka nisam niti igrao jer me ne zanima taj setting. History anno mi je puno bolji.Zadnji anno koji sam igrao je 1404 i ibo je odličan.Sjećam se da su anno igre uvijek izgledale prekrasno i pravi ih je gust bio igrati.

Kad gledam kad je to bilo bas se osjecam staro :D

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Anno 1800

Ima li još koga u zatvorenoj beti koja počinje večeras?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Anno 1800
Elles D. kaže...

Ima li još koga u zatvorenoj beti koja počinje večeras?

 Ja sam jučer skinuo pa ću probati prek vikenda ..

16 godina
offline
Anno 1800

Nakon isprobavanja Technical testa sve je spremno i za Closed Beta večeras.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Anno 1800

Iskreno jako mi se svidjela ali nije mi jasno zašto idu s tako visokom cijenom - čak i sa 20% preko bodova je preko 40€ i onda ga kad imaju akcije ponude za bar 50% niže nakon pola godine pa akj ga nisu mogli sad staviti za tipa 35€ ili čak 40€  pa minus tih 20% pa da bude neka normalna cijena ipak nije da imaju široku potražnju za tom igrom kao za npr Farcry ili Rainbow six itd..itd.. a nije da u nju utrpaju brdo para u izradu same igre, on farcry ima ogromne mape, pa milion animacija za priču pa ovo pa ono a ovo je jednostavno jer se bazira na onome kaj su već radili u prošlim nastavcima -  stvarno ne kužim ..

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 14:20 (VooDooZg).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Anno 1800

Open beta je od danas open pa do 14og.navali narode

 

Nakon dva sata odluka je pala.anno se kupuje :)

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2019 22:50 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Anno 1800

Šta nitko ne igra do sada vjerojatno najbolji anno!?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Anno 1800
Kill Frenzy kaže...

Šta nitko ne igra do sada vjerojatno najbolji anno!?

 nitko neda $60,

14 godina
offline
Anno 1800

već sad je na 25% na cdkeys

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Anno 1800
Kill Frenzy kaže...

već sad je na 25% na cdkeys

 kad bude na 90% onda cu si uzet, svi cekamo  jer u danasnje vrijeme rijetko koja igra vrijedi vise od 20-30$ kad ubrojis sve u jednadzbu.

14 godina
offline
Re: Anno 1800
Ova vrijedi
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Anno 1800

Ja uzeo za 4 $ od Rusa offline account, moram priznat da je jako dobra !

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Anno 1800

Vrijeme je za novi grad.Za ovakav grad da bi opstao treba radit jos 7 potpuno uredjenih otoka

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Anno 1800

ima ko za multi??

http://postimg.org/image/66ddp72db/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Anno 1800

Dali itko dozivljava crash-ove na start-up screenu?

Zapravo ne mogu uopce pokrenuti igru.

 

 

RTX 2070super najnoviji driveri

win10

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Anno 1800

Izasao zadnji DLC.Potpuno snjezna mapa :)

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Anno 1800

Ima mozda netko zainteresiran da nabacimo online?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Anno 1800

možda netko prodaje? acc?thnx

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Anno 1800

Igra li itko još uvijek? Imam problem da nakon što se malo razvijem i imam nekoliko otoka...igra uspori. Dakle nije FPS u pitanju, nego jednostavno vrijeme u igri teče sporije. FPS je ok igrao ja na low ili ultra...tak mi je svejedno...jedinu razliku vidim u GPU iskorištenosti, na low radi npr. na oko 50% dok na višim postavkama radi na 100%

Što se tiče problema, npr. za 10 stvarnih sekundi, u igri prođe tek 6-7 sekundi. Dakle sve se sporije odvija u igri, a ako lupim ingame ubrzanje...čini mi se da se uopće ne ubrza već se samo pojavi nakakv lag.

Jel to znači da sam ograničen sa CPU? Ima li lijeka jer google nije od pomoći?

Konfa je u Moj PC, a igra je instalirana na nvme ssd.

 

EDIT: sad gledam CPU usage u task manageru i jedna jezgra je iskorištena dosta više od ostalih, tak da kontam da je do CPU-a. Nego, jel moguće da ne tako stara igra ne zna iskorisiti više od jedne jezgre?

Bit će!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 17:37 (unique83).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Anno 1800

Konačno jedan Anno je izašao za konzole, uzeo PS5 verziju.

S obzirom da sam do sada igrao i (i imam u kolekciji Cities Skylines, Civilization VI i Tropico 5/6), Anno 1800 mi djeluje najkompleksnije, što će reći da je i teže pohvatati sve njegova mehanike i zakonitosti po kojima funkcionira.

Problem s kojim se susrećem je sljedeći (vjerujem da je postojao/postoji) i na PC verziji - u nekom trenutku kada trebam upgradeati kuće (sa farmera na workere i sa workera na artisianse, pokušao sam ne nekoliko mapa, pa sam i došao do različitog stadija igre i napretka) igra jednostavno ne da jer mi uvijek fali jedan rezident u kući (bilo farmera imam 9/10 ili workera 19/20). Sve ostale potrebe su im zadovoljene, kako materijalne, tako i u vidu usluga, dakle imaju sve proizvode i pristup birtiji, tržnici, školi, itd. I koliko dugo igrao, uvijek nedostaje taj jedan rezident da useli u kuću da ju mogu upgradeati (jer mora biti na max - 10/10 odnosno 20/20 ljudi koji stanuju u njoj)...i onda naravno trpi proizvodnja jer imaš previše farmera, a premalo radnika/workera i ne možeš dalje napredovati.

Jel se netko susretao s tim problemom, možda sam previdio nešto banalno, ili se radi o nekom bugu?

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2023 12:20 (briatore).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Anno 1800

Imam PC verziju i nisam se do sada susretao sa takvim problemom. 

Provjeri da li je pod Needs sve u zelenom jer ako nije ništa od napredovanja. Ovo na slici znači da market nije u dosegu.

13 godina
offline
Re: Anno 1800
Perica kaže...

Imam PC verziju i nisam se do sada susretao sa takvim problemom. 

Provjeri da li je pod Needs sve u zelenom jer ako nije ništa od napredovanja. Ovo na slici znači da market nije u dosegu.

To je bilo to!

Pivo je bilo u plavom, napravio još jednu pivovaru i sad je sve ok 😋

Thnx!

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2023 19:04 (briatore).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice