Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.049
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 22:06 (Tallahassee).
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Tko je za coop nek me doda, username: Thantsor

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

Dodaj me (nick s4petti) pa da ti pokažem kako se skidaju 2-3 TIMA a ne 1v2

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

Zato što se ne ubraja kill onome tko je "završio" nego onome tko je knock-ao!!!!Jedini način kako da ukradeš nečiji kill je da pobiješ cijeli tim čiji je član nekoga knock-ao(a taj lik u KO-u je ostao bez suigrača)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

Onda probaš TETRIS 1 LVL a ako niti to ne ide onda dobar štrik i o prvu gredu 

14 godina
offline
Apex Legends

Objavili iz Respawna da je bananicu već pobralo 16,000 cheatera. 

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

16 000 cheatera banirano do sada

 

Ako vidite nekoga. Ovdje ga možete reportati

https://www.easy.ac/en-us/support/apexlegends/contact/report/

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Apex Legends

Evo da se i ja prikljucim pohvalama, doslovce ne mogu naci niti jednu zamjerku ovoj igri, od samog gun playa, ttk-a, velicine mape, kretanja, dinamike, revive sistema, trajanja partije pa do detalja kao sto je "zajednicko" slijetanje, kretanje pomocu balona, zip lajnovi, automatska zamjena attachmenta na odgovarajuca oruzja itd. 

 

Ono sto mi se najvise svida je kako su oruzja i mapa odradeni na nacin da nekakvo "poukanje" i snajpanje sa kilometra udaljenosti u vecini slucajeva nema nekog efekta (Kraber je prica za sebe) vec je naglasak na akciji i bliskoj borbi.

 

Gogy7 kaže...
Mene je danas 4 puta izbacilo iz igre. 2 puta freezalo a 2 puta je totalno crashala igra. Kakva su vaša iskustva? Od 8 partija 4 crashalo a 4 sam uspio odigrati.

 

Meni je do patcha igra crashala skoro svaki game, ako bi partija otisla u zavrsnu fazu onda obavezno, iste probleme ima prijatelj sa rx 580, dok drugi sa istom karticom nije imao niti jedan crash od samog pocetka. Probali smo sve zivo i nezivo, meni je na kraju pomogao patch koji su izbacili prije par dana, dok se prijatelj jos bori sa crashevima.

 

Prakticki sam tek nakon patcha poceo uzivati u igri kako spada, ono prije je bila cista frustracija, cim partija postane zanimljivija i dode se do neke opreme, bam, crash na desktop...

Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Mislim da sam samo jednog do sad uvatio da baš cheata,bio je neki zesci aimbot...za razliku od pubg-a gdje sam cesce mogao naletiti na ekipu koja cheata...

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Steta sto nema kill cama, na taj nacin bi se puno lakse dalo otkriti cheatere.
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... ja fakat ne znam kak da skuzim jel neko citer, bes ikakvog replay sistema mogu samo sumnjat ili ako je ocito kroz zidove i te spike.... btw. kak se mjenja ko je jumpmaster???

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... ja fakat ne znam kak da skuzim jel neko citer, bes ikakvog replay sistema mogu samo sumnjat ili ako je ocito kroz zidove i te spike.... btw. kak se mjenja ko je jumpmaster???

 piše ti doslovce kad jesi jumpmaster da predaš dalje u nizu,kao kad zoves u beli...
Default button je control,i to doslovce piše na dnu ekrana.
Jumpmaster je uvijek treci covjek u ekipi (ko zadnji picka)

10 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... ja fakat ne znam kak da skuzim jel neko citer, bes ikakvog replay sistema mogu samo sumnjat ili ako je ocito kroz zidove i te spike.... btw. kak se mjenja ko je jumpmaster???

Mislim da je po defaultu da drzis ctrl i onda prebaci na nekog drugog.

 

Inace meni se igra jako sviđa i dugo se nije pojavilo nesto da mi bude ovako zanimljivo i da se bas zagrijem za to.

12 godina
offline
Apex Legends

Najgore je kaj ocekujes od ekipe da ce fakat igrat timski, a dobijes debile u timu koji se samo odjednom odvoje od tebe u skoku i odu svojim putem. To mi se sad pocelo sve cesce dogadat. On doslovno ode solo, zagine i onda pinga dok ne rikne... Ne razumijem taj mentalitet.

 

Inace je igra maestralna. Mislim da imam vec 4-5 pobjeda uz 10tak top 2 zavrsetka. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Rocinante2112 kaže...

Default button je control,i to doslovce piše na dnu ekrana.

 .... meni doslovce nis ne pise na dnu ekrana..... vjeroajtno sam iskljucio neku opciju..... bas cu pogledat....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
Rocinante2112 kaže...

Default button je control,i to doslovce piše na dnu ekrana.

 .... meni doslovce nis ne pise na dnu ekrana..... vjeroajtno sam iskljucio neku opciju..... bas cu pogledat....

 mora ti pisati ko je trenutni jumpmaster,a ako si to ti onda imas i prompt za default button da reliquishas jump master poziciju.

12 godina
offline
Apex Legends

Igra je ok s obzirom da je free.Optimizacija je dobra.Kolega dobiva error i izbacuje ga povodom toga igra je za njega ne igriva.Ja znam dobit par laggova nisam siguran da li je do mene.Ako igru ispoliraju , dodaju jos championa i mapa mogla bi biti vrlo dobra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

...... Battlenonsense.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... a ima blizu ako ne i preko 7banki..... deda igra apex, je spor ali gadja i komentira "eat that bitch".... https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/arfd5l/grandpa_gets_a_no_scope_3k_in_apex_legends/

 

https://clips.twitch.tv/MagnificentKawaiiLasagnaDansGame

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 10:28 (Tallahassee).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Apex Legends

Jel igra netko na gtx660? Kako je sada poslije patcha?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
nul-3 kaže...

Jel igra netko na gtx660? Kako je sada poslije patcha?

 moj kolega je pokusao,ima i5 haswella i moju staru gtx 660,kaze ne igrivo,konstantno pada ispod 60,kad ima akcije to je oko 35

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
14 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Odlična igra!

Možete me dodati,nick: filipvk3

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Naletio sam i ja na cheetera. Nisam mu mogao sakama nista kao da je duh, inace odskoci na udarac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Ima kakvih špekulacija koliko bi battle pass mogao koštati?

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Apex Legends

nešto čitam po netu da su datamineri otkrili da postoje neki preduvjeti za 6,12 i 24-player squadove, dakle da će se moći igrati u velikim grupama. malo mi to ipak zvuči previše, 24 igrača u timu majke ti mile. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...

nešto čitam po netu da su datamineri otkrili da postoje neki preduvjeti za 6,12 i 24-player squadove, dakle da će se moći igrati u velikim grupama. malo mi to ipak zvuči previše, 24 igrača u timu majke ti mile. 

 dosta stvari u igri je navodno ostalo od titanfalla

12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends

Imaju tolku bazu igraca da ce se naci i oni kojima ce se vjerovatno i takvo nesto svidjeti.

 

Dok ne budu previse dirali ovaj "standardni" mode nek rade kaj hoce po mome. Neka ocekivanja koja osobno imam su solo/duo mode i nove mape da sve skupa bude jos interesantije.

13 godina
offline
Apex Legends

Novi modovi zašto ne, dapače, ali ne previše nego pukneš na mjesec dva neki mod pa dok se ljudi zasite.

Mape, oružja, legende,,,neka samo ubacuju.

 

Ukulele kaže...

Ima kakvih špekulacija koliko bi battle pass mogao koštati?

 Koliko sam čuo preko tih videa i članaka, a ono 10e/$ bi mogao biti, s time d aće godišnje 4 biti.

Da pukneš sva 4 to ti je već kao da si igru platio. Osobno mi se sviđa ovaj free not pay to win sistem, samo bih još volio da se dobije champion kutija kad se pobjedi, i da bude nešto jača nagrada ili da možeš ispickat recimo iz ponuđenih osvojenih skinova onog za kojeg ti igraš recimo.

No vidjet ćemo, aktivni su, rade i bit će svašta od te igre još.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 12:59 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 Koliko sam čuo preko tih videa i članaka, a ono 10e/$ bi mogao biti, s time d aće godišnje 4 biti.

Da pukneš sva 4 to ti je već kao da si igru platio. Osobno mi se sviđa ovaj free not pay to win sistem, samo bih još volio da se dobije champion kutija kad se pobjedi, i da bude nešto jača nagrada ili da možeš ispickat recimo iz ponuđenih osvojenih skinova onog za kojeg ti igraš recimo.

No vidjet ćemo, aktivni su, rade i bit će svašta od te igre još.

10ak e/$ bi bilo skroz okej, vidit ćemo sad u ožujku. I nek dropaju bar jedan legendary skin ja sretna  (lvl 83 i brijem da mi ni jedan nije dropao)

 

I živo me zanima kaj je s apex packovima nakon 100. levela tj. hoće li se moć uopće ikako grindat materijali.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
16 godina
offline
Apex Legends

Mislim da bi bilo pošteno da EA premier access ekipa dobije automatski taj year pass. Da barem nešto korisno dobijem od toga

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice