Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.601
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Apex Legends
Promster kaže...

Odigrao sam jedno 15-ak rudni, zaradio 3-4 killa, njub samo takav...Nisam još stvorio neko mišljenje o igri, treba još vremena, no ono kaj mi definitivno ne paše je premalo akcije. 90% vremena se provede hodajući okolo tražeći bolji armor i pljuce, premalo pucketanja za moj ukus. Pogotovo kad ja njubara nakon 15 min tek naletim na drugi squad i krepam. Al fakat mi se već par put dogodilo da moj squad ostane u zadnja 4, a još nikog nismo susreli, a ne kempa se...i onda konačno naletimo i krepamo. Ne znam, ovo mi je prvi battle royal naslov pa možda nisam ni upoznat sa tempom gameplaya.

Ovo kao da sam ja pisao :)

Valjda smo stara Unreal/Quake škola (tada sam zadnji puta igrao pravi online FPS).

 

Uglavnom Apex mi se jako sviđa ali moram više igrati kako bi se prilagodio i poboljšao :)

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Mene jos uvijek jebe što ima malo municije i pod tim mislim na početku. Jučer par puta mi taman fali metki da zveknem zadnjek lika iz drugog squada i onda popušim kitu radi toga. Ili konačno razvalimo jednu, a onda daman dođe druga i jednostavno ti fali municije za dobar fight.

 .... pricas i pingas s ekipom ili???? sala mala..... ping na municiju koja ti treba, ping na municiju koja nekom drugom treba, ping svega za dobro zdravlje i bok.... kao sto sam vec spomenuo, ako fakat nemas prebacis na single fire..... nekak mi se cini da light municije ima svugdje, tak da mi je nekak obavezno jedna od puski bas ona koja koristi light municiju, da se ne ispraznim....

 da lighta ima najviše, ali ono nas 3 se baci u neku lokaciju, pa ako još jedan ili drugi squad. Pa si razdjelite ammo i jednostavno ponestane.

Jučer mi svaki put nestao baš heavy ammota. U airbasu i marketu.

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Mene jos uvijek jebe što ima malo municije i pod tim mislim na početku. Jučer par puta mi taman fali metki da zveknem zadnjek lika iz drugog squada i onda popušim kitu radi toga. Ili konačno razvalimo jednu, a onda daman dođe druga i jednostavno ti fali municije za dobar fight.

 .... pricas i pingas s ekipom ili???? sala mala..... ping na municiju koja ti treba, ping na municiju koja nekom drugom treba, ping svega za dobro zdravlje i bok.... kao sto sam vec spomenuo, ako fakat nemas prebacis na single fire..... nekak mi se cini da light municije ima svugdje, tak da mi je nekak obavezno jedna od puski bas ona koja koristi light municiju, da se ne ispraznim....

 Upravo je ovo razlog zasto je meni must have dobar backpack jer jednsotavno nakrkam se s municjom iako nemam gun u tom trenutku ali zafalit ce kad tad i pokupit cu prvi postoj pusku na koju naidem a ak je backpak mali onda sam osuden na propast.

Doduse rijetko kada se ostane bas bez municije, ne pucam bezveze

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

 Upravo je ovo razlog zasto je meni must have dobar backpack jer jednsotavno nakrkam se s municjom iako nemam gun u tom trenutku ali zafalit ce kad tad i pokupit cu prvi postoj pusku na koju naidem a ak je backpak mali onda sam osuden na propast.

Doduse rijetko kada se ostane bas bez municije, ne pucam bezveze

 .... da, i to, dok ne nadjem barem plavi ruksak igram samo s jednom pljucom...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...

Moze ekipa srast s gamepadom kolko hoce ali opet velim,protiv iole prosjecnog miš korisnika konzolaš nema šta trazit. Da je covjek profic izgubice protiv covjeka s misom. Isprobano x puta...A tu su jos i vec navedeni problemi (zakljucan fps),manji FOV (tv),nemogucnost štelanja postavki itd itd...

Enivejs,ovo mi je najbolja fps igra koju sam igrao posljednjih 3 godine.

Respawnu kapa dole,napravili su kompetitivan BR koji se igra brzo. Dašak nečeg novog jer kad se vratis na PUBG nakon ovog vidis kolko devovi tamo jedu govna. Desync i dalje problem,hitreg i dalje problem,jedino optijmizaciju su sredili. Cim sletis i pocnes kupit iteme vidis razliku i sporost netcodea.

 

s ovim se baš slažem. pičio sam i battlefield 1 neko vrijeme, ali ovdje mi gunplay top, oružje mi ima određenu "težinu" i kick sa svakim metkom. zvuk pucnjave i eksplozija je isto odličan, kapa dolje respawnu za to, to je jedan od glavnih razloga zašto sam uopće i htio isprobati igru kad sam to vidio na youtubeu

15 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

 Upravo je ovo razlog zasto je meni must have dobar backpack jer jednsotavno nakrkam se s municjom iako nemam gun u tom trenutku ali zafalit ce kad tad i pokupit cu prvi postoj pusku na koju naidem a ak je backpak mali onda sam osuden na propast.

Doduse rijetko kada se ostane bas bez municije, ne pucam bezveze

 ma velim, na kraju nije problem kad prolutaš dosta, ali na početku kad se 2 ili 3 squada bace na isut lokaciju, pa je uvijek na knap. Ono kad nađem pušku sa 18 metki i 40 sa strane, a treba ubiti 6 ljudi.

9 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Mene jos uvijek jebe što ima malo municije i pod tim mislim na početku. Jučer par puta mi taman fali metki da zveknem zadnjek lika iz drugog squada i onda popušim kitu radi toga. Ili konačno razvalimo jednu, a onda daman dođe druga i jednostavno ti fali municije za dobar fight.

 .... pricas i pingas s ekipom ili???? sala mala..... ping na municiju koja ti treba, ping na municiju koja nekom drugom treba, ping svega za dobro zdravlje i bok.... kao sto sam vec spomenuo, ako fakat nemas prebacis na single fire..... nekak mi se cini da light municije ima svugdje, tak da mi je nekak obavezno jedna od puski bas ona koja koristi light municiju, da se ne ispraznim....

 da lighta ima najviše, ali ono nas 3 se baci u neku lokaciju, pa ako još jedan ili drugi squad. Pa si razdjelite ammo i jednostavno ponestane.

Jučer mi svaki put nestao baš heavy ammota. U airbasu i marketu.

I ja isto uvijek jednu sa light municijom jer nje stvarno ima svagdje a R 301 i R99 su zvjerke, wingman mi je odličan i peacekeeper shotka, DMR puške baš i ne nosim previše, u 95% slučajeva fajtovi su na close rangeu, i spitfire također mi se sviđa. Igra je odlična i izbalansirana :)

13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Pa ne vole svi konstantna napucavanja. To i nije odlika pravog battle royala. To je više onda klasična pucačina. Inače evo ti onda odmah gun u ruke, malu mapu koju zapamtiš nakon 10min i jebeš BR. BTW onaj križić koji se pojavi kad si nekog naciljao mi ide užasno na živce, to je jedan odvratni arkadni gnojak koji sam mrzio i kod nekih drugih igara.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 13:22 (gnomisa).
 
0 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
gnomisa kaže...

Pa ne vole svi konstantna napucavanja. To i nije odlika pravog battle royala. To je više onda klasična pucačina. Inače evo ti onda odmah gun u ruke, malu mapu koju zapamtiš nakon 10min i jebeš BR. BTW onaj križić koji se pojavi kad si nekog naciljao mi ide užasno na živce, to je jedan odvratni arkadni gnojak koji sam mrzio i kod nekih drugih igara.

 .... znas kako je na Sanhoku ili Vikendiju kad skocis u high loot zonu? a na Erengalu skoci u skolu ili military base?..... ja ne znam kako je u fortu, ali jako dobro znam spomenuto, a to je cak cesto gore (vise igraca...... mislim skola, alo???) nego ovdje.... a Sanhok je napravljen bas sa namjerom za konstantnim i brzim napucavanjem, ekipi se jako svidjela, meni nije, a Apex mapa i napucavanje u ranoj fazi je.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Ljudi ja neznam o cem vi pricate kad kazete da nema akcije. Pucnjevi se JAKO dobro cuju i mogu se locirati odma,a movement je takav da mozes jako puno terena pokriti u kratkom vremenu ako znas šta radiš,sistem je masu dublji od hold shift to sprint.

U akciju mozes uletit konstantno,da ne pricamo kako je vecina visokih mjesta sasvim dostupna i daleko se vidi...
AKcija je doslovce uvijek vise manje 30ak sekundi od tebe.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
gnomisa kaže...

Pa ne vole svi konstantna napucavanja. To i nije odlika pravog battle royala. To je više onda klasična pucačina. Inače evo ti onda odmah gun u ruke, malu mapu koju zapamtiš nakon 10min i jebeš BR. BTW onaj križić koji se pojavi kad si nekog naciljao mi ide užasno na živce, to je jedan odvratni arkadni gnojak koji sam mrzio i kod nekih drugih igara.

 .... znas kako je na Sanhoku ili Vikendiju kad skocis u high loot zonu? a na Erengalu skoci u skolu ili military base?..... ja ne znam kako je u fortu, ali jako dobro znam spomenuto, a to je cak cesto gore (vise igraca...... mislim skola, alo???) nego ovdje.... a Sanhok je napravljen bas sa namjerom za konstantnim i brzim napucavanjem, ekipi se jako svidjela, meni nije, a Apex mapa i napucavanje u ranoj fazi je.....

 U tome je fora. U PUBg mogu birati kako ću igrati. Low profile (skocit negdje dalje di nitko ne ide) ili odmah u fajt. Ok Sanhok je fakat manja mapa i tu je brzo akcija.

No dobro, sad da me opet ne napadnu da preferiram PUBG. Mislim da se ne radi o istom tipu igre i APEX ima svoje prednosti. Glupo je uopće uspoređivati iako vidim da bi svi developeri rado sve moguće žanrove sad prodavali pod BR radi lovice. Samo čekam asseto corsa u BR modu. Spuštanje s autom u padobranu pa rokanje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 14:22 (gnomisa).
15 godina
offline
Re: Apex Legends
gnomisa kaže...
Tallahassee kaže...
gnomisa kaže...

Pa ne vole svi konstantna napucavanja. To i nije odlika pravog battle royala. To je više onda klasična pucačina. Inače evo ti onda odmah gun u ruke, malu mapu koju zapamtiš nakon 10min i jebeš BR. BTW onaj križić koji se pojavi kad si nekog naciljao mi ide užasno na živce, to je jedan odvratni arkadni gnojak koji sam mrzio i kod nekih drugih igara.

 .... znas kako je na Sanhoku ili Vikendiju kad skocis u high loot zonu? a na Erengalu skoci u skolu ili military base?..... ja ne znam kako je u fortu, ali jako dobro znam spomenuto, a to je cak cesto gore (vise igraca...... mislim skola, alo???) nego ovdje.... a Sanhok je napravljen bas sa namjerom za konstantnim i brzim napucavanjem, ekipi se jako svidjela, meni nije, a Apex mapa i napucavanje u ranoj fazi je.....

 U tome je fora. U PUBg mogu birati kako ću igrati. Low profile (skocit negdje dalje di nitko ne ide) ili odmah u fajt. Ok Sanhok je fakat manja mapa i tu je brzo akcija.

No dobro, sad da me opet ne napadnu da preferiram PUBG. Mislim da se ne radi o istom tipu igre i APEX ima svoje prednosti. Glupo je uopće uspoređivati iako vidim da bi svi developeri rado sve moguće žanrove sad prodavali pod BR radi lovice. Samo čekam asseto corsa u BR modu. Spuštanje s autom u padobranu pa rokanje.

 Cek jel mi igramo istu igru?

U Apexu kako sma naveo isto mozes birat kako ces igrat i ovo ovisi iskljucivo o tebi. PA prvo sto vidis gdje ekipa dropa... Ako hoces laganini lendas tamo di ih nema.. Ako hoces fight lendas di ih ima.

Tako jednostavno da boli glava.

9 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Ko ima problema sa fullscreen igricom evo mu launch opcije:
Origin-game propeties na apex i imate u sledecem tabu line parameters i to zalijepiti ove komande:
-refresh 75 -console -preload -threads 4 -forcenovsync -fullscreen -high

Ako vam treba igraca za apex i ovak da saznajete vise stvari.
Mozete doci na nas discord balkan.
www.discord.me/Balkan
ili:
https://discord.gg/7ZGTbAa
70% discorda su starije osobe i imas nas 1.3k.

Jack8
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Zabravio napisati. SAd nakon kaj sam malo probao APEX mogu reći da mi je defiitivno feeling kao da igram hibrid Overwatcha, CODa i PUBGa.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
jack8profile kaže...

Ko ima problema sa fullscreen igricom evo mu launch opcije:
Origin-game propeties na apex i imate u sledecem tabu line parameters i to zalijepiti ove komande:
-refresh 75 -console -preload -threads 4 -forcenovsync -fullscreen -high

Ako vam treba igraca za apex i ovak da saznajete vise stvari.
Mozete doci na nas discord balkan.
www.discord.me/Balkan
ili:
https://discord.gg/7ZGTbAa
70% discorda su starije osobe i imas nas 1.3k.

 threads ide broj jezgri koje imaš, pišem 6 ili 12 pošto imam ryzena sa 12 logičkih

hvala

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Apex Legends
gnomisa kaže...

Zabravio napisati. SAd nakon kaj sam malo probao APEX mogu reći da mi je defiitivno feeling kao da igram hibrid Overwatcha, CODa i PUBGa.

 

Gle ovo sto si pisao: https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/playerunknowns-battlegrounds/249011.aspx?page=193&jumpto=5853432&sort=asc&view=flat

Dajes misljenja a igru probao nisi..

 

A imam dojam u ovom postu gore da si odigrao najmanje 100 partija... na kraju nisi nego si je kakti "malo probao"

Imas jednsotavnu opciju, ako ti se ne svida odi dalje.

 

Igraj realnu igru s nestajenjem otisaka u snijegu :)

15 godina
offline
Apex Legends

Kak i u svakoj temi, počinje fanboy vs. hater fight...

Osobno volio bi da mi se svidi igra. hoce li? neznam. A iz vlastitog iskustva znam da se hajp oko ove igre bude tak brzo  splasnuo kaj se vecina i hatera i fanboya nebude ni snašla... U međuvremenu je dobro da postoji jer imamo kaj igrati do sljedećeg dobrog naslova.. I ovo je dobar naslov(da mi se ne skoči na glavu odma). 

 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Osobno ne primjećujem fanboye na ovoj temi, osim ekipe kojoj opravdano nije jasno kak je moguće da je jedina ozbiljnija kaktiliga "kritika" na račun Apexa ta da je Apex, iz nekog samo njima znanog razloga, igra za decu. A to sve proizlazi iz nesigurnosti da Apex ne pobere igrače PUBG-a, onda se neće imat s kim igrat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 15:34 (Putn1k).
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

Apsolutno se slažem stobom, aim assist je glupost. Nek ih stave  bez toga i konzol igrači bi se puno više cijenili. 

 

Sad su maknuli cross-play u sea of thievesu, summit1g se ljuti  jer vise ne moze  trolat xbox djecu  i zaradivati pare na tome. Haha svaka im čast.

Chill
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 15:45 (ris).
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Mislim ko nevidi da je ovo odlican proizvod jednostavno nije pri zdravoj pameti. Ne postoji BR igra sa ovoliko ispoliranim mehanikama i da ovako fluidno radi hitreg.

Neznam šta ljudima više treba,napokon igra koja funkcionira...Nema to veze s fanboyizmom,igra je jednostavno toliko dobra.

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... igra je jednostavno besplatan, a radi toliko dobro od prvog dana, da bi pa gotovo svi koji su u zadnje (valjda od samih pocetaka ) vrijeme naplacivali igre trebali vratit pare....

 

.... btw. mislim da nije bilo, i ne znam kad su ovo stavili u igru, ali sad se moze i data center (server) izabrat, da si osigurate najmanji ping i izbjegnete packet loss..... https://allthings.how/apex-legends-check-server-ping-change-data-center/

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 18:09 (Tallahassee).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

ovi sa -1 pingom su najbolji 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... igra je jednostavno besplatan, a radi toliko dobro od prvog dana, da bi pa gotovo svi koji su u zadnje (valjda od samih pocetaka ) vrijeme naplacivali igre trebali vratit pare....

 

.... btw. mislim da nije bilo, i ne znam kad su ovo stavili u igru, ali sad se moze i data center (server) izabrat, da si osigurate najmanji ping i izbjegnete packet loss..... https://allthings.how/apex-legends-check-server-ping-change-data-center/

 kolko znam od pocetka samoga se to moglo,pri dnu dolje data centar je bio i vec sam pikirao frankfurt ili belgiju (ispod 40 su)..,..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
red_bull kaže...

Kak i u svakoj temi, počinje fanboy vs. hater fight...

Osobno volio bi da mi se svidi igra. hoce li? neznam. A iz vlastitog iskustva znam da se hajp oko ove igre bude tak brzo  splasnuo kaj se vecina i hatera i fanboya nebude ni snašla... U međuvremenu je dobro da postoji jer imamo kaj igrati do sljedećeg dobrog naslova.. I ovo je dobar naslov(da mi se ne skoči na glavu odma). 

 

Ja nisam nikakav hater. Fućka mi se i za PUBG i za APEX, obje igre nahajpane do jaja i pune cheatera. "Igre s puškicama" nisu moje primarne igre a ako bi i htio duže vremena posvetiti jednoj takvoj igri onda bi to prije bio Post scriptum (Squad), ARMA3, Escape from Tarkov ili SCUM. Prije nego APEX ili PUBG.

A zašto sam rekao da mi je APEX hibrid overwatcha, CODa i PUBGa. Pa imamo sistem skakanja iz padobrana na veliku mapu i skupljanja oružja kao u PUBG i sličnim BR igrama. Imamo usrani križić kad nekog naciljamo i slične djetinjarije koje imamo i u CODu i trebamo bar 10 metaka da nekog ubijemo (slično je i u PUBGu). Imamo također i superheroje sa raznim moćima i sličnim pizdarijama baš kao u overwatchu. Pa u čemu je problem onda? Nisam ništa krivo napisao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 19:49 (gnomisa).
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... da nema problema... a zasto ih ti stvaras???.... i ako bi strucnoj publici po ovom pitanju mogao objasniti "sistem skakanja iz padobrana"?....

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 20:49 (Tallahassee).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
gnomisa kaže...
red_bull kaže...

Kak i u svakoj temi, počinje fanboy vs. hater fight...

Osobno volio bi da mi se svidi igra. hoce li? neznam. A iz vlastitog iskustva znam da se hajp oko ove igre bude tak brzo  splasnuo kaj se vecina i hatera i fanboya nebude ni snašla... U međuvremenu je dobro da postoji jer imamo kaj igrati do sljedećeg dobrog naslova.. I ovo je dobar naslov(da mi se ne skoči na glavu odma). 

 

Ja nisam nikakav hater. Fućka mi se i za PUBG i za APEX, obje igre nahajpane do jaja i pune cheatera. "Igre s puškicama" nisu moje primarne igre a ako bi i htio duže vremena posvetiti jednoj takvoj igri onda bi to prije bio Post scriptum (Squad), ARMA3, Escape from Tarkov ili SCUM. Prije nego APEX ili PUBG.

A zašto sam rekao da mi je APEX hibrid overwatcha, CODa i PUBGa. Pa imamo sistem skakanja iz padobrana na veliku mapu i skupljanja oružja kao u PUBG i sličnim BR igrama. Imamo usrani križić kad nekog naciljamo i slične djetinjarije koje imamo i u CODu i trebamo bar 10 metaka da nekog ubijemo (slično je i u PUBGu). Imamo također i superheroje sa raznim moćima i sličnim pizdarijama baš kao u overwatchu. Pa u čemu je problem onda? Nisam ništa krivo napisao.

 Stari moj sve i jedna igra koju si ti naveo je polu funkcionalna i sa netcodeom ispod 60.
Probaj se napucavat u apexu i onda probaj igrat PUBG,Armu III ili SCUm pa se vrati na apex.
SSve te igre su FPS igre a fejlaju u jedinoj mehanici koja je najbitnija a to je napucavanje....


12 godina
offline
Re: Apex Legends

Kao fućka ti se,a cijelo vrijeme komentiras i to gluposti.Pricas stvari koje veze s vezom nemaju.Pubg i apex iako su BR su potpuno drugacije igre i zahtjevaju drugaciji pristup igranju.Uvjeri me drugacije.

Apex bolje radi nego sve igre koje si nabrojio.

Ne igras fps igre ali komentiras o njima,tolko o tvojoj relevantnosti.

Battlelog: LtMoNkK
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Doca15 kaže...

Kao fućka ti se,a cijelo vrijeme komentiras i to gluposti.Pricas stvari koje veze s vezom nemaju.Pubg i apex iako su BR su potpuno drugacije igre i zahtjevaju drugaciji pristup igranju.Uvjeri me drugacije.

Apex bolje radi nego sve igre koje si nabrojio.

Ne igras fps igre ali komentiras o njima,tolko o tvojoj relevantnosti.

 Ma lik laze kad zine jbte..

 

https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/playerunknowns-battlegrounds/249011.aspx?page=191&jumpto=5849608&sort=asc&view=flat

 

eto ti..

troll do bola..

11 godina
offline
Apex Legends

komotno mogu festu doma napraviti dok nekoga ubijem, ne ide i ne ide i da ga yebes...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
Doca15 kaže...

Kao fućka ti se,a cijelo vrijeme komentiras i to gluposti.Pricas stvari koje veze s vezom nemaju.Pubg i apex iako su BR su potpuno drugacije igre i zahtjevaju drugaciji pristup igranju.Uvjeri me drugacije.

Apex bolje radi nego sve igre koje si nabrojio.

Ne igras fps igre ali komentiras o njima,tolko o tvojoj relevantnosti.

 Ma lik laze kad zine jbte..

 

https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/playerunknowns-battlegrounds/249011.aspx?page=191&jumpto=5849608&sort=asc&view=flat

 

eto ti..

troll do bola..

 Nikog ja ne trolam. Treba nekad poslušati i razmišljanje neistomišljenika. A sad ću vas ostaviti u blagostanju jedine igre koja funkcionira pa se vraćam ostalim sranjima.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice