Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.408
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Za što igram? Za ekran na kojem piše ti si šampion. I dobijem 900exp za to, vau lol.

Pa dobro mogli bi dati više xp-a za win a što se tiče drugih stvari pa s vremenom ja se nadam da će ih popravit i da će dodati još sadržaja.

13 godina
offline
Re: Apex Legends
1van-HR kaže...
fila2208 kaže...

Za što igram? Za ekran na kojem piše ti si šampion. I dobijem 900exp za to, vau lol.

Pa dobro mogli bi dati više xp-a za win a što se tiče drugih stvari pa s vremenom ja se nadam da će ih popravit i da će dodati još sadržaja.

Vjeorjatno ne igraš od prvog dana kao većina nas pa ne shvaćaš što želim reći. Igra sporo napreduje. Eksplodirala je, krenula jako, svi zapucali, došlo 50milja igrača, ali to nije dovooljno da ekipa ostane. Neće ljudi ostati na igri koja im malo po malo dosađuje.

Počeo sam skakati u neke druge zone samo da malo izmjenim partije, možda bude drukčiji tempo partije ili nešto. Ugl. treba brže i češće igru updeateati, izvještavati ljude o igri i dodadavti stvari, konstantno da ekipa ima šta, i da ti da još novaca.

 

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Apex Legends

Igra je vani, koliko, dva mjeseca, a ti već kukaš kako treba novog sadržaja?! Pored friškog battle pass-a?!? Mislim da problem nije u igri već u vama koji ste izgorili od preveć igranja.

 

Netcode je problem kod respawna koji se provlači još od titanfall-a. Neznam zašto. Svaka 3. ili 4. partija užasno laga, ali je definitivno bolje nego kad je apex tek izašao. Da ne pričam da se ne sjećam kad me zadnji put izbacilo iz igre. Vide se pomaci, i bit će sve bolje i bolje.

 

Što se tiče chetera, ja ih baš i nisam vidio ili doživio. Ono da je netko baš blatant cheater. Ima dodgy killova ali to pridodajem činjenici da definitivno ima boljih igrača od mene. Odem u lobby i startam novu igru, ne opterećujem se.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Apex Legends
quickr kaže...

Igra je vani, koliko, dva mjeseca, a ti već kukaš kako treba novog sadržaja?! Pored friškog battle pass-a?!? Mislim da problem nije u igri već u vama koji ste izgorili od preveć igranja.

 

Netcode je problem kod respawna koji se provlači još od titanfall-a. Neznam zašto. Svaka 3. ili 4. partija užasno laga, ali je definitivno bolje nego kad je apex tek izašao. Da ne pričam da se ne sjećam kad me zadnji put izbacilo iz igre. Vide se pomaci, i bit će sve bolje i bolje.

 

Što se tiče chetera, ja ih baš i nisam vidio ili doživio. Ono da je netko baš blatant cheater. Ima dodgy killova ali to pridodajem činjenici da definitivno ima boljih igrača od mene. Odem u lobby i startam novu igru, ne opterećujem se.

 

 

 E pa da, uvijek je ta shema, igra je vani samo 2mj, budu dodali, pa vidim da se ništa pod time uopće ni ne priča. Friški battle pass? Ja sam na prvu kao i ostatak communitya bio uzbuđen, a kasnije sam shvatio da su dodali samo bannere i trackere.

to je battle pass, to bi trebao bit ovi sadržaj?

 

Smatram da trebaju brže uvesti nove zabavnije stvari u igru da joj dodaju neku zanimljivost. Ono punjenje do 25k sa svakim likom je doabr start, ali ono, ajde još u tom smjeru neka nastave.

 

I ne kukam, samo sam rekao da igra opasno stagnira i nama koji smo upucali dosta sati u nju više nije zabavna koliko je bila prije.

Tebi koji si možda 50ti level i još otkirvaš neke stvari jasno da igra bolje djeluje nego meni koji sam upucao više sati.

 

Sam njihov ''moto'' je da se igra grinda da se otključavaju stvari, samo problem je što se ništa ne otključava konkretno i zabavno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Apex Legends

I meni isto igra dosađuje, realno battle pass je čisti k, ništa zanimljivo nema u njemu.

13 godina
offline
Apex Legends

Dobar dodatak je, i kužim da im je bilo malo vremena da slože nešto možda konkretnije, ali kad pogledaš sem free usera, jedina prednost je havoc skin na 110lvl.

Ostalo su filleri, banneri i sličice, i koji retardirani skin koji bi trebao biti free koliko je loš. 

 

Fali nešto opipljivije i konkrentije, ali nadam se da će to doći, što prije.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Apex Legends
Slazem se sa kolegom, nakon sto sam dosao do lvl 100 igra mi je dosadila i nisam je igrao vec tjedan dana, mora biti da sam je u startu previse zaigrao ali jednostavno vise mi nema onog uzbudenja kao sto je bilo kad sam prvi put zaigrao igru.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Apex Legends

Novi update dosao i sjebo svima accove.

gg

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Apex Legends

Meni ne želi ni uć u meč

Life is great
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/b90snf/11_patch_notes/

 

prvo sjebu sve, pa izbace patch notes koji nemrem ni probat jer igra izbacuje no servers.

Kompletno resetani statsi i oprema svima. Fora. 

 

Added informative messages that appear on PC for crashes due to:

  • Running out of memory.

  • CPU errors best explained by overclocking/overheating.

 

super sad kad ti dropa znat ćeš zašto 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 22:08 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apex Legends
bruno03 kaže...

Meni ne želi ni uć u meč

 meni nit u igru, otvorim apex i nakon par sec no responding, pokusao repair ali neradi 

8 godina
offline
Apex Legends

proradilo je

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Navodno su zabunom prebacili sve igrače na drugi server na kojem nema progresa. 

Sad je sve složeno, + maknuli su leaver penatly koji su zabunom ubacili. 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

ovo mi je ljepša tablica :)

10 godina
offline
Re: Apex Legends

Kad se nađe turbocharger, jel bolje ga stavit na devotion ili havoc? Koje su prednosti i mane.

14 godina
offline
Re: Apex Legends
Devotion ti je da pocinje odmah pucat ko i svaki mitraljez. Havoc je da ispaljuje jedan jaki metak nakon zagrijavanje. Po meni je ta puska bez devotiona bzvze. Puca odmah i ne trebas cekat zagrijavanje. Havoc mod je isto bzvze. Jer trebas stisnut i drzat i onda ce ispalit jedan projektil/metak nakon nekog vremena. Taj projektil kosta 5 metaka a steta je kao da se i pucao normalno sa 5 metaka. Meni bi ta puska sa devotinom bila najbolje oruzje u igri da ne proizvodi ogroman bljesak okolo, kada puca, pa nista ne vidim.
Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends
Ako nadjes devotion onda trazi i turbocharger, suprotno ne!
Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Ti si pobrkao neke stvari.Turbocharger na devotionu i havocu funkcionira tako oba dvije puske pocinju pucati rafalno u sekundi,dok bez turbochargera prvih recimo 10 metaka puca sporije dok se ne charga.

Dok havoc ima jos i jedan mod koji se moze staviti na njega a to je select fire receiver koji ti omogucuje da chargas jedan po jedan metak ali ti ne omogucuje rafal kao turbocharger.(rafal imas na oba dvije puske al se puni sporije bez turbochargera)

ORIGIN: LtMoNkK
14 godina
offline
Apex Legends

U pravo si sva imena sam pobrkao.

Life is great
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Nadam se da ćemo zbog nemogućnosti igranja jedan dan i zbog pretrpljenih duševnih boli svi dobit koji pak u znak ispirke

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

lol jasno da hoćemo, i double xp i 3 packa i sorry od njih.

 

smiješno, kao da se vidi jebea ea-ova politika kroz njih.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Želim samo da napišem rješenje za problem koji me mučio od kad je igra dostupna na Originu. Naime, problem je bio što me često izbacivalo na desktop bez ikakave error poruke. To sam i pisao na ovoj temi ovdje, kolege forumaši su ponudili svoje rješenje obzirom da su ljudi širom gaming community-a imali iste ili slične probleme. Probao sam sve te stvari i ništa nije pomoglo. A onda sam prije dva dana odlučio da probam još jednu posljednju stvar a to je da vratim svoju GTX 1080 na stock postavke. Također, spustio sam frekfenciju s 5 na 4.8 Ghz na svom CPU. Ipak, mislim da je problem prevashodno pravila overclockana grafika. Niti jedna druga igra, a bilo ih je i daleko zahtjevnijih od Apexa na mom kompu, nikad nije pravila ni najmanji problem. Benchmarkovi rađeni u Vally-u, Heavenu, Kombustoru itd su uvijek pokazivali stabilan overclock, bez artefakata ili bilo kojih drugih side efekata. 

Bitno mi je da je sada sve ok i konačno mogu početi s igrom, jer zbog problema gadila mi se i pokrenuti igra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

 

napokon nešto novo sadržaja, koliko toliko, u svakom slučaju pohvalno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Počeo igrati prije 2 dana i čini mi se ok igra. S obzirom da je bolje igrati u timu tko želi nek me doda

 

ID: mYtheYHR

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apex Legends
Džekson kaže...

Počeo igrati prije 2 dana i čini mi se ok igra. S obzirom da je bolje igrati u timu tko želi nek me doda

 

ID: mYtheYHR

 

 Ako si zainteresiran igrat sa domaćom ekipom ima nas skoro 250 na Apex Adria Discord serveru. Svaku večer se skupi po par squadova koji igraju.

Red tuge, red bijesa
12 godina
offline
Apex Legends

Što su svi počeli igrati Pathfindera?

Svaki meč netko....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
nex987 kaže...

Što su svi počeli igrati Pathfindera?

Svaki meč netko....

Jer su fixali hitbox i jer je fora za igrati :)

Kad odigraš malo više rundi i navikneš se na zipline i grapple je teško natrag na "obične" likove 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends
Pathfinder igram u zadnje.vrijeme stalno,kad se naviknes na.njega (citaj 30-ak rundi) bude bas odlican za igrat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
nex987 kaže...

Što su svi počeli igrati Pathfindera?

Svaki meč netko....

 Ima rupe u hitboxu pa pucaš kroz njega,a njega boli kurac + dobiješ hit i zvuk hita ali bez dmg, a i svakako je gospodar mobilnost i igri.

 Vidim da sve više ljudi komentira da ga je teško pogoditi, i to ne pričamo dok grapla, nego ga rokaš iz blizine, nema hita ništa. Hitbox je sad bolji, nije velik ko prije, ali kažem, kao da ima rupe po sebi. užas

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Apex Legends

Zabavno je kretati se s njim. Ja sam nooob pa ne uživam u ubijanju. Barem uživam u kretanju.

Life is great
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 19:48 (bruno03).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice