Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.521
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: Apex Legends
JackIsBack kaže...
Cansee kaže...

meni ista stvar, krug se vrti a baba se češlja. ne ulazi u igru. palo mi je na pamet da nema to možda veze sa spajanjem na ovaj twitch prime, taman mi ne radi poslije toga, al to vjerojatno nije povezano jel?

Ja nisam ništa povezivao a isto mi vrti kao i tebi tako da u tome sigurno nije problem

 

 

pa da, nije to, ekipa na discordu baš priča o tome, svima je tako, a respawn je objavio na twitteru da imaju nekih problema.

 

ako netko ne zna na 4. stranici ove teme ima link pozivnice za discord kanal, apex legends balkan

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... serveri su u banani..... ionako je danasnji highlight dana Dinamo , kad tekma zavrsi bude taman proradilo.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Apex Legends

Meni je upravo proradilo, nadam se da nece vise biti problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Djeste raja evo mene opet da vam podijelim nesto:


Free znaci twtich prime za origin apex legend , za 10sec aktivirate i dobijete 5 kutija i skin.

Dodjite usput na balkan discord.
Tamo uvijek se odmah podijele nove stvari u vezi svega kao i ovo.

Balkan Discord:
https://discord.gg/P2YXJjy
ili
https://discord.me/Balkan

Jack8
Moj PC  
3 0 hvala 3
5 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

od tog 5 pack free lota, dobijem jos jedan robotov legendary skin Quicksilver 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Apex Legends

ja sam napravio to sve, povezao origin acc sa twitch acc i uzeo free trial i nisam dobio ni packove ni taj skin

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Evo ja napravio, dobio 5 packova i skin :) Hvala!

 

Jel ima koga za game?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Apex Legends

znači imate twitch acc, i povezali ste ga sa origin acc, uzeli free trial za twitch prime, i onda ste kliknuli tamo na claim loot. nakon toga imate to sve ili treba jos nesto napraviti? jer ja sam to sve napravio i nisam dobio ništa

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Cansee kaže...

znači imate twitch acc, i povezali ste ga sa origin acc, uzeli free trial za twitch prime, i onda ste kliknuli tamo na claim loot. nakon toga imate to sve ili treba jos nesto napraviti? jer ja sam to sve napravio i nisam dobio ništa

 odes na apex stranicu, news, kliknes na banner, i pratis korake, simple

 

treba ti amazon account, twitch, i EA accounti

15 godina
offline
Apex Legends

Evo moj 10ti kill za win mislim da je lik poskocio u stolici od šoka 

 

https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/at9hw5/peekaaaboom/

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Thx, ovo radi ;)
::: peace 0n earth :::
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Nisam bas pratio stranice a dali je netko riješio problem sa crashanjem igre cim se ocitava anti cheat...znaci igra se ni ne pokrene vec se crasha na desktop...bilo je rijec da je problem oko amda, no promjenio sam sa fx 6300 na i5 8400, i dalje nemrem pokreniti apex... sto se tice grafe u pitanju je 1060, zadnji su driveri
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Apex Legends

meni su 417.71 jdini igirivi i bez crasheva, probaj tu verziju,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
dado16 kaže...
Nisam bas pratio stranice a dali je netko riješio problem sa crashanjem igre cim se ocitava anti cheat...znaci igra se ni ne pokrene vec se crasha na desktop...bilo je rijec da je problem oko amda, no promjenio sam sa fx 6300 na i5 8400, i dalje nemrem pokreniti apex... sto se tice grafe u pitanju je 1060, zadnji su driveri

 meni se igra rušila odmah na prvom screenu. Problem bio fullscreen.

 

Popravio tako da sam upisao -w u launch options

 

 

Pokrene se igra u window modu, onda stisneš alt+enter i odeš u fullscreen bez rušenja

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 13:05 (Jack Sparrow).
5 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

netko za game? Edinjoos 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

ne znam što se danas dogodilo ali solo lik poskidao moj cijeli team sa 1 metkom na svakoga i to sa običnim pištoljem. igram gibraltara, ciljam tako da se i shield aktivirao no frajer proviri, zapuca i knocka me. kroz purple shield i purple kacigu na glavi. moj iz tima dođe do mene, diže me i lik njemu napravi isto. par sekunda kasnije čujem još 1 bang i skine trećeg. počinjem viđati ljude koji imaju nenormalno dobar aim, točno se vidi da koristi nešto sa strane

12 godina
offline
Re: Apex Legends
Cryogenic kaže...
DesertRat kaže...

Može pomoć.

 

Probao sam pokrenuti igru ali mi izbacuje ovo "The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click Okay to close the application" .

 

To je do Origina.

 

Ima tko ideju?

 reinstal origina i apexa.

 Noup . Ista stvar. Netko ima još koju ideju?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
DesertRat kaže...
Cryogenic kaže...
DesertRat kaže...

Može pomoć.

 

Probao sam pokrenuti igru ali mi izbacuje ovo "The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click Okay to close the application" .

 

To je do Origina.

 

Ima tko ideju?

 reinstal origina i apexa.

 Noup . Ista stvar. Netko ima još koju ideju?

mislim da si moras .NET update napraviti, skroz sve sto nades na microsoft webu .NET skini i instaliraj

 

pa probaj ponovno

13 godina
offline
Re: Apex Legends
Skull....imao i ja par takvih susreta. Ipak je to free igra i za očekivati je da bude govnara svakakvih. Ali ima ih u svim igrama.
You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 17:38 (Zero2).
13 godina
offline
Apex Legends

Ekipa, ja i frend tražimo još jednog igrača da upotpuni naš squad. Igralo bi se većinom posljepodne ili navečer. Ja bih rekao da imam prosječan skill i dobar gamesense, dok frend ima iznadprosječan skill i vrlo dobar gamesense. Neka mi se jave sve osobe koji su ozbiljni igrači s minimalno prosječnim skillom.

 

Ako ćete se ponašati kao kreteni i psovati i raditi svakakva sranja nemojte se niti ni javljati.  Unaprijed da napišem, ukoliko nam ne budete odgovarali kao osoba, ali kao i igrač morati ćemo se rastati 

 

Jedan uvjet je da imate makar 24. godine jer nam se sa balavcima neda igrati!

 

Svi zainteresirani neka mi se jave na PM pa ću Vam poslati link našeg discorda.

 

Hvala! 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 0:05 (Baldurion).
Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Apex Legends

ako netko zeli gejmat da ne igram solo vigorxd mi je origin

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Da li ima quake 3 / Q champions ili UT 99/2k4 igrača ovdje, dobio sam preporuku za ovu igru, ali neizgleda mi ništa "spešl".
Sve mi blještavo izgleda, i prepuno sa "particle effects" i zvukovi su mi, uzas, pogotovo me nervira što netko govori usred igre od charactera, (nemislim na igrače).
Pubg moze proći, ali jednostavno htio bih imati neki pogled od oldschool player-a, jeli se isplati ili ne igrati ovo? (ne downloadaju mi se GB-ti, da bi stisao uninstall nakon jedne partije, prije neke "dobre" recenzije).

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Ja sam peglal od half life-a u mrezi preko cs-a, ut origigi do cod, cod 2, 4
i overwatcha. Zbog ove igre ditchao mmo miš i uzeo pravilan logitech.
Smanjis sve graficke gluposti, ostavis texture, aa i af i nema takvog jakog bljestanja. Igra je fenomenalna.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 19:22 (ukay1000).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Old school UT 99 i 2k4 igrač, Apex Legends mi pao ko budali šamar. Skini, probaj, teško da ćeš požaliti. Javi se u PP ako si pristojna osoba i ozbiljan igrač (ne nužno super skillan, samo da ne radiš sranja, imaš volju igrati timski i ne naraste ti tlak nakon izgubljene partije pa se iživljavaš na teammate-ovima) i možemo odigrati koju zajedno. Isto vrijedi i za ostatak ekipe koja obitava na ovoj temi.

 
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Apex Legends
Kako vi uspijete pobjediti? Imate bolji loot ili. Dodem liku iza leđa opalim cijeli sanzer u njega on se okrene 2 metka u mene i ja na podu. Ja ocito kupim losa oruzja. :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... eeee, stari sad ono sto u ostalim br naslovima nije bilo kljucno.... oprema....ovdje to ispada kljucni faktor..... a to nije dobro.... nije se tesko opremit, ali svejedno bi htio imat takav balans da sa osrednjom opremom mogu pobjedit tenkre full gearan squad... u apexu to je nemoguce....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Igral i ut99, quake, rf you name it. Igra je vrh al da stave clasicni ctf ko u dobra stara vremena bila bi jos bolja.

I da malo odhebu te armore, 4 lvla je previse. Daj jedan chest i jednu kacigu ak se mene pita i dosta.. Attachemnti za pljuce rade sasvim dovoljan debalans..

Ovo di ja njega moram nacet da uopce vidim kolko ga moram gadat mi ide na jetra al jbga, nemre sve bit super..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Sale_ds kaže...
Igral i ut99, quake, rf you name it. Igra je vrh al da stave clasicni ctf ko u dobra stara vremena bila bi jos bolja.

I da malo odhebu te armore, 4 lvla je previse. Daj jedan chest i jednu kacigu ak se mene pita i dosta.. Attachemnti za pljuce rade sasvim dovoljan debalans..

Ovo di ja njega moram nacet da uopce vidim kolko ga moram gadat mi ide na jetra al jbga, nemre sve bit super..

 Cetvrti level ne boosta armor vec imas dodatni benefit..

 

ovdje ti pise... Dakle ljubicasti i zlatni armor stite apsolutno jednako..

 

https://www.rockpapershotgun.com/2019/02/22/apex-legends-armor-and-gear-guide-body-shields-helmets-knockdown-shields-backpacks-2/

 

Body Shield
(Level 1)
Common
(White) +50 Shield Capacity Body Shield


(Level 2)
Rare
(Blue) +75 Shield Capacity Body Shield


(Level 3)
Epic
(Purple) +100 Shield Capacity Body Shield


(Level 4)
Legendary
(Gold) +100 Shield Capacity,
and fully recharges Shields upon successfully Executing a knocked enemy.

 

 

Helmet
(Level 1)
Common
(White) 10% total Damage Reduction Helmet


(Level 2)
Rare
(Blue) 20% total Damage Reduction Helmet


(Level 3)
Epic
(Purple) 25% total Damage Reduction Helmet


(Level 4)
Legendary
(Gold) 25% total Damage Reduction,
and increases charge speed of Tactical and Ultimate abilities.

 

 

Knockdown Shield
(Level 1)
Common

(White) 100 Health Knockdown Shield Knockdown Shield


(Level 2)
Rare
(Blue) 250 Health Knockdown Shield Knockdown Shield


(Level 3)
Epic
(Purple) 750 Health Knockdown Shield Knockdown Shield


(Level 4)
Legendary
(Gold) 750 Health Knockdown Shield,
and can self-revive once if knocked.

 

Backpack
(Level 1)
Common
(White) +2 Inventory Slots Backpack


(Level 2)
Rare
(Blue) +4 Inventory Slots Backpack


(Level 3)
Epic
(Purple) +6 Inventory Slots Backpack


(Level 4)
Legendary
(Gold) +6 Inventory Slots,
and healing items take half as long to consume.

9 godina
offline
Re: Apex Legends
Da problem mi je oklop 8i sam level a samo jedan match sam imao ljubicasti oklop a skoro svaki match preživim preko 10 min. Trebaju to malo popraviti. Bolje da pokupimo jedan oklop pa da ga punimo nego ovako. Razmislite malo. Imao sam samo jedan purple od 20ak matcheva. Bas i nije fer.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Svaki match koji igramo na discordu imamo svi purple shield ili gold neki.Pa sta lootas da nemas purple shield,i ako ga ne nades squad koji ubijes sigurno ce neko imat shield,ako ne prvi onda drugi squad.Jer sad kad ubijes jedan squad dode jos jedno 5 squadova cim cuju pucnjeve.

Loot je i vise nego dobar.

ORIGIN: LtMoNkK
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice