Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.138
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Baš to,igra zesce rewarda rushanje,ne pasivu. Pogotovo sa crouch slideanjem ,velike udaljenosti se mogu u kratkom vremenu proc,cim neko puca tamo treba ic jer bas kak kazes ekipa ili tunnel visiona na drugu ekipu ili se bavi healanjem/revivanjem... Samo agresivno!

15 godina
offline
Apex Legends

Moram se prikrpat nekome u tim tko je bolji.. Monk kaj delaš navečer?

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
berzerker kaže...
red_bull kaže...

Ma pubg for life..

jucer sam malo probao i uspio ubiti jednog lika.. Mislim da je velika šansa da danas ubijem i drugog. Ako mi to uspije igram dalje... 

 

Pokušaj ovo ne igrati kao PUBG, imam nekih 1000 sati u pubgu i zadnja 2 dana igram apexe. Najbliže PUBG-u što može biti je drop škola.

Nemoj igrat previše taktički, glavom kroz zid i rokaj.  Nemam 1000 killova kao neki ali eto u 2 dana igranja imam 100+ killova i igra je ultra zabavna. Probaj se naviknut da je sve puno brže, lovit ljude u early game-u i divljat :)

Mene je igra oduševila, imam jedan win i par killova po gameu sigurno.

Baš je sjela kako treba

 Eh ne bi baš savjetovao baš da samo rusha.
Nema mi goreg dok igram s prijateljem pa nam ubaci u tim jednog koji se pravi pametan pa brzo loota i rusha pa ga hvatamo po mapi. I onda u 90% slučaja ga ubije prvog pa ga moram spašavat i to sve većinom završi da ili sam pobijem 1-2 tima ili me odmah ubiju.

Nova taktika mi je da ako se baš previše odvaja onda ga pustim na miru da sam umre.

A stvar je što se treba brzo kretat, ali moraš vodit računa na tim. Kad nema nikog u užoj blizini onda ne ideš na prvi tim koji puca dok svi nemaju neku poštenu pušku :D

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
12 godina
offline
Re: Apex Legends
markoal kaže...
berzerker kaže...
red_bull kaže...

Ma pubg for life..

jucer sam malo probao i uspio ubiti jednog lika.. Mislim da je velika šansa da danas ubijem i drugog. Ako mi to uspije igram dalje... 

 

Pokušaj ovo ne igrati kao PUBG, imam nekih 1000 sati u pubgu i zadnja 2 dana igram apexe. Najbliže PUBG-u što može biti je drop škola.

Nemoj igrat previše taktički, glavom kroz zid i rokaj.  Nemam 1000 killova kao neki ali eto u 2 dana igranja imam 100+ killova i igra je ultra zabavna. Probaj se naviknut da je sve puno brže, lovit ljude u early game-u i divljat :)

Mene je igra oduševila, imam jedan win i par killova po gameu sigurno.

Baš je sjela kako treba

 Eh ne bi baš savjetovao baš da samo rusha.
Nema mi goreg dok igram s prijateljem pa nam ubaci u tim jednog koji se pravi pametan pa brzo loota i rusha pa ga hvatamo po mapi. I onda u 90% slučaja ga ubije prvog pa ga moram spašavat i to sve većinom završi da ili sam pobijem 1-2 tima ili me odmah ubiju.

Nova taktika mi je da ako se baš previše odvaja onda ga pustim na miru da sam umre.

A stvar je što se treba brzo kretat, ali moraš vodit računa na tim. Kad nema nikog u užoj blizini onda ne ideš na prvi tim koji puca dok svi nemaju neku poštenu pušku :D

 nebi se slozio nikako,sa skoro svakim oruzjem izuzev mozambika mozes napraviti posao,s pistoljima pogotovo. Vrijeme prolazi dok se trazi ''poštena'' puška a i wingman je dosta za brzi triple tap. Jos ima 6 metaka pa su ti 3 gratis ak fulas xD

Netrebaju neznam kakve bijesne stvari,ak znas pogodit lootat ces mrtve enemije za stvari. :D

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...
markoal kaže...

 Eh ne bi baš savjetovao baš da samo rusha.
Nema mi goreg dok igram s prijateljem pa nam ubaci u tim jednog koji se pravi pametan pa brzo loota i rusha pa ga hvatamo po mapi. I onda u 90% slučaja ga ubije prvog pa ga moram spašavat i to sve većinom završi da ili sam pobijem 1-2 tima ili me odmah ubiju.

Nova taktika mi je da ako se baš previše odvaja onda ga pustim na miru da sam umre.

A stvar je što se treba brzo kretat, ali moraš vodit računa na tim. Kad nema nikog u užoj blizini onda ne ideš na prvi tim koji puca dok svi nemaju neku poštenu pušku :D

 nebi se slozio nikako,sa skoro svakim oruzjem izuzev mozambika mozes napraviti posao,s pistoljima pogotovo. Vrijeme prolazi dok se trazi ''poštena'' puška a i wingman je dosta za brzi triple tap. Jos ima 6 metaka pa su ti 3 gratis ak fulas xD

Netrebaju neznam kakve bijesne stvari,ak znas pogodit lootat ces mrtve enemije za stvari. :D

 Pa ako skočiš na isto mjesto i tu su još protivničke ekipe onda to stoji, ali opet moraš uzet u obzir da tim ima bar neko oružje i nešto metaka.

 Meni su poštene puške sve osim shotguna i pištolja (osim wingmana) samo da imaju metaka, ali ne kažem da je svima tako.. netko možda dobro igra shotgunom.

 Samo eto, primjetio sam da se svi žure, pretpostavljam da je to ova CoD ekipa uglavnom i onda stvaraju onom koji ima loš loot pritisak, a čemu.. mapa je toliko mala da kad te i zahvati krug da si ne znam gdje stigneš u zonu bez problema.

 Mislim to govorim kad te random ekipa zapadne, ovako kad si sa poznanicima onda se lako dogovoriš.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
12 godina
offline
Re: Apex Legends
markoal kaže...
Rocinante2112 kaže...
markoal kaže...

 Eh ne bi baš savjetovao baš da samo rusha.
Nema mi goreg dok igram s prijateljem pa nam ubaci u tim jednog koji se pravi pametan pa brzo loota i rusha pa ga hvatamo po mapi. I onda u 90% slučaja ga ubije prvog pa ga moram spašavat i to sve većinom završi da ili sam pobijem 1-2 tima ili me odmah ubiju.

Nova taktika mi je da ako se baš previše odvaja onda ga pustim na miru da sam umre.

A stvar je što se treba brzo kretat, ali moraš vodit računa na tim. Kad nema nikog u užoj blizini onda ne ideš na prvi tim koji puca dok svi nemaju neku poštenu pušku :D

 nebi se slozio nikako,sa skoro svakim oruzjem izuzev mozambika mozes napraviti posao,s pistoljima pogotovo. Vrijeme prolazi dok se trazi ''poštena'' puška a i wingman je dosta za brzi triple tap. Jos ima 6 metaka pa su ti 3 gratis ak fulas xD

Netrebaju neznam kakve bijesne stvari,ak znas pogodit lootat ces mrtve enemije za stvari. :D

 Pa ako skočiš na isto mjesto i tu su još protivničke ekipe onda to stoji, ali opet moraš uzet u obzir da tim ima bar neko oružje i nešto metaka.

 Meni su poštene puške sve osim shotguna i pištolja (osim wingmana) samo da imaju metaka, ali ne kažem da je svima tako.. netko možda dobro igra shotgunom.

 Samo eto, primjetio sam da se svi žure, pretpostavljam da je to ova CoD ekipa uglavnom i onda stvaraju onom koji ima loš loot pritisak, a čemu.. mapa je toliko mala da kad te i zahvati krug da si ne znam gdje stigneš u zonu bez problema.

 Mislim to govorim kad te random ekipa zapadne, ovako kad si sa poznanicima onda se lako dogovoriš.

 svako ima svoj pace valjda,s vremenom ce se ljudi ubrzat...šotgani su mama inace. skoro svi heroji imaju ability koji im dopusta da se unesu u facu relativno brzo a šatgani rade masivan dmg ...PROFIT

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...

 svako ima svoj pace valjda,s vremenom ce se ljudi ubrzat...šotgani su mama inace. skoro svi heroji imaju ability koji im dopusta da se unesu u facu relativno brzo a šatgani rade masivan dmg ...PROFIT

 Istina, iako ja se nisam usrećio s njima na blizinu u Apexu.

Zato i postoje timovi da se svi kombiniraju, meni više leži support sa daljine ili sa midrange. Redam killove najviše sa longbow, g7 + spitfire, r301, wingman pa čak devotion koji brutala al mi ponestanu metci kad ih najviše trebam.

A svi heroji su im dosta dobri, mogu se dobre taktike kombinirati. Sinoć mi se baš potrefio jedan epic win, bolje je izgledalo nego što zvuči ali nakon što su pobili moj tim, bacili su smoke vjerojatno da ih ne snipeam ali ono što nisu pazili je da sam igrao sa bloodhoundom i samo sam aktivirao ultimate, uskočio u dim i za čas ih riješio.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
13 godina
offline
Apex Legends

Odustajem od tiwkanja jer nije do mene i čekam patch. Pokušao sam sve sa  svoje strane da pšopravim te fps dropove.

 

1. DDU clean pa install predzadnjih i zadnjih drivera

2. nvidia settings sve na high perf., performance i 1 ffr itd

3. pogasio sve overlaye kao nvidia, origin, afterburner.

4. ugasio widows update, počisto temp, stvaio u onom pc settings high performance da goni apex

5. high perf power settings

6. clockao grafu i proc

7. postavke ingame sve low, sve optimizirano.

8. random manji twekovi, run as admin itd.

 

 

I dalje imam užasne dropove sa 100+ na 20 kad banga ili gibra bace ultove.

Kad se zagužva više igrača, drop.

Kad gledam u daljinu sa 6-8x scope drop.

Na onom djelu mape di je sve spaljeno, drop.

 

IZLUĐUJUĆE! Koliko sam puta killove popušio radi tog sranja, nevjerojatno!

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Nisi napravio najvažnije,zapalio svijeću na kamenitim vratima.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
.... probaj jos ovo.... nekima je pomoglo, sjecam se.... ako ni to onda svijeca...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Apex Legends

Sry kaj ne kužim taj purgerski humor.

 

Stvarno sam razočaran da je računalo u rangu ''recomended'' i imam toliko probelma pri tim nekim situacijama. 

Znam da je 1060 low level budget, ali jebemu miša, kako na tako starom engineu može bit problema dok su titanfalli oba radili na milju fpsa.

Sve novije igre tipa bf i ostale također radi bez pardona.

 

ne shvaćam zašto mi samo 20% koristi proca, taj dio ne kužim, i grafika neće na 99 da je tjeraš

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Fila,reko sma ti jucer cekaj patch jer su na redditu objavili da amd ima problema s igrom i rtx kartice pogotovo s novim driverima.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Sry kaj ne kužim taj purgerski humor.

 

Stvarno sam razočaran da je računalo u rangu ''recomended'' i imam toliko probelma pri tim nekim situacijama. 

Znam da je 1060 low level budget, ali jebemu miša, kako na tako starom engineu može bit problema dok su titanfalli oba radili na milju fpsa.

Sve novije igre tipa bf i ostale također radi bez pardona.

 

ne shvaćam zašto mi samo 20% koristi proca, taj dio ne kužim, i grafika neće na 99 da je tjeraš

 ja imam r5 2600 i gtx 1080ti meni igra radi brutalno dobro..

r5 2600 ti sigurno nije mana.

9 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
fila2208 kaže...

Sry kaj ne kužim taj purgerski humor.

 

Stvarno sam razočaran da je računalo u rangu ''recomended'' i imam toliko probelma pri tim nekim situacijama. 

Znam da je 1060 low level budget, ali jebemu miša, kako na tako starom engineu može bit problema dok su titanfalli oba radili na milju fpsa.

Sve novije igre tipa bf i ostale također radi bez pardona.

 

ne shvaćam zašto mi samo 20% koristi proca, taj dio ne kužim, i grafika neće na 99 da je tjeraš

 ja imam r5 2600 i gtx 1080ti meni igra radi brutalno dobro..

r5 2600 ti sigurno nije mana.

 

meni isto, pičim na 2560x1440 rezi igrafi gtx 1080, ubija koliko sve dobro izgleda i glatko ide, nisam još uključio frapse ili neki mjerač fpsa ali nijednom mi nije palo ispod 60 garantiram

12 godina
offline
Apex Legends

Ovaj tjedan patch dolazi, valjda ce bit bugfixova i optimizacije. Reconnect opcija je u pipelineu, ako se ne rijesu svi crashovi, bar to imamo, ako stigne u nadolazeci patch :)

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...
toxic kaže...
fila2208 kaže...

Sry kaj ne kužim taj purgerski humor.

 

Stvarno sam razočaran da je računalo u rangu ''recomended'' i imam toliko probelma pri tim nekim situacijama. 

Znam da je 1060 low level budget, ali jebemu miša, kako na tako starom engineu može bit problema dok su titanfalli oba radili na milju fpsa.

Sve novije igre tipa bf i ostale također radi bez pardona.

 

ne shvaćam zašto mi samo 20% koristi proca, taj dio ne kužim, i grafika neće na 99 da je tjeraš

 ja imam r5 2600 i gtx 1080ti meni igra radi brutalno dobro..

r5 2600 ti sigurno nije mana.

 

meni isto, pičim na 2560x1440 rezi igrafi gtx 1080, ubija koliko sve dobro izgleda i glatko ide, nisam još uključio frapse ili neki mjerač fpsa ali nijednom mi nije palo ispod 60 garantiram

 ja mogu reci da imam predzadnje drivere nvidie dakle ne ovo najnovije.

Windowsi mi nisu full updejtani.

U pozadini ne koristim nikakve swe ukljucujuci i msi afterburner ili realtek sw ili bilo sta trece.

Probao sam koristiti fraps i nije mi se rusilo te discord u pozadini i nije mi se rusilo.

 

Dakle nemam aposlutno nista u backgroundu dok igram.. ako ikom pomogne.. moze zaista biti neka glupost.

Kolko vidim ne preporuca se uzeti preveliki fov jer i pise u opisu da moze doci do kojekakvih nuspojava.

10 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Ja znam problema sa teksturama imati u spiljama, znaju mi se glitchati po ekranu i error da sam si izvadio graficku iz maticne al kolko sam citao to je nes sa directxom problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Apex Legends

Meni je ova na pocetku najbolja...zasad se sa njom snasao najbolje

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Sry kaj ne kužim taj purgerski humor.

 

Stvarno sam razočaran da je računalo u rangu ''recomended'' i imam toliko probelma pri tim nekim situacijama. 

Znam da je 1060 low level budget, ali jebemu miša, kako na tako starom engineu može bit problema dok su titanfalli oba radili na milju fpsa.

Sve novije igre tipa bf i ostale također radi bez pardona.

 

ne shvaćam zašto mi samo 20% koristi proca, taj dio ne kužim, i grafika neće na 99 da je tjeraš

 iskljucio vsync? ako je odgovor da, ukljuci ga nazad :) , igraj se sa tim postavkama, nisam imao problema u igri ali mi je zauzece cpua i gpua bilo 100% i nisam mogao raditi ostale stvari i to mi je pomoglo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 14:55 (dr3ad).
10 godina
offline
Apex Legends

Jucer 2 komada po 15 killova, prvi sam htio slikat ali sam zaboravio da sam iskljucio origin ingame. Jucer mi je bio perfektan dan za kill/wins, za redom 3 komada po 11 killova + 2 komada po 15 killova. Najveci dmg do sad mi je 3100 (prvi od 15, drugi mi je bio puno nizi ). Valjda budem uspio navuc 4k jednom 

 

I da, lifeline mi je nekak medju najboljima, healt dron, airdrop i brze dizanje + stit od neprijatelja... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 15:20 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Apex Legends

A ovima kojima crasha igra, vratite drivere unazad na 417.71. U 18 sati playtajma  mi se niti jednom nije crashala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Navodno će ovo biti cross-platform ali jel zna netko kada? Htio bi ovo ponekad zaigrat sa svojim klincima (oni na PS4 ja na PC).....

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 15:33 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
fila2208 kaže...

Sry kaj ne kužim taj purgerski humor.

 

Stvarno sam razočaran da je računalo u rangu ''recomended'' i imam toliko probelma pri tim nekim situacijama. 

Znam da je 1060 low level budget, ali jebemu miša, kako na tako starom engineu može bit problema dok su titanfalli oba radili na milju fpsa.

Sve novije igre tipa bf i ostale također radi bez pardona.

 

ne shvaćam zašto mi samo 20% koristi proca, taj dio ne kužim, i grafika neće na 99 da je tjeraš

 ja imam r5 2600 i gtx 1080ti meni igra radi brutalno dobro..

r5 2600 ti sigurno nije mana.

 Koliko ti je zauzeće proca...i da 1080 i 1060 su slične kartice tako da je usporedba ok 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...
toxic kaže...
fila2208 kaže...

Sry kaj ne kužim taj purgerski humor.

 

Stvarno sam razočaran da je računalo u rangu ''recomended'' i imam toliko probelma pri tim nekim situacijama. 

Znam da je 1060 low level budget, ali jebemu miša, kako na tako starom engineu može bit problema dok su titanfalli oba radili na milju fpsa.

Sve novije igre tipa bf i ostale također radi bez pardona.

 

ne shvaćam zašto mi samo 20% koristi proca, taj dio ne kužim, i grafika neće na 99 da je tjeraš

 ja imam r5 2600 i gtx 1080ti meni igra radi brutalno dobro..

r5 2600 ti sigurno nije mana.

 Koliko ti je zauzeće proca...i da 1080 i 1060 su slične kartice tako da je usporedba ok 

 iskreno ne pratim ništa dok nemam dropova meni je na 3440x1440 sve postavke na ultra i frejem na mojih lokanih 95 rijetko kad pada.. od kada sam vidio da je tako niti fps counter mi vise nije ukljucen

Poanta je bilo da igra radi odlicno s ryzen procom i to upravo ovim... dakle dropove ne dobivas sbog njega ako ti je oc dobro napravljen.. ja svojeg drzim na 4.0 fiksno bez ikakvih opcija stednji i c&c sranja.

15 godina
offline
Re: Apex Legends
gnomisa kaže...

Navodno će ovo biti cross-platform ali jel zna netko kada? Htio bi ovo ponekad zaigrat sa svojim klincima (oni na PS4 ja na PC).....

 Ma daj ovo je sala?

Kakav ps4 protiv pc igraca.. ovo su zesca sranja.. 

no kako god bude mi okey imati 20 killova i vise po matchu pa sam neka izvole ovi koji vole mazohizam

Prije bih rekao da ce se moci samo linkati accounti pa ono sto napravis na ps4 da ces moci koristiti i na pcu i obrnuto.. 

13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Pa meni na mojem ryzenu 5 1600 koji je stariji od vašeg radi perfektno, da ti nije ipak do grafičke?

restartaj sve opcije u nvidiji pa probaj možda to zeza

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Pa meni na mojem ryzenu 5 1600 koji je stariji od vašeg radi perfektno, da ti nije ipak do grafičke?

restartaj sve opcije u nvidiji pa probaj možda to zeza

 ma njemu dropa zato sto ima neki vrag krivo ukljucen..

mozda mu proc spusta klok automatski ili te neke sheme..

 

ovi koji imaju ryzena preporucam da si instaliraju bitsum park kontrol neka unparkaju jezgre i neka koristie njegov mode umjesto "performance moda"

u biosu iskljucit sranja gdje se klokovi automatski dizu i spustaju c1e i ostale bedastoce i to je to..

Tek nakon toga neka gleda probleme s grafickom.

12 godina
offline
Apex Legends

Auto shotgun skine 4 reda ljubičastog štita i cijeli hp ali iz neposredne blizine, fyi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 15:59 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Apex Legends

Znači padnem i zaglavim se ispod kutije lol. Pokušao se nockat i da me dignu ali zaglavio se. 

Lol užas, ali smijeh bug

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Pa meni na mojem ryzenu 5 1600 koji je stariji od vašeg radi perfektno, da ti nije ipak do grafičke?

restartaj sve opcije u nvidiji pa probaj možda to zeza

 ma njemu dropa zato sto ima neki vrag krivo ukljucen..

mozda mu proc spusta klok automatski ili te neke sheme..

 

ovi koji imaju ryzena preporucam da si instaliraju bitsum park kontrol neka unparkaju jezgre i neka koristie njegov mode umjesto "performance moda"

u biosu iskljucit sranja gdje se klokovi automatski dizu i spustaju c1e i ostale bedastoce i to je to..

Tek nakon toga neka gleda probleme s grafickom.

 a cemu to sve?koliko vidim procesor nista i ne radi u ovoj igri dok je grafa zakucana na 99%

 

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice