Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.070
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Apex Legends

Igra me sve više počinje uvlačiti, kad sam malo upoznao mehanike i puške, sjajna je.

 

No međutua, izluđuju me dropovi, posbeno kod ulta nečijeg ili tako nešto. Imam drop do 25fps.

Nije mi jasno, proc je na 20% ne kužim, sve postavke su low, grafika na 90%, ma sve low low, nvidia settings složeno, nemam ništa u pozadini. gasio sam i afteburner i isto je sve.

NEkima friza, dconecta ispada...

 

Radi to super većinu vremena, ali štuca.

Kad je slože ovo će bit vrh vrhova igra, a i sad je.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Igra me sve više počinje uvlačiti, kad sam malo upoznao mehanike i puške, sjajna je.

 

No međutua, izluđuju me dropovi, posbeno kod ulta nečijeg ili tako nešto. Imam drop do 25fps.

Nije mi jasno, proc je na 20% ne kužim, sve postavke su low, grafika na 90%, ma sve low low, nvidia settings složeno, nemam ništa u pozadini. gasio sam i afteburner i isto je sve.

NEkima friza, dconecta ispada...

 

Radi to super većinu vremena, ali štuca.

Kad je slože ovo će bit vrh vrhova igra, a i sad je.

 Meni isto ponekad pogodu ti fps dropovi, da se pretrpit, ali veći nam je problem što se igra random zna srušit, uvijek u najgorem trenutku :)

Ubi bene, ibi patria.
13 godina
offline
Apex Legends

Osobno meni ne, ali dečkima se ruši, friza, sjebe baš onaj squad teamplay.

Radi to dobro...ali može i mora bolje. To je source engine, ima da to ispoliraju jer imaju strašan dijamant...

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 0:40 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 

No međutua, izluđuju me dropovi, posbeno kod ulta nečijeg ili tako nešto. Imam drop do 25fps.

Nije mi jasno, proc je na 20% ne kužim, sve postavke su low, grafika na 90%, ma sve low low, nvidia settings složeno, nemam ništa u pozadini. gasio sam i afteburner i isto je sve.

NEkima friza, dconecta ispada...

 

 .... pogledaj jel ti nvidia podesena kako se ovdje preporuca, na sredini stranice su postavke za nvidiu.... http://frondtech.com/apex-legends-performance-guide-fix-lag-fps-drops-bugs-and-stuttering/

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
Re: Apex Legends

win 10

i7 7700k

970gtx

 

nikakvih problema,crasheva. više manje 90fps svuda osim kad neko baci artiljeriju sa puno dima i efekata,onda sam na 60ak.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Ima tko problema sa spajanjem?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Napravili smo Discord server za domaće igrače, Apex Legends Adria https://discord.me/apexlegendsadria

 

Skupilo nas se 10ak u jednom danu. Ako želite pronaći igrača ili tim, slobodno se pridružite. 

 

--

Update (21/02): ima nas 150+ 

Red tuge, red bijesa
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 23:51 (Ferritin).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... weapon chart...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 0:22 (Tallahassee).
Moj PC  
2 0 hvala 7
9 godina
offline
Apex Legends

jel nas ima ovdje i battle royale nubova?? malo mi neugodno da uđem sa ljudima odavdje u party i zbog mene izgubite :)

 

nisu meni pucačine strane, ali sve te mehanike moram još skontati, moram u biti pogledati ovo na youtubeu o svakoj klasi posebno da se malo skontam

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...

jel nas ima ovdje i battle royale nubova?? malo mi neugodno da uđem sa ljudima odavdje u party i zbog mene izgubite :)

 

nisu meni pucačine strane, ali sve te mehanike moram još skontati, moram u biti pogledati ovo na youtubeu o svakoj klasi posebno da se malo skontam

 Iskreno u ovoj igri igrači nemogu baš smetati i gubit partije zbog njih, ja igram skoro uvijek sa jednim pajdom, nije nam ništa teže igrat bez trećeg ako on nestane u startu.

Worst case sta moze radit je da ti krade loot pod nosom :), nemoze ti bas izdavat poziciju, griefat ili teamkillat.

Ubi bene, ibi patria.
14 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...

jel nas ima ovdje i battle royale nubova?? malo mi neugodno da uđem sa ljudima odavdje u party i zbog mene izgubite :)

 

nisu meni pucačine strane, ali sve te mehanike moram još skontati, moram u biti pogledati ovo na youtubeu o svakoj klasi posebno da se malo skontam

 Nisam igrao FPS još od prvih mjeseci Battlefielda 4, a battle royale nisam igrao nikada. Trenutno, dva - tri killa i ostanak u prvih pet ekipa je uspjeh. 

 

I'm very large!
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...

jel nas ima ovdje i battle royale nubova?? malo mi neugodno da uđem sa ljudima odavdje u party i zbog mene izgubite :)

 

nisu meni pucačine strane, ali sve te mehanike moram još skontati, moram u biti pogledati ovo na youtubeu o svakoj klasi posebno da se malo skontam

 .... posalji nick na pm.... uglavnom pusim sa ekipom iz frend liste, nije mi uopce bilo neugodno, zbog mojih psovki mozda drugima je .... sa randomima sam osvojio chiketine vec nekoliko puta, tak da je najbitnije peglat, skupljat iskustvo.... jesi prosao trening? imas ga i nije na odmet isprobat sva oruzja koja su dostupna u igri, revive station i jos pokoju korisnu informaciju usvojis....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 9:59 (Tallahassee).
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
Cansee kaže...

jel nas ima ovdje i battle royale nubova?? malo mi neugodno da uđem sa ljudima odavdje u party i zbog mene izgubite :)

 

nisu meni pucačine strane, ali sve te mehanike moram još skontati, moram u biti pogledati ovo na youtubeu o svakoj klasi posebno da se malo skontam

 .... posalji nick na pm.... uglavnom pusim sa ekipom iz frend liste, nije mi uopce bilo neugodno, zbog mojih psovki mozda drugima je .... sa randomima sam osvojio chiketine vec nekoliko puta, tak da je najbitnije peglat, skupljat iskustvo.... jesi prosao trening? imas ga i nije na odmet isprobat sva oruzja koja su dostupna u igri, revive station i jos pokoju korisnu informaciju usvojis....

uglavnom je tako.

ja sam s kolegom tu s foruma jednom bio prvi od nekih 20 partija. ali je skroz fun igrat s ekipom.

Dosta puta udemo u top 5 koji puta budemo drugi i tako.

Slobodno dodajte koji nisu mNik987

13 godina
offline
Apex Legends

 

neke od stvari koje treba popraviti...za početak svakako dropovi, frizovi, i reconnect.

 

btw. pola igrača imaju u imenu twitchtv_superduperkiller x i te sheme.

osjećam se kao pro igrač dok kidam te wannabe streamere lol. Svi odjednom veliki streameri sa 0 viewera 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 13:42 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 

neke od stvari koje treba popraviti...za početak svakako dropovi, frizovi, i reconnect.

 

btw. pola igrača imaju u imenu twitchtv_superduperkiller x i te sheme.

osjećam se kao pro igrač dok kidam te wannabe streamere lol. Svi odjednom veliki streameri sa 0 viewera 

 Svi moraju krenuti odnekuda. Većina uspješnih streamera je mjesecima strimala s 0 viewera.

I'm very large!
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Nos kaže...

 Svi moraju krenuti odnekuda. Većina uspješnih streamera je mjesecima strimala s 0 viewera.

 Da, ali većina njih su vrhunski igrači koji imaju često i dobru zaleđinu ili povijest.

Nemam ništa protiv strimanja, ali ono, svi su sad twitch_ovo ono, ali nek im je sa srecom :)

 

i da, btw. ide mi na jetra što sad guraju SJW u ovu igru deklarirajući neke charove lgbt.

 

Čemu i zašto? jesmo na to spali da svaka igra mora od EA sad srat s time

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 16:57 (fila2208).
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... Pathfinder moze iskorititi survey beacon da timu otkrije gdje je sljedeca zona....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... Pathfinder moze iskorititi survey beacon da timu otkrije gdje je sljedeca zona....

 Pa piše u opisu "klase", šta ne?

 

Mene zanima kako se swingati sa pathfinderom i dal mogu uništiti svoj zip line tak da protivnici ne mogu do nas?

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 18:06 (Jack Sparrow).
14 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...
Nos kaže...

 Svi moraju krenuti odnekuda. Većina uspješnih streamera je mjesecima strimala s 0 viewera.

 Da, ali većina njih su vrhunski igrači koji imaju često i dobru zaleđinu ili povijest.

Nemam ništa protiv strimanja, ali ono, svi su sad twitch_ovo ono, ali nek im je sa srecom :)

 

i da, btw. ide mi na jetra što sad guraju SJW u ovu igru deklarirajući neke charove lgbt.

 

Čemu i zašto? jesmo na to spali da svaka igra mora od EA sad srat s time

 Ljudi probaju, možda jednog dana dobro dođe u CV - u.

 

Moraju popuniti sve boxeve jer određeni recenzenti mogu svašta napisati ako kvote za rasu i slično nisu popunjene. Problem je što većini ljudi to već ide na jetru, ali nije da će bojkotirati ili pokušati naštetiti igri kao ova druga sekcija.

 

 

I'm very large!
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...

 Pa piše u opisu "klase", šta ne?

 

Mene zanima kako se swingati sa pathfinderom i dal mogu uništiti svoj zip line tak da protivnici ne mogu do nas?

 ... da pise, ali nisam znao kak to ustvari funkcionira, a mozda jos netko..... ne mozes, ali i nije tako lose ak ce ga protivnici koristit, visit ce u zraku ko lake mete..... swingati sa grapling hookom?? ide gdje okrenes pogled....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Pa piše u opisu "klase", šta ne?

 

Mene zanima kako se swingati sa pathfinderom i dal mogu uništiti svoj zip line tak da protivnici ne mogu do nas?

 ... da pise, ali nisam znao kak to ustvari funkcionira, a mozda jos netko..... ne mozes, ali i nije tako lose ak ce ga protivnici koristit, visit ce u zraku ko lake mete..... swingati sa grapling hookom?? ide gdje okrenes pogled....

 ma da znam to, ali vidio sam da ima neka caka da se baš odbaciš skroz brzo. Kao da si se lansirao u zrak.

12 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Pa piše u opisu "klase", šta ne?

 

Mene zanima kako se swingati sa pathfinderom i dal mogu uništiti svoj zip line tak da protivnici ne mogu do nas?

 ... da pise, ali nisam znao kak to ustvari funkcionira, a mozda jos netko..... ne mozes, ali i nije tako lose ak ce ga protivnici koristit, visit ce u zraku ko lake mete..... swingati sa grapling hookom?? ide gdje okrenes pogled....

 ma da znam to, ali vidio sam da ima neka caka da se baš odbaciš skroz brzo. Kao da si se lansirao u zrak.

 Kut pod kojim pogadjas plohu na koju se kacis ti je jaako bitan.i tvoj relativan polozaj u odnosu na to. mozes puno brzine dobit na velikim ravnim zidovima ak si vec u startu blizu zida. kut napada na plohu i kut pod kojim pogadjas ti determiniraju kak ces brzo i daleko letit.

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... wtfmoses, lik je najbolje tipove davao na pubgu, sad je "preselio" ovdje..... "choosing the best weapon"....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Mene jebe što nakon pathfindera sve šta uzmem mi je bezveze,kad se naviknes imat taj grappling nijedan drugi ability nije ni blizu (osim lifeline koja je borderline OP i nijedan tim nemre bez nje)

9 godina
offline
Apex Legends

Postavke za high refresh rate monitore...origin launcher-settings od igre-advanced launch options-command line arguments  -freq 144

IIII
Moj PC  
1 0 hvala 3
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...

 ma da znam to, ali vidio sam da ima neka caka da se baš odbaciš skroz brzo. Kao da si se lansirao u zrak.

 .... vjerujem da si ovo trazio....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
9 godina
offline
Apex Legends

dodao sam sve na temi koji su stavili svoj nick, pa eto da znate tko vas je dodao, također ako netko mene želi dodati:

 

Aedan242

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends
ZGamer kaže...

Postavke za high refresh rate monitore...origin launcher-settings od igre-advanced launch options-command line arguments  -freq 144

 

To je samo za one koje igraju u fullscreen, a ne u fullscreen borderless.

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... razvila se jedna dobra/losa (kako za koga) prica iza uspjeha ove igre..... EA je spasen!? , nije to moja izmisljotina vec konkretni pokazatelji dionica koje su od ponedjeljka u rastu, a i analiza nekih renomiranih casopisa poput Forbesa....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... razvila se jedna dobra/losa (kako za koga) prica iza uspjeha ove igre..... EA je spasen!? , nije to moja izmisljotina vec konkretni pokazatelji dionica koje su od ponedjeljka u rastu, a i analiza nekih renomiranih casopisa poput Forbesa....

 Da.. baš pratim situaciju, EA je jedina za sad prijavila lošije rezultate od očekivanih za zadnji kvartal (dok Take Two Interactive je premašio očekivanja) pale su sve dionice tipa za oko 10% i onda nakon 3 dana, u petak cijena je skočila naglo nazad. A najgore što jedino u njih nisam uložio xD

Pretpostavljam da uspjeh Apexa i skori izlazak Anthema je bio uzrok povećanju cijene, baš me zanima kakva će situacija biti sutra.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice