Anthem

poruka: 156
|
čitano: 30.816
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Anthem
Paolo Maldini kaže...
Kant kaže...

Zar ta grica nije već umrla bolnom smrću?

 EA će, radi održavanja svog ugleda, odrađivati nekrofiliju još neko vrijeme, bez obzira na cijenu.

 EA ima ugled? ^^

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
protjeran
offline
Re: Anthem
Kod mene (i tebe) i nema baš, ali su, ako ne najveći, onda među najvećim igračima u gaming industriji. Zato ne mogu otpisati igru nakon par mjeseci, koliko god ona govnasta bila. Flop je i ovako velik ali bi bio i veći da je ukopaju bez da su se potrudili popraviti je.
15 godina
offline
Re: Anthem

 fora. i šta ja sa original kopijom... kamo ja spadam. 6 mjeseci free igre pa za nastavak pretplata? :D

 

al nema veze ja sam se pošteno izigrao. i sad igram dnevno pol sata sat ovisi. dugo nisam uživao u nekoj igri sa tako dobrom mehanikom.

13 godina
offline
Re: Anthem
ranko091 kaže...

 fora. i šta ja sa original kopijom... kamo ja spadam. 6 mjeseci free igre pa za nastavak pretplata? :D

 

al nema veze ja sam se pošteno izigrao. i sad igram dnevno pol sata sat ovisi. dugo nisam uživao u nekoj igri sa tako dobrom mehanikom.

 Ti jedini od domačih ljudi s frends liste, ali dobro, kad izađe free probat će se, ali kažem, nije ok da to rade vama koji ste igru pošteno kupili

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Anthem
fila2208 kaže...

 Ti jedini od domačih ljudi s frends liste, ali dobro, kad izađe free probat će se, ali kažem, nije ok da to rade vama koji ste igru pošteno kupili

 ma nije bitno kako nastave. samo neka malo upotpune aktivnosti i možda da dodaju još koju varijaciju naoružanja. i bit će to dobra igra.

 

iako sam čuo da će u slučaju naglog opadanja igrača, možda ponudit i cross platform igranje. ali malo po malo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice