Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.484
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Dokaz čega? Da lik koji je bog na gamepadu je bolji od nekih koji još uče hodat na tipkovnici.

Siguran sam da bi isto prošoa protiv mende, shrouda itd.

 

Dokazuje da je dečko nadaren i dobar, ali najbolje od konzole ne može od najbolje od pc-a, garantiram

 nema tog boga.

 

gamepad je fora zbog analoga za platformere i sportove/vožnje,za sve ostalo zaboravi.to je casual i to je tako

15 godina
offline
Apex Legends

Ne znam jel ste ga gledali cesto pobije ekipu 1 vs 3..

lik cesto bude champ, koliko puta vi cesto budete champ?

 

Jasno je da je profi na pcu bolji od ovog na gamepadu ali mi smi pricali prije koji mjesec i da medu losijim igracima na pcu bez problema rasturi gamepad igraca a ovo je dokaz da to nije tako niti iz bliza...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

Ne znam jel ste ga gledali cesto pobije ekipu 1 vs 3..

lik cesto bude champ, koliko puta vi cesto budete champ?

 

Jasno je da je profi na pcu bolji od ovog na gamepadu ali mi smi pricali prije koji mjesec i da medu losijim igracima na pcu bez problema rasturi gamepad igraca a ovo je dokaz da to nije tako niti iz bliza...

 

 Aha, usporedit ću se sa likom od 34k killova, iako na gamepadu o tom ekoliko budem champ. pa dnevno ako dođe dobra ekipa koja je uigrana 5-8 puta ladno, u par sati, ali moraš imat puno sreće.

 

Gledao sam stream, ljudi kao da su retardirani, da ga ne vide, šaraju na sve strane on ladno skida. Dečko je jako dobar, ali kažem, uzmi lika sa 34k killova na pc, i usporedi pa ćemo vidjeti kako će se provesti.

ugl. svaka mu čast, ne umanjuem niti ismijavam., ali na dobre igrače, neće baš se tako provesti i ponavljam, to garantiram.

i shorud i ostali dok gaze randome ide, a vidi si turnir pa ćeš vidjet kako ruke drhte i što se sve potato aima. To je ljudski, to je ok.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Apex Legends

Ovo je na pcu mrtva igra...

 

nisam igrao vise od mjesec dana i drago mi je sto nisam

Odigrao sam sada nekoliko partija u svakoj cheater i to ne da ga je tesko otkrit cisti aimbot i uopce to ne skrivaju...

 

wow..

dode mi da se naucim igrat na ps4 gamepadu i kazem  zbogom opcenito fpsovim na pcu... ima tu neke logike

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

 

 

dead game resurrection, budemo vidjeli jel dovoljno da vrati ljude.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

 

dead game resurrection, budemo vidjeli jel dovoljno da vrati ljude.

 ...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2019 16:36 (Tallahassee).
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
fila2208 kaže...

 

dead game resurrection, budemo vidjeli jel dovoljno da vrati ljude.

 ... zasto je igra mrtva?.... mislis zbog nase ekipe ili opcenito?.... nisam mogao igrat neko vrijeme i probao sam danas pubg i apex.... cini mi se da su obje jednako zive jer pronadjes server i upadas u igru u par sekundi, znaci igraca ipak ima.... mozda zbog twitch popularnosti? i prije twitcha su postojale mp igre....

 A nije mrtva, ali je stale, nema sadžraja mjesecima, čitam rageove po reeditu i forumima. odustalo je masu ekipa koja je grindala danima.

 

Ovo je ok drop, ali ništa veliko, kroz par sati se odradi sve i opet nemaš ništa za radit, a da ne spominjem da ako si maxao sve nema efekta niit nagrade dalje.

 

Čeka se sezona 2, mora bit jača, veća sadržajnija..inače nezz.

 

  • Improved framerate when Sun shadow coverage is set High in Video options.

  • Fixed issue with bad framerate when using Bloodhound’s Ultimate.

samo 4mj smo čekali, nice

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 20:59 (fila2208).
8 godina
offline
Apex Legends

zato i crasha svakih par rundi  -.- ...ebo ih update  malo malo mi se stilta i apex nest  d3...error 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Nova sezona i izmjenjena mapa

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

I dalje me zanima samo optimizacija da nemam dropove na 27fps kad se baci smoke/thermica/ult.

 

A ovo, možda vrati igrače u igru, ali oće zadržati, su,mnjam.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...

Nova sezona i izmjenjena mapa

 a ja sam se iskreno nadao malo boljem scenariju da ce ipak jedan od leviathana proci tamo i srusiti taj toranj ili onaj jedan most je isto bila prica pa je drugi scenarij mogao biti da ce biti poplavljeno(sto jos nije iskljuceno za nesto kasnije)

9 godina
offline
Apex Legends

Serveri banana...nisam igrao novu sezonu ali TTK i TTD se doslovno mjenjaju iz igre u igru...di je hebeni ping in game,ovako mogu prodavat muda pod bubrege i "code leaf" eror fore  

IIII
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Igra je broken od day one, samo ti treba nekih 100tinjak sati da te toliko puta izbaci iz taktka pa skužiš koliko je cijeli netcode loš, neoptimizirana, a na kraju nažalost i dosadna jer im je trebalo 5+ mjeseci da neki smislen content ubace u igru.

 

Na stranu, za free naslov dala mi je 300+ sati i zahvalan sam na tome, uzeo i battle pass, ali nažalost više neam volje vratiti joj se, osim ako ta sezona ne bude omgwtf.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/c8bul6/season_2_battle_charge_begins_patch_notes_here/

 

novi patch sjeo...nemam šta zaigrat pa ću malo posjetit kings, zasad viđeno ok, osvježeno, ubačeno nešto sadržaja...vidjet ćemo koliko će zadržat.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/c8bul6/season_2_battle_charge_begins_patch_notes_here/

 

novi patch sjeo...nemam šta zaigrat pa ću malo posjetit kings, zasad viđeno ok, osvježeno, ubačeno nešto sadržaja...vidjet ćemo koliko će zadržat.

Ja sam isto probao malo i ok su izmjene..pogotovo buff alternatora, 2020 tice , 45 tice i mozambe.

NIsam još siguran za pass....nekako me kozmenita ne privlači ali nije to neka lova strašna.

 

Definitivno osvježenje je ranked....donekle ekipa igra timski i daje novi motiv za igranje.

Mislio sam da će te minorne izmjene na mapi biti bedastoća ali za sad mi je interesantno.

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 12:26 (Zero2).
13 godina
offline
Apex Legends

osvježena igra, zasad dovoljno sadržaja da se zapuca malo, samo ne sviđa mi se kako su napredovanje usporili.

Trebali su stari sistem ostavit samo doradit, a ne ovako da sve ovisi o challengesima, no dobro :)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... nevjerojatno mi je da za jednu besplatnu igru ove kvalitete oni moraju pumpat "sadrzaj" da bi je netko igrao.... nekad je leaderborn i ne uvjek bio top sadrzaj koji si imao.... strasno, kolko je sve razmazeno..... jednostavnim rjecnikom - gade mi se ove generacije.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

.... nevjerojatno mi je da za jednu besplatnu igru ove kvalitete oni moraju pumpat "sadrzaj" da bi je netko igrao.... nekad je leaderborn i ne uvjek bio top sadrzaj koji si imao.... strasno, kolko je sve razmazeno..... jednostavnim rjecnikom - gade mi se ove generacije.....

 Slažem se, naprosto užas!

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
5 godina
offline
Apex Legends

a gle prije nije ni bilo toliko besplatnih igri, bar ne takvih kvaliteta. iako igra je besplatna i svaka cast na tome¸ali usporedio bi je sa malo haypa u pocetku i to je to.

uzmi paralelu sa nekim igrama koje se placaju pa ljudi vise igraju

konkurencija je velika i brzo se ugasi pocetna zainteresiranost. pogledaj scum, dobar model, zanimljiva prica a malo se vise prica o njoj

opet su poceli pucati serveri pucati gadno

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

Probao novu sezonu... zasad jako dobro,mozda i bolje od launch day-a i početka 1 sezone 

IIII
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... da, bolja je sezona 2 od prve, ali ne bi rekao da mi je sad igra bolja nego od prvog dana..... sta se hypa tice - ne znam jel itko ikad potegao pitanje jel hype u stvari nesto lose???? ako je, zasto?..... igra je od sekunde prve bila odmah usporedjivana sa fortnajtom.... malo pederski im je od prvog dana stavljen teret na pleca, a trebalo je to drugacije.... umjesto da su je usporedjivali sa aaa naslovima koji kostaju 60 eura, oni su je usporedjivali sa fortnajtom i odmah u startu se ekipa pocela hladit jer nisu najavili dovoljno sadrzaja (pfffff, kaj se mene tice)..... tesko se sjecam aaa naslova koji je izasao sa toliko malo problema i tako glatkim gameplayem kao apex.... bez najave, bez reklama za 0 eura..... di je danas dice?....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Apex Legends

hype ne da je dobar, on je odlican

pa danas pola stvari sto se prodaje, prodaje ih hype oko tog proizvoda/usluge

 

gledaj scum, na nedovrsenoj igiri su zaradili puno eura. da se razumjemo meni je drago da nas studio zaradi bilo kako, da se cuje za njih i da se razvijaju. na kraju krajeva nisu oni krivi sto je dosta ekipe prestalo igrati

 

apex stvarno nije imao puno problema, malo su pucali serveri ali nikad vise od par sati u komadu

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... scum je prehardcore, da bi bio naslov koji ce okupiti veliki broj igraca na duge staze.... nije mi dobar primjer.... apex je igra za kud i kamo sire mase gejmera, dok se kao sto sam vec rekao nisu pocela povlacit paralele i pitanja.... twitch i strimeri su sad neki faktor koji odredjuju popularnost? a ima medju njima trolova kolko hoces, placipapaka jos vise.... nesto je vrlo trulo medju gejmerima..... sve manje se razmislja vlastitom glavom a sve se vise puse tudja cesto nebitna razmisljanja, primjer novinarcica i raznih sjw "fajtera" naspram najavljenog COD modern warfare 2019..... sta se hypa tice uopce nije nuzno povezan sa ikakvom prodajom, proizvodom, uslugom.... pa postoji hype pred utakmicu, trku, izlet, provod..... dakle samo jos jedna trolerska patka kao nesto lose, a hype je dio ljudske psihe od kaj je ljudskog roda.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

....jackfrags.... apex predator....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Apex Legends

Jel su dodali mogućnost da ljudi na starijim mašinama mogu igrati Apex?

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends

kako misliš dodali mogućnost? pa nisu mijenjali game engine, igra je takva kakva je. ako ne možeš igrati jer imaš loše računalo ili kupi nešto bolje ili ne igraš

10 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...

Jel su dodali mogućnost da ljudi na starijim mašinama mogu igrati Apex?

 ovo mora biti trol..od lika koji je 8g na forumui da tako nešto napiš...ahhaha good one 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
A prije(bar kad sam ja pokušao pokrenuti) falila je podrška za neki set instrukcija.
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...
A prije(bar kad sam ja pokušao pokrenuti) falila je podrška za neki set instrukcija.

 Jebiga, 11 godina ti je star procesor. Ni Apex ne radi na PS3 ni X360 konzolama...

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...
A prije(bar kad sam ja pokušao pokrenuti) falila je podrška za neki set instrukcija.

 daj pikni bilo koji ryzen i igrat ćeš sve nove igre

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2019 11:13 (Jack Sparrow).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice