Anthem

poruka: 156
|
čitano: 30.768
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Anthem

Probao jučer nekih 20min, morao sam izaći preko task managera... Toliko o tome.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Anthem
Kant kaže...

Znači, službeno je: Bioware je mrtav

 Uff kakva šaka u bradu. Mada me nije briga za ove generične SF igre već me zanima što će sad biti sa Dragon Age 4.

15 godina
offline
Anthem

Mislim ja cu igrat igru jer imam premier acess.

jos ce biti aktivan sigurno mjesec ili dva a nakon toga gasim jer cu izugrat za tih 45 ili eventualno 60 ulozenih eura vise manje sve sto sam htio.

 

BF5, Mass Effect, Fifu 2019, Anthem, i jos pokoji naslov..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Anthem

ja sam očito jedan od rijetkih pa eto ;

PS4

Evo, ja sam proveo tri dana uz Anthem.. da, demo je bugovit... na vremena se smrzava, meni ekran nije bil 100% kalibriran (nisam vidio sve rubove, a nisam mogao nać opciju da ga skrčim). da, povremeno load screen zašteka i igru treba pokrenuti isponova. Ali, igra mi je samo po sebi odlična. Zabavna, prekrasna grafika, meni osobno zabavnija od destiny-ja, a destiny mi je bio super. Loadout javelina bude, ja pretpostavljam, fantastičan. Igranje u 4 , s ekipom s kojom se znaš (dobio sam VIP od hcl.hr, i podijelio frendovima još 3 keya) na hard postavci, je, u najmanju ruku odlično i zabavno, kao i zahtjevno. Pošto pretpostavljam da su taj demo izbaili s namjerom da ispoliraju sve prije public demoa, očekujem porast kvalitete do finalnog proizvoda. sljedeći vikend ponovno igram

http://c2club.co.uk/showthread.php?306-My-baby...-**progress-update**/page3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Anthem

evo probao igru. igra je ok. ekipa se samo mora držat zajedno i klat valove neprijatelja. probao i na xbox one gamepadu, ko stvoren za to. osim ciljanja, miš bez premca i dalje. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Anthem

Probao 20-ak minuta i nije mi nešto. Destiny iz trećeg lica. Igra izgleda dobro, ali mi sve to napucavanje nije nešto pretjerano zanimljivo. 

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Anthem
Paolo Maldini kaže...
Kant kaže...

Znači, službeno je: Bioware je mrtav

 Uff kakva šaka u bradu. Mada me nije briga za ove generične SF igre već me zanima što će sad biti sa Dragon Age 4.

 
Prvi dragon age mi je jedan od najboljih i najdrazih RPGova ali svi ostali su downhill bili meni bar,bilo bi super kada bi to bio neki good old BioWare RPG ali ne vjerujem da ce vise ikada izdati RPG igre poput KOTR,Dragon Agea i Mass Effecta 1/2.

15 godina
online
Anthem

How Good Is Anthem's End Game? Is It Better Than Destiny?

 

Ukratko, loot je sličniji Diablu nego Destiny-u. Skoro što god igrao možeš dobiti upgrade.

 

Nadam se da će netko od Vas potvrditi ili objasniti svoje viđenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Anthem
Wack kaže...
Paolo Maldini kaže...
Kant kaže...

Znači, službeno je: Bioware je mrtav

 Uff kakva šaka u bradu. Mada me nije briga za ove generične SF igre već me zanima što će sad biti sa Dragon Age 4.

 
Prvi dragon age mi je jedan od najboljih i najdrazih RPGova ali svi ostali su downhill bili meni bar,bilo bi super kada bi to bio neki good old BioWare RPG ali ne vjerujem da ce vise ikada izdati RPG igre poput KOTR,Dragon Agea i Mass Effecta 1/2.

 Ma kada se maknu WOW grind questovi Dragon Age 3 je odlična igra. I sa tim fetch questovima je proglašena za igru godine u mnogim izborima.

12 godina
offline
Re: Anthem
Paolo Maldini kaže...
Wack kaže...
Paolo Maldini kaže...
Kant kaže...

Znači, službeno je: Bioware je mrtav

 Uff kakva šaka u bradu. Mada me nije briga za ove generične SF igre već me zanima što će sad biti sa Dragon Age 4.

 
Prvi dragon age mi je jedan od najboljih i najdrazih RPGova ali svi ostali su downhill bili meni bar,bilo bi super kada bi to bio neki good old BioWare RPG ali ne vjerujem da ce vise ikada izdati RPG igre poput KOTR,Dragon Agea i Mass Effecta 1/2.

 Ma kada se maknu WOW grind questovi Dragon Age 3 je odlična igra. I sa tim fetch questovima je proglašena za igru godine u mnogim izborima.

 proglaseno je svašta dobrim,pa i Skyrim...
DA:I mi je baš šitoid igra. DA2 je bio loš al DA:I me razocaro...

13 godina
offline
Re: Anthem
Valjda je bila katastrofalna godina ako je DA3 negdje proglašen goty.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Anthem

A i ovaj anthem mi se cini da ce trajat 3 tjedna,tolko contenta negdje i ima...

10 godina
offline
Re: Anthem
Nadan se failu. I kljuc u bravu za Bioware. Tko sklopi ugovor s vragom ,nek bude spreman gorit u paklu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Anthem
Spacecraft kaže...
Nadan se failu. I kljuc u bravu za Bioware. Tko sklopi ugovor s vragom ,nek bude spreman gorit u paklu.

 

To bi bila šteta.

12 godina
offline
Re: Anthem
NiramX kaže...
Spacecraft kaže...
Nadan se failu. I kljuc u bravu za Bioware. Tko sklopi ugovor s vragom ,nek bude spreman gorit u paklu.

 

To bi bila šteta.

 Bila bi steta pred 10 godina. S obzirom na ovo sto su postali, bolje da se ugase nego da dalje sramote nekad veliko ime :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
protjeran
offline
Re: Anthem
Minneyar kaže...
NiramX kaže...
Spacecraft kaže...
Nadan se failu. I kljuc u bravu za Bioware. Tko sklopi ugovor s vragom ,nek bude spreman gorit u paklu.

 

To bi bila šteta.

 Bila bi steta pred 10 godina. S obzirom na ovo sto su postali, bolje da se ugase nego da dalje sramote nekad veliko ime :)

 

Uvijek ima nade da se mogu popraviti.

15 godina
offline
Re: Anthem
Spacecraft kaže...
Nadan se failu. I kljuc u bravu za Bioware. Tko sklopi ugovor s vragom ,nek bude spreman gorit u paklu.

 pa nemoj tako. meni je igra sasvim solidna. i još nakon horizon zero dawn, baš sam počeo guštat te mechove. da je igram mjesec dana za te pare ona se meni isplatila. više ostavim na šanku mjesečno.

15 godina
online
Anthem

 

Skill Up savjetuje da se pričeka bar mjesec dana s kupovinom, jer je PC optimizacija navodno loša, a pogotovo što se još ne zna koliko će se plaćati i/ili bit grindabilni skinovi u igri.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Anthem

Sam gameplay nije loš spoj D3 i destiny, samo je veliko pitanje koliko će sadržaja imati i koliko takav gameplay može držati ekipu.

Na mojoj konfiguraciji je igra radilo dosta dobro.

BF3:fluffy_inside
15 godina
online
Anthem

Ima netko da pocinje veceras pa da nabaci neke prve dojmove ili se odustalo

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Anthem

Danas nista jer se ocigledno pomaknuo datum :(

15 godina
online
Anthem

Pisalo 14.02 23:30 CET 

Hehe sad pise 15.02 16:00 CET

 

Nice...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Anthem

taman nek se ljudi izigraju, pa da znam dojmove do 22-og.

 

nego gledam ako igra ima malo sadržaja, možda rađe uzet premier pretplatu na 2-3 mjeseca... ima netko takvu zamisao? i ima li smisla?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Anthem

ima li nekoga da igra da me doda na origin.....jer ovu igru bez squada koji je na voicu je jako zajebano igrat(vec nas ima 3 al fali nam još jer nismo svi online u isto vrijeme)....... moj nick na originu je UBICA_I_KASAP

 

ako nekoga zani8maju dojmovi evo ih u jednoj rečenici.....igra je jebeni loading screen simulator ali svejedno u ova dva tri dana imam 15 sati odigrano jer mi je gameplay do jaja.....i tek sam 16 level tako da story dost dugo traje (vjerovatno prek 30 sati)

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 19:27 (ZujoVg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Anthem

Prve recenzije nisu baš najbolje...Metacritic trenutno na 70. Šteta. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Anthem
Vandit kaže...

Prve recenzije nisu baš najbolje...Metacritic trenutno na 70. Šteta. 

 da gledao sam i ja recenzije. ugl repetitivne misije, stisni tipku, pobij val neprijatelja, i vrati se doma. i nakon što odradiš te "dubokoumne misije", neznam šta ostaje. čekam da vidim nakon storya šta ide. ako ne, kupit premier na mjesec dana, odigrat kolko god se može i dosta igre. :D

6 godina
protjeran
offline
Anthem

Generično SF sranje. Dabogda propalo što prije.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Anthem

Prosječne ocjene za prosječnu igru. Ne mogu reći da je zadnje smeće, ali ne mogu se ni vidjeti da igram ovo mjesecima. Sve misije svode se na ukupno valjda tri varijacije: 1) ubij sve, 2) ubij sve dok stojiš u nekom krugu, 3) ubij sve nakon što si pokupio 4-5 nekih gluposti i donio ih nazad na označeno mjesto. Fight zna biti zabavan, ali to je sve. Nikad više loading screenova nisam vidio u životu, a cijela priča koju pokušavaju pričati u pozadini je toliko nezanimljiva da mi se ne da ni slušati NPC-jeve dok pričaju. Igra ima hrpu toliko loših odluka u dizajnu da stvarno ne znam što su radili 7 godina. Ocjena 6.5/10, navučeno zbog nekolicine zabavnih trenutaka.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Anthem

Ja uzeo na Premier Origin na nagovor brata. On odusevljen a ja tak tak mlako je to.

 

Prvo treba dati otkaz liku koji je osmislil igru da se konstantno ucitava. Ne pamtim kad sam igrao ista slicno a da se toliko ucitava i to jos onda traje bez obzira sta je na SSDu.

U pocetku sam imao teski teski stek fest sto me skroz iznenadilo da bi se ispostavilo da 8gb rama nije dovoljno. Ubacio 2gb extra koje sam negdi nasao u nekom kutu stana i igra se preporodila (sto se stekanja tice). Sad je to jako igrivo i nema zastajkivanja s tim da su postavke na midium/low (gasim shadows i te neke ssoa i neke stvari). Da, to je na win 8.1 pro. I da, igra vizualno je stvarno nice.

 

Zatim, nisam bas skuzio najbolje da li je to OPEN WORLD MMO pa dodajte action rpg/rpg/fps/loot ali taj OPEN WORLD mi skroz cudan jer postoji dio igre koji se zove Free Roam (ofc da ide LOADING) i ne zelim sad reci da sam 100% siguran ali ako sam ja to dobro shvatil, odabere se Free Roam i nakon loadinga baci te u OPEN WORLD u kojem se nalazi ni vise ni manje nego 4 igraca (ja +3 lika) i mi tak letimo,trckaramo,skupljamo resurse,rjesavamo world eventove ali tak je svejedno el solo ili u teamu...ali 4 lika max? Ono, MMO, open world, wtf? Ugalvnom, skroz covek nezna kaj da si misli. Ocekival sam da je to bar kao mozda u GW2 rijeseno pa kad si vani onda si sa svima.

Dalje, postoji neki, jesam ti neznam ni kak se zove, dio u gradu (ofc da se ucitava jer bez loading screena ni na wc ovdje) kao lobby za igrace. Nekuzim uopce cemu to sluzi , nesto kao show off. Dio grada gdi uzimate questove/contracte/razgovarate sa NPCevima je cisti solo i tu ste sami, nema drugih igraca (jedino neznam kak je u teamu).

 

RPG elementi su blago receno vic. Usporedjuju po netu kao Diablo 3, kao looter igra. Loot se sastoji od toga da dropa puska,pistolj,sacmarica,snajper, strojnice i valjda neka teza oruzja za heavy javelina i jos neke stvarcice za poboljsanje svojeg javelina i municija al generalno...mlako je to iako opet mozda za ovakav tip igre dovoljno. Diablo 3 ima skillove  dok ovdje tak nekaj ne postoji,tj.imate 2 oruzja + 3 napada + ulta.

 

Ehm...sta jos...aha da, postoje 3 fakcije s kojima se skuplja "reputacija"...pfff...kaj dalje...

 

Misije su kao sto je ekipa rekla takve kakve jesu, ja bi jos dodao da su kratke. Neznam kakvi su strongholdi (valjda je to dungeon), nisam ih isprobal. Borbe protiv vrlo jakih neprijatelja su dosta kaoticne dok se ne pohvataju kontrole. Ancient Titans su takvi neprijatelji.

 

Kad vas roknu, klecite dolje i nadate se da vas netko dodje popravit pa nastavljate fight. Fora je sa tim da vam zna ponudit opciju :D RESPAWN... uh koji sad vic ide. Dakle, na misiji ste, zaginuli ste, nitko vas od vasih ne zeli/nemoze/nesto trece popravit i vi se odlucite na respawn :D op op op LOADING  e ALI respawn vas baci na pocetak misije a vi ste se tukli na prvom checkpointu iiiiiii op op op LOADING jer ako ste van nekog radiusa od ekipe igra vas vraca u radius. Nije to tak lose, al ako netko igra na HDDu sve kaj bi mogel igrati su loading ekrancici u neogranicenim kolicinama. S druge strane ekipa je nabrijana pa samo leta i leta i svako malo mi zna pisat da sam out of range...ono dajte malo usporite...al ok, to je do mene.

Aha da, postoje i daily, weekly i monthly reward.

 

Uglavno, nisam nesto previse impresioniran i stvarno kak kazu nasi stari, ni vrit ni mimo.

Navodno dodje patch 22.2 pa sad sta on moze promijenit neznam, vidjet cemo, al nisam bas tak siguran da cu kupit ili produzit Premier da bi igral dalje. Zavrsim pricu i tko zna sta dalje.

Da se naci po netu reviewa od ekipe sta je krenula 15.2 pa surfajte :)

Neka ocjena, vidim kolega iznad dao 6,5/10...hah da...ovisi tko kaj ocekuje, ja sam mozda ocekival vise MMOa i/ili RPGa al uglavnom...da 5-6/10 maximalno. Iako bi im zbog tolko ucitavanja stisnul keca ko kuca. Uf...pa nocne more dobijem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Anthem

Igra je tako plitka nema nikaj kaj bi ne drzalo duze od 50h sati,natrag na Destiny 2. Ova igra nije D2 ni do koljena.

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice