Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.380
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Apex Legends

https://www.polygon.com/platform/amp/2019/4/12/18300950/apex-legends-content-decline-update-patch-fortnite

 

od nekad 8 punih soba na discordu sad se jedva sabere jedna. Igra odumire, nema sadržaja i više se naživciraš kad ne čuješ stope na 1m od tebe, neuništivi pathfinder ili hitovi koje čuješ, ali ne daju dmg, nego što uživaš u igri.

 

Ne kužim šta rade, zašto šute i zašto ne krpaju igru redovno!?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Inicijalni hype je umro?!?!

 

 

Bilo je i za očekivat da neće održati momentum, kao i svaki online shooter. Moram priznat nešto ranije nego sam očekivao, ali i dalje je matchmaker brz, i dalje nema čekanja u lobiju, i dalje to nije Titanfall 2000 ljudi max peak preko vikenda. Meni je igra i dalje gušt i nastavit ću je igrat.

 

Druga stvar, Apex je izašao prije dva mjeseca, a ljudi pi*de kako nema novog contenta ili content presporo dolazi(?!) Moram priznat taj dio mi nije jasan. Ili sam ja prestar ili su današnji gaymeri entitled derišta kojima nikako udovoljiti. Dobili smo novo oružje, novog lika, battle pass, hrpu skinova, fixani hit box...... istina, mapa je već postala dosadna, mogla bi nova ali nije da mora odmah iste sekunde. Kroz mjesec - dva da izbace još jednu mapu i kojeg novog lika i novo oružje, super.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Igra je vani 2mj da, ali nije napravljena prije 2mj.

 

Pubg/fornite su si mogli dozvoliti nekakav beta razvoj kroz igru, jer su bili prvi u ovom žanru, ali od apexa se očekuje više. Ok, došao je s hrpom noviteta i zarazio sve jer je zapucalo 50milja ljudi, ali očito je da gubi zanimanje i playerbase svakim danom sve više.

Devovi su silent skroz, zadnji patch je donio hrpu degradacija i igra lošije radi nakon njega. I dalje se kreša i friza, i dalje je netcode banana, itd itd.

 

Da, igra je free i zato ne smijemo komentirati njene mane nego reći, šta oćeš pa free je? Platio sam uredno battle pass i očekujem da igra dobiva sadržaj, modove, dodatke, skinove ma bilo što samo da pokaže da filaju sadržaj.

Ovo je prilično čudno, da šute i ne rade ništa, barem to ne pokazuju i bojim se da će to samo negativno utjecati na igru, ta njihova politika.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Igra je vani 2mj da, ali nije napravljena prije 2mj.

 

Pubg/fornite su si mogli dozvoliti nekakav beta razvoj kroz igru, jer su bili prvi u ovom žanru, ali od apexa se očekuje više. Ok, došao je s hrpom noviteta i zarazio sve jer je zapucalo 50milja ljudi, ali očito je da gubi zanimanje i playerbase svakim danom sve više.

Devovi su silent skroz, zadnji patch je donio hrpu degradacija i igra lošije radi nakon njega. I dalje se kreša i friza, i dalje je netcode banana, itd itd.

 

Da, igra je free i zato ne smijemo komentirati njene mane nego reći, šta oćeš pa free je? Platio sam uredno battle pass i očekujem da igra dobiva sadržaj, modove, dodatke, skinove ma bilo što samo da pokaže da filaju sadržaj.

Ovo je prilično čudno, da šute i ne rade ništa, barem to ne pokazuju i bojim se da će to samo negativno utjecati na igru, ta njihova politika.

Respawn je bio silent i dok je titanfall bio "popularan", pa većini to nije smetalo jer su odrađivali kvalitetan posao. A nemogu se složiti da igra lošije radi. Meni se, od kad je došao battlepass, igra nijednom nije krešalo ili zamrzla. Radi savršeno. Netcode, eh, stara boljka još iz titanfall dana.

 

Smiješ komentirat i plakat i cmizdrit, nitko ti ne brani, meni je to osobno smiješno. Platio sam i ja battle pass i kupio još extra novčiće pa mi to ne daje za nikakvo pravo da whine-am po forumima i/ili redditu kako mi Respawn duguje nešto.

Mislim da je to više do mentaliteta ljudi nego do igre/developera.

13 godina
offline
Re: Apex Legends
quickr kaže...

Respawn je bio silent i dok je titanfall bio "popularan", pa većini to nije smetalo jer su odrađivali kvalitetan posao. A nemogu se složiti da igra lošije radi. Meni se, od kad je došao battlepass, igra nijednom nije krešalo ili zamrzla. Radi savršeno. Netcode, eh, stara boljka još iz titanfall dana.

 

Smiješ komentirat i plakat i cmizdrit, nitko ti ne brani, meni je to osobno smiješno. Platio sam i ja battle pass i kupio još extra novčiće pa mi to ne daje za nikakvo pravo da whine-am po forumima i/ili redditu kako mi Respawn duguje nešto.

Mislim da je to više do mentaliteta ljudi nego do igre/developera.

 Apex i titanfall nisu jedanko popularni. Ovo je nekad zaigralo 50milja ljudi što pokazuje kakvu su igru uspjeli složit i onda, ono, praktički ništa.

 

Ne možeš ti, mogu mnogi drugi, čitajući forume i reddite nisam jedini. Ne plačem, samo sam primjetio da na maloj razini, domaćeg discorda se vidi kako su ljudi zasićeni igrom, a kamoli na višoj razini di ekipa žestoko komentira po redditu, a devovi su super silent.

Ne kažem da bi trebali pljuvati kao dice developeri, ali ono, nešto, nekakav trag, nešto da se dobije dojam, da, uzeli smo feedback, ovo smo dosad sve uzeli u obzir i radit ćemo. Patch dolazi, orijentirat ćemo se na ovo, na ono.

 

U svakom slučaju, igra je ok, nije više ni upola zabavna kao na izlasku, ali igram jer neam šta drugo, kad takvo šta izađe mislim da se neću vraćat na ovo dok ne porade na tim svim problemima koje igra ima, o kojima devovi šute.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Apex Legends

LJudi su zasićeni jer nema contenta. Skočiš,ubijes par ljudi ili bivas ubijenim,tu i tamo pobjedis (a reward za pobjedu je debelo premali) i rinse repeat. Nema baš novih oruzja jer i dalje je golden standard (neka su jednostavno najbolja i to je tako),nema ni mapa...Normalno da ce dosadit brzo. Cosmetic content me ne interesira ni pet posto (a vjerujem ni veliku vecinu drugih playera). Igram iz First persona ,ni nevidim si charactera,šta me boli kuki jel mi cammo zut il je crveno plav?

 

Nova mapa bi dobro došla...

13 godina
offline
Apex Legends

Osobno, nisam prije igrao royale igre, ali mi nije bilo jasno, kako takav rng žanr u kojem je zbilja teško bit prvi, kad je sve protiv tebe, nagrada za to je , you are apex champion.

 

Nema boxa, loota, ničega, samo exp points koje grindeaš da dobiješ novi banner. Ajde fora je prvih 20-30 puta pobijedit, ali sad kad se nađu 3 jača pucača, ide bez beda, ovisno o sreći u skull townu na početku.

Imam 100k onih pointsa, neam na što trošit. Store je jadan. Nagrde nakon 100tog levela su lol. BP je prilično loš, havoc i prowler skin eventualno.

 

Igra, kad ti dosadi pucanje i to sve, ne nudi baš ništa i to sad sve više dolazi do izražaja.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

zasiceni ste, dosadno vam je, nema nagrade, nema sadrzaja? pa odi igrat nesto drugo i kraj price, ono wtf.

 

mislim da smo se poceli ponasati kao neka razmazena derista koja ocekuju, da zato sto su nesto platili/dobi osjecaju se duzno traziti sta god hoce i zahtjevati da im to pripada i da ce rage quit ako to ne dobiju 

 

igre se igraju valjda zbog zabave, sta ja znam, ili ?

 

sjetite se Quake ili Unreal igara, sta ste tamo dobivali kao incentive, kao nagradu, kao sadrzaj? hm da goli kurac, a to se igralo 10000 sati od jutra do mraka, jer je bilo jebeno zabavno se igrati

 

vise se igrajte a manje kukajte, kada prestane biti zabavno, odi na nesto drugo sto ti je zabavno

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
3dfx kaže...

zasiceni ste, dosadno vam je, nema nagrade, nema sadrzaja? pa odi igrat nesto drugo i kraj price, ono wtf.

 

mislim da smo se poceli ponasati kao neka razmazena derista koja ocekuju, da zato sto su nesto platili/dobi osjecaju se duzno traziti sta god hoce i zahtjevati da im to pripada i da ce rage quit ako to ne dobiju 

 

igre se igraju valjda zbog zabave, sta ja znam, ili ?

 

sjetite se Quake ili Unreal igara, sta ste tamo dobivali kao incentive, kao nagradu, kao sadrzaj? hm da goli kurac, a to se igralo 10000 sati od jutra do mraka, jer je bilo jebeno zabavno se igrati

 

vise se igrajte a manje kukajte, kada prestane biti zabavno, odi na nesto drugo sto ti je zabavno

 Ma lol, da će rage quit ako to ne dobiju jer su razmažena derišta, a kažeš mi odi igrat nešto drugo. lol. kontradiktoran si sam sebi. Želim igrati ovu igru, samo sam iznio stav da ne uživam u njoj kako sam prvih 100 sati. Zadnji patch je degradirao igru, a i dan danas mi zna dropat frendove u sred dobirh partija. Znači još osnovne probleme nisu riješili.

 

Iznio sam svoje mišljenje da igra stagnira i gubi igrače, vi me nazovete razmaženim derištem, ali ok, to je bug state of mind.

Nemam što igrati, izigrao sam sve druge igre i dosadile su mi, ovo je još donekle zabavno, iako ide silaznom putanjom dok se čeka nešto bolje.

 

A što se tiče zlatnih vremena quakea/ut/cod itd, to nisu više ista vremena kao sad. Zašto je jedan unreal sad nebitan ili quake champions, tko to još igra? Te igre su izumrle, tada kad si bio klinjo bilo je wow omg predorbo mogu to danima igrat.

Sad da dobiješ takvu igru, samo u hd remasteru ne bi je mogao toliko igrati, siguran sam. U prilog tome ide i onaj battalion 1944, remake cod 4 i ostalih koje su tako neslavnbo propale, jer nitko to više ne igra.

Sad su moderne te royale igre, kompleksniji shooteri sa loot sustavima i điđe miđe, i prema tome daj publici što hoće.

Da se razumijemo, ne drkam na skinove i lootove, samo želim da slože za početak kardinalne stvari da bi sam gameplay bio ugodniji, a onda dodaju nove legende, oružja i modove.

Šta bi falilo jednom zabavnom tdm modeu da malo zagriješ ruku prije royalea itd...nezz, zašto ne miču igru s mrtve točke.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 Ma lol, da će rage quit ako to ne dobiju jer su razmažena derišta, a kažeš mi odi igrat nešto drugo. lol. kontradiktoran si sam sebi. Želim igrati ovu igru, samo sam iznio stav da ne uživam u njoj kako sam prvih 100 sati. Zadnji patch je degradirao igru, a i dan danas mi zna dropat frendove u sred dobirh partija. Znači još osnovne probleme nisu riješili.

 

Iznio sam svoje mišljenje da igra stagnira i gubi igrače, vi me nazovete razmaženim derištem, ali ok, to je bug state of mind.

Nemam što igrati, izigrao sam sve druge igre i dosadile su mi, ovo je još donekle zabavno, iako ide silaznom putanjom dok se čeka nešto bolje.

 

A što se tiče zlatnih vremena quakea/ut/cod itd, to nisu više ista vremena kao sad. Zašto je jedan unreal sad nebitan ili quake champions, tko to još igra? Te igre su izumrle, tada kad si bio klinjo bilo je wow omg predorbo mogu to danima igrat.

Sad da dobiješ takvu igru, samo u hd remasteru ne bi je mogao toliko igrati, siguran sam. U prilog tome ide i onaj battalion 1944, remake cod 4 i ostalih koje su tako neslavnbo propale, jer nitko to više ne igra.

Sad su moderne te royale igre, kompleksniji shooteri sa loot sustavima i điđe miđe, i prema tome daj publici što hoće.

Da se razumijemo, ne drkam na skinove i lootove, samo želim da slože za početak kardinalne stvari da bi sam gameplay bio ugodniji, a onda dodaju nove legende, oružja i modove.

Šta bi falilo jednom zabavnom tdm modeu da malo zagriješ ruku prije royalea itd...nezz, zašto ne miču igru s mrtve točke.

 Volim janjetinu, ali da je jedem svaki dan brzo bi mi dopizdila. Ista logika. Ne igraš ništa drugo osim Apexa? Koliko 20, 50, 100 sati tjedno? Pa se čudiš kako ti je dosadilo, tj fali ti content?!?!?  A u tjeda dana si natukao kilometražu koliko sam ja natukao u mjesec dana.

Nisu svi na istom novou, ne grindaju svi isto. Nekima je igra još uvijek svježa i nova.

Pa onda pilaš kako su battle royal popularni i to rulja traži pa mi kasnije kažeš da ti fali neki TDM mod u Apexu. Ako je itko kontradiktoran to si ti.

 

Dobro kolega gore kaže. Šta te tjeralo da igraš quake, unreal, one stare COD-ove ili Battlefieldove? Ništa osim zabave. Danas je samo koliko sličica u sekundi i koji epic loot će mi past, ništa više. Samo grind, grind, grind.... Velim ti, nije do igre, nije do developera, do mentaliteta igrača je.

6 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 Ma lol, da će rage quit ako to ne dobiju jer su razmažena derišta, a kažeš mi odi igrat nešto drugo. lol. kontradiktoran si sam sebi. Želim igrati ovu igru, samo sam iznio stav da ne uživam u njoj kako sam prvih 100 sati. Zadnji patch je degradirao igru, a i dan danas mi zna dropat frendove u sred dobirh partija. Znači još osnovne probleme nisu riješili.

 

Iznio sam svoje mišljenje da igra stagnira i gubi igrače, vi me nazovete razmaženim derištem, ali ok, to je bug state of mind.

Nemam što igrati, izigrao sam sve druge igre i dosadile su mi, ovo je još donekle zabavno, iako ide silaznom putanjom dok se čeka nešto bolje.

 

A što se tiče zlatnih vremena quakea/ut/cod itd, to nisu više ista vremena kao sad. Zašto je jedan unreal sad nebitan ili quake champions, tko to još igra? Te igre su izumrle, tada kad si bio klinjo bilo je wow omg predorbo mogu to danima igrat.

Sad da dobiješ takvu igru, samo u hd remasteru ne bi je mogao toliko igrati, siguran sam. U prilog tome ide i onaj battalion 1944, remake cod 4 i ostalih koje su tako neslavnbo propale, jer nitko to više ne igra.

Sad su moderne te royale igre, kompleksniji shooteri sa loot sustavima i điđe miđe, i prema tome daj publici što hoće.

Da se razumijemo, ne drkam na skinove i lootove, samo želim da slože za početak kardinalne stvari da bi sam gameplay bio ugodniji, a onda dodaju nove legende, oružja i modove.

Šta bi falilo jednom zabavnom tdm modeu da malo zagriješ ruku prije royalea itd...nezz, zašto ne miču igru s mrtve točke.

 ma kuzim ja tebe sto ti hoces reci, i ne govorim da su Unreal i Quake bitni danas, vec naglasavam kako smo danas otisli u kurac i trazimo loot boxeve, skinove, neku nagrada kada pobjedimo i slicno, a to nam prije nije bilo bitno

 

jedini cilj je bio pobijediti i i biti #1 na frag listi, a danas igramo za loot boxeve, ma fuj

13 godina
offline
Re: Apex Legends
quickr kaže...

 Volim janjetinu, ali da je jedem svaki dan brzo bi mi dopizdila. Ista logika. Ne igraš ništa drugo osim Apexa? Koliko 20, 50, 100 sati tjedno? Pa se čudiš kako ti je dosadilo, tj fali ti content?!?!?  A u tjeda dana si natukao kilometražu koliko sam ja natukao u mjesec dana.

Nisu svi na istom novou, ne grindaju svi isto. Nekima je igra još uvijek svježa i nova.

Pa onda pilaš kako su battle royal popularni i to rulja traži pa mi kasnije kažeš da ti fali neki TDM mod u Apexu. Ako je itko kontradiktoran to si ti.

 

Dobro kolega gore kaže. Šta te tjeralo da igraš quake, unreal, one stare COD-ove ili Battlefieldove? Ništa osim zabave. Danas je samo koliko sličica u sekundi i koji epic loot će mi past, ništa više. Samo grind, grind, grind.... Velim ti, nije do igre, nije do developera, do mentaliteta igrača je.

 Tako je, ali janjetinu pa mijenjaš neke priloge i dodatke, spremiš je na drukčiji način pa opet bude fina. Ne igram, 50 sati tjedno, zapucam dnevno sat dva ako stignem ništa ozbiljno. 

Vidiš, razlika je u tome koliko ti imaš saati a koliko ja. Neke od stvari ti nisi ni osjetio da su takav problem jer malo igraš, s druge strane ja ih osjetim i frustriraju me.

Ne, ne fali meni tdm, fali mi bilo što, bilo što da malo razbije ovu monotoniju koju su napravili, jer nisu ništa napravaili. ja sam dao samo bezvezan primjer, ali tdm kao takav ne bi bio kao u svakoj drugoj igri. Igra ima tako sjajne mehanike i gunplay da bi opet dala dašak svježine neko vrijeme dok ne smisle nešto novo.

 

Ništa me nije tjeralo, nisam imao šta, igrao sam tad jer sam ih kupio i bili su zabavni, ali tad kad je to bilo zabavno. Igre su napredovale, nude više mehanika, taktike i načine igre osim bunnyhopa i rocket jumpa itd.

Zašto, ponavljam, nitko ne igra takve igre danas? Svi žele dubinu u mp, da ima zanimljivije mehanike i dodaje sadržaje. Odličan primjer Rainbow Six: Siege. Pogledaj kako su ga nakrcali, kako bacaju evente, patcheve, dlcove? e to je igra i ispravn način da se održi playerbase, čak i spasi igru koja je na početku izašla uništena.

O tome ti pričam, a ne da drkam da mi padne kakav skin i da imam zebra puškicu ofarbanu.

 

3dfx kaže...

 ma kuzim ja tebe sto ti hoces reci, i ne govorim da su Unreal i Quake bitni danas, vec naglasavam kako smo danas otisli u kurac i trazimo loot boxeve, skinove, neku nagrada kada pobjedimo i slicno, a to nam prije nije bilo bitno

 

jedini cilj je bio pobijediti i i biti #1 na frag listi, a danas igramo za loot boxeve, ma fuj 

 Jasno, jer su igre napredovale, ponudile nove oblike zabave. Sve napreduje, kako ide tehnologija naprijed. Uzmi nogomet koji je iako isti, u suštini, moraš dati gol, ali koliko je sve otišlo naprijed koliko se umješala tehnolgija, nova pravila, igrači su brži jači, izvode bolje driblinge itd... znači napreduje sve, pa tako i igre, i naravno da nas na svoj način ''razmaze''.

 

Želim da mi uvijek bude zabavno, ili da bar znam da se radi na tome, a ne da šute i nema ništa, a ti igraš eto, jer igraš, jer čekaš nešto bolje.

 

Svaka čast ovom momku, očito njemu ne fali sadržaja 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 20:58 (fila2208).
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
....kaj se nogometa tice, jos se nije pojavio bolji dribler od Ronaldinja i Garinche, a oni su iz nekih proslih vremena.... Apexu ne treba nista, dobar je kakav je.... uzeo sam battle pass samo radi podrske devovima, i sljedeci cu ako ga ne osvojim igranjem.... ne trebaju mi nikakvi dodatni sadrzaji ili ista sto danas privlaci igrace..... samo dva dovoljno lukava igraca za squad, i meni dobra zabava.....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends
13 godina
offline
Apex Legends

opoa, giba i kaustik buff, will give it a shot

 

btw. xp bonus, ajde ok, nekakva ispirika za onaj down time i onaj fijasko s resetanje accova i vraćanjem

 

solidan patch, ali više me zanima quality of life, iako dobar balans. Spitfire je trebao nerf def.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

 solidne promjene, svida mi se Caustic, jer je to jedini lik kojeg uopce nisam imao volje za igrati

12 godina
offline
Apex Legends

Causticove bačve sad rade čist solidan dmg, a Giba ipak treba mrvicu duže mlatit nego prije. Jedino mi se dogodilo da kad pucaš po jednom od njih kao da hit marker ne pokazuje koliko armora im skidaš (možebitni bug zbog ovog 10% boosta?)

TU za wingman metke i za novi scope na zlatnom R-301. 

Čak mi je i longbow jučer djelovao moćnije no inače.

 

I da, Path je još uvijek šuplji @fila2208 

 

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Apex Legends

Patch odičan, male promjene, ali puno znače pogotovo za gibu i kasu. Svi nerfovi/buffovi na mjestu, dapače.

 

Pathfinder ima rupu na prsima, jebo me pas ako nema, izluđuje me to. To moraju skrpat što prije.

 

Znači nije više onaj glupi scope na r301 goldenu?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Nema ga više srećom, sad je onaj 1x - 2x i čist je okej.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
13 godina
offline
Apex Legends

Fora, sad ću ga rađe pikat s mrtvaca, jer ga ovako ionako nikad neću naći.

 

Btw. sad sam podigao pušku iz holstera i nije htjela pucati, jel to neki novi feature ne znam, ali koštala me championata.

fora

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apex Legends

Mislim da je pathfinderov hitbox kako bi se reklo accurate po proporcijama ali tu dolazi do porblema s odredenim skinovima.Recimo legendary koji imaju one gluposti na ledima i rukama.To kad pogadas cujes da si pogodio ali nema dmg samo onaj iksic.To je samo moje misljenje ne kazem da je tako ali tako mi se cini.Sad dal bi trebali sloziti da to sve ima hitbox neznam.Ali uglavnom je cudno kad si 1v1 s njim.

 

Zadnjih par dana igram s gibraltarom i sve mi se vise svida.Mislim da cu sad jedno vrijeme samo s njim igrat.

ORIGIN: LtMoNkK
12 godina
protjeran
offline
Apex Legends

Dobar balance patch, ali ono sto mene osobno zanima su problemi koje su naveli u prvom dijelu teksta.

 

Prvenstveno "sound issues" gdje ne cujes nekoga kako trci 2m od tebe...

 

Opcenito bi malo sa zvukom trebali poraditi, jer ispada da se bez problema cuju pucnjevi sa drugog kraja mape i to tocno od kud dolaze, a kad treba odrediti od kud dolazi netko iz neposredne blizine ili gdje se nalazi u nekom objektu to je "malo" teze. Mozda bi trebali nekako prigusiti zvukove pucnjeva iz daljine da se ne moze bas toliko jednostavno odrediti iz kojeg smijera dolaze. Na taj nacin bi se eliminiralo "ubiranje kreme" zadnjeg tima. Nema goreg nego kad se pobijes sa 1, 2, 3, ... squada, izades kao pobjednik i na kraju dolete ovi sta su culi pucnjeve sa drugog kraja mape i pokose ove sta su ostali zivi. Osjecaj nije nista bolji ni kada se ti nades u poziciji zadnjeg squada tako da bi to po meni bila win-win promjena.

Moj PC  
3 3 hvala 1
13 godina
offline
Apex Legends

Jesu to oni nešto promjenili wingman drop postotak?

Ne sjećam se da sam u patch notes vidio da su to dirali a jučer ih bilo ko pljeve.

 

Inače patch je ok i sviđa mi se da slušaju community po pitanju balansa. Igra ima gameplay koji je sam po sebi zarazan i meni manjak contenta ne smeta ali ono što mi smeta je kako im serveri/igra/matchmaking radi. Imam crush dnevno i nakon toga igra radi ali desi mi se jako četo da jedan u timu ispadne ili uletim u nepotpuni tim...čak sam i solo nekoliko rundi skakao.

Matrix runde su mi bile fora jedno vrijeme ali sad već lagano ide na živce...

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Apex Legends
war3_tft kaže...

Dobar balance patch, ali ono sto mene osobno zanima su problemi koje su naveli u prvom dijelu teksta.

 

Prvenstveno "sound issues" gdje ne cujes nekoga kako trci 2m od tebe...

 

Opcenito bi malo sa zvukom trebali poraditi, jer ispada da se bez problema cuju pucnjevi sa drugog kraja mape i to tocno od kud dolaze, a kad treba odrediti od kud dolazi netko iz neposredne blizine ili gdje se nalazi u nekom objektu to je "malo" teze. Mozda bi trebali nekako prigusiti zvukove pucnjeva iz daljine da se ne moze bas toliko jednostavno odrediti iz kojeg smijera dolaze. Na taj nacin bi se eliminiralo "ubiranje kreme" zadnjeg tima. Nema goreg nego kad se pobijes sa 1, 2, 3, ... squada, izades kao pobjednik i na kraju dolete ovi sta su culi pucnjeve sa drugog kraja mape i pokose ove sta su ostali zivi. Osjecaj nije nista bolji ni kada se ti nades u poziciji zadnjeg squada tako da bi to po meni bila win-win promjena.

 Istina za sounda, ali neka dodaju silencer, i silencan gun nek ima samo veći drop metka, da ne ruši dmg pa da biraš, hoćeš silencer ili stabilizer, recimo. Obožavam zvuk silcned pušaka u svim igrama.

 

Meni se desi da vratim gun i neće da ga izvadi i da gun prestaje pucati, ne znam koji je to vrag, jel to od patcha ili šta.

btw, giba puno igriviji moram priznat iako su male promjene ali dodaju mu puno efekta.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Apex Legends

https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/bhbhi9/an_update_on_apex_legends_from_respawn/

 

i sami priznaju da nije bilo dosad baš dobro i okreću novi list, takorekući.

 

u svakom slučaju, dobar potez, baš me zanima što nam nosi sezona 2.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Apex Legends

Imam jedan problem s igrom, mozda netko moze pomoci...

 

Znaci, jucer sve radilo najnormalnije, kao i uvijek. Danas, pokrenem, i igra pocme "preskakati", znaci kao frame drop, samo sto frame dropova nema, odnosno bude par frameova manje, npr sa 70 padne na 65, ili sa 80 na 74.... dakle, nista sto bi moglo uzrokovati to preskakanje i smrzavanje.... i sto je nazanimljivije, ovo se desava u pravilnim vremenskim intervalima, svakih 10 sekundi, i traje 2-3 sekunde, i onda opet sve radi najnormalnije iducih 10 sekundi.... Tijekom tog vremena, msi afterburner zabiljezi pad gpu clocka, na nekih 200mhz, i onda se opet vrati na normalnu.

 

I ovo se desava samo na ovoj igri, sve ostalo radi najnormalnije.

 

U sistemu se nista nije promjenilo, niti novi driveri, niti novi hardver, jedino je zamjenjen cooler na procesoru, temperature su jos nize, oko 40C tijekom igre....

 

Ima li netko ideju, ili ima slican problem, u cemu je fora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Ako se kupi batttle pass, dali se onda otključavaju sve one nagrade za battle pass igrače koje nisam dosad otključao. Sada sam 100+ level.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
bruno03 kaže...

Ako se kupi batttle pass, dali se onda otključavaju sve one nagrade za battle pass igrače koje nisam dosad otključao. Sada sam 100+ level.

 Da, retroaktivno je.

15 godina
offline
Apex Legends

Ovo je cisti dokaz da se s gamepadom moze igrati protiv pc igraca i to biti medu boljima uvijek...

 

https://www.twitch.tv/averageaden

 

 

lik igra s gamepadom na pcu....

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Dokaz čega? Da lik koji je bog na gamepadu je bolji od nekih koji još uče hodat na tipkovnici.

Siguran sam da bi isto prošoa protiv mende, shrouda itd.

 

Dokazuje da je dečko nadaren i dobar, ali najbolje od konzole ne može od najbolje od pc-a, garantiram

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice