Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 295.544
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... nakon mjesec dana refresh teme zbog drivera.... nitko nije solo mod primjetio?....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Apex Legends

Kad je igra većinski mrtva. Taj sadržaj je održava pomalo ali u 10mj kad počnu izlazit nove stvari, mislim da je to onda to.

 

Solo mod probao, solidno, ali navikao na team pa mi je čudno, iako je oslobađajuće da dmah eliminiraš ljude ne padaju, milina.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
fila2208 kaže...

Kad je igra većinski mrtva. Taj sadržaj je održava pomalo ali u 10mj kad počnu izlazit nove stvari, mislim da je to onda to.

 

Solo mod probao, solidno, ali navikao na team pa mi je čudno, iako je oslobađajuće da dmah eliminiraš ljude ne padaju, milina.

 na koju foru si zakljucio da je mrtva?

 

po twitchu?

kad god dodem server nade u roku odmah.. 

15 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...
fila2208 kaže...

Kad je igra većinski mrtva. Taj sadržaj je održava pomalo ali u 10mj kad počnu izlazit nove stvari, mislim da je to onda to.

 

Solo mod probao, solidno, ali navikao na team pa mi je čudno, iako je oslobađajuće da dmah eliminiraš ljude ne padaju, milina.

 na koju foru si zakljucio da je mrtva?

 

po twitchu?

kad god dodem server nade u roku odmah.. 

 to ti je njegov trend. Na sviđa mu se igra pa se uvjerava da je mrtva.

15 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
toxic kaže...
fila2208 kaže...

Kad je igra većinski mrtva. Taj sadržaj je održava pomalo ali u 10mj kad počnu izlazit nove stvari, mislim da je to onda to.

 

Solo mod probao, solidno, ali navikao na team pa mi je čudno, iako je oslobađajuće da dmah eliminiraš ljude ne padaju, milina.

 na koju foru si zakljucio da je mrtva?

 

po twitchu?

kad god dodem server nade u roku odmah.. 

 to ti je njegov trend. Na sviđa mu se igra pa se uvjerava da je mrtva.

 Meni je igra zapravo sve bolje. Ranked sistem.

Evo jucer probao drivere i kod sebe bih rekao da je rast def 15% ili više u smislu performansi.

To vidim kada lendam dolje, u pravilu kod lenda mi se vrtilo oko 70 fpsa jucer nije padalo ispod 100 a na zemlji je sada vecinom na 144lock 1440p reza. Vecina postavki mi je na low.

15 godina
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

 Meni je igra zapravo sve bolje. Ranked sistem.

Evo jucer probao drivere i kod sebe bih rekao da je rast def 15% ili više u smislu performansi.

To vidim kada lendam dolje, u pravilu kod lenda mi se vrtilo oko 70 fpsa jucer nije padalo ispod 100 a na zemlji je sada vecinom na 144lock 1440p reza. Vecina postavki mi je na low.

 Jučer probao solo i meni je bolje radilo. Stabilnije, puno više se zadržavalo na 144FPSa, dok je prije znalo malo dropati.

13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

Jedino kaj je mrtvo su njegove moždane stanice.

I meni puno bolje i stabilnije radi nakon updatea.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Apex Legends

Meni je igra još uvijek ok. Solo mod je fora, kad nema ekipe s kojom halaš.

Za ubit koji sat-dva pred spavanje jebenica 

::: peace 0n earth :::
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Apex Legends

Dovoljno da se napale dežurni obrambeni :)

 

šalim se, nije dead, ovaj sadržaj i sheme ju je vratio. Vidim da je neka borba po redditu oko nekog 200 dolara itema, dont care since its free game.

 

u svakom slučaju, samo nek ovako nastave, osobno su me vratili s challengesima i tim dailyima, imam više zabave dok to ispunjavam nekako.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...

 Jučer probao solo i meni je bolje radilo. Stabilnije, puno više se zadržavalo na 144FPSa, dok je prije znalo malo dropati.

 .... jesu ih uboli, mislim nvidia ove drivere.... ne vjerujem da mi je zakucano na 144 i ne mrda .... dropova nesto da postane neigrivo ili bar malo uspori, nikad nisam imao ni ovdje ni u pubgu.... ali ovi ostaju..... solo mi je bas dobar....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

 Jučer probao solo i meni je bolje radilo. Stabilnije, puno više se zadržavalo na 144FPSa, dok je prije znalo malo dropati.

 .... jesu ih uboli, mislim nvidia ove drivere.... ne vjerujem da mi je zakucano na 144 i ne mrda .... dropova nesto da postane neigrivo ili bar malo uspori, nikad nisam imao ni ovdje ni u pubgu.... ali ovi ostaju..... solo mi je bas dobar....

 Meni ovo radilo i prije i sad super, kao i PUBG od prvog dana mi radio ok i to na i3.

10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... pa i nije tesko s kompjuterom ak imas volje.... ja nemam problema bas s ni jednim 3d naslovom.... ma koji bio, ma kako se zvao.... i3 nisam imao, ali Intel kao platforma nemam bas puno briga.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 21:31 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Apex Legends
wiz4rd kaže...

Meni je igra još uvijek ok. Solo mod je fora, kad nema ekipe s kojom halaš.

Za ubit koji sat-dva pred spavanje jebenica 

 Na solu modu vise pizhdim... tamo tek vidim kolko sam los zapravo :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 11:40 (toxic).
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
toxic kaže...

 na koju foru si zakljucio da je mrtva?

 

po twitchu?

kad god dodem server nade u roku odmah.. 

 .... cak da je twitch i mjerilo..... sasvim solidno, u stvari vise nego solidno....

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
online
Apex Legends

S obzirom da su se hvalili brojakama od 50milja igrača, zabvano bi bilo pratiti trend rasta i pada igrača od izlaska do sad.

 

Da nije free to play, zamrla bi igra do 4mj. Ovako ovaj sadržaj je drži na životu, i to, ako tako nastave će bit ok, barem do jeseni i novijih naslova.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apex Legends

Ma i ja sam žešća njubara, ali sam uspio pobjediti s pathom i octane-om na solo mode-u 

::: peace 0n earth :::
13 godina
offline
Re: Apex Legends
wiz4rd kaže...

Ma i ja sam žešća njubara, ali sam uspio pobjediti s pathom i octane-om na solo mode-u 

 

Solo mod je ok...štoviše bolje je ispao nego sam mislio. 

 

Doduše moraš rotirati još brže nego na SQ modu jer ponekad mi se desi da kad nekog ubijem ne stignem ni armor napunit a već mi netko za vratom 

 

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
16 godina
offline
Re: Apex Legends
Zero2 kaže...
wiz4rd kaže...

Ma i ja sam žešća njubara, ali sam uspio pobjediti s pathom i octane-om na solo mode-u 

 

Solo mod je ok...štoviše bolje je ispao nego sam mislio. 

 

Doduše moraš rotirati još brže nego na SQ modu jer ponekad mi se desi da kad nekog ubijem ne stignem ni armor napunit a već mi netko za vratom 

 

 

 

 

 Upravo to, dva lika se fajtaju, a treći čeka ishod 

::: peace 0n earth :::
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

..... taman sam htio postati.... https://apex.tracker.gg/article/51/apex-legends-voidwalker-event-everything-you..... bila je rupa u temi od skoro mjesec dana.... ovo je sica.... kome se ne da citati

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.9.2019 20:17 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Apex Legends

Fora, dobrodošao novi sadržaj i modovi. Igra je zabavna trenutno, ali kad ispuniš sve assigmente, malo dosadi, ovo je odličan dašak svježine.

Taman da se ubije vrijeme kroz 9.mjesec

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

.... ima jos novosti.... sa najvecim promjenama do sada i ticu se sezone 3..... http://www.dexerto.com/apex-legends/leaked-apex-legends-pve-mode-enemies-wallrunning-titans-more-982032

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Meni je ovaj novi mod do jaja. Paranoja živa kad si u fajtu na otvorenom i nikad neznaš od kud će doletit HS a healtha nigdje 😄
You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
..... po mom osobnom iskustvu (a igrao sam bf, cod, aao, cs, tf2, insurgency, pubg, ma sve iole poznatije fpsove) ovaj armed and dangerous mod je nesto najteze sto sam do sad vidio (iskljucivo o mp modovima pricam).....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Apex Legends

Po čemu je toliko težak?

 

isti klinac kao prije unreal instagib ili cod kad uključiš samo sačme itd.

 

zabavan je mod, i dobar je za popravit sniping game svakako

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...
..... po mom osobnom iskustvu (a igrao sam bf, cod, aao, cs, tf2, insurgency, pubg, ma sve iole poznatije fpsove) ovaj armed and dangerous mod je nesto najteze sto sam do sad vidio (iskljucivo o mp modovima pricam).....

Ja igram sa Bang i sa Lifeline dosta...eventualno Path za vertikale i nekako ide. Smetaju me jedino gold varijante snipera jer su malčice OP zbog thermal optika sa kojima puno lakše spotaš.

You should never underestimate the predictability of stupidity
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
..... da, skuzio sam odmah da je smoke od Bangalore a must..... svi idu u onaj novi spot na mapi s portalom i u 10 partija jednom sam izasao ziv..... ni smoke nije puno pomogao.... makljaza je zesca, a meni tamo fali prostora.....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
online
Apex Legends

znači ideš u novi spot na mapi u koji skače cca 30 ljudi i žališ se na težinu moda.

nema težina moda veze s tvojim skakanjem i traženjem prostora. Skoči na osamu, na gearaj se i polako ideš. Svi su po brdima sa sniperima, hvataj krug i drži se ruba, nema tu neke velike težine.

zabavno je ući u veliku makljažu, ali imam 30fps tamo pa nema smisla.

 

Tako da biraj, želiš više killova i uzbudljiv game, ili win?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apex Legends

Igra mi se crashala, i onda sam skuzio da ima warning na 8GB vRAM. LOL.

Sad ide glatko na 6... Nema crashova i čini mi se više "smooth", možda stvarno na tom limitu od 8 se mučila grafulja.

 

Inač, da li ste i vi skuzili otkad su uveli "weekly" chalanges da experience sve sporije ide... Nikako da lvl-up. =[

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Luka123 kaže...
 

Inač, da li ste i vi skuzili otkad su uveli "weekly" chalanges da experience sve sporije ide... Nikako da lvl-up. =[

 ..... ja bih rekao da je obratno, ali igram samo ranked servere i sad ovaj event.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice