Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.031
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Apex Legends

rOKNUO DANAS 3 igre PUBG-a sa frendom koji nemre vrtit apex....
Bolje da nisam.

13 godina
offline
Apex Legends

Tek sad kad je Apex naprvaio royale žanr da bude kako spada, sa savršenom veličinom mape, gdje ima dovoljno akcije, parkoura, loota i napetosti + customizacija i otključavanja stvari vidi se koliko je taj pubg bio i ostao smeće. 

Jedino što je uvijek bio ea pa je bio jefitn. 

Stvarno respawn zna što radi, dok ea ne smisli način kako srozati kvalitetu na račun zarade na lootovima i pay to winu i sjw glupostima. 

 

Nadam se ne tako skoro ili nikad. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 14:41 (fila2208).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Tek sad kad je Apex naprvaio royale žanr da bude kako spada, sa savršenom veličinom mape, gdje ima dovoljno akcije, parkoura, loota i napetosti + customizacija i otključavanja stvari vidi se koliko je taj pubg bio i ostao smeće. 

Jedino što je uvijek bio ea pa je bio jefitn. 

Stvarno respawn zna što radi, dok ea ne smisli način kako srozati kvalitetu na račun zarade na lootovima i pay to winu i sjw glupostima. 

 

Nadam se ne tako skoro ili nikad. 

 ha rekli su samo kozmetika za placanje,sve mehanike igre nikad nece bit p2w. svi characteri novi dodani ce se moc kupit za ingame keku...


A ovo za pubg...da. Bolno. Kad se naviknes na mercedes teško ces u fiću sjest

8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

igrao sam pubg i to podosta no nek se zavuče u mišju rupu i više ne izlazi. smeće od igre. 

apex je nov i uzbudljiv, nitko ne želi staru babu nego novu, mladu žensku 

 

onaj feeling kad sletiš a netko već pokupi oružje pa te napucava. ali aim mu je toliki shit da ga ubiješ šakama i onda dovršiš na zemlji, uzmeš pištolj i sa njime rokneš drugu osobu iz njegovog tima....ma koji fortnite, koji pubg hahaha

15 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Tek sad kad je Apex naprvaio royale žanr da bude kako spada, sa savršenom veličinom mape, gdje ima dovoljno akcije, parkoura, loota i napetosti + customizacija i otključavanja stvari vidi se koliko je taj pubg bio i ostao smeće. 

Jedino što je uvijek bio ea pa je bio jefitn. 

Stvarno respawn zna što radi, dok ea ne smisli način kako srozati kvalitetu na račun zarade na lootovima i pay to winu i sjw glupostima. 

 

Nadam se ne tako skoro ili nikad. 

 Ne bih baš rekao da je PUBG smeće, istina optimizacija igre je loša, no probao sam CoD BO4 tamo je na mom kompu još gora (i5 8600k, 1080 TI, 2560x1440).

PUBG mi čak nije usporediv toliko sa ovim gameplayom,  istina vjerojatno sad većina umjesto PUBG-a (kao i ja) radije odigra Apex, no osjećaj koji obje igre pružaju je kompletno različit.

U Apexu nema nekog straha od nepoznatog, nema onog iščekivanja, nema straha u istoj mjeri kao u PUBG-u dok npr. ćućiš u wc-u i čuješ protivnike na katu iznad pa moliš boga da ne provjere wc jer imaš samo pištolj.
Ovdje zvuk ne igra toliko bitnu ulogu, te tamo nema ni ismišljene "magije" koja stvori portal, koja omogući da vidiš kroz zid ili da staviš shield i sl.

 

Što se tiče lootboxova, vjerujem (i nadam se) da Respawn neće dopustit da naprave opet istu grešku.

Jedino eto bilo bi fora da čim prije izbace još koju novost u igri i eventualno koju novu mapu.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Meni je ok igra, samo mi smeta da moras u nekoga ispraznit cijeli spremnik metaka da crkne. Klase su ok izbalansirane i dobro je da solo nemres dreka napravit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends
ukay1000 kaže...
Meni je ok igra, samo mi smeta da moras u nekoga ispraznit cijeli spremnik metaka da crkne. Klase su ok izbalansirane i dobro je da solo nemres dreka napravit.

 Time to kill je balansiran oko grupnog playa gdje će igrači u grupi fokusirati jednu metu koja treba imati donekle vremena da reagira. 

Dobri igrači će s određenim klasama napraviti epske podvige.

 

I'm very large!
10 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... wtfmoses, lik je najbolje tipove davao na pubgu, sad je "preselio" ovdje..... "choosing the best weapon"....

 Lik nije ni spomenuo Prowler smg, meni osobno najjaci smg kad se opremi sa ext.mag + selectfire

tito vampir! Bog I Hrvati!
15 godina
offline
Apex Legends

Meni se ovo svida na vise nacina.

Fenomalan je osjecaj koji pruza svaka legenda, sa svakom imam totalno drugaciji dozivljaj.

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Meni je jedino žao što je ovo battle royale, a ne recimo DM ili TDM. Super je što su sve mehanike povukli iz Titanfalla 2. U navedenoj igri imam preko 100 sati mp-a, tako da sam se u Apex-u savršeno snašao. Samo nisam siguran koliko dugo ću igrati jer nisam ljubitelj battle royale igara. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Tek sad kad je Apex naprvaio royale žanr da bude kako spada, sa savršenom veličinom mape, gdje ima dovoljno akcije, parkoura, loota i napetosti + customizacija i otključavanja stvari vidi se koliko je taj pubg bio i ostao smeće. 

Jedino što je uvijek bio ea pa je bio jefitn. 

Stvarno respawn zna što radi, dok ea ne smisli način kako srozati kvalitetu na račun zarade na lootovima i pay to winu i sjw glupostima. 

 

Nadam se ne tako skoro ili nikad. 

 To je ono što se već dugo pitamo. Kako bi izgledao BR igra nekog iskusnog AAA developera.

 

Apex je pokazao kako.

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Vandit kaže...

Meni je jedino žao što je ovo battle royale, a ne recimo DM ili TDM. Super je što su sve mehanike povukli iz Titanfalla 2.

.... jedan od razloga zasto je igra najavljena 5 minuta prije izlaska.... da se izbjegnu mjesecna prepucavanja i mudrovanja kakvu igru tko zeli, koji mod, koj shit, koju legendu, sjw pizdarije itd itd..... Respawn je zelio igru kako su je i napravili i nikako drugacije.... pa ko voli nek izvoli, ko ne, naci ce vec nesto drugo po svom ukusu....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Apex Legends

Igra je napravljena kako su htjeli poznati i jaki igrači royalea i mogu reći samo da nemam zamjerke na gameplay praktički. Točno se vidi kako su neke mahnike dodane koje su falile nekim manje dobrim igrama kao fortnite/pubg/ring of elysium...

 

ugl. kako god, da je ne sjebe ea i sjw shema igra će potrajat i okupit strašan (već je) broj igrača.

Puno ljudi koji nisu nikad zaigrali royale sad su napokon zaigrali kako treba i to je super.

 

btw. kakav teamdeathmatch da se malo upucaju oružja i to ne bi bio loš, ali nek bude limited event ili nešto, tek tako da malo da ljudima raznolikost.

 

lololo

https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/apefd7/welcome_to_my_lab/

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 19:04 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Imam problem s igricom sto mi nije preko citavog ekrana, znaci odem desni klik na ikonu igrice, svojstva, pod pokreni stavim maksimiziraj, udjem u igricu, a ona i dalje ne bude preko citavog zaslona

Moze pomoc? :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

PSA: Ako niste znali mozete uzet za 4 eura Origin Basic jedan mjesec i dobijete 1000 onih curencya koji inace kostaju 9.99$ i 2 skina za oruzja.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Apex Legends

Moglo bi se reć da je ovo igra koja se čekala, a nismo imali pojma da ju čekamo

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Stryder kaže...

PSA: Ako niste znali mozete uzet za 4 eura Origin Basic jedan mjesec i dobijete 1000 onih curencya koji inace kostaju 9.99$ i 2 skina za oruzja.

 Bolje se najedem čevapa za 4 eura nego bacat novce na gluposti.

13 godina
offline
Apex Legends

Eto vidiš meni se više isplati dat 4 eura nego grindat N sati za novog lika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Apex Legends
Najbolja igra u povijesti. Toliko od mene! 😀
Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
online
Apex Legends

moram opet reći, jebena igra!

 

kad se gleda igra kao igra, baš ima svoj identitet, dušu, stil, kako god to hoćetze nazvati, legende su superi oružja i kombinacije i sve

 

također kapa dolje činjenici da je ovo prava igra, odlična grafika, jako malo bugova, prav FPS, zvuk je odličan, da mi je neko prije 2 tjedna rekao da ću danas biti tako oduševljen battle royal igrom reko bi mu da se najede govana

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
ukay1000 kaže...
Meni je ok igra, samo mi smeta da moras u nekoga ispraznit cijeli spremnik metaka da crkne. Klase su ok izbalansirane i dobro je da solo nemres dreka napravit.

 U par situacija sam uspio izvući win dok sam solo bio više od pol partije, ali mega pasivno igrat.

Early-mid game uz malo sreće možeš 1v3, osim ako nisu svi na purple armoru i znaju sta rade. Onda si fukkd, bolje bježat.

Nego...

https://old.reddit.com/r/apexlegends/comments/apefd7/welcome_to_my_lab/?st=js15rr3l&sh=085d7235

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 3:40 (Et_Tu_Brute?).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

Igra je odlicna 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 6:16 (robyvk24).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Rononi2 kaže...

Imam problem s igricom sto mi nije preko citavog ekrana, znaci odem desni klik na ikonu igrice, svojstva, pod pokreni stavim maksimiziraj, udjem u igricu, a ona i dalje ne bude preko citavog zaslona

Moze pomoc? :D

 Drzi alt i stisni enter u isto  vrijeme trebalo bi ti onda prebacit u full screen, ako je do toga

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 6:16 (robyvk24).
15 godina
offline
Re: Apex Legends
robyvk24 kaže...

Igra je odlicna 

 Ma da odlična. Za mene savršena.

Još od Call of Dutya 2 i 4 nisam zaigrao FPS s ovoliko srece i zelje..

Malo me jos hebe iako sam level 36 navikavanje oko na uocavanje nekih stvari ali je fora sto sam zastario ali ide to k boljem..

Eto mene kao old school igraca jedini FPS koji me naveo da igram i da volim igrat.

Probao sam sve od bf serijala pubg, fortnite i nista ali nista me nije privuklo...

Ovdje sam se kliknuo na prvu..

15 godina
offline
Apex Legends

U prvi tjedan 25 milijuna igrača igralo igru i 2 milijuna igra istovremeno

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Ma pubg for life..

jucer sam malo probao i uspio ubiti jednog lika.. Mislim da je velika šansa da danas ubijem i drugog. Ako mi to uspije igram dalje... 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
robyvk24 kaže...

Igra je odlicna 

 Ma da odlična. Za mene savršena.

Još od Call of Dutya 2 i 4 nisam zaigrao FPS s ovoliko srece i zelje..

Malo me jos hebe iako sam level 36 navikavanje oko na uocavanje nekih stvari ali je fora sto sam zastario ali ide to k boljem..

Eto mene kao old school igraca jedini FPS koji me naveo da igram i da volim igrat.

Probao sam sve od bf serijala pubg, fortnite i nista ali nista me nije privuklo...

Ovdje sam se kliknuo na prvu..

Je, i ja također. Ne igram ništa već 3. godinu, pratim, ali ništa me nije dosad zainteresiralo. I onda isprobam za vikend ovo čudo... Ping sistem je odličan, vruhnska stvar, pogotovo za igru s random suigračima. Mali detalji su napravili čudo od igrivosti, po meni daleko bolje od ostalih battle royale naslova.

This time next year we'll be milionaire
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Ma oni su po meni napravili vrhunske stvari počevši od optimizacije , balans oružja, ping sistem, balans dmg kruga po fazama, likove, mapa, nema bugova....ma igra radi bolje nego neke koje su godinu dana na tržištu.

oni nisu nikakav fix patchali od kad su izbacili igru.

napravili su stvarno jedan vrhunski i kvalitetan posao.

ja se od igre ne mogu odvojit, ovak nešto me stvarno nije jako dugo držalo.

na početku sam malo kenjao za dmg i ttk ali sada nakon stotine odigranih partija i hrpe čikenica smatram da su pogodili onak točno u dlaku!

Jedno veliko osvježenje na tržištu i nadam se novi globalni hit jer to zaslužuje bit!

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 10:42 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends
red_bull kaže...

Ma pubg for life..

jucer sam malo probao i uspio ubiti jednog lika.. Mislim da je velika šansa da danas ubijem i drugog. Ako mi to uspije igram dalje... 

 

Pokušaj ovo ne igrati kao PUBG, imam nekih 1000 sati u pubgu i zadnja 2 dana igram apexe. Najbliže PUBG-u što može biti je drop škola.

Nemoj igrat previše taktički, glavom kroz zid i rokaj.  Nemam 1000 killova kao neki ali eto u 2 dana igranja imam 100+ killova i igra je ultra zabavna. Probaj se naviknut da je sve puno brže, lovit ljude u early game-u i divljat :)

Mene je igra oduševila, imam jedan win i par killova po gameu sigurno.

Baš je sjela kako treba

13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Najpametnije je ako igrate u full squadu  kad čujete da se ekipe međusobno rokaju blizu vas uletit odmah u taj fajt.

u 90% takvih fajteva izlazimo kao pobjednici, jer se ekipa pola heala pola ih je knockano i nemaju cremena za ništa.

Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice